اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پوند به ین
    صعودی تا ساعت 17:19
    آقای میری تایید می کنید؟

نظر

• سلام و عرض ادب

جناب میری نکات خوب و جالبی را میفرمایید در مورد بازار، از شما ممنونم

در خواستی داشتم که اگر محبت کنید و فقط یک نمونه از آینده بازار را بفرمایید ممنون میشوم چون ( اگر اشتباه میکنم بنده را ببخشید ) تمام تصاویر و آموزشهای شما برای زمانیست که بازار از آن شرایط خارج شده و شما وارد پوزیشن شده اید، البته نه به عنوان سیگنال که من به شخصه به شما قول میدهم وارد هیچ پوزیشنی نشوم اما بزرگواری نموده و قبل از ساختن کف یا سقف در بازار پیش بینی شما را در ساعت خاص بدانم.

سپاسگزارم
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام و تشکر بابت مبحث جالبی که ارائه فرمودین چند تا سئوال برام پیش اومد خواستم در میان بزارم شما فرمودین بازار از پیش تعیین شده توسط فرمول ریاضی که در پی کشف آن هستید
        ما اگر بازار را به خودم وشما به عنوان خریدار و فروشنده کوچک کنیم (عرضه و تقاضا ) به عنوان مثال من دلار(عرضه) دارم و شما خریدار (تقاضا) من قیمت 3200 تومان برای عرضه ارائه میدم شما خریدار نیستیدو قیمت 3000 تومان خریدار هستید و من اگر نیازی نداشته باشم قیمتم را تغییر نمیدم و معامله ای صورت نمیگیره ولی زمانی هم تصمیم میگیرم مثلا برای نیازم به 3100 هم راضی باشم که شما هم به علت نیاز راضی به خرید بشوید که معامله صورت می گیره
        سئوالی که برام پیش میاد اینه که این عرضه و تقاضا که صورت گرفت چطور میشه توسط فرمول خاصی از پیش تعیین کرد و یا آیا آنطور که شما فرمودین که شاید فارکس به نوعی ارتباط از موجودات دیگری باشد ایا آنها می تونند در تعیین قیمت عرضه و تقاضای ما نقشی داشته باشند
        مبحث جالبی عنوان کردید ولی این تئوری شما می تونه کل قوانین کلاسیک ما را زیر سئوال ببره
        من شکی در اینکه قرآن کتاب اسرار هست و در تفحص در قران کریم به یافته های جدیدی می توان رسید ندارم

در کل تاپیک شما را دنبال می کنم و به امید خدا آرزو میکنم به نتایج ملموس تر ی برسید و موفق باشید

نظر

• با سلام و عرض تشکر
          قبل از هر چیز هم از شما جناب میری و هم از سایر دوستان تشکر و عذر خواهی میکنم بابت صحبت هایی که میخواهم

عرض کنم .خدا شاهده هیچ قصد وغرض و شباهت و تمثیلی در میان نیست .فقط قصدم تعین تکلیف خودم هست که ایا

دنباله رو این تاپیک باشم یا نه؟؟

و فقط درد دلی هست که باعث شد چند سالی عمر ما بیهوده تلف شود و اخر هم هیچ.
          شاید بپرسید یعنی چه و منظور شما چی میتونه باشه؟؟؟
          که یک راست میرم سر اصل مطلب و در پایان هم نتیجه گیری.
          بله برخی از شما درست حدث زده ایید :

تاپیک مثل جناب خامسی
          اکثر ما ها با ان تاپیک 1500 صفحه ای اشنا هستیم برخی مثل بنده از اول تا اخر بودم و حتی شاید یک روز هم

روی یک صفحه ی ان وقت گذاشتم و تک تک نکات ان را جمع بندی کردم اما به دلیل پاسخ های شاید نا کجا اباد

حقیقت امر به نتیجه ی خوبی نرسیدم جز نکاتی در مورد تحلیل چارت از زوایا ی دور و یک سری نکات که تا

حدودی دید بنده را به چارت عوض کرد وتا همین جا هم از دوستانی که در ان تاپیک مرا راهنمایی کردند کمال تشکر

.رادارم.
          و اما جناب خامسی از ابتدا تاچ پوینت را مطرح کردند و فقط یک بار اینده ی بازار را نشان دادند و تا

حدودی هم درست از اب درامد. و دیگه حاظر نشدند از اینده ی بازار صحبت کنند تا یک کم در کاربران نیروی

مظاعف ایجاد شود.
          و در اخر هم بدون توجه به هزاران کاربر که تک تک 1500 صفحه را خوانده و دکمه ی تشکر را فشار داده بودند با

حرفهای یک نفر برای همیشه همه را رها کردند و دیگر باز نگشتندو دیگه به ایمیل ها هم پاسخ ندادندو......................
          به زبانی ساده تر همه را به یک نفر فروختند.
          که بعد ها مشخص شد خامسی اصلا تریدر نبوده البته به گفته ی افرادی که با ایشان تماس داشتند.خانم مرجانه ای

وجود نداشته و شاید هم (البته به دید خودم) تمام کاربرانی که دم از شاگردی ایشون را میزدند یک نفر بوده که بسیار زیبا و هوشمندانه به

سوالات پاسخ داده میشد.
          الله اعلم
          و هزارن حرف و حدیث که به علت طولانی شدن کلام زده نمیشه.

