اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

جناب میری این برای چندمین بار که درخواست میکنم یک راهنمایی بکنید

شما برای محاسبات از تاریخ روز ماه استفاده مکنید یا از کندل ها استفاده مکنید

با تشکر

نظر

• سلام و درود

از دیروز تا به حال مشغول دیدن این تاپیک بودم ابتدا از آقای میری تشکر بابت ارائه مطالبی که در ابتدای تاپیک داشتن و آموزشهای مفیدشون اما واقعا" جای تعجب داره که شخصی با متانت ایشان مطلبی را که نمیخواهند بیان کنند چرا ارئه دهند و باعث جنجال شوند . حضور در فرومها جنبه یادگیری و آموزش دارد و یا جذب کاربر جهت منافع مادی که انشااله میدانم قصد آقای میری چنین چیزی نیست . اما در مورد زمان خدمت دوستان عرض کنم که ما عادت کردیم فقط همان اول نسبت به مسائل ذوق و شوق داشته باشیم و به محض اینکه یک سیستم دیگری ارائه میگردد قبلی ها فراموش میشود . در همین فروم برای اولین بار نه در ایران بلکه در دنیا و همه تاپیک های ایرانی و خارجی بحث زمان از طرف استاد ارجمندم جناب آ ز ا د ی بیان شد . و بدون هیچ چشمداشتی فرمول آن را هم ارائه نمودند کدامیک از شما ها به تحقیق و بررسی پرداختید که حالا ئنبال زمان میگردید . من قبل از اینکه جناب نیما در فروم فرمول خود را ارائه دهند از طرق دیگر زکان یابی میکردم که همان دو سال پیش برای ایشان هم ارسال نمودم این بازار پر از رمز و راز هست که اگر هرچه را شما دریابید باز هم چیزهایی از دید ما دور می باشد . من قبلا" هم در تایپک جناب صوفی در تاپیک طلا عرض کردم که این چارت چیزی نیست جز یک مشت فرمولهای ریاضی که هر کسی با روش خودش به این رمز و رازها دست پیدا میکند . به هر حال بحث را کش ندهید جناب میری دوست داشتن راجب روش خودشون آموزشی ارائه خواهند داد و نخواستند نمیدهند . شما هم اگر به دنبال مبحث زمان میگردید از داده های فروم استفاده کنید از کسانی که بی منت تجارب خودشون را در اختیار ما قرار دادند . میتوانید از مباحث زمانی آقای خاکستر که قبلا" در تایک همسایه ارائه شده بود استفاده کنید و یا تاپیک جناب نیما در پر بار ترین مبحث زمانی در آن نهفته است رجوع کنید . تصویر زیر هم بر اساس فرمول ارائه شده جناب نیما و تعیین زمان در تایم یک دقیقه را میتوانید ببیند .
      دیگه لقه از این آماده تر میخواستید . این گو و این میدان برید و استفاده منید و از نتایجش لذت ببرید

موفق باشید

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام.
        کاشکی یکم همدیگرو دوست داشتیم.
        جناب aliloo عزیز بنده هم به یک سری خطوط زمانی با استفاده از فیبو رسیدم که به نظرم خیلی عالی بود ولی اومدم گفتم پستهای قبل منو نگاه کنید,جناب میری گفتند غلط,مگه چی شد؟حلا شما هم به هر نتیجه رسیدید هر جند غلط بفرمایید دوستان کمک میکنند به نتایج خوب میرسیم,خدا خیرتون بده.

