اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار دايناميك تريدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط rsp90 نمایش پست ها
    ممنون توی رسا درست شد . مشکل دومم برای انتقال از pcm به داینامیک تریدر است تایم فریم ها را که در portfolio manager ایجاد میکنم در بخش edit همه را با نام audusd بجای audusd h1-I و ... (یعنی همه را با یک نام بدون بخش زمان) ایجاد میکند و بعد هم ERROR میده ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کنم تا این هم درست شود
    با تشکر

خواهش میکنم .

از آنجایی که حسابهای پی سی ام به سه نوع حساب افزایش پیدا کرده (الیت - میکرو و مینی ) و نمادهای هر سه نوع حساب دارای پسوند ، بنابریان برای انتقال دیتا به داینامیک باید از اندیکاتور mda7 استفاده کنید :

http://pcmupload.traderha.com/uploa...7854282331.rar

قبل از فعال کردن اندیکاتور باید در قسمت input یک نام براش انتخاب کنید .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• خیلی ممنون این مشکلم هم حل شد
      نظر

• سلام با سپاس چه جوری میشه نمودارها رو به سمت چپ اورد که به صورت tample ذخیره بشه و پس از هر بار ران کردن سمت راست نمودار وسط صفحه باشه د ر داینامیک تریدر

نظر

• نوشته اصلی توسط 13692 نمایش پست ها
          سلام با سپاس چه جوری میشه نمودارها رو به سمت چپ اورد که به صورت tample ذخیره بشه و پس از هر بار ران کردن سمت راست نمودار وسط صفحه باشه د ر داینامیک تریدر
          سلام

با استفاده از جعبه ابزار سمت چپ و با کلیدهای جهت دار میتونید نمودار به سمت چپ هدایت کنید و در همون حالت از طریق منوی workspaces ذخیره کنید .
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

• سلام آقا مصطفی خوب هستید؟
            ممنون میشم تنظیمات Gann Fan رو در داینامیک تریدر توضیح بدید.
            با تشکر
            ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
              سلام آقا مصطفی خوب هستید؟
              با تشکر
              سلام

من از این ابزار استفاده نمیکنم . میتونید روش کلیک راست کنید و برید به بخش help .

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
                سلام آقا مصطفی خوب هستید؟
                با تشکر
                برای تحلیل های گن از داینامیک استفاده نکنید.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط rrichmann نمایش پست ها

برای تحلیل نمودارها در نرم افزارهای Dynamic Trader و Advanced Get نیازمند آن هستیم که داده های نمادها را در قالب فایل هایی با پسوند PRN داشته باشیم. تهیه فایل های PRN به کمک نرم افزار MT4 شرکت رسا و اندیکاتور مربوطه میسر است. اما تمایل بعضی از کاربران به استفاده از نمودارهای تعدیل شده آن ها را به سمت نرم افزار MT5 شرکت مفید سوق می دهد. چرا که نرم افزار MT4 شرکت رسا امکان ارایه نمدار تعدیل شده را ندارد. از سوی دیگر استفاده از فایل های ایجاد شده توسط مفید تریدر (MT5) با مشکلاتی روبرو بوده است. از آن جمله اینکه فایل هایی که در نام آنها حرف ی بکار رفته توسط نرم افزار داینامیک تریدر قابل شناسایی نیستند. برای رفع این مشکل یک فایل ویدیویی آماده کرده ام که راه رفع این مشکل را نمایش می دهد. بدین منظور از نرم افزارهای Advanced Renamer و Good Sync استفاده کرده ام. ممکن است که این روش کمی پیچیده به نظر برسد، ولی از آنجا که پس از یک بار انجام تنظیمات، تمام مراحل کار به صورت اتوماتیک انجام می شود قابل تامل است.

