اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث و بررسی ابزارها و امکانات نرم افزار متاتریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=PCMSystem;133882]سلام

ساعت هیچ سروری را نمیشه توی متاتریدر تغییر داد راهش این هست که از اندیکاتوری استفاده کنید که قابلیت تنظیم سشن داشته باشه.
    مورد دیتا هم، همزمان با تغییر ساعت سرور ریل مرتفع خواهد شد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از دوستان عزیز کسی این اندیکاتور را داره ممنونم از شما .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• با سلام به همه مدیران و دوستان عزیز

در صورت امکان نحوه رسم و انتخاب نقاط رو در رگرسیون خطی توضیح بفرمایید.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط se4674 نمایش پست ها
        با سلام به همه مدیران و دوستان عزیز

در صورت امکان نحوه رسم و انتخاب نقاط رو در رگرسیون خطی توضیح بفرمایید.

با تشکر
        در تاپیک توازن قدرت جناب مایا توضیح داده اند ، لینک

نظر

• سلام دوستان...بنده یه مشگلی برای متاتریدرم به وجودامده واونم اینه که بعدازنصب متای5بعدازسه چهار روز سرعت نرم افزارخیلی کم میشه ونرم افزار با لگهای زیادی اجرامیشه به طوریکه اصلانمیتونم پوزیشن بزارم؟لطفاراهنماییم کنید....

نظر

• سلام به همه دوستان
            یه سوال داشتم خیلی برام مهمه خواهش میکنم هرکی بلده بهم بگه...
            بنده میخوام متاتریدر رو تو شرکتی که کار میکنم راه اندازی کنم..
            ولی از اونجایی که اونجا شبکه هستش متارتریدر وصل نمیشه..سرعت اینترنت هم عالیه هر چی میاره غیره این متاتریدرو..
            بنده از شبکه هیچی نمیدونم به خاطره همین رو همون سیستم با رایتل وصل میشم به متا ولی آنتن موبایل اونجا خیلی ضعیفه.اما با اینترنت اونجا وصل نمیشه .
            یه قسمتی از متا پروکسی داره میشه بگین از اونجا میشه براش کاری کرد یا نه؟؟

خواهشا اگه میدومنین بگین خیلی مهمه
            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• فکر کنم شما باید یه جوری از مسول شبکه شرکت این رمز پروکسی را بدست بیاورید یا از همراه اول یا ایرانسل استفاده کنید حداقل کارتان راه می افتد البته این پرکسی راه حلهای دیگری هم دارد تخصصی هست ومتاسفانه من اشراف ندارم

نظر

• به مسئول شبکه گفتم میگه نمیشه! البته میخواست بپیچونه شر نشه !
                لامذهب هی میاد میره با اینترنت موبایل مثلاً رایتله نمیشه کار کرد.
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• سلام
                  اگر شبکه با پراکسی وصل میشه ، از توی براوزر می تونید پراکسی رو بردارید ، البته اگه پراکسی یوزر و پسورد داشته باشه باید از مسئول شبکه بگیرید ، توی متاتریدر هم تو قسمت options ، توی تب Server وارد قسمت Proxy بشین و تنظیمات رو وارد کنید

نظر

• سلام دوستان،

چطور میتونم تایم m10 رو به متاتریدر اضافه کنم؟
                    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

نظر

• آیا دوستان روشی برای دانلود دیتا های کل متا تریدر میدونن ؟

یک روش را انجام دادم اما پس از دانلود اطلاعات حال حاضر بهم میریزه !

این لینک

راه بهرتی دوستان مد نظر دارند ؟ یا همین روش را میشه بهتر انجام داد ؟
                      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• لطفا راهنمایی کنید
                        ما از حساب دمو بروکر pcm اکانت دمو گرفتم
                        نرم افزار متاریدر نصب می کنم
                        برای اینکه به سرور وصل بشه باید حتما از vpn استفاده کنم تا به سرور وصل بشه
                        ایا با وصل شدن به وی پن اطلاعات اکانت به سرور وی پن ارسال میشه ایا امنیت داره وی پن
                        در صورت که من از بروکر
                        ifcmarkets
                        اکانت دمو گرفتم راحت وصل میشه به سرور با سرعت بالا
                        چرا
                        ایا بروکر pcm
                        سرورش ..... ایران
                        راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط molaali نمایش پست ها
                          لطفا راهنمایی کنید
                          ما از حساب دمو بروکر pcm اکانت دمو گرفتم
                          نرم افزار متاریدر نصب می کنم
                          برای اینکه به سرور وصل بشه باید حتما از vpn استفاده کنم تا به سرور وصل بشه
                          ایا با وصل شدن به وی پن اطلاعات اکانت به سرور وی پن ارسال میشه ایا امنیت داره وی پن
                          در صورت که من از بروکر
                          ifcmarkets
                          اکانت دمو گرفتم راحت وصل میشه به سرور با سرعت بالا
                          چرا
                          ایا بروکر pcm
                          سرورش ..... ایران
                          راهنمایی کنید
                          چند روز پیش منم این مشکل داشتم که نوشتم ولی ادمین زیر بار نمیره
                          رو اعصابه واقعا وصل شدن به اکانت

نظر

• سلام. اختلالاتی در از طرف بعضی سرویس دهنده های اینترنتی بود که حل شد. الان بدون مشکل وصل میشه.

Sent from my SM-G973W using Tapatalk

نظر

• سلام<br>من میخوام دیتای یک تایم بیشتر از آنچه متاتریدر پی سی ام قادر به نمایش اون هست را در چارت ببینم ولی نمیشه<br>دو راه به نظرم هست&nbsp;<br>یک:وارد کردن دیتا از یک متاتریدر قدیمی تر که مدت زمان بیشتری از نصب اون میگذره (اگر کسی کمک کنه ممنون میشم:حساب دمو ،دیتای مینی cvs)<br>دو:دانلود از سرور پی سی ام&nbsp;<br>روش دوم را هم اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم چطورمیشه از سرور پی سی ام دیتا از یک تاریخ مشخص را دانلود کرد؟؟؟<br>از سرور متاکوست راحت هست که جزو امکانات خود متاتریدره ولی من دیتا از سرور بروکر را میخوام<br>ممنون<br><br>

نظر

پردازش ...
                              X