جناب میری شما هم اگر امکانش هست مطلب رو شفاف تر بیان کنید که دوستان حداقل بتونند مشارکت کنند و فقط بیننده نباشند,خوب کار شما مثل این میمونه که من یه فرارری بدم به شما بگم خیلی ماشین خوبی هست,اگه میخوای تو هم بسازش یه راهنمایی میکنم اونم اینه که مثلا رنگش قرمزه!!!
        در هر صورت ممنون از انتقال تجربیات.
        ویرایش توسط hessamfx : https://www.traderha.com/member/10721-hessamfx در ساعت 11-08-2013, 02:54 PM
        .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• جناب کوشا شما بنده سر حرفم برداشت های شما و امثالهم نبوده دوست عزیز مطلب رو خوب بخون و با دقت ببین هدف از نوشتن چی بوده دوست عزیز چرا احساسی به همه چیز نگاه میکنید کمی منطقی باشید کمی به کلیات فکر کنید چرا سر ذوق و شوق عقل رو محدود میکنید مگر اقای میری حرف از صداقت نمیزند مگر حرف از خدا نمیزند مگر حرف از اسمان نمیزند پس کو؟؟؟چرا تاپیک به اینجا رسید
          هدف بنده این بود که دوستانی که دنبال یاد گیری هستند اگر سطح معلومات یا درکشون در حد گفته های اقای میری نسیت زمان رو از دست ندند برای یادگیری همونی که براشون
          اقای میری با سابقه فعالیت 5 سال در باره فارکس هیچ ادعایی نداشته و نمیکنم و ایدی بنده برای اکثرا دوستان فارکسی اشنا بوده و همیشه سعی کردم یا یاد بدم یا کمکم کنم بدون هیچ منتی اما شما یی که میخواید راه رو برای دیگران نشان دهید کمی با انصاف باشید
          دلیل نوشته هم هم اینه یکی از دوستان عزیز بنده گرایشی سخت بهابن موضوع پیدا کردن و با بنده مطرح کردند و دوست ندارم راهی رو که پیدا کرده به دلیل مشغله ذهنی یافته اشو رو هم از دست بده حتی دیگر عزیزانی که در پی راه هستند دوست عزیز جناب میری شما سابقه 7 ساله دارید بعد 7 سال و تحقیق به این زمان پی بردید حالا انتظار دارید با اشاره به مطلب و گفتن یه قسمت از موضوع ملت بیان بگن رسیدیم این هدایت نیست گمراهی !!!
          موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
            سلام.
            کاشکی یکم همدیگرو دوست داشتیم.
            جناب aliloo عزیز بنده هم به یک سری خطوط زمانی با استفاده از فیبو رسیدم که به نظرم خیلی عالی بود ولی اومدم گفتم پستهای قبل منو نگاه کنید,جناب میری گفتند غلط,مگه چی شد؟حلا شما هم به هر نتیجه رسیدید هر جند غلط بفرمایید دوستان کمک میکنند به نتایج خوب میرسیم,خدا خیرتون بده.

جناب میری شما هم اگر امکانش هست مطلب رو شفاف تر بیان کنید که دوستان حداقل بتونند مشارکت کنند و فقط بیننده نباشند,خوب کار شما مثل این میمونه که من یه فرارری بدم به شما بگم خیلی ماشین خوبی هست,اگه میخوای تو هم بسازش یه راهنمایی میکنم اونم اینه که مثلا رنگش قرمزه!!!
            در هر صورت ممنون از انتقال تجربیات.
            چیزی که می توانم بگویم این هست . ای کاش جناب میری این تاپیک را ادامه دهند . دوستان به هدفشان رسیدند و تاپیک کامل رفت حاشیه

بروید برای خود جشن بگیرید . این تاپیک هم مثل تاپیک های دیگر .........

ای کاش جناب میری ادامه دهند

من متاسفم و دیگر هیچ . . .
            ------------

چرا استاد نیما تحقیقات زمانی را بیشتر ادامه ندادند در عمومی . چون افرادی مثل من متوجه حرف زدن هایشان نیستند و فقط طلبکارند از همه
            ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 03:18 PM
            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• سلام و درود

این هم تصویری از یورو دلار مربوط به امروز . خدایی تا به حال کی توانسته چنین لقمه آماده ای را در اختیار ما قرار دهد پس بیایید قدر این آدمها را بدانیم ابتدا خود را باور کنید سپس به دانسته هایتان اعتقاد بیارید تا بتوانید از این بازار کسب سود کنید . با پ.زش از جناب میری در تاپیکشان دخالت کردم چون دیدم بخث داره به بیراهه میره

موفق باشید

از بابت اشتباهات تایپی عذر خواهی میکنم پیری است و ضعف چشمان به بزرگی خود ببخشید از جناب میری هم عذر خواهی میکنم

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-08-2013, 03:27 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                دوستان بیایید این بحث ها رو پایان بدید .
                بنده دیگه مطلبی نخواهم گذاشت درهیچ سایتی.
                مدیریت سرمایه هم از ایرانی جماعت ندارم و نخواهم گرفت درهیچ شرایطی.

به آرزوی خود رسیدیم

تاپیک غیر فعال شد و رفت کامل حاشیه و به جمع همه تاپیک های فعال و پر بازده رسید که دارند خاک می خورند

جناب میری برگرد عزیز . من عذر خواهی می کنم . من تازه اشنا شدم و شوق ادامه دارم . به کمک شما نیاز دارم .

در قلب ما جای داری
                ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 03:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  سلام و درود

این هم تصویری از یورو دلار مربوط به امروز . خدایی تا به حال کی توانسته چنین لقمه آماده ای را در اختیار ما قرار دهد پس بیایید قدر این آدمها را بدانیم ابتدا خود را باور کنید سپس به دانسته هایتان اعتقاد بیارید تا بتوانید از این بازار کسب سود کنید . با پ.زش از جناب میری در تاپیکشان دخالت کردم چون دیدم بخث داره به بیراهه میره

موفق باشید

از بابت اشتباهات تایپی عذر خواهی میکنم پیری است و ضعف چشمان به بزرگی خود ببخشید از جناب میری هم عذر خواهی میکنم

با سلام درود بر استاد یزدی عزیز
                  با تشکر فراوان از جنابعالی بابت راهنمایی، تقاضای اندیکاتور را داشتم در صورت امکان محبت بفرمایید . با سپاس فراوان .