راه حل من برای تغییر نام فایل های اکسپورت شده از مفیدتریدر
                  دوست گرامی قبلا هم از شما تقاضا کردم که این فایل ویدیویی را حذف کنید چرا از روی بی اطلاعی خود و دیگران را به زحمت می اندازید؟؟
                  بنده در تنظیمات اکسپرت 2 فیلد قرار دادم که کاربران را از Rename کردن راحت کند یکی فیلد insert name و دیگری فیلد Name که اول باید نام سهم یا جفت ارز را در فیلد دوم وارد کنید و بعد فیلد اول را ON کنید در اینصورت نام فایلها مطابق همان چیزی که وارد کرده اید ساخته می شود. و اصلا نیازی نیست این همه راه را برای رینیم کردن طی کنید.
                  همچنین فیلد Auto Create File هم اگر ON کنید دیتاها در تمام تایم فریم ها به صورت ریل تایم ساخته خواهد شد و دیگر نیاز به تغییر تایم فریم نیست. دیتاها هر 1 دقیقه یکبار آپدیت می شوند.
                  همچنین اکسپرت مشابه جهت استفاده در مفیدتریدر هم ساخته شده که در صفحه 200 قرار داده ام و در امضاء بنده نیز هست. هیچ یک از ایرادات اکسپرتهای قدیمی در اکسپرت های بنده موجود نیست.

ممنون می شم ویدیو را اصلاح کنید.

پی نوشت: برای متاتریدر 4 آخرین ورژنی که ارائه داده ام ورژن 3 می باشد و برای متاتریدر 5 (مثل مفید تریدر) ورژن 4 می باشد.
                  موفق باشید.
                  تاپیک تحلیل های شخصی
                  برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                    دوست گرامی قبلا هم از شما تقاضا کردم که این فایل ویدیویی را حذف کنید چرا از روی بی اطلاعی خود و دیگران را به زحمت می اندازید؟؟
                    بنده در تنظیمات اکسپرت 2 فیلد قرار دادم که کاربران را از Rename کردن راحت کند یکی فیلد insert name و دیگری فیلد Name که اول باید نام سهم یا جفت ارز را در فیلد دوم وارد کنید و بعد فیلد اول را ON کنید در اینصورت نام فایلها مطابق همان چیزی که وارد کرده اید ساخته می شود. و اصلا نیازی نیست این همه راه را برای رینیم کردن طی کنید.
                    همچنین فیلد Auto Create File هم اگر ON کنید دیتاها در تمام تایم فریم ها به صورت ریل تایم ساخته خواهد شد و دیگر نیاز به تغییر تایم فریم نیست. دیتاها هر 1 دقیقه یکبار آپدیت می شوند.
                    همچنین اکسپرت مشابه جهت استفاده در مفیدتریدر هم ساخته شده که در صفحه 200 قرار داده ام و در امضاء بنده نیز هست. هیچ یک از ایرادات اکسپرتهای قدیمی در اکسپرت های بنده موجود نیست.

ممنون می شم ویدیو را اصلاح کنید.

پی نوشت: برای متاتریدر 4 آخرین ورژنی که ارائه داده ام ورژن 3 می باشد و برای متاتریدر 5 (مثل مفید تریدر) ورژن 4 می باشد.
                    موفق باشید.
                    حق با شماست. البته تا حدودی. اجازه بدهید برایتان توضیح دهم. کار شما در ارایه این اندیکاتورها بسیار ارزنده است و من تا عمر دارم شما را دعا خواهم کرد. من از این قابلیت اندیکاتور شما که امکان Rename کردن فایل ها را فراهم می کند مطلع بودم و از این قابلیت در ایجاد یک پروفایل از جفت ارزهای PCM که پسوند mic در انتهای نمادها دارند استفاده کردم. با کمک اندیکاتور شما آنها را یک بار برای همیشه rename کردم. اما نمادهای بورس تهران داستان دیگری است. مشکل اینجاست که نماد هایی که حرف (ی) در آنها بکار رفته را نمی توان به پورتفولیوی داینامیک تریدر اضافه کرد. درست است که با قابلیت اندیکاتور شما می توان آنها را rename کرد. اما اگر قرار باشد تک تک نمادهای با حرف (ی) را rename کنم، خود دردسری است. (البته کاملا روشن است که مشکل حرف (ی) از DT است و نه اندیکاتور شما). این مشکل وقتی حادتر می شود که شما تمایل به استفاده از نمودارهای تعدیل نشده (که در تمام آنها حرف ی بکار رفته است) داشته باشید. یک راه حل ممکن این است که بگویید چندین پروفایل از تمام نمادهای بورس بسازم که در تمام آنها از قابلیت Insert Name استفاده شده باشد. بله می شود. اما به سختی و در این صورت اگر من در هر روز نیاز به کار با سی نماد داشته باشم، باید دیتای چندصد نماد را اکسپورت کنم. ولی شما در فایل ویدیویی می بینید که من این کار را در عرض چند ثانیه انجام می دهم. به هر حال من هیچ اصراری بر تحمیل روش خود ندارم. از توجه شما بسیار سپاسگذارم. چنانچه بقیه هم با شما هم رای باشند در حذف پست مذکور کوتاهی نخواهم کرد.
                    موفق باشید.
                    .Learn to live conciously, to be in the present
                    .Act as if everything matters but nothing is really important
                    .If you keep doing what you've always done, you'll keep getting what you've always got

