اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اختيار دارين حسين جان
    Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      سلام بر دوستان
      اساتید محترم اگر کمی در مورد اخبار امروز به خصوص تراز تجاری ایالات توضیح بدید ممنون میشم
      قراره چه طور بشه وچه اتفاقی بیوفته
      آقا یک اشتباه تایپی بود.....شما اینجوری بخونید....

نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
      سلام رضا جان....

اگر تراز خوب بیاد...به نظر من اول از همه طلا عرضه میشه...به دلیل جو ریسک پذیری بیشتر....برای همین من فعلا با پوزیشن طلا کاری ندارم...

من اصلا وقت نکردم بازار درست ببینم...ولی ایندکس که چک کردم...دیدم نقطه خوبی هست برای برگشت ....

و احتمال اینکه شروع کنه تصیحح زیاد هست.....ولی معامله برای خرید دلار در مقابل ارزهای پر بازده....بسیار پر ریسک هست....

به خصوص سی پی آی چین...که خیلی غیر منتظره بود..

تراز مثبت باشه....روی جی دی پی تاثیر میزاره....امکان پائین آمدن بدهی های آمریکا وجود داره......جو خوش بین میشه به کل....

بین بازاری هم تائید میده این موضوع....

شاید نوسان زیادی ایجاد نکنه تو بازار برای ارزها چون فراریت زیاد دیروز خیلی بیشتر از متوسط هفتگی و ماهانه بود....ولی احتمال میدم روی طلا حرکت ایجاد کنه.....

به امید موفقیت.
      طلا عرضه میشه عزیزم....من اشتباها نوشتم تقاضا میشه...

اگر خبر خوب آمد...من منتظر عرضه طلا هستم...برای همین پوزیشن سل طلایی که روی 1675 دارم دست نزدم بهش..

موفق باشی.

نظر

حسین جان

از پست ها و نوشته های شما ممنونم. به شخصه از دیدگاه فاندامنتالی که دارید استفاده می کنم و خوشحالم که با ورود شما به این انجمن وزنه فاندامنتالی سایت حسابی وزین شده است. اگر دوستان دیگری در این حوزه دارید یا از شاگردانتون که می تونیم از مطالبشون استفاده کنیم خوشحال میشم برای ارایه مطالب دعوتشون کنید.

قربانت- بهزاد

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
          حسین جان

از پست ها و نوشته های شما ممنونم. به شخصه از دیدگاه فاندامنتالی که دارید استفاده می کنم و خوشحالم که با ورود شما به این انجمن وزنه فاندامنتالی سایت حسابی وزین شده است. اگر دوستان دیگری در این حوزه دارید یا از شاگردانتون که می تونیم از مطالبشون استفاده کنیم خوشحال میشم برای ارایه مطالب دعوتشون کنید.

قربانت- بهزاد
          سلام بهزاد جان....

آقا لطف دارید....

راستش بچه ها اینجا عضو هستند...میبینم خیلی ها رو که آنلاین هستند ولی چیزی نمینویسند....

منم راستش وقتی قرار شد چیزی بنویسم...اول از حامد اجازه گرفتم که اینجا اجازه چننین کاری دارم که خدا رو شکر ایشون اجازه داد.

حتما بچه های دیگه هستند....و میدونند من اینجا هم پست میزنم.....تو کسانی که عضو شدن تو دیروز...اسم 2 تا از بچه ها رو دیدم که با من گلاس داشتند....

انشاالله جو فروم درست بشه...کپی برداری ها تمام بشه...رفرنس ها و منابع ذکر بشه....انسان احساس راحتی کنه....شروع به فعالیت بیشتر میکنه...چرا که نه؟؟!!

به امید روزهای خوب برای همه عزیزان.

نظر

حسین جان

قربانت- بهزاد
            حسین ماشالله اهل دل هست و وقتی دستش گرم میشه نیم فهمی کی 200 خط تایپ کرد!

الان درگیر یک مشکلی هست ایشالله بزودی حل بشه نوشته های خوبش رو بخونیم.

مرسی هم از بهزاد هم از حسین.
            جفت تان عزیز هستید
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
              آقا یک اشتباه تایپی بود.....شما اینجوری بخونید....

طلا عرضه میشه عزیزم....من اشتباها نوشتم تقاضا میشه...

