اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
    استاد میری عزیز، بسیار ممنونم از وقتی که اینجا برای ما صرف میکنید. چند مورد ابهام داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

پس تمام اطلاعات اولیه ای که برای محاسبه انتخاب میکنیم از همین چارت m5 (یا هر تایم فریم دیگه ای که در اون تصمیم به محاسبه تایمینگها گرفتیم) در روز فعلی انتخاب میشن، درسته؟

و از آنجایی که از هیچ نرخی استفاده نمیشه، از کندل شماری و cycle بندی هم استفاده نمیشه، بنابراین تنها دیتایی که باقی میمونه تایم (ساعت و دقیقه) کندل هاست.درست؟ اونم کندلهای اخیر، به این دلیل که وقتی فرضاً در چارت m5 کار میکنیم نیازی به اطلاعات روز قبل نداریم و همین کندل ها برای محاسبه کافیست.
    در این صورت هر بروکر برای خودش تایم خاصی داره، این مشکلی در محاسباتتون ایجاد نمیکنه؟ - از طرفی هر گونه محاسبه ای که بر روی ساعت و دقیقه یک کندل انجام دهید، درواقع دارین به نوعی کندل شماری انجام میدین...

مورد مهم اینکه، شما از روی چارت چه اطلاعاتی رو برمیدارید تا محاسباتتون رو بر اساس اونا انجام بدین؟ مثلا تایم (ساعت و دقیقه) high یا low اخیر؟ یا...؟

آیا روش به این صورت هست که فرضاً شما یک یا دو فرمول ثابت دارید،که اطلاعاتی رو که از چارت برداشتین بهش میدین و خروجی تایم مهم آن روز میشه؟ یا اینکه بسته به شرایط مارکت استراتژی متفاوتی انتخاب میکنید؟

آیا کندل های سیاهچاله از روش متفاوتی با کندل های تایمینگ اصلی محاسبه میشوند؟

آیا دیتای اولیه ای که برای محاسبه تایم های سیاهچاله استفاده میشن با دیتای اولیه که برای محاسبه تایم های اصلی استفاده میشن متفاوت است؟

آقا شرمنده، من نمیدونم چرا هر سری انقدر سوالام زیادتر میشه... قربان همین روزا باید تصویر پروفایل رو عوض کنیم یه عکس پوآرو بذاریم جاش (شوخی)
    جواب سئوال 1: بله تایم 5 دقیقه و 1 دقیقه که دقیق تر هستش
    جواب سئوال 2: فقط تایم دخالت داره از روی چارت فقط و تنها یک زمان رو برمی دارم و گاهی هم اینکاررو نمی کنم .
    جواب سئوال 3: محاسبه کندل های سیاهچاله و بقیه با هم فرق دارند کندل شماری نداریم
    جواب سئوال 4:بروکر و نوع چارت هیچ اهمیتی ندارند با هر متاتریدی که باشه درست در میاد
    جواب سئوال اخر : فرمول ثابت ندارم این قسمت کمی پیچیده هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
      سلام.
      جناب میری اصلا اون خط در محاسبات بنده دخیل نبوده و فقط برای نشان دادن 2 نقطه است.نحوه محاسبه رو براتون فرستادم.
      در هر صورت یک عکس دیگه قرار میدم راهنمایی بفرمایید.
      [IMG][/IMG]
      دوست عزیز چرا 3/0.236 شده ؟ 0.236 از کجا اومده میشه توضیح بدین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
        با سلام

