اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره دوم درس تحلیل تکنیکال پیشرفته

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ترم_دوم
    امروز ۴ شنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ایمیلی حاوی اطلاعات و ویدئوی جلسه دوم درس تحلیل تکنیکال۲ در #دوره_دوم برای دانشجویان این درس از طریق ایمیل ارسال شد.
    لطفا حتما پوشه Spam را هم چک کنید.
    با تشکر، واحد آموزش
    لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
    ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
    ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
    ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
    ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

استاد گرامی جناب درزی . چارت شماره 2 از تمرین تکنیکال پیشرفته یورودلار 4 ساعته. 7367843 شاهینی
      @mechatronic1383
      براه بادیه رفتن به از نشستن باطل . وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

نظر

جناب درزی این درس به من جرات ورود به معامله داد. با اولین چارت تمرینی همین درس ( اوزی دلار) وارد یک معامله موفق شدم. از شما سپاسگزارم.
        @mechatronic1383

نظر

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی

پروژه تحلیل تکنیکال پیشرفته(جلسه دوم )

صادق اسماعیلی
          73065378

نظر

جناب jobin1397
            تصاویر بی کیفیت هستند! شما چطور عکس ها رو آماده میکنید؟ فقط جهت یادآوری عرض میکنم.
            //بعداز ذخیره تصویر در متاتریدر عکس را از طریق سایت http://pcmupload.traderha.com آپلود کنید و لینک ساخته شده را کپی کنید (لینک آدرس انجمن)//

*موفق باشید*
            ویرایش توسط Sadegh86 : https://www.traderha.com/member/27670-sadegh86 در ساعت 04-25-2019, 12:42 AM

نظر

سلام استاد . چارت سوم تمرین جلسه اول جغت ارز پوند دلار . شاهینی.
              @mechatronic1383

نظر

چارت چهارم جلسه اول نمودار کیوی . در تایم هفتگی . شاهینی.
                @mechatronic1383

نظر

چارت پنجم تمرین جلسه اول. نمایش کانالها در دلار کانادا دلار امریکا. شاهینی
                  @mechatronic1383

نظر

چارت پنجم تمرین جلسه اول فرانک سوییس تایم روزانه. شاهینی
                    @mechatronic1383

نظر

با سلام
                      بیشتر از اینکه از تشکر شما خوشحال باشم از اتفاقی که در زندگی تریدری تک تک شما رقم بخورد خوشحال خواهم شد، امیدوارم تریدهای موفقی در آینده در انتظار شما دوستان باشد.
                      سپاس از شما

نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
                      جناب درزی این درس به من جرات ورود به معامله داد. با اولین چارت تمرینی همین درس ( اوزی دلار) وارد یک معامله موفق شدم. از شما سپاسگزارم.
                      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
                      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
                      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
                      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
                      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

سلام استاد درزی
                        من سارا هستم بانام کاربری سوری

نظر

1.1.jpg2.1.jpg3.1.jpg4.1.jpg5.1.jpg

نظر

پروژه جلسه دوم

با سلام بنده کریم حردانی پور هستم با شماره اکانت 73064897

نظر

سلام استاد . چارت اول تمرین جلسه دوم . شامل خطوط روند و فیبوناچی و با اجازه شما پیش بینی الگوی احتمالی در حال تشکیل. ارادتمند شاهینی. 7367843
                              @mechatronic1383

نظر

جناب درزی وقت شما بخیر. چارت دوم تمرین جلسه دوم . تکمیل چارت یورو دلار با استفاده از مطالب جلسه دوم . شاهینی.
                                @mechatronic1383

نظر

پردازش ...
                                X