اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
    باسلام خدمت استاد محترم
    پس شما با نظر ايشان كه اعتقاد داشتند امواج اليوت سركاري بوده و كاملا فاقد ارزش است موافق هستيد؟
    خیر ، الیوت یک منبع ساختار فوق العاده قوی است که با ترکیب ابزار دیگر بهترین سبک های معاملاتی را به خود اختصاص میدهد . اما نه به عنوان بدست آوردن عرضه و تقاضا و جهت حرکتی ...
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      ديديم كه امروز
      يورو ب دلار ريزش كرد
      يورو به پوند ريزش كرد
      اين روند كلي اين ارزها است
      پس خودتون رو علاف تكنيكال نكنيد
      فقط زماني كه احساس كرديد تكنيكالي قيمت بالاست بفروشيد
      دوست عزیز شما چی کار به تکنیکالیها دارید؟خوب سود میکنید نوش جونتون
      شما چرا فقط به تاپیک یوروپوند اشاره میکنید؟چرا به تاپیک پوند دلار اشاره نمیکنید که همه میگفتند میریزه وریخت
      شما نمیگفتید پوند نباید بریزه و خبرهای خوبی داره؟
      امروز صبح سیگنال فروش پونددلار رو رو 1.5550 دادم و خودم هم معامله کردم ،فقط یک پیپ بالاتر رفت و بعد ریخت
      دلایلم رو هم همونجا گفتم که الیوت و پترنها و... کلا تکنیکال بود
      مهم سود کردنه حالا یکی با پرتاب سکه سود میکنه یکی با تکنیکال و فاندامنتال هم سود نمیکنه
      موفق باشید

نظر

• [QUOTE=cold_fear;158449]دوست عزیز شما چی کار به تکنیکالیها دارید؟خوب سود میکنید نوش جونتون
        شما چرا فقط به تاپیک یوروپوند اشاره میکنید؟چرا به تاپیک پوند دلار اشاره نمیکنید که همه میگفتند میریزه وریخت
        امروز صبح سیگنال فروش پونددلار رو رو 1.5550 دادم و خودم هم معامله کردم ،فقط یک پیپ بالاتر رفت و بعد ریخت
        مهم سود کردنه حالا یکی با پرتاب سکه سود میکنه یکی با تکنیکال و فاندامنتال هم سود نمیکنه
        موفق باشید[/QUOT

اصلا امروز اخبار خوبي براي دلار امريكا نداشتيم. همانطور كه ميدانيد نرخ تورم امريكا امروز براي اولين از سال 2009 منفي اعلام شد و همچنين نرخ افرادبيكار جوياي كار بسيار بالاتر از ماه گذشته بود . ولي بااين حساب gbpusd و eurusd و... همه ريزش كردند كه اين خود نشان ميدهد كه تحليل تكنيكال بسيار دقيقتر از فاندامنتال ميتواند روند را پيشگويي كند.

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
          موفق باشید
          اصلا امروز اخبار خوبي براي دلار امريكا نداشتيم. همانطور كه ميدانيد نرخ تورم امريكا امروز براي اولين از سال 2009 منفي اعلام شد و همچنين نرخ افرادبيكار جوياي كار بسيار بالاتر از ماه گذشته بود . ولي بااين حساب gbpusd و eurusd و... همه ريزش كردند كه اين خود نشان ميدهد كه تحليل تكنيكال بسيار دقيقتر از فاندامنتال ميتواند روند را پيشگويي كند.

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
            پوند دلار تريد نميكنم
            چون دلار از پوند قوي تر است
            ارز ضعيف رو بايد با قوي مچ كنيد نه دو تا ارز هم تراز
            نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
            موفق باشید
            به پست من توجه كنيد ميبينيد نوشتم پوند از دلار قويتر است
            پس طبيعتا پوند به دلار ريزشي است
            بنده گفتم پوند ارز قوي است در برابر يورو
            و به نظر بنده پوند بعد از دلار قويترين ارز محسوب ميشود ضمنا دوستاني كه اعتقاد دارند تكنيكال بهتر از فاند عمل ميكنه
            اينجا چكار ميكنند برن تو تاپيكهاي تكنيكالي
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 02-27-2015, 02:20 AM

