اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    جالب اینجاست شما روی usdjpy هیچ پوزیشنی نگرفتین این سودها مال کدوم ارز هست که دارین پوز می دید؟؟
    عزیزم من همون اول گفتم . من با زمان پوزیشن نمی گیرم . زمان جز پروژه تحقیقاتی شخصی من هست که بطور اتفاقی امروز با جناب میری اشنا شدم . من زمان دلار . ین را اشاره کردم که قیمت چه واکنشی می دهد در تاریخ های مشخص .

اسن هم پوزیشن ها . پوزی در کار نییست و من کار اموزم . بجای تهمت به همدیگر سعی کنم از فضای رایگان این انجمن و حضور اساتید بهره ببریم .

امروز زیاد حرف زدم . ببخششید دوستان

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
      عزیزم من همون اول گفتم . من با زمان پوزیشن نمی گیرم . زمان جز پروژه تحقیقاتی شخصی من هست که بطور اتفاقی امروز با جناب میری اشنا شدم . من زمان دلار . ین را اشاره کردم که قیمت چه واکنشی می دهد در تاریخ های مشخص .

اسن هم پوزیشن ها . پوزی در کار نییست و من کار اموزم . بجای تهمت به همدیگر سعی کنم از فضای رایگان این انجمن و حضور اساتید بهره ببریم .

امروز زیاد حرف زدم . ببخششید دوستان

نتایج حاصل : بخاطر ترس بستم با سود کم . امیدورام با بکار گیری زمان در پوزیشن گیری این مشکلات دیگر برایم پیش نیاید .

دوستان خواهش می کنم خصوصی نفرستید . من شرمنده شما خواهم شد .

وقتی استاد اینجا هست . چرا من ؟

هر وقت جناب میری اینجا عمومی اعلام کردند که تشریح این روش بدون اشکال هست . من مانعی نخواهم داشت.

من تا به حال با این روش ترید نکردم .

موفق باشید
      ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 03:32 AM

نظر

نتایج حاصل : بخاطر ترس بستم با سود کم . امیدورام با بکار گیری زمان در پوزیشن گیری این مشکلات دیگر برایم پیش نیاید .

دوستان خواهش می کنم خصوصی نفرستید . من شرمنده شما خواهم شد .

وقتی استاد اینجا هست . چرا من ؟

هر وقت جناب میری اینجا عمومی اعلام کردند که تشریح این روش بدون اشکال هست . من مانعی نخواهم داشت.

من تا به حال با این روش ترید نکردم .

موفق باشید
        لااقل راهنمایی چیزی بگید که دوستان دیگه هم به این روش برسند والا پول های فارکس تموم نمیشه اگه بقیه هم به این روش دست پیدا کنند

نظر

• سلام جناب آقای میری

شما یک تصویر گذاشته بودید و در آن ساعت 4:10/2:35= 1.74 شده بود (صفحه23 - 221)

آیا این تقسیم ساعت شروع محاسبات است .

لطفا اگه میشه کمی راهنمایی کنید

با تشکر

1383818603341.jpg

نظر

• سلام

جناب آقای میری اگه میشه برای شروع تا ما هم متوجه راه بشیم یک راهنمایی بکنید

من از دیروز دوبار مطالب و عکس های شما را مطالعه کردم ولی هنوز چیزی دست گیرم نشده

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
              سلام
              دوست عزیز
              نه این فقط ی مثال بود برای یکی از کاربرها که اومده بودند و های و لو ها رو به هم تقسیم کرده بودند و فکر می کردند این کار درست هست من می خواستم با این مثال ایشون رو متوجه کنم که از این راه نرن که راهشون اشتباه هست
              سلام جناب میری در مورد نقطه شروع صبح ساعت ان بر قله یا کف ایجاد شده حساب میشود کلن ا گر سقف یا کف ایجاد شده مبنا قرار بگیرن نتیجه محاسبات هر دو یکی است یا برای سقفها ساعت جدا دارین برای کفها ساعت جدا دارین یا اینکه مثلا الان برای محاسبه تایم 1 دقیقه کجا را مبنای محاسبه قرار میدین کف یا سقف الان m1 را