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                      دوست عزیز ممنون از فایل ویدیویی که زحمت ساختش را کشیدید اما بنده در تنظیمات اکسپرت 2 فیلد قرار دادم که کاربران را از Rename کردن راحت کند یکی فیلد insert name و دیگری فیلد Name که اول باید نام جفت ارز را در فیلد دوم وارد کنید و بعد فیلد اول را ON کنید در اینصورت نام فایلها مطابق همان چیزی که وارد کرده اید ساخته می شود.

ممنون میشم ویدیو را اصلاح کنید.

همچنین اکسپرت مشابه جهت استفاده در مفیدتریدر هم ساخته شده که در صفحه 200 قرار داده ام و در امضاء بنده نیز هست. هیچ یک از ایرادات اکسپرتهای قدیمی در این اکسپرت ها موجود نیست.

موفق باشید.
                      تذکر شما را در خصوص فایل ویدیویی اول می پذیرم و بزودی آن را حذف می کنم. اما فایل ویدیویی دوم متفاوت است. توضیحات فوق در ارتباط با فایل دوم بود. فایل اول رو بزودی حذف می کنم. در ضمن پاسخ شما را تا به امروز ندیده بودم، وگرنه به هیچ وجه آدم لجبازی نیستم.
                      .If you keep doing what you've always done, you'll keep getting what you've always got

نظر

• ویدیوی اول را حذف کردم. اما توصیه می کنم ویدیوی دوم را ببینید.

نظر

• -------------------------------------------------------------------------------

نوشته اصلی توسط aqdam نمایش پست ها
                          سلام آقا مصطفی
                          داشتم با ابزار فیبوناچی کار میکردم تو داینامیک وقتی که میخواستم از range به chg تغییرش بدم یهو همه درصدها صفر شدن،حتی درصدهای فیبوناچی زمانی، حالا هر چی میخوام دوباره ست کنم نمیشه، مثلا میزنم 1.27 یه کلیک میزنم اونور باز صفر میشه نمیدونم چیکار کنم، اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