ببینید این میشه همون فیب زمان که درالیوت تا اونجایی که تحلیل دوستان رو می دیدم ( تو پرانتز عرض کنم ، بنده الیوت بلد نیستم ) تو ی نرم افزار دیگه ، الیوت کارها فیب زمان و نرخ رو می کشیدن و از یک منطقه تحلیل بای و یا سل داشتند درسته ؟
        ببینید اینجایی که شما کشیدید و این فرمولی رو که نوشتید مال بازاری هست که اتفاق افتاده درسته ؟
        پس به نوعی دردی دوا نمی کنه
        چون سقف و کف معلوم شده ازقبل درسته ؟ و شما ساعت روزهاشون رو به هم تقسیم کردید یادمه جناب amir .sfx هم تو پستهای قبلی این کار رو کرده بودند درسته ؟ شما می تونید تمام سقف و کف ها رو که از قبل اتفاق افتاده به هم تقسیم کنید ومی رسید به همون فیب های فیبوناچی . یعنی این دفعه به جای اینکه از ابزار فیبوناچی برروی نرخ استفاده کنید رفتید رو زمان. ما این کاررو هم با ابزار رو نرخ می کردیم ولی دلیلی نداشت که مثلا از اون فیب مورد نظر نرخ برگرده یا بای و سل خوبی بده و یا بفهمیم که بازار کجاها رنج می شه درسته؟
        به گذشته بازار کاری نداشته باشید
        .
        ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-07-2013, 01:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
          3 ساعت پایین ترین قیمت منطقه هست و 0.236(23.6%)هم نسبت آشنای فیبوناچی که از تقسیم این 2 عدد جالب 13 بدست میاد که میبینیم چه عکس العملی داشته.
          جنابعالی هم اگر تونستید مثال هایی رو قرار بدید شاید راه گشا باشد.
          ممنون.
          .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

3 ساعت پایین ترین قیمت منطقه هست و 0.236(23.6%)هم نسبت آشنای فیبوناچی که از تقسیم این 2 عدد جالب 13 بدست میاد که میبینیم چه عکس العملی داشته.
            جنابعالی هم اگر تونستید مثال هایی رو قرار بدید شاید راه گشا باشد.
            ممنون.
            قابل توجه شما و دوستان عزیز

دوست عزیز به عکس دقت بفرمایید
            در این عکس چند تا فیب داریم بازار مطمئنا به این چند تا فیب واکنش می ده می تونه 4 تا گزینه داشته باشه یک ریتریس ساده باشه و یا رنج و یا برگشت عالی ویا ادامه روند فرض کنید شما نزدیک فیب 0.618 هستید و انتظار دارید نرخ برگرده . نرخ با سرعت بیشتری رد می شه و ادامه روند می شه .خب همین مورد رو درزمان لحاظ کنید همین کاری که الیوت کارها می کنند. خب این موضوع درمورد زمان هم می تونه صادق باشه من عرض کردم داستان روش بنده ، فیبوناچی نیست. مواظب باشید به اشتباه نرید

نظر

• سلام.
              جناب میری حرف شما کاملا درست ولی ما از تقسیم اون زما به اعداد فیبو جند خط زمانی بدست میاریم که (مثل عکس زیر که من اون پوز رو تو زمان خودش گرفتم )با ترکیب اون با استراتزی شخصی میتونه نقاط ورود خوبی به ما بده.
              البته این فقط یه تست بود امیدوارم شما دست مارو بگیرید تا بتونیم به چیزی که شما میفرمایید برسیم.
              [IMG][/IMG]

نظر

سلام.
                جناب میری حرف شما کاملا درست ولی ما از تقسیم اون زما به اعداد فیبو جند خط زمانی بدست میاریم که (مثل عکس زیر که من اون پوز رو تو زمان خودش گرفتم )با ترکیب اون با استراتزی شخصی میتونه نقاط ورود خوبی به ما بده.
                البته این فقط یه تست بود امیدوارم شما دست مارو بگیرید تا بتونیم به چیزی که شما میفرمایید برسیم.
                [IMG][/IMG]
                با این قسمت از صحبت آقای میری موافقم از کجا معلوم قیمت قراره از رو چه فیبی برگرده که بی محاوا بشه پوزیشن گرفت با اون اونم بدون استاپ فوت کوزه گری اینجای قصه هست که آیا با سمپل مورد نظر در طول روز میشه حالت بازار رو هم فهمید رنج بودن ریورسال بودنش رو در فیبی که بدست اومده ؟

نظر

• پوند / ین درساعت 10:28 درچارت 1 دقیقه

خب اگر این ساعت 10:28 براساس فیبوناچی به دست امده بود الان باید به عنوان مثال ما درچارت طلا هم همچین حرکتی رو می دیدیم درست از همین ساعت چون به هر حال عددی مهمه و بازار تو همه چارتها باید بهش عکس العمل نشون می داد
                  اما می بینید که این طور نیست