نظر

به پست من توجه كنيد ميبينيد نوشتم پوند از دلار قويتر است
              پس طبيعتا پوند به دلار ريزشي است
              بنده گفتم پوند ارز قوي است در برابر يورو
              و به نظر بنده پوند بعد از دلار قويترين ارز محسوب ميشود ضمنا دوستاني كه اعتقاد دارند تكنيكال بهتر از فاند عمل ميكنه
              اينجا چكار ميكنند برن تو تاپيكهاي تكنيكالي
              من که متوجه نشدم
              میگید پوند قویتره پس باید بریزه؟!
              پوند مقابل دلار امروز ضعیف شد و ریخت

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                آمارهای حوزه تورم آمریکا نشان می دهد که علیرغم کاهش در نرخ عمومی تورم، شاخص پایه تورم افزایش یافته است. این آمارها تاییدکننده نظر مقامات فدرال رزرو هستند که کاهش اخیر در نرخ تورم را موقتی و گذرا می دانند. به این دلیل شاهد رشد شدید تقاضا برای دلار بودیم که نشان می دهد روند صعودی شاخص دلار همچنان ادامه دارد
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                  من که متوجه نشدم
                  میگید پوند قویتره پس باید بریزه؟!
                  پوند مقابل دلار امروز ضعیف شد و ریخت
                  نميدونم چي رو متوجه نشديد
                  بنده گفتم پوند از يورو بسيار قوي تر است پس اينجا پوند رو با يورو مقايسه كردم
                  وقتي پوند از يورو قوي تر است
                  يورو ب پوند روند ريزشي داره
                  بعد دوستمون در مورد پوند دلار سوال كردن كه جفت ارز ديگري است
                  در فاركس هميشه نظر در مورد جفت ارز ميديم
                  بنده گفتم پوند از دلار ضعيف تر است
                  پس پوند دلار روند ريزشي داره
                  بهتر است يك ارز قوي هميشه با يك ارز ضعيف جفت بشه و تريد كنيم
                  پوند از همه ارزها بجز دلار قوي تر است
                  پس تمام ارزهاي طرف پوند بجز دلار كه پوند طرف اول ان باشد صعودي و اگر پوند طرف دوم ان قرار گيرد ريزشي است

نظر

به جه دليل پوند بايد سقوط كنه
                    اقتصاد انكليس در حال رونق است و كم كم يكي از قويترين ارزهاي دنيا خاهد شد
                    تمام ارزهاي طرف مقابلش در برابرش افت ميكنند بغير دلار كه اونم تا چند وقت ديگه خاهد گرفت
                    منظورش این پست شما بود اقای متا

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                      منظورش این پست شما بود اقای متا
                      خوب در اينجا هم نوشتم تمام ارزهاي طرف مقابلش از پوند ضعيف تر هستند و در مقابلش افت ميكنند
                      و به كلمه بجز هم دقت كنيد
                      غير دلار

نظر

• در آمریکا:

‬تعداد مدعیان بیکاری در این کشور با ‪36‬ هزار نفر کاهش بطور تطبیقی فصلی در هفتۀ منتهی به ‪ 7 ‬مارس به رقم ‪ 289‬هزار نفر رسید‪. ‬اقتصاددانان انتظار داشتند که رقم ‪305‬ هزار نفر اعلام شود‪. ‬

‬رقم اعلام شده در هفتۀ قبل از ‪ 320‬هزار نفر به ‪325‬ هزار نفر تصحیح شد‪. ‬

‬میانگین چهارهفته ای تعداد مدعیان بیکاری با ‪3,750 ‬ نفر کاهش به ‪302,250 ‬ هزار نفر رسید‪.‬

‬تعداد افرادی که در هفتۀ منتهی به ‪ 28 ‬فوریه پس از گذشته یک هفته همچنان درخواست دریافت حقوق بیکاری داشتند با ‪ 5000 ‬نفر کاهش به ‪ 2.42 ‬میلیون نفر رسید‪. ‬

========================================

بهای واردات در این کشور در فوریه در مقیاس ماهیانه ‪0.4% ‬ رشد پیدا کرد‪. ‬این در حالیست که اقتصاددانان انتظار داشتند افزایشی ‪ 0.2‬درصدی اعلام شود‪.‬

‬در مقیاس سالیانه ‪9.4% ‬ کاهش پیدا کرد‪. ‬این بیشترین کاهش سالیانه از سپتامبر ‪ 2009 ‬تاکنون محسوب می شود‪.‬

‬بهای واردات نفت در فوریه در مقیاس ماهیانه ‪8.1% ‬ افزایش و در مقیاس سالیانه ‪ 43.2% ‬کاهش پیدا کرد‪.‬

