اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    مشکل همین هست . اسمش را نمی دونم . بد بختانه ان زمان وقتی من با این سایت اشنا شدم . پروفیت های چند هزار پیپی ( در مقیاس روزانه - ویکلی ) مرا ایتدا گول زد چون اول فکر کردم تبلیغات هست . ولی تاکید ان روی زمان برایم جالب بود

فقط توانستم یک صفحا از ان را نگا بیاندازم . چون انگلیسی بود و من زیاد متوجه نشدم . اما سیستم را تشریح نکرده بود . فقط تاریخ هایی را که قبلا به کاربراش اعلام کرده بود با چارت و پروفیت اورده بود . و یک اشاره کرده بود به یک سیستم دیگر که با سیستم زمانی تلفیق می کردند .

در مورد هیستوری هم دیشب من هیستوری ماه قبل را نگا کردم . تا این لحظه 20 درصد هیستوری را توانستم نگا بیاندازم . انقدر که در مورد زمان سایت های خارجی را سرچ کردم که فقط گوگل سرچ هست هیستوری

در صورتی که ادرس را پیدا کنم اینجا قرار می دهم . حتما

فعلا دارم همراهی می کنم تاپیک را تا بیشتر با جنبه پول سازی و اسکالپ این روش اشنا شود

موفق باشید
    حناب alliloo آقای میری هم مجوز صادر کردند پس اگر چیزی در چنته هست محبت کنید در سایت اعلام کنید دیگه مشکلی نیست که ان شا الله ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
      حناب alliloo آقای میری هم مجوز صادر کردند پس اگر چیزی در چنته هست محبت کنید در سایت اعلام کنید دیگه مشکلی نیست که ان شا الله ؟؟
      همین برخوردها و لحن ها مرا ازار می دهد . به سوابق تاپیک های تاپ این انجمن یک نگا بندازیم متوجه خواهیم شد که چرا این تاپیک ها نصف و نیمه بسته شدند .

مادامی که پولسازی از این روش را یاد نگیرم چیزی ارائه نمی دهم .

این جور فرض بگیرند دوستان که من اصلا هیچ چیزی نمی دانم از زمان . اصلا چرا باید می گفتم که این طور شود . کنار می نشینم و نگا می کنم .

و خدمت جناب میری : جناب میری من این روش را قبل از اینکه با سایت خارجی اشنا شوم ( با اینکه در ان روش کار قید نشده بود ) و قبل از اینکه با این تاپیک اشنا شوم بلد بودم . اما اسکالپ و تایم پایینش را اصلا به فکرم خطور نکرده بود و دیروز با دیدن عکس العمل قیمت به زمان های پایین تر هیجان زده شدم . چون همانطور که خودتان هم می دانید عکس العمل قیمت در تایم های بالاتر پایین تر هست .

دوست دارم این اسکالپش را هم یاد داشته باشم . جا برای یادگیری هست از شما و این تاپیک .

مرسی
      ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 01:55 PM
      زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

نتایج حاصل : بخاطر ترس بستم با سود کم . امیدورام با بکار گیری زمان در پوزیشن گیری این مشکلات دیگر برایم پیش نیاید .

دوستان خواهش می کنم خصوصی نفرستید . من شرمنده شما خواهم شد .

وقتی استاد اینجا هست . چرا من ؟

هر وقت جناب میری اینجا عمومی اعلام کردند که تشریح این روش بدون اشکال هست . من مانعی نخواهم داشت.

من تا به حال با این روش ترید نکردم .

موفق باشید
        دوست عزیز چرا دنبال بهانه میگردی ؟؟
        مگه جمله بالا برای شما نیست ؟پس دیگه این شاخه اون شاخه نرید با شجاعت بگو دیشب الکی اون همه هیجان زده شدی

نظر

مگه جمله بالا برای شما نیست ؟پس دیگه این شاخه اون شاخه نرید با شجاعت بگو دیشب الکی اون همه هیجان زده شدی
          شما و دوستان خیالتان راحت شود : من هیچ چیزی نمی دانم و دیروز الکی هیجان زده شدم .

