اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فردا این فروم اول در پربیننده ترین موضوعات به بایگانی خواهد رفت و تفکیک سازی صورت خواهد گرفت.

در راستای بهبودی و انسجام لازم هست والی این فروم از نظر حجم و پرباری مطالب جزء بهترین هاست

موفق باشید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• تاپیک گفتگوها در باب اقتصاد و تحلیل های اقتصادی

با سلام

در این تاپیک دوستان می توانند در مورد مباحث و تحلیل های اقتصادی نظرات خود را بیان کنند.

ارادتمند - خلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        فردا این فروم اول در پربیننده ترین موضوعات به بایگانی خواهد رفت و تفکیک سازی صورت خواهد گرفت.

در راستای بهبودی و انسجام لازم هست والی این فروم از نظر حجم و پرباری مطالب جزء بهترین هاست

موفق باشید
        سه تاپیک به شرح زیر برای تفکیک سازی و جایگزینی این تاپیک ایجاد شدند:

گزارش شاخص های خبری اقتصادی: در این تاپیک صرفاً شاخص ها و اخبارهای منتشر شده در رسانه های خبری درج خواهد شد !

تحلیل های اقتصادی (بنیادی): در این تاپیک بر اساس آنچه در تاپیک آموزش تحلیل بنیادی آموخته ایم ، تحلیل های درج خواهد شد اما همچنان دوستان می توانند تحلیل های خود یا افراد مطرح در زمینه بنیادی (فاندامنتال) در این قسمت درج کنند

تاپیک گفتگوها در باب اقتصاد و تحلیل های اقتصادی: دوستان در این تاپیک می توانند نظرات تفسیرات انتقادات... خود را در هر زمینه از مباحث اقتصادی (بنیادی) درج کنند.( برای جلوگیری از شلوغی و حفظ انسجام دو تاپیک بالا )

تاپیک پوزیشن های بلومبرگی به انتهای خود رسید و خوشحالم که در اوج درب این تاپیک بسته میشود و درب دیگری با وسعت بیشتری ( تاپیک های بالا ) به این منظور در برابر ما قرار دارد.

امیدوارم تمام عزیزان در این راستا همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم بر بازار و خبرهای پیرامون آن اشراف داشته باشیم و با چشمانی بازتر در مارکت حضور پیدا کنبم

موفق و سربلند باشید

خلیل رحمانی

2 جولای 2013
        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-02-2013, 09:43 AM

نظر

• بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را تغییری نداد و در سطح 2.75% حفظ کرد اما با لحن صحبت های رئیس باعث ریزش دلار استرالیا شد ، مداخله کلامی بهش میگیم !
          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-02-2013, 10:28 AM

نظر

• شیب بازدهی در حال کاهش هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را تغییری نداد و در سطح 2.75% حفظ کرد اما با لحن صحبت های رئیس باعث ریزش دلار استرالیا شد ، مداخله کلامی بهش میگیم !
              بانک مرکزی استرالیا تصمیم گرفت که نرخ بهره کلیدی اش را بدون تغییر در رقم ‪2.75% ‬ثابت نگه دارد‪

گلن استیونس، ‪Glenn Stevens‬، رئیس این بانک، گفتتند :

‪‬
              شرایط مالی همچنان بسیار قابل تطبیق و تغییر هستند‪
              تورم همچنان منطبق با نرخ هدف میان مدت است
              یعنی هنوز مشکلی نیست برای اجرای سیاست های انبساطی بیشتر ...

دلار استرالیا با کاهش ارزش مواجه شده است هرچند هنوز در سطوح بالایی به سر می برد‪
              The Australian dollar has depreciated by around 10 per cent since early April هنوز کم هست و باید چیزی باشه که قانعشون کنه ، 10% ... عددی نیست

اعضای بانک مرکزی استرالیا انتظار دارند که دلار استرالیا به منظور حمایت بیشتر از اقتصاد با کاهش ارزش بیشتری مواجه شود‪. ‬این اعضا همچنین انتظار دارند که در قبال افزایش نگرانی های ناشی از کاهش رشد اقتصادی چین و کاهش قیمت کالاهای اساسی راه حلی پیدا کنند
              همین باعث شد که دلار استرالیا در برابر اکثر ارزها (اونهای که خودم در مارکت واچ میدیدم) عرضه بشه !