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                از من سمپل زمانی خواسته بودند و یک ساعتی رو برای شروع کار می خواستند من درحال حاضر دارم روی usdchf ترید می کنم و سمپل زمانی بنده روی این جفت ارز ساعت 8:32 به عنوان نرخی است که از سیاهچاله فرار می کنه و واکنش بازار به ساعت 9:11 می باشد
                سلام جناب میری عزیز،
                یعنی شما پس از شکلگیری سقف در ساعت 8:32 این ساعت رو به عنوان سمپلی از روی چارت انتخاب کردین تا محاسبات رو روی آن انجام دهید؟
                و پس از محاسبات ساعت 9:11 رو برای امروز بر اساس این سمپل به دست آوردین؟

ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-08-2013, 11:54 AM

نظر

• سلام
                  آیا انتظار دارین تا 12.29 روند صعودی باشه؟

نظر

• سلام
                    جناب میری تبریک عرض میکنم . باعث افتخار هست
                    باید بگم من هم از دیشب وقتی دیدم دوست عزیز " aliloo " چه هیجانی در مورد درک نظریه داشت ، من هم کنجکاو شدم و تاپیک را به پیشنهاد ایشون ، مو به مو از ابتدا مرور کردم و متوجه شدم که جناب میری قبلا در همین تاپیک این نظریه را ارائه و آموزش دادند ولی متاسفانه تنها چیزی که نتیجش بوده فقط چنتا تشکر زیر اون پستها بوده .
                    من خودم همیشه به نقش و اهمیت علوم ریاضی ، فیزیک و آمار در این بازار معتقد بودم ولی این نظریه به نظرم دیگه نهایت نقش علم ریاضی در این بازار هست ( البته تا الان )
                    من هم مثل جناب aliloo خیلی هیجان زده هستم که میبینم چنین دیدگاهی در بازار چه نقشی میتونه در سود آوری داشته باشه ولی هنوز نمیتونم ادعا کنم که کل نظریه را درک کردم و بهش مسلط شدم
                    چون تا الان با تطابق آموزش های قبلی با مثالها ، فقط متوجه نظریه شدم واین هنوز برام زوده که بگم درک و مسلط به قضیه شدم
                    ولی پیرو پستهای 284 و 285 جناب میری که به aliloo عزیز خطاب کرده بودند ، بنده پیش دستی کرده و دوفایل مربوطه را در ذیل برای علاقه مندان قرار میدم . البته این دو فایل ، کل آموزش نظریه را در بر نمیگیره و باید خود دوستان بعد از مطالعه این دو فایل دوباره تاپیک را از ابتدا مرور کنند
                    انشاالله با مطالعه دو فایل مذکور و مرور مجدد تاپیک ، حد اقل کمکی را که میتونیم به جناب میری بکنیم را انجام بدیم . تا در زمان شروع آموزش ، ایشون نیاز به کمترین صرف انرژی و وقت داشته باشند و از این راه هم کمکی به ایشان کرده باشیم و هم استقبالی برای شروع آموزش