‬بهای واردات بدون احتساب واردات نفت در مقیاس ماهیانه ‪0.4% ‬ کاهش و در مقیاس سالیانه ‪ 1.8% ‬افزایش پیدا کرد‪. ‬

خرده فروشی در این کشور در ماه فوریه با ‪0.6% ‬ کاهش بطور تطبیقی فصلی به رقم ‪437 ‬ میلیارد دلار رسید‪. ‬ در ژانویه و دسامبر به ترتیب ‪0.8 ‬ و ‪ 0.9% ‬کاهش پیدا کرده بود‪. ‬

‬اقتصاددانان پیش بینی می کردند که افزایشی ‪0.2‬ درصدی برای فوریه گزارش شود‪.‬

‬این شاخص در فوریه در مقیاس سالیانه ‪ 1.7% ‬افزایش پیدا کرد‪. ‬

‬شاخص بهای تولیدکننده در این کشور در ماه فوریه در مقیاس ماهیانه بطور تطبیقی فصلی ‪0.5% ‬افت داشته است در حالیکه پیش بینی می شد ‪0.3% ‬رشد گزارش شود‪. ‬

شاخص بدون احتساب موادغذایی و انرژی ‪ 0.5% ‬افت پیدا کرد در حالیکه اقتصاددانان پیش بینی می کردند ‪0.1% ‬ افزایش گزارش شود‪. ‬

‬این شاخص در فوریه در مقیاس سالیانه ‪ 0.6% ‬افت پیدا کرد‪. ‬شاخص بدون احتساب موادغذایی و انرژی در مقیاس سالیانه در فوریه ‪1% ‬ رشد پیدا کرد‪.

نظر

• در آمریکا:

‬شاخص های متعلق به دانشگاه میشیگان و خبرگزاری رویترز در ایالات متحده‪:‬

‬ضریب اطمینان‪91.2 :‬
                          شاخص جاری‪103.0 :‬
                          انتظارات‪83.7 :‬
                          تخمین تورم ‪12 ‬ماهه‪ 3.0%+:‬
                          تخمین تورم ‪5 ‬ساله‪ 2.5%+: ‬

نظر

• مهمترین خبرهای روز

تاریخ آپدیت: 16 مارس 2015

سخنرانی ماریو دراگی: ریاست ecb ماریو دراگی طبق برنامه در فرانکفورت سخنرانی خواهد نمود. او شاید درباره برنامه جدید qe بانک مرکزی این حوزه جهت تحریک و تهییج رشد اقتصادی در کشورهای عضو یورو با تزریق 1100 میلیارد یورو (1200 میلیارد دلار) به داخل اقتصاد صحبت کند. نوسان بازار قابل پیش بینی می باشد.

نظر

• با سلا خدمت همگي استادان محترم و دوستان عزي
                              من سئوالي داشتم كه چون مربوط به بلومبرگ است ، فكر كردم طرح ان در اين قسمت بهتر باشد. ميخواستم بدانم كه چگونه ميتوانم در سايت بلومبرگ در نمودار مثلا طلا ، ميانگين متحرك اضافه كنم راستش ميخواستم كه نمودار اوراق قرضه را تحليل كنم و بهمين دليل ان را در watchlist خودم اضافه كردم اما نمودار خوبي كه بدرستي بتوانم در ان ميانگينهاي متحرك 200 و 50 و 14 را اضافه كنم پيدا نكردم. ايا راهي وجود دارد كه بهترين حالت نمايش براي بورس بازان مهيا شود؟ باتشكر

نظر

• مهمترین خبرهای روز

تاریخ آپدیت: 17 مارس 2015

مجوزهای ساخت و ساز صادره در ایالات متحده: تعداد این مجوزها در ماه ژانویه با دستیابی به رقم 1.053 میلیون مجوز و افت 0.7 درصدی نسبت به عدد 1.07 برجای گذاشته شده در ماه دسامبر کاهش بیشتری یافت. اقتصاددانان انتظار یک صعود تا 1.08 میلیون مجوز را داشتند. دیگر ارقام مربوط به ساخت مسکن نیز ناامید کننده بودند مانند یک کاهش 0.2 درصدی در شروع خانه سازی و کم بودن شاخص تمایلات سازندگان مسکن. احای خانه سازی همچنان پایین است و بهای مسکن از میزان رشد دستمزد پیشی گرفته است. پیش بینی می شود تعداد این مجوزها تا 1.07 میلیون عدد افزایش یابد.

نظر

پردازش ...
                                X