در ضمن بین نرخ نقد و اتی استرالیا (سه ماهه ) شاهد 40 پیپ اختلاف هستم ( کاهش در نرخ آتی)
              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-02-2013, 01:14 PM

نظر

• تنها کار ما در تحلیل بنیادی بدست آوردن جریان سرمایه ( جهت ) هست ، حالا ما در ابتدای هفته بررسی کردیم که هیچگونه ظم در ریسک پذیری و ریسک گریزی نیست پس اومدیم اولویت دوم رو مورد بررسی قرار دادیم

الان دیدگاه ها همه به این سمت هست که بانک های مرکزی در قبال سیاست های تسهیلی که در پیش گرفتند چه تصمیمی اتخاذ میکنند

ما بر اساس داده های که منتشر میشه میتونیم به این منظور به طور تقریبی پی ببریم که تصمیم بانک های مرکزی چه خواهد بود !

بلفرض مثال ما در مورد ایالات متحده مشاهده میکنیم که هر دیتای نزدیک به اهداف بانک مرکزی منتشر میشه و یا دیدگاه مثبتی در این زمینه میده دلار تقویت میشه چرا که انتظارات به سمت سیاست های انقباضی معطوف میشه !

عوامل موثر خیلی زیاد هست اما با مدلسازی و ساده سازی که انجام دادیم به راحتی ما از این سبک تحلیلی بهره میبریم !

تنها کار اینه که دیتاها و بیانیه ها رو مانیتور کنیم در قبال سیاست های که اتخاد میکنند !

نظر

• کاهش رشد جهانی توسط hsbc

global growth downgraded: Global economic growth has not been particularly strong, and has now been downgraded by the hsbc. Global growth was revised from 2.8% to 2.0% in 2013, and from 3.1% to 2.6% in 2014. In its report, hsbc said that it had lowered its forecast due to the us federal reserve decision to cut qe, as well as a sharp slowdown in china and other emerging countries such as india and brazil. The report revised china’s gdp from 8.2% to 7.4% for 2013 and from 8.4%. To 7.4% for next year. Weaker global growth will make it even more difficult for the eurozone economy to get back on its feet and emerge from a rough recession

نظر

• شبکه بلومبرگ روبروم هست دراگی داره چکار میکنه...

بازارهای سهام که همه زده مثبت اونم درصد های خوب ، یک و نیم درصد به بالا

اوراق قرضه همه نزول

یورو به دلار هم صد پیپ نزول...

اینجور مواقع فقط نشستن پشت شبکه بلومبرگ میچسبه

یورو به دلار هم که صد پیپ به اعماق رفته

نظر

• بازارها در یک نگاه اجمالی و جریان قدرت گرفتن دلار پس از انتشار داده ان اف پی و نرخ بیکاری

نظر

• نفت و ین ژاپن نگاه بندازید...

نفت که میگن به خاطر درگیری ها در مصر و تحولات سیاسی این منطقه اثر پذیرفته ...

نظر

• واقعأ زیبا تحلیل کردید خلیل جان لذت بردم موفق باشید
                          زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

• نوشته اصلی توسط feri_sh نمایش پست ها
                            واقعأ زیبا تحلیل کردید خلیل جان لذت بردم موفق باشید
                            لطف داری برادر

در هر برهه از زمان بر اساس یک سبک تحلیلی ( تکنیکی ، بنیادی ، بین بازاری و انتظارات) بازار ردپای خودش رو نشان میدهد

این برهه سه هفته ای که گذشت کاملا با فاندامنتال روشن بود !

نظر

• از کی تا به الان این نرخ بهره تغییر نکرده...

نظر

• به این فکر کن اگه تغییر کنه چی بشه .... میترکونه خیلی ها رو .....

موفق باشید
                                یا حق

نظر

پردازش ...
                                X