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3896198881.rar
                    به افتخار ایرانی
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام,جناب میری فرمودید برای برداشتن سیمپل زمانی شما به چارت نگاه نمیکنید درسته؟
                      پس آیا میتونه این ساعت اولیه از طریق تاریخ بدست بیاد؟؟؟
                      ممنون.
                      .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                        سلام جناب میری تبریک عرض میکنم . باعث افتخار هست باید بگم من هم از دیشب وقتی دیدم دوست عزیز " aliloo " چه هیجانی در مورد درک نظریه داشت ، من هم کنجکاو شدم و تاپیک را به پیشنهاد ایشون ، مو به مو از ابتدا مرور کردم و متوجه شدم که جناب میری قبلا در همین تاپیک این نظریه را ارائه و آموزش دادند ولی متاسفانه تنها چیزی که نتیجش بوده فقط چنتا تشکر زیر اون پستها بوده . من خودم همیشه به نقش و اهمیت علوم ریاضی ، فیزیک و آمار در این بازار معتقد بودم ولی این نظریه به نظرم دیگه نهایت نقش علم ریاضی در این بازار هست ( البته تا الان ) من هم مثل جناب aliloo خیلی هیجان زده هستم که میبینم چنین دیدگاهی در بازار چه نقشی میتونه در سود آوری داشته باشه ولی هنوز نمیتونم ادعا کنم که کل نظریه را درک کردم و بهش مسلط شدم چون تا الان با تطابق آموزش های قبلی با مثالها ، فقط متوجه نظریه شدم واین هنوز برام زوده که بگم درک و مسلط به قضیه شدم ولی پیرو پستهای 284 و 285 جناب میری که به aliloo عزیز خطاب کرده بودند ، بنده پیش دستی کرده و دوفایل مربوطه را در ذیل برای علاقه مندان قرار میدم . البته این دو فایل ، کل آموزش نظریه را در بر نمیگیره و باید خود دوستان بعد از مطالعه این دو فایل دوباره تاپیک را از ابتدا مرور کنند انشاالله با مطالعه دو فایل مذکور و مرور مجدد تاپیک ، حد اقل کمکی را که میتونیم به جناب میری بکنیم را انجام بدیم . تا در زمان شروع آموزش ، ایشون نیاز به کمترین صرف انرژی و وقت داشته باشند و از این راه هم کمکی به ایشان کرده باشیم و هم استقبالی برای شروع آموزش http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3896198881.rar به افتخار ایرانی
                        اما اگر پست های قبلی رو خونده باشید آقای میری عرض کردند در این روش اصلا از فیبو استفاده نمی شه pdf هایی که شما گذاشتید برای یک روش دیگر است

نظر

• جناب جبل عاملی مرسی عزیز. من دیروز موفق به مطالعه چند صفحه از تاپیک شدم و تا ساعت 5 و نیم صبح بیدار بودم . چیزی که من درک کردم . تقریبا میشه گفت این است که تقزیبا 70 درصد این روش در همین تاپیک گفته شده است و دوستان اصلا توجه نداشتند و ذکر این نکته هم ضروری هست که مطالب حاشیه ای و انحرافی نیز زیاد بوده و ذهن مطالعه کنندگان را از محور اصلی دور می کند .

من این مطلب را در یک سایت خارجی نیز دیده بودم . متاسفانه دیشب نتوانستم لینکش را پیدا کنم . در ان سایت بر خلاف جناب میری که اسکالپ می کنند ، از این روش در مقیاس دیلی و ویکلی استفاده شده بود . و هزاران پیپ . چارت هایی که گذاشته بودند و روی ان زمان هایی را مشخص کرده بودند که می بایست قیمت واکنش می داد به آنها . اما همانطور که جناب میری هم فرمودند این روش برای تایم های بالاتر دقت همسانی با 5 دقیقه ندارد .

در ان چارت ها اگر بنا بر گذاشتن استاپ بود راحت استاپ زده می شد قبل از اینکه به هدف برسیم . اما با سود معامله بسته می شد . نکته این روش نگذاشتن استاپ هست .

دیشب فقط یک عکس از همون روش سایت خارجی از اینترنت گرفتم که در آن زمان ها قبل از شروع هفته محاسبه می شدند برای جفت ارزها و بصورت سیستم سیگنالی خدمت کاربر ارائه می شد .

دوستانی که مثل من علاقمند هستن مطالب را با دقت بخوانند . نکات ریز خود سیستم هست .

ما در این روش بطور مستقیم با قیمت کار نداریم ولی غیر مستقم چرا . در محاسبات اصلا سراغ اعداد فیبو و فیبوتایم نمی رویم .