ببینید دوستان کاملا از سقف

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
                    پوند / ین درساعت 10:28 درچارت 1 دقیقه

خب اگر این ساعت 10:28 براساس فیبوناچی به دست امده بود الان باید به عنوان مثال ما درچارت طلا هم همچین حرکتی رو می دیدیم درست از همین ساعت چون به هر حال عددی مهمه و بازار تو همه چارتها باید بهش عکس العمل نشون می داد
                    اما می بینید که این طور نیست

ببینید دوستان کاملا از سقف

جناب میری مثلا این ساعت رو هم حدودا میتوان با این نسبت ها بدست آورد ولی ولی بقول شما هیچ قطعیتی درش وجود ندارد.
                    [IMG][/IMG]

نظر

جناب میری مثلا این ساعت رو هم حدودا میتوان با این نسبت ها بدست آورد ولی ولی بقول شما هیچ قطعیتی درش وجود ندارد.
                      [IMG][/IMG]
                      جناب میری اگه ممکنه یک رانمایی بکنید که چطوری به قطعیت میشه رسید که رو کدوم فیب حرکت قوی داریم و چطور زمان انتهای حرکت قوی رو میشه پیدا کرد

نظر

[IMG][/IMG]

به مطالب روی عکس دقت بفرمایید

تاکید بنده بر این هستش که اگر می خواهید موفق بشید اولین قدم اینه که بازار رو به نفع خودتون تفسیر نکنید ببینید شما با اون همراستا شید ببینید اون چی می گه شما شنونده خوبی باشید چون به حرف شما گوش نمی ده وقتی شما می ایید و فیبوناچی رو در ساعتها دخالت می دید یعنی این شمایید که می خواهید بازار به اون ساعتها واکنش نشان بده و همین قدم اول برای اشتباه کردن و ضرر هستش . ببینید که در تصویر من برای اینکه به شما نشان بدم بازار اول صبح دو کف و سقف داره و تقسیم ساعتها 1.74 شده که اصلا فیب نیست و ما فیب های مهم رو می شناسیم و فیب 1.618 که عدد طلایی هستش رو هم لحاظ کردم تا شما ببینید که ساعت به دست امده از این فیب می تونه شما رو درگیر بازار رنج کنه و یا اینکه مسیر غلط به شما بده.
                        این هم ی سود دیگه از ساعت 11:21

نظر

• با تشکر از جناب میری بخاطر مبحث تقارن در قیمت و زمان . جناب میری شما در اغاز تاپیک از تقارن قیمتی سخن به میان آوردید و هم اکنون از زمان ( حلقه گمشده ) .

آیا زمان های محاسبه شده روی چارت را تایید می فرمایید

سپاس

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان

تعداد ایمیل ها و پیغامهای دریافتی بنده اونقدر زیاد هست که واقعا از جوابگویی به همشون معذورم اماسعی خودم رو می کنم تایمی رو برای اینکار اختصاص بدم درحال حاضر هم بنده تا چند ساعت دیگه درخدمت دوستان نیستم
                            با تشکر ازهمه و لطفی که داشتید.

نظر

به مطالب روی عکس دقت بفرمایید

تاکید بنده بر این هستش که اگر می خواهید موفق بشید اولین قدم اینه که بازار رو به نفع خودتون تفسیر نکنید ببینید شما با اون همراستا شید ببینید اون چی می گه شما شنونده خوبی باشید چون به حرف شما گوش نمی ده وقتی شما می ایید و فیبوناچی رو در ساعتها دخالت می دید یعنی این شمایید که می خواهید بازار به اون ساعتها واکنش نشان بده و همین قدم اول برای اشتباه کردن و ضرر هستش . ببینید که در تصویر من برای اینکه به شما نشان بدم بازار اول صبح دو کف و سقف داره و تقسیم ساعتها 1.74 شده که اصلا فیب نیست و ما فیب های مهم رو می شناسیم و فیب 1.618 که عدد طلایی هستش رو هم لحاظ کردم تا شما ببینید که ساعت به دست امده از این فیب می تونه شما رو درگیر بازار رنج کنه و یا اینکه مسیر غلط به شما بده.
                              این هم ی سود دیگه از ساعت 11:21