اولا خواهشی که دارم جناب میری و یا سایرین این صحبت ها را فقط درد دلی از یک کاربر پذیرا باشند و به هیچ

عنوان نا راحت نشوند وبه توجه به زخمی که قبلا تعداد زیادی از ما ها در اثر گذشت بیهوده ی زمان و تلف شدن

وقت خورده اییم !!!!!!!!!!!!!!!

در یک کلام بفرمایند که ایا با پرسش و پاسخ و تفحس میتوان تا حدودی به یافته های شما رسید ؟.

و این سوال که ذهنم را مشغول کرده:
          این که باتوجه به حجم مالی بالای این بازار و این که ممکن است افراد ی که در راس این بازی ریاضی هستند

جز بانک ها و شرکت های مالی بزرگ دنیا باشند . چرا باز هم برخی بانکها و شرکت های مالی و کارخانجات

بزرگ دنیا دم از ورشکستگی میزنند در حالی که با دانستن این راز خیلی راحت میتوانند از بهران مالی خارج شوند.
          و قاعدتا افراد زیادی هم در دنیا هستند که هم از این راز اگاه هستند و هم میتوانند مثل جناب میری پی به این راز

ببرند.پس چرا .............

لطفا اگر دوستی انتقادی در مورد صحبت های بنده دارند به صورت پیام خصوصی بفرمایند تا انسجام تاپیک به هم نریزد.

باز هم عذر خواهی با تشکر.

▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• جناب میری اگر برایتان مقدور هست به سوال من جواب دهید و راهنمایی بفرمایید . سوال در کامنت بالا هست

سپاس فراوان

http://forum.broker-fa.com/f51/%D9%8...tml#post102618
            ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 07:17 PM
            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• سلام

این پست ما رو هم جواب بدین بی زحمت

پست 226

نظر

• فاصله زمانی با پوزیشن قبلی شما که در ساعت 11:20 گرفته بودین یه چیزی حدودای 2:41 دقیقه که باید روی 14:01 بای می شده ولی خروج رو فکر کنم باید روی 16:37 انجام می دادیم. درسته؟

نظر

• جناب میری می خواستم ساعت 17 و 34 را اعلام کنم و این سوال را از شما بپرسم که چرا زمانی که من بدست اوردم ( 17 و 34 ) با زمان شما ( 17 و 31 ) اختلاف داره که شما پیش دستی کردید

باور کنید روش شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت

و اینکه این زمان بین دو بروکر مختلف اختلاف دارد . 17 و 34 برای اف ایکس هست ولی برای بروکر التاری این زمان فرق می کند .

و اینکه تا به حال با این سبک ترید نکردم . پس می شود خوب ازش حال برد .

من تلفیق خواهم کرد با قیمت .

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 08:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                    ممنون
                    من متوجه عرایض شما نشدم
                    من هیچ بروکر دیگه ایی رو نگاه نمی کنم
                    شما از اختلاف زمان بین دو بروکر استفاده کردید؟
                    برام پیغام بده ببینم چه کردی شاید برنده 50000 دلار حساب شدی؟
                    نه . فقط می توانم بگویم که خدا حفظت کنه . هر جا که هستید . باور نمی کنید چقدر خوشحال شدم . 50 هزار هم برای شما از طرف من

سپاس فراوان

سعی می کنم اون صفحاتی از تاپیک تان را که در مورد زمان و این روش کار کردید را رفرنس قرار دهم .

بر من واجب شد . تاپیک را کامل بخوانم

و سوال اینکه . فقط برای اسکالپ استفاده کنم و یا برای بازه های زمانی بالاتر هم میشه استفاده کرد ؟؟؟کا

کاش از همون اول نام تاپیک تان را زمان انتخاب می کردید تا علاقمندانی همچون من جذب شوند

نوشته اصلی توسط koosha27 نمایش پست ها
                    سلام

آقا جریان چی یه راهنمایی ما را بکنید شاید ما کمی متوجه بشیم

کوشا جان از اول این تاپیک را بدقت بخوان . ارزش دارد چندین بار بخوانیم . رفرنس هست رفرنس

و اینکه در یک سایت اروپایی روش مشابهی دیدم با پروفیت های چند هزار پیپی . شوکه شدم اول . فکر کردم تبلیغات هست

الان گرفتم که میشه
                    ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 08:48 PM

نظر

• سلام

آقا جریان چی یه راهنمایی ما را بکنید شاید ما کمی متوجه بشیم

نظر

این هم ادامه پوزیشن

سلام جناب میری در مورد نقطه شروع صبح ساعت ان بر قله یا کف ایجاد شده حساب میشود کلن ا گر سقف یا کف ایجاد شده مبنا قرار بگیرن نتیجه محاسبات هر دو یکی است یا برای سقفها ساعت جدا دارین برای کفها ساعت جدا دارین