نظر

• نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                    با سلام درود بر استاد یزدی عزیز
                    با تشکر فراوان از جنابعالی بابت راهنمایی، تقاضای اندیکاتور را داشتم در صورت امکان محبت بفرمایید . با سپاس فراوان .
                    دوست عزیز اندیکاتور دردی دوا نمی کند . مهمترین مبحث زمان ، فیلترینگ ان هست و چارت های ارائه شده توسط جناب یزدی بهترین حالت را نشان می دهد .

من نمی خواستم این مبحث مطرح شود . چون می دانستم ارائه این روش باعث ترک جناب میری و محروم شدن ما از تجربیات زمانی خواهد شد . و امروز این اتفاق افتاد . متاسفانه

زمان مبحث پیچیده ای هست و استاد با تجربه می خواهد

موفق باشید

نظر

• سلام

جناب aliloo عزیز بهتر نیست بحث زمانی رو ادامه بدیم شاید آقای میری سر ذوق بیایند تشریف بیارند

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                        دوست عزیز اندیکاتور دردی دوا نمی کند . مهمترین مبحث زمان ، فیلترینگ ان هست و چارت های ارائه شده توسط جناب یزدی بهترین حالت را نشان می دهد .

من نمی خواستم این مبحث مطرح شود . چون می دانستم ارائه این روش باعث ترک جناب میری و محروم شدن ما از تجربیات زمانی خواهد شد . و امروز این اتفاق افتاد . متاسفانه

زمان مبحث پیچیده ای هست و استاد با تجربه می خواهد

موفق باشید
                        با درود و سلام

با تشکر از مطلبی که فرمودین ، اما وقتی استادی قصد ندارن آموزش دهند چه میتوان کرد . با اجبار که شدنی نیست . نمونش را داریم میبینیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط koosha27 نمایش پست ها
                          سلام

جناب aliloo عزیز بهتر نیست بحث زمانی رو ادامه بدیم شاید آقای میری سر ذوق بیایند تشریف بیارند

با تشکر
                          چیزی برای بیشتر ندارم . استاد نیما این روش را پایه گذاری کردند . من در پی فیلترینگ زمان بودم . جناب میری برای اولین بار بحث ..... زمان با خود زمان را ارائه نمودند .

شما اندیکاتور را روی چارت می اندازید و همه چی روشن میشه . مهم فیلترینگ هست .

زمان مهمترین فاکتور هست . چون در زمان قیمت چرخش می کند . چون در زمان فاند ارائه می شود . چون ورود بزرگان در زمان هست . بزرگان دنبال یک قیمت برای ورود نیستند . چون می بینید که سطوح مهم قیمتی شکسته می شوند و قیمت بالا می رود . ولی در یک زمان بزرگان ورود کرده و قیمت ابشاری یا فواره ای بر می گردد

زمان خیلی مهم هست . خیلی علاقه به ادامه مبحث این تالار داشتم.

دوستان می توانند بعد از محاسبات زمان ها را در این تالار یا یک تالار دیگر بگذارند و روش های ..... کردن را هم پیشنهاد دهند . مطمئن باشید به نتایج عالی خواهیم رسید .

قیمت ..... می خواهد . زمان هم ..... می خواهد .

نا انصافی است بگوییم که جناب میری هیچ نگفتند . نکات خوبی را اشاره داشتند

موفق باشید .

نظر

• اقای میری چرا از واقعیت فرار میکنید مگر به رضای خدا و ثواب اموزش نمیدهید خوب چه کار به حرف منو امثال من که بوی واقعیت میده دیگران را تحت تاثیر قرار میدن؟
                            همه تاپیک های ما که 2 کلام میخواد حرف توش ردو بدل شه استاد قهر میکنه بابا عزیز من همین استادا باعث میشن که به حاشیه بره بس که غرور کاذب ناخواسته میاد سراغشون
                            میخوای به هم نوعات کمک کنی دیگه چرا پراکندهو دو پهلو حرف میزند اگه حرفی میزنم به دل نگیر دوستان ترک عادت کنیم همه فوروم های ما همینه احساسی نباشید علم را علمی بیان کنیم نه احساسی از سر هیجان

نظر

• سلام.
                              دوستان خطوطی رو بنده بدست آوردم میزارم انجا ببینیم نتیجه چی میشه,اگر تاثیر محسوسی بود در بارش بحث میکنیم.
                              ممنون.
                              [IMG][/IMG]
                              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• مگر من دنبال جایزه 50 هزار دلاری بودم . نه . علم والاست . زحمات اساتید گران بهاست . اما چقدر به اساتید ارزش می نهیم ؟؟؟

نظر

پردازش ...
                                X