جناب میری شاید اون 2:40 سقف خوبی نبوده برای محاسبه,وموردی رو هم که خودتون اشاره کردید به نظر من شاید تقارنی هست بین ساعت 9:15 که فرمودید مهم است و ساعت 10:25 نشان داده شده.
                              [IMG][/IMG]

نظر

مطلب بعدی :

همگی می دانیم که برای برقراری ارتباط با هر شخصی و یا هر مللی باید با زبان مادری اون شخص یا اون ملل صحبت بشه . فرض مثال اگه شما بخواهید با ی فرانسوی ارتباط برقرار کنید باید بتونید فرانسوی صحبت کنید . حالا نگیم هم خوب بالاخره دست و پا شکسته هم بلد باشید بد نیست تا بتونید مطلب خودتون رو به اون شخص تفهیم کنید
                                این بازار هم یک زبان داره
                                این بازار به نظر بنده چون براساس یه قانون خاص و یک روش ریاضی نوشته شده حاوی یک پیام هستش .
                                تنها چیزی که درتمام چارتها مشترک هستش، اعم از چارت طلا و یا چارت تمامی جفت ارزها ، زمان هستش، نه نرخ اونها.
                                ذهنتون رو از نرخ خالی کنید و تنها به سمت زمان متوجه کنید.
                                دوست عزیزمون جناب کیانوش در سایت ایران ایگولد مطلبی رو عنوان کرده بودند تحت اینکه موکل ها روش شما رو می تونند بفهمند درسته اقای کیانوش ؟
                                شما درست حدس زدید
                                من احساس می کنم موجوداتی که دارند این بازار رو برنامه نویسی می کنند و اون رو راس یک ساعتهای خاصی تکان می دهند درواقع می خواهند با ما حرف بزنند و زبان انها زمان هست بنده دارم سعی می کنم ببینم که هر کلمه چه نتاسبی با زمان براساس ساعت ودقیقه داره و اونها می خوان به ما چی بگن .
                                می شه داستان همون هندسه دوجینی درمزرعه کشتزارها.
                                مطمئنا درآسمانها موجوداتی که غیر از ما وجود دارند که می خوان با ما ارتباط پیدا کنند
                                بنده مدتی در sky sight کارتحقیقاتی انجام دادم البته درایران عزیزمون ، ولی خریداری نداشت
                                داشتم رو بحث زمان و انتقال تصویر از طریق نور کار می کردم
                                درقران عزیز ، خدای متعال فرمودند اعمال ما رو ثبت و ضبط می کنند
                                اعمال ما شامل تصویر ما و صدای ما و هاله های انرژی ما هستند
                                تصویر که با سرعت 300000 کیلومتر برثانیه درفضای الکترومغناطیسی منتشر می شه و صوت هم با سرعت 330 متر درهوای صفر درجه تا 1435 دراب با دمای 5 درجه سانتیگراد متغییر هستش که درفضای مادی حرکت می کنه
                                پس خداوند بدون اینکه نیازی به نوشتن اعمال ما داشته باشه با نور و صوت از ما فیلم برداری می کنه و اون دنیا فیلمش برام پخش می شه.
                                خالا فرض کنید نزدیکترین کهکشان به ما کهکشان اندرومیدا است که با ما 2 میلیون سال نوری فاصله داره اگر کسی دراین نزدیکترین کهکشان نشسته باشه و بخواد ما رو ببینه درواقع چی میبینه ؟
                                مطمئنا تصویر 2 میلیون سال نوری پیش رو که برمی گرده به دوران ماموتها . یعنی ما رو نمی تونه ببینه
                                خب حالا این موجوداتی که در اسمانها هستند چه طوری می تونند با ما ارتباط پیداکنند و حرف بزنند
                                شاید یکی از راههاش فارکس باشه
                                من به دنبال راهی هستم تا با کمک یک اهنگساز تمام امواج بازار رو انالیز کنم و موسیقی پیامشون رو پیداکنم
                                خوشحال می شم پیام شما رو هم بشنوم
                                قران رو علمی مطالعه کنید پر از نکته هست. قران کتاب همه اعصاره.
                                بسیار عالی.

شما گن هم کار کرده اید؟!

گن انجیل را بزرگترین راز جهان می دانست.

نظر

پردازش ...
                                X