نظر

موفق باشی

امیدوارم بدونی چه می کنی ، قابل توجه شما و باقی دوستان
                          زمان درهیچ دو بروکری با هم مقایسه نمی شه
                          زمانهایی که بنده درمیارم گاهی برای اسکالپ یاد می کنم و گاهی برای روند بلند مدت .
                          گاهی زمانها سیاهچاله نرخ هستند
                          نرخ دخالتی در محاسبات نداره
                          زمان از روز قبل ، روز خاص ، ماه خاصی پرفته نمی شه، الگوهای هارمونیک ، کلاسیک ، خطوط روند ف مقاومت و حمایت نقشی ندارند ، الیوت ، گن و ..... هیچ یک
                          فیبوناچی نقشی نداره
                          موفق باشید

نه . زمان از اختلاف دو بروکر استخراج نمی شود . من این زمان را از بروکر اف ایکس استخراج کردم . منظورم این بود که این زمان در بروکر التاری یک چیز دیگر هست و اختلاف دارد با این زمان و اف ایکس معتبر تر هست برای این روش .

و اینکه برای استخراج ان از هیچ یک از موارد مورد اشاره استفاده نمی شود .

ایا شما این زمان را از بروکر اف ایکس استخراج می کنید و یا بهتر بگویم بروکر شما اف ایکس هست ؟
                          ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 08:53 PM

نظر

افرین ،
                            سئوالی که درمورد اسکالپ و روند دار پرسیدی کمی بنده رو مردد می کنه مطلب رو گرفته باشی دیدی که پوزیشنی که گفته بودم اسکالپ شد
                            و از این به بعد هم زمانهای بعدی بازار رو بدونی که کدام یک زمان قبلی رو تایید می کنه و کدام یک اون رو رد می کنه
                            موفق باشی
                            شما هم موفق باشید . دوست دارم این تاپیک با همان سبک قبلی و پر انرزی تر ادامه یابد .

از فرصت روز تعطیل فردا استفاده خواهم کرد برای مطالعه تاپیک .

و یک نکته خدمت دوستان عزیز همراه این تاپیک : دوستان این روش علمی و بدور از دغل بازی هست .

نظر

همه پست های قبلی من رو ندیدید برید ببینید می بینید که خیلی از پوزیشن ها رو همون لحظه که اعلام کردم عکس گذاشتم ووارد سود شده . اولویت اول بنده به سمت تمام حسابهایی معطوف هست که دست بنده هست و سودی که ازشون عاید م می شه . این ی واقعیت انکارناپذیره و اولویت دوم می شه ارائه مطلب درسایت ایرانی.
                              هدف از اینکارهم همانطور که قبلا گفته شد نه اموزش هست نه ارائه سیگنال و نه مدیریت سرمایه نه درج تشکر زیر مطلبی که می نویسم و نه معروفیت که این کارها درسایت ها جواب نمی ده و من ادمی نیستم که دنبال موارد فوق باشم.
                              حتی اعلام کردم هرکس که بتونه راهی پیداکنه که به راه من ختم بشه من ی حساب 50000 دلاری می دم کارکنه .
                              پس به نظرتون چه سودی می تونه داشته باشه که من بیام و پوزیشن دورغ ارائه بدم و اینقدرقطعی اعلام کنم که بازار از پیش نوشته شده یا استاپ لاس معنی نداره
                              بنده چندمورد رو برای اینکه ذهن شما به سمت و سوی تقلب نره ارائه خواهم داد و ساعتش رو اعلام می کنم ولی مطمئن هستم که باز هم هرکسی مطلب رو اونطور که می خواد تفسیر می کنه

با سپاس از پاسختون

بنده نه شما را به دروغ گویی متهم کردم نه بی ادبی کردم خدمتتون که اینگونه ناراحت شدید، همانطور که عرض کردم برای آینده تصویری قرار ندادید و فقط بعد از انجام معامله تصاویر را گذاشتید، پس من اشتباهی نکردم و همه مطالب شما را دیدم.

منتظر یک پیش بینی زیبا هستم، ممنون که بزرگواری میفرمایید.
                              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

دوستان می بینید وقتی خود ادم فقط با راهنمایی به راز و رمز مطلبی پی ببره چقدر براش لذت بخش می شه
                                حالی که شما دارید رو من می فهمم
                                فقط یک جمله بنویس
                                آیا این بازار ی برنامه از پیش نوشته شده نیست؟ این جمله رو که قطعیتی دربازار وجود نداره بریزید دور . همین جمله باعث ضرر وزیان شما شده . همه چیز دردنیا دست یافتنی است جز پی بردن به ذات اقدس پروردگار.

فقط این رو می گم . نمی دونم چطوری شام خوردم . ایکی ثانیه و کمتر از 1 دقیقه با 3 لیوان آب

خواهش می کنم این تاپیک را ادامه دهید

اما می دونید الان توی فکر برخی از دوستان چه می گذرد ؟ این که من و شما یک نفر با 2 کاربری متفاوت هستیم .

خطاب به همه دوستان : قسم به یگانگی خدا که من , جناب میری نیستم و قصد تبلیغ ندارم .
                                ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 09:14 PM

نظر

پردازش ...
                                X