من در مقیاس روزانهو ساعتی این روش را یاد گرفتم . ولی اسکالپ برای اولین بار اینجا مطرح شده . تا این لحظه نتوانستم از این روش استفاده کنم . دقت زمان های تایم پایین به مراتب بالاتر از تایم بالا هست .

مساله دیگر این هست که ما زمان ها را داریم . حالا چکار کنیم . از کجا بدانیم که در این زمان باید خرید یا فروخت .

چون جناب میری اعلام داشتند که مشکلی با ارائه این روش ندارند . بعد از تکمیل در این تاپیک یا تاپیک مجاور این این سیستم و نحوه بدست اوردن زمان ها ارائه خواهد شد .

جناب میری در اوایل این تاپیک از زمانه در مقیاس تایم بالا استفاده کردند و بعد سمت 5 دقیقه و 1 دقیقه امدند .

برای محاسبه زمان های تایم 1 ساعته ما به تایم های پایین تر شیفت می کنیم و بعد از دیتا برداری آن زمان ها برای تایم ساعتی کاربرد خواهد داشت .

برای محاسبه زمان های 5 دقیقه هم شیفت به تایم 1 دقیقه می کنیم ( برای افزاریش دقت کار ) .

یک روش هم برای ..... کردن تایم ها دیروز جناب میری اعلام داشتند که من روی ان در حال فکر هستم

موفق باشید .
                          -----------

در ضمن من نگاه کوتاهی به فایل های پی دی اف داشتم ولی روش کار این نیست . فکر کنم در ابتدای این تاپیک سعی بر ترکیب زمان با هارمونیک بود که من نیز امتحان کرده بودم . جالب ترین قسمت اسکالپ هست .
                          ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 12:52 PM

نظر

• زمان های من با استفاده از تایم بالا

نظر

من این مطلب را در یک سایت خارجی نیز دیده بودم . متاسفانه دیشب نتوانستم لینکش را پیدا کنم .

دیشب فقط یک عکس از همون روش سایت خارجی از اینترنت گرفتم
                              سلام علی جان، خیلی ممنونم از اینکه دانسته های خودت رو برامون گفتی و از تصمیمی که برای ارائه تجربیات گرفتین.
                              لطف میکنی آدرس سایت، یا حداقل اسم روششون رو بذاری؟ آدرس که دیگه تو هیستوری browser میمونه داداش گلم...
                              ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-08-2013, 01:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                                سلام علی جان، خیلی ممنونم از اینکه دانسته های خودت رو برامون گفتی و از تصمیمی که برای ارائه تجربیات گرفتین.
                                لطف میکنی آدرس سایت، یا حداقل اسم روششون رو بذاری؟ آدرس که دیگه تو هیستوری browser میمونه...
                                مشکل همین هست . اسمش را نمی دونم . بد بختانه ان زمان وقتی من با این سایت اشنا شدم . پروفیت های چند هزار پیپی ( در مقیاس روزانه - ویکلی ) مرا ایتدا گول زد چون اول فکر کردم تبلیغات هست . ولی تاکید ان روی زمان برایم جالب بود

فقط توانستم یک صفحا از ان را نگا بیاندازم . چون انگلیسی بود و من زیاد متوجه نشدم . اما سیستم را تشریح نکرده بود . فقط تاریخ هایی را که قبلا به کاربراش اعلام کرده بود با چارت و پروفیت اورده بود . و یک اشاره کرده بود به یک سیستم دیگر که با سیستم زمانی تلفیق می کردند .

در مورد هیستوری هم دیشب من هیستوری ماه قبل را نگا کردم . تا این لحظه 20 درصد هیستوری را توانستم نگا بیاندازم . انقدر که در مورد زمان سایت های خارجی را سرچ کردم که فقط گوگل سرچ هست هیستوری

در صورتی که ادرس را پیدا کنم اینجا قرار می دهم . حتما

فعلا دارم همراهی می کنم تاپیک را تا بیشتر با جنبه پول سازی و اسکالپ این روش اشنا شود

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X