اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نگاهی به اندیکاتور میزان مشارکت CFTC

‪بنا بر گزارش ‪cftc ‬فعالان بازار در مورد اکثر ارزهای اصلی پوزیشن های ریسکی خریدشان در برابر دلار آمریکا را حفظ کرده اند‪. ‬بیشترین میزان پوزیشن های فروش در مورد دلار استرالیا و ین ژاپن و پس از آن در مورد ارزهای اروپایی یورو و پوند مشاهده می شود‪. ‬به این ترتیب، پوزیشن گیری های اخیر همگی به نفع دلار آمریکا تمام شدند اما در عین حال بیشترین میزان تغییر در پوزیشن های خالص فروش مربوط به یورو است‪.‬

‬بطور کلی وضعیت کنونی پوزیشن گیری مطابق با پیش بینی های میان مدت ما است‪. ‬انتظار داریم که ارزش دلار آمریکا در نیمۀ دوم سال جاری میلادی بطور گسترده ای تقویت شود‪. ‬از دیدگاه استراتژیک، پوزیشن های فروش روی ین ژاپن، یورو و پوند انگلیس به طور ویژه ای جالب توجه هستند‪.‬

‬میزان پوزیشن خالص فروش روی دلار کانادا به ‪0.5 ‬میلیارد دلار آمریکا افزایش به منفی ‪1.5 ‬میلیارد دلار آمریکا رسید‪. ‬روحیه همچنان صعودی باقی مانده است‪. ‬

‬دلار استرالیا همچنان میزان قابل توجه پوزیشن خالص فروش در برابر دلار آمریکا را حفظ کرد‪. ‬حجم