اگر خبر خوب آمد...من منتظر عرضه طلا هستم...برای همین پوزیشن سل طلایی که روی 1675 دارم دست نزدم بهش..

موفق باشی.
              ممنون حسین جان
              از توضیحاتی که در مورد اتفاقاتی که در مورد خبر قراره بیفته واقعا تشکر میکنم بخدا اگر همه مثل شما توضیح میدادند چقدر خوب میشد
              با این توضیحی که داداید در مورد تراز تجاری واقعا حال کردم
              همچنان پیگیر نوشته های شما هستم
              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                حسین ماشالله اهل دل هست و وقتی دستش گرم میشه نیم فهمی کی 200 خط تایپ کرد!

الان درگیر یک مشکلی هست ایشالله بزودی حل بشه نوشته های خوبش رو بخونیم.

مرسی هم از بهزاد هم از حسین.
                جفت تان عزیز هستید
                نیما جان

شما جز محکم ترین دلایلی هستید که بنده به این انجمن سر می زنم. زمانی که هنوز در فارکس یک مبتدی بودم و نه می دونستم الیوت چیه و نه ماینر کیه! جزوه دایورجنس های شما چنان بنده رو سر شوق اورد که حد نداشت.

به هر حال شاید در جاهایی با هم اختلاف نظر داشته باشیم، اما دو چیز شما برای من همیشه قابل احترام بوده یکی سوابق زیادتون که فکر کنم دو رقمی شده باشه (حسابی پیر شدی)! یکی هم حس سادگی و روانی در تحلیل هایی که می گذارید.

راستی یک خاطره هم بگم. من دوره الگوهای هارمونیک کارنی و سبک های درک هابز رو با ساسان گذروندم. اون زمان کلاس ما که چندین نفر بودیم در منزل پدری ایشان برگزار میشد. نیما رو همه می شناختیم اسما چون کمتر کسی بود که جزوات دایورجنس ایشان رو نخونده باشه. ضمن اینکه روی تحلیل های زمانی هم خیلی کار می کرد نیما. یه روز نیما و یکی از دوستان ایشان در کلاس ساسان اومدند. هیچ یک از بچه ها نیما رو نشناختند! ساسان هم نامردی نکرد و اصلا نیما رو معرفی نکرد.

جلسه بعد ساسان بهمون گفت می دونید اونی که دفعه قبل اومد کلاس کی بود؟ نیما آزادی!

اینها رو گفتم که بگم اگر چه سبک و ثیاق تحلیلگری و تریدری من و نیما متفاوته اما نیما سنش دو برابره منه!!!

ارادتمند- بهزاد

نظر

• Goldman Says To Go Long EURUSD With 1.37 Target, 1.29 Stop @ Forex Factory
                  حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• Trade Deficit in U.S. Jumps on Pre-Holiday Surge in Imports - Bloomberg
                    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

نظر

• علی جان گزارش تراز تجاری اگر ترجمه کردی بزار...

تراز تجاری بدتر شد یورو به دلار تفاضا شد و طلا عرضه شد....

موفق باشید
                      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-11-2013, 07:30 PM
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• تراز تجاری که بد شد بجای بای در طلا ما که رفتیم سل خوب بود .

نظر

نیما جان

شما جز محکم ترین دلایلی هستید که بنده به این انجمن سر می زنم. زمانی که هنوز در فارکس یک مبتدی بودم و نه می دونستم الیوت چیه و نه ماینر کیه! جزوه دایورجنس های شما چنان بنده رو سر شوق اورد که حد نداشت.

به هر حال شاید در جاهایی با هم اختلاف نظر داشته باشیم، اما دو چیز شما برای من همیشه قابل احترام بوده یکی سوابق زیادتون که فکر کنم دو رقمی شده باشه (حسابی پیر شدی)! یکی هم حس سادگی و روانی در تحلیل هایی که می گذارید.

راستی یک خاطره هم بگم. من دوره الگوهای هارمونیک کارنی و سبک های درک هابز رو با ساسان گذروندم. اون زمان کلاس ما که چندین نفر بودیم در منزل پدری ایشان برگزار میشد. نیما رو همه می شناختیم اسما چون کمتر کسی بود که جزوات دایورجنس ایشان رو نخونده باشه. ضمن اینکه روی تحلیل های زمانی هم خیلی کار می کرد نیما. یه روز نیما و یکی از دوستان ایشان در کلاس ساسان اومدند. هیچ یک از بچه ها نیما رو نشناختند! ساسان هم نامردی نکرد و اصلا نیما رو معرفی نکرد.