اینطوری هم من خیالم راحت شد و هم شما . دیگر کسی انتظار ندارد از من . دیشب ایمیلم را چک می کردم . فقط از پی سی ام پیام بود . ایمیل های خودم گم شده بودند

اقا من هیچی نمی دانم . جناب میری من هیچی نمی دانم . دوستانی که الان پیام های خصوصی شان را هنوز هم باز نکردم من هیچی نمی دونم

تامام

راستی امروز سایت ساعت 5 تعطیل خواهد شد . برای اپدیت سرور

مطمئن باشید این روش اینجا بیان نمی شود . ما عادت داریم مطلب و رمز و فوت کار را یاد گرفتیم . جیم فنگ . دیگر تمرین و همراهی نداریم . خاک خوردن تاپیک ها بیان گر واقعیات هست

شرمنده جناب میری . تاپیک زیبایتان را خراب کردم

اما همچنان دوستان دارم و امیدوارم این تاپیک همچنان ادامه داشته باشد
          ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 02:04 PM

نظر

بچه ها لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید، ازتون ممنونم دوستان گلم. بی خیال دیگه.

نظر

همین برخوردها و لحن ها مرا ازار می دهد . به سوابق تاپیک های تاپ این انجمن یک نگا بندازیم متوجه خواهیم شد که چرا این تاپیک ها نصف و نیمه بسته شدند .

مادامی که پولسازی از این روش را یاد نگیرم چیزی ارائه نمی دهم .

این جور فرض بگیرند دوستان که من اصلا هیچ چیزی نمی دانم از زمان . اصلا چرا باید می گفتم که این طور شود . کنار می نشینم و نگا می کنم .

و خدمت جناب میری : جناب میری من این روش را قبل از اینکه با سایت خارجی اشنا شوم ( با اینکه در ان روش کار قید نشده بود ) و قبل از اینکه با این تاپیک اشنا شوم بلد بودم . اما اسکالپ و تایم پایینش را اصلا به فکرم خطور نکرده بود و دیروز با دیدن عکس العمل قیمت به زمان های پایین تر هیجان زده شدم . چون همانطور که خودتان هم می دانید عکس العمل قیمت در تایم های بالاتر پایین تر هست .

دوست دارم این اسکالپش را هم یاد داشته باشم . جا برای یادگیری هست از شما و این تاپیک .

مرسی

هر وقت جناب میری اینجا عمومی اعلام کردند که تشریح این روش بدون اشکال هست . من مانعی نخواهم داشت.
              حافظت ضعیف شده یادت رفت چند بار اقای میری اعلام کردن اگر چیزی میدونی بگو

نظر

• سلام

دوستان دنبال چیزی نباشید که راه به جای دیگر هدایت میکند دوستان عاقل دوستان بالغ من اصلا به صحت یا عکس این مطالب ایرادی یا مهر تاییدی نمیزارم اما عزیزان چرا درگیر مسایلی میشید که گوینده از گفتن واقعیت فرار میکنه ؟من ایدی میری رو خیلی وقته میشناسم از اوایل فعالیت در اکثر فوروم های ایرانی که اکثرا دیگه وجود ندارند عمده فعالیت ایشون سرهارمونیک بوده و است واقعیت اونی نیست که در حرفاشون میگن واقعیت در عمل با نوشته هاشون در تظاد است من تا قبل این که این تاپیک رو ببینم فکر میکردم پرستومیری نامی وجود دارد اما الان به اسامی مختلف با گفته ها و نوشته های یکسان از قدیم دیدم و خوندم ایدی های مثل (پرستو میری.bubia forex/امیرارسلان/amir forex و امثالهم که حسی بهم از یه گروه یا یک شخص در چند نام است.

حرف اخر کسی که ثواب کارشو صلوات به محمد ال محمد میخواد بدون هیچ چسم داشتی و حرفی راه رو نشون میده اگه راهی است چرا هدف اول تاپیک همین راه بوده اما رفته رفته تکنیکال داره نقض میشه با گفته هاشون اما من در چارتاشون جز تکنیکال چیزی ندیدم!