ویرایش توسط rrichmann : https://www.traderha.com/member/9500-rrichmann در ساعت 08-18-2014, 09:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                            برای تحلیل های گن از داینامیک استفاده نکنید.
                            برای Gann Fan ابزارهای Advanced Get را امتحان کنید. البته دقیق نیست. ولی بدک هم نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط rrichmann نمایش پست ها
                              حق با شماست. البته تا حدودی. اجازه بدهید برایتان توضیح دهم. کار شما در ارایه این اندیکاتورها بسیار ارزنده است و من تا عمر دارم شما را دعا خواهم کرد. من از این قابلیت اندیکاتور شما که امکان Rename کردن فایل ها را فراهم می کند مطلع بودم و از این قابلیت در ایجاد یک پروفایل از جفت ارزهای PCM که پسوند mic در انتهای نمادها دارند استفاده کردم. با کمک اندیکاتور شما آنها را یک بار برای همیشه rename کردم. اما نمادهای بورس تهران داستان دیگری است. مشکل اینجاست که نماد هایی که حرف (ی) در آنها بکار رفته را نمی توان به پورتفولیوی داینامیک تریدر اضافه کرد. درست است که با قابلیت اندیکاتور شما می توان آنها را rename کرد. اما اگر قرار باشد تک تک نمادهای با حرف (ی) را rename کنم، خود دردسری است. (البته کاملا روشن است که مشکل حرف (ی) از DT است و نه اندیکاتور شما). این مشکل وقتی حادتر می شود که شما تمایل به استفاده از نمودارهای تعدیل نشده (که در تمام آنها حرف ی بکار رفته است) داشته باشید. یک راه حل ممکن این است که بگویید چندین پروفایل از تمام نمادهای بورس بسازم که در تمام آنها از قابلیت Insert Name استفاده شده باشد. بله می شود. اما به سختی و در این صورت اگر من در هر روز نیاز به کار با سی نماد داشته باشم، باید دیتای چندصد نماد را اکسپورت کنم. ولی شما در فایل ویدیویی می بینید که من این کار را در عرض چند ثانیه انجام می دهم. به هر حال من هیچ اصراری بر تحمیل روش خود ندارم. از توجه شما بسیار سپاسگذارم. چنانچه بقیه هم با شما هم رای باشند در حذف پست مذکور کوتاهی نخواهم کرد.
                              موفق باشید.
                              سپاسگزارم
                              دوست خوبم من روش مد نظرم را خدمت شما ارائه می کنم بعد شما اگه قانع نشدی باز کار خودت رو انجام بده.
                              تصویر زیر را که ارائه کردم مربوط به مفیدتریدر بنده و پروفایلهای بنده هست که یکی از پروفایلها را باز کرده ام. همونطور که می بینید تعداد زیادی نماد در آن موجود نیست بلکه صرفا نمادهایی بوده که تا به حال بنده نیاز دانسته ام تحلیل کنم. روز اول هم همه را یکجا ادد نکرده ام، هر وقت صورت مالی سهمی را دیدم و نیاز دیدم چارت آن را تحلیل کنم وارد مفید تریدر شدم و نماد مورد نظر را در گروه مربوط به خودش ادد کردم و اکسپرت انتقال دیتا را بر روی آن انداختم و نام لاتین در آن وارد کردم تا دیتا با نام لاتین تولید شود و بعد وارد داینامیک تریدر شدم و مسیر خروجی مفید تریدر را به آن داده ام (نه فولدری جداگانه دقیقا فولدر file ) و بعد آن نماد را ادد کردم و تحلیل کردم. همین پروفایلهایی که در مفید تریدر ملاحظه می کنید در داینامیک هم Workspace آنرا دارم.
                              مزیت این روش این است که اولا پروفایل ها سنگین نیست و مفید تریدر در عرض چندثانیه باز می شود و ثانیا پیدا کردن سهم مورد نظر بسیار آسان است و همچنین در مواقعی که میخواهم تریگر بگیرم در مفید تریدر روی چارت سهم مورد نظر میروم و با روشن کردن دکمه سبز رنگ در داینامیک تریدر چارت را ریل تایم در داینامیک مشاهده می کنم. همچنین این نکته را عرض کنم که نامهای فارسی در عملکرد صحیح داینامیک تریدر گاهی خلل ایجاد می کنند و بهتر است از نام لاتین استفاده شود.
                              نکته دیگر اینکه دیتاها زمانی آپدیت می شوند که روی پروفایل مربوطه سوئیچ کنید پس حجم زیادی دیتا اکسپرت نمی شود.

بعد از مدتی که این روش را ادامه دهید می بینید که اکثر نمادهارا در مفید و داینامیک ادد کرده اید و خسته هم نشده اید و وقتتان هم گرفته نشده است. همچنین پروفایلها قابلیت کپی شدن هم دارند و اگر ویندوز سیستمتان را عوض کنید باز پروفایل ها را در جای مربوط به خودش که کپی کنید تمام نمودارها با همان حالتی که بوده با اکسپرت مربوطه باز خواهد شد و اصلا به زحمت نمی افتید. این روش همیشگی و کاملا بی دردسر تر است.
                              باز هم صلاح خویش خسروان دانند.
                              موفق باشید.
                              تاپیک تحلیل های شخصی
                              برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• سلام استاد آزادی چطور میتونم نرم افزار اراد تریدر رو که در کتاب رکن سوم معرفی کردید دانلود کنم ممنون میشم لینک نرم افزار رو بزارید و ایا بهترین نرم افزار در زمینه تحلیل بورس ایران همین هست یا خیر ؟؟؟؟
                                روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                                قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

پردازش ...
                                X