جلسه بعد ساسان بهمون گفت می دونید اونی که دفعه قبل اومد کلاس کی بود؟ نیما آزادی!

اینها رو گفتم که بگم اگر چه سبک و ثیاق تحلیلگری و تریدری من و نیما متفاوته اما نیما سنش دو برابره منه!!!

ارادتمند- بهزاد
                          مرسی بهزاد عزیز؛

ما رو بردی فکر کنم سه سال پیش.

یادش بخیر.
                          ....................................

همه تلاشم در این سال ها این بود افرادی که توی حوزه تحلیل گری وارد میشند مستقل تحلیل کنند و وابستگی متدی نداشته باشند!
                          میدونی چیه بهزاد؟ یک چیزی که همیشه آزارم داده این بوده خیلی از تحلیل گرهای ما سعی نکردند روش هایی که برای تحلیل گری یاد می گیرند رشدش بدند و در همون حد می مونند.
                          من عاشق تحلیل گرانی هستم که هر روزی که تحلیل شون رو می بینی یک چیز ازش یاد بگیری و ساعت ها بشینی تصاویرش رو ببینی.

کم داریم، بخدا کم داریم.
                          همه غصه ام این هست اگر مثلاً رابرت ماینر یک تحلیل گر خوب هست و متدش را گرفتی برو رشدش بده اما بیشتر از اینکه دنبال رشدش باشند دنبال تقلید گسترده هستند!

در مورد اون کلاس راستش یکی از دوستان گفت نیما پشت سرت توی کلاس ساسان زیاد حرف میزنند. گفتم چی میگند ..... حالا بماند چی می گفتند. زنگ زدم ساسان به صورت مهمان میخوام بیام توی جلاست ببینم چی میگند در مورد من!!

خلاصه اون روز اومدم مصطفی اسلامی بود، روزبه بود، حامد بود و خودت و بقیه رو نمیشناختم. یعنی همون موقع هیچ کدوم تون رو نمیشناختم الان میدونم کیا بودید.

چه حرف هایی که زده شد در اون کلاس و ساسان بیچاره قرمز شده بود!! هنوز که هنوزه هیچ کس نمیدونه من کجا حساب دارم، حسابم چند دلار هست، چقدر سود می کنم چقدر ضرر میکنم، ولی اون روز برخی از دوستان که هنوز هم نمیدونم کیا بودندد یکی اش موهاشو بسته بود انواع اقسام حرف ها رد زدند..... بگذریم. ما رو بردی سه چهار سال قبل....

....................

اسرار نهانی در تحلیل گری هست که اگر خوب تعمق کنید و تدبر به جایی می رسید که به قول سعدی به جز از خدا نبینید. خیلی چیزها را نمیشه در مورد تحلیل به زبان آرد و اگر به زبان بیاوریم و هویدا کنیم خود را سوزانده ایم!

یک توصیه برادرانه برات دارم بهزاد جان: از ماینر و امثال ماینر "بت" نساز! ماینر یک شخص است با یک متد تحلیل گری اگر شخصی متدش را گرفت و نتوانست رشدش دهد در این بازار به هیچ کجا نخواهد رسید. توی کلاسات توصیه کن شاگردهات بازار رو " درک" کنند نه دنباله روی یک متد خاص باشند! ان کس که متد را ارائه کرد یقیناً فوت کوزه گریش را برای خود نگاه داشت!

در انتها خیلی ارادت دارم و بسیار خوشحالم انسان با سوادی مثل شما اینجا قلم می زند،اینم بگم اگر من از نظر سنی دو برابرت باشم شما باید الان یک جورایی اول دبیرستان باشید!!!!!
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• http://forum.broker-fa.com/f91/%D8%A...472/#post46485

اینجا اشاراتی به سخنرانی کرده بود اگر توجه کرده باشید...

مرسی از همه !

علی جان ترجمه رویترز میزاشتی.. من وقت نمیکنم این روزا برسم پشت لب تاب.... زحمتش بکش کاکا جای دوری نمیره !

مرسی
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• U.S. Dec. budget deficit $260 million: Treasury - MarketWatch

نظر

• Irish banks 'may need more capital' - The Irish Times - Fri, Jan 11, 2013

نظر

پردازش ...
                                X