پ ن :دوستان بنده کارم رو انجام میدم و اصلا و ابدا دنبال یاددرگیری اینجور مسائل تهی ندارم!
                موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها

حافظت ضعیف شده یادت رفت چند بار اقای میری اعلام کردن اگر چیزی میدونی بگو
                  عیب نداره پیام جان
                  داستان شاه رضایت داده وزیر رضایت نمی ده شده

نظر

• نوشته اصلی توسط msatco نمایش پست ها
                    دوستان دنبال چیزی نباشید که راه به جای دیگر هدایت میکند دوستان عاقل دوستان بالغ من اصلا به صحت یا عکس این مطالب ایرادی یا مهر تاییدی نمیزارم اما عزیزان چرا درگیر مسایلی میشید که گوینده از گفتن واقعیت فرار میکنه ؟من ایدی میری رو خیلی وقته میشناسم از اوایل فعالیت در اکثر فوروم های ایرانی که اکثرا دیگه وجود ندارند عمده فعالیت ایشون سرهارمونیک بوده و است واقعیت اونی نیست که در حرفاشون میگن واقعیت در عمل با نوشته هاشون در تظاد است من تا قبل این که این تاپیک رو ببینم فکر میکردم پرستومیری نامی وجود دارد اما الان به اسامی مختلف با گفته ها و نوشته های یکسان از قدیم دیدم و خوندم ایدی های مثل (پرستو میری.bubia forex/امیرارسلان/amir forex و امثالهم که حسی بهم از یه گروه یا یک شخص در چند نام است.

حرف اخر کسی که ثواب کارشو صلوات به محمد ال محمد میخواد بدون هیچ چسم داشتی و حرفی راه رو نشون میده اگه راهی است چرا هدف اول تاپیک همین راه بوده اما رفته رفته تکنیکال داره نقض میشه با گفته هاشون اما من در چارتاشون جز تکنیکال چیزی ندیدم!

پ ن :دوستان بنده کارم رو انجام میدم و اصلا و ابدا دنبال یاددرگیری اینجور مسائل تهی ندارم!
                    موفق باشید
                    من در چند پست قبل تر هم عرض کردم هدف تاپیک چیه والا فارکس چیزی نیست که با دونستن یه روش حالا حتی 100% سرمایه ته بکشه و ورشکست شه که این دوستان با این نمی گم نمی گم ها فکر می کنن فرمول شکافت هسته ای رو کشف کردن و ممکنه اگه بقیه بدونن دیگه پول از کیسه اونا خارج بشه .
                    درست و غلط رو کار ندارم اما همون زمان ها هم در iran -egold پرستو میری به اینکه تمام معاملات با فتوشاب در سایت میزاره متهم بود .
                    اصلا نگفتن این روش که حالا به قول شما موجودیتش هنوز زیر سوال هست برا همین جذب سرمایه هست والا اگه بیشتر فکر کنید می بینید اگه بقیه بدونند روش رو دیگه کسی میاد پول بده برا مدیریت سرمایه؟؟
                    خدا بداد این ملت جو زده ایرانی برسه که معلوم نیست باز چند وقت دیگه میان میگن پولمونو خوردنو کال شدیمو ......
                    ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 11-08-2013, 02:23 PM

نظر

عیب نداره پیام جان
                      داستان شاه رضایت داده وزیر رضایت نمی ده شده
                      شاه و وزیر نداریم . من این روش را از جناب میری یاد نگرفتم . من اتفاقی بخاطر اسم تاپیک ( هارمونیک ) اشنا شدم با اینجا و تعجب من بخاطر اسکالپ بود . دیگر ادامه ندهید

من هیچ چیزی ندارم و نخواهم داشت برای ارائه . و یک نکته هم در مورد دوستی که می گویند که این روش تکنیکال را نقض می کند : دوست عزیز این روش علمی و تکنیکالی هست . مبحث زمان هیچ وقت از تحلیل تکنیکال کنار گذاشته نمی شود .

این روش علمی و بر اساس دیتای خود چارت هست و به هیچ جایی ربط ندارد و فکر کنم اول کار جناب میری می خواستند تایم بالا را با هارمونیک تلفیق نمایند . وقتی اسکالپ خوب جواب می دهد چه لزومی به هارمونیک هست .

