اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    نه . فقط می توانم بگویم که خدا حفظت کنه . هر جا که هستید . باور نمی کنید چقدر خوشحال شدم . 50 هزار هم برای شما از طرف من

سپاس فراوان

سعی می کنم اون صفحاتی از تاپیک تان را که در مورد زمان و این روش کار کردید را رفرنس قرار دهم .

بر من واجب شد . تاپیک را کامل بخوانم

و سوال اینکه . فقط برای اسکالپ استفاده کنم و یا برای بازه های زمانی بالاتر هم میشه استفاده کرد ؟؟؟کا

کاش از همون اول نام تاپیک تان را زمان انتخاب می کردید تا علاقمندانی همچون من جذب شوند

کوشا جان از اول این تاپیک را بدقت بخوان . ارزش دارد چندین بار بخوانیم . رفرنس هست رفرنس

و اینکه در یک سایت اروپایی روش مشابهی دیدم با پروفیت های چند هزار پیپی . شوکه شدم اول . فکر کردم تبلیغات هست

الان گرفتم که میشه
    سلام

دوست عزیز میشه کمی بیشتر راهنمایی کنید ( زیر دیپلم بگید شاید ما هم متوجه شدیم)

نظر

• از اینکه دانش و تجربه خودتون را برای عموم به اشتراک میگذارید شخصا و رسما از شما تشکر میکنم ...استاد اگه من حرفی بزنم شما ناراحت نمیشید ؟؟؟...

نظر

• بقول امید ( خواننده ) تو محشری . محشر

برای خروج چکار کنیم . راستی اندیکاتورها هم داد و فریاد می کنند با زمان . سیگنال اندیکاتورها هم هماهنگ با زمان هست . راستی 18 و 25 بود مال من .

آیا برای خروج از اندیکاتور سیگنال ده استفاده کنیم؟؟؟؟؟ اندیکاتور سیگنال من هشدار خروج داده است . شما کی خارج خواهید شد . بهتر بگم تی پی را کجا و کی تعییین کنیم .

و یک نکته : خواهش می کنم از دوستان . من به هیچ عنوان نخواهم گفت این روش جناب میری را . پس در خصوصی اسرار نکنید که من شرمنده نشوم .

و سوال مهم از جناب میری : چرا این نظم هست . چرا این طوری میشه . ایا بزرگان دارند با این ابزار ور می روند ؟/

الان دیدم شما خارج شدید زودتر از سیگنال اندیکاتور من . دلیل را هم لطف می کنید ؟

من امشب خواب نخواهم داشت

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 10:04 PM
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
          به همون یگانگی خدا که قسم خورده بودید بنده به هیچ وجه از اندیکاتتور استفاده نمی کنم و این بار اول از شماست که همچین اندیکاتوری رو می شنوم نمی دونم والله . من فقط با ماشین خساب تند تند حساب می کنم همین

یادم رفت بگم من 19:25 وارد فروش پوند / ین شدم دوستان این پوزیشن ها می تونه کمی شما رو اذیت کنه من لات بالا می رم و اسکالپ و 19:55 هم رو بازار ی نقطه حساس داریم
          نه . منظورم این بود که اندیکاتور من سیگنال خروج داده . شما به چه روشی خارج می شویم . منظورم این نبود که از اندیکاتور برای خروج استفاده می کنید . سیگنال اندیکاتورها با زمان همراستا بودند .

چطوری خارج بشویم و علت این نظم را در چه می دانید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• ممنون از سیگنالهای لایو شما

براتون آرزوی موفقیت میکنم
            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• یورو نیوزلند

یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• فکر کنم جناب میری 20 و 17 خارج بشوند

نظر

فکر کنم جناب میری 20 و 17 خارج بشوند
                  نوشته اصلی توسط hesam forex
                  20:17 وارد بازار پوند ین شدم

20:12 وارد بازار دلار ین شدم
                  یعنی شما با زمان ورود و با زمان خارج می شوید . درست فهمیدم

فروش های قبلی را می بایست در 20 و 17 می بستیم . با زمان وارد شدیم و با زمان خارج می شویم
                  ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-07-2013, 10:56 PM

نظر

طبق گفته های قبلی شما فرمودید فقط با زمان کار می کنید نه به نرخ کار دارید نه جفت ارز .
                    پس چرا زمان های ورود در دو معامله بالا فرق داره پی این وسط آیتم های دیگری هم هست که گفته نشده اگه میشه راهنمایی کنید واینکه از کجا میشه فهمید در تایم پیدا شده sell انجام میشه یا buy ??

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                      طبق گفته های قبلی شما فرمودید فقط با زمان کار می کنید نه به نرخ کار دارید نه جفت ارز .
                      پس چرا زمان های ورود در دو معامله بالا فرق داره پی این وسط آیتم های دیگری هم هست که گفته نشده اگه میشه راهنمایی کنید واینکه از کجا میشه فهمید در تایم پیدا شده sell انجام میشه یا buy ??
                      زمان برای چارت های مختلف ، متفاوت هست . ولی قسمت دوم سوال شما, سوال من هم هست

امیدوارم جناب میری لطف مضاعف نمایند برای بای یا سل

نظر

زمان برای چارت های مختلف ، متفاوت هست . ولی قسمت دوم سوال شما, سوال من هم هست

امیدوارم جناب میری لطف مضاعف نمایند برای بای یا سل
                        منظور از چارت های مختلف ارز های مختلف هست یا شکل چارت در روزهای مختلف

نظر

تصویر این 2 سیگنال را نگذاشتید

نظر

• اینجاست که بزرگان می فرمایند : قدر زمان را بدانیم

نظر

اینجاست که بزرگان می فرمایند : قدر زمان را بدانیم

جالب اینجاست شما روی usdjpy هیچ پوزیشنی نگرفتین این سودها مال کدوم ارز هست که دارین پوز می دید؟؟

نظر

این هم سیگنال لایو اسکالپ

درجواب همه دوستان

ببینید من درپست قبلی عرض کردم دلار/ ین رو واردشدم درساعت 20:17

علت این بود که بنده با محاسبه دراورم که ساعت فرار نرخ از سیاهچاله ساعت 20:20 هست و چون برای مدتی قرار بود پشت میز کارم نباشم زودتر وارد شدم که این پوزیشن رو ازدست ندم و از بابت 20:49 همانطور که درعکس می بینید وارد بای شدم ضمنا انتطار دارم بازار برای ساعت 21:17 و 21:50 واکنش بده.

تو یکی از پست های قبلی 3 تا مورد پوزیشن رو باهم گرفتم تا نشان بدم که زمان برای چارتهای مختلف یکسان نیست و این به خاطر این بود که یکی از دوستان فکر می کردند اگه با روش فیبوناچی تایم رو حساب کنند تمامه . من خواستم بگم که این طور نیست و درضمن قبلا هم تذکر دادم که من به ماهیت چارت کاری ندارم و با تایم کارمی کنم ولی از چارتی که می خوام روش کارکنم سمپل برمیدارم البته سمپل زمانی
                                جناب میری این سمپل از روی چه کندلی گرفته میشه چه ویژگی هایی باید داشته باشه برای همه ارزها از کندل با تایم ثابت گرفته نمیشه پس این چه ویژگی هست که این سمپل های مختلف رو ایجاد می کنه

نظر

پردازش ...
                                X