بحث را ادامه ندهید . لطفا . داره تاپیک به حاشیه کشیده می شود . و من و جناب میری و هیچ یک از عزیزان این را دوست نداریم

لطفا هر اشکالی به بنده هست لطفا خصوصی

نظر

• نوشته اصلی توسط msatco نمایش پست ها

موفق باشید

سلام

دوستان عزیز کسی من وشما به زور به دیدن مطالب این سایت نکرده اگه کسی احساس ناراحتی مکنه می تونه مطالب نخونه

اما راست ودروغ مطالب بستگی به خود شخص داره لطفا به شعور دیگران توهین نکنید که شما نسبت به دیگران بیشتر می فهمیدو ما ...

و در آخر دوستان خواهش می کنم اجازه بدهید آقای میری مطالب ادامه بدهند وما یافته ها را به اشتراک بگذاریم

با تشکر
                        ویرایش توسط koosha27 : https://www.traderha.com/member/4642-koosha27 در ساعت 11-08-2013, 02:29 PM

نظر

• --------------------------------

نظر

• سلام
                            با اينكه نتجيه اي نخواهد داشت
                            ولي وسوسه راه يافتن به رمز ادم را به شوق مي اندازد
                            ضمنا ساعت اعلامي شما بيشتر موارد با كندل دوجي مواجه ميشوند
                            ايا هدفها شما اينجاست؟
                            http://www.mql5.com/en/charts/100634...m30-real-trade
                            http://www.mql5.com/en/charts/100634...m15-real-trade

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                              دوستان عزیز خواهش می کنم به این بحث خاتمه بدید بیایید با خودمون صادق باشیم بیشتر مطالبی که عمومی می شن ( بدون هیچ گونه توهینی ) اولین ذهنیتی رو که برای اکثر افراد به وجود میاره این هستش که اگر ارزشی داشت این مطلب ارائه نمیشد درحالیکه بعضی موقع ها یادمون می ره که همون مطالب به ظاهر بی ارزش می تونن راهگشای مطالب جالبتر و نکته ایی باشن. این ویژگی متاسفانه توخون اکثر ماست ، که تمایل داریم گاهی بدون زحمت به مطلبی دست پیداکنیم و وقتی هم به راحتی به دست بیاد به راحتی هم فراموش می کنیم و دنبال ی مطلب نوتری هستیم. خدا به خدایی خودش ، از روز اول که انسان رو خلق کرد می تونست نحوه لباس پوشیدن و غذا درست کردن رو بهش اموزش بده ولی حتی ساده ترید و ابتدایی ترین نیازهاش رو مستقیم بهش نگفت اما با هدایتش راه رو بهش نشون داد. پیام اخر : می خوام صادقانه عرض نمایید بدون هیچ گونه رودربائسیی دوستان درصورتی که مایل به ادامه این تایپیک نیستند و تا این جا هم این تایپیک مفید نبوده رای بدهند تا با بسته شدن این تایپیک ، کارمفیدی کرده باشیم این تایپیک دربحث زمان مطلب مستقیمی برای اموزش نداره. موفق باشید
                              حالا که قراره صادق باشیم به نظر شما اگه روش هایی که تا به حال بیان شده در ترید یکیشون بالای 95% مواقع جواب می داد کدوم تریدری بود که اون تاپیک و اون روش رو رها می کرد می رقت دنبال روش جدید تر دیگه ؟؟ پس تا حالا روش هالی گریلی نبودن هیچ کدوم که بعد از یه مدت تست تریدرها به فراموشی سپرده شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex

پیام اخر :
                                می خوام صادقانه عرض نمایید بدون هیچ گونه رودربائسیی
                                دوستان درصورتی که مایل به ادامه این تایپیک نیستند و تا این جا هم این تایپیک مفید نبوده رای بدهند تا با بسته شدن این تایپیک ، کارمفیدی کرده باشیم
                                این تایپیک دربحث زمان مطلب مستقیمی برای اموزش نداره.
                                موفق باشید
                                جناب میری خواهش میکنم از این بحث ها دلگیر نشین و همچنان به روندی که شروع کردین ادامه دهید
                                من که دارم با همین روش آموزشی غیرمستقیم شما استفاده های مناسبی میبرم.
                                ممنون.

نظر

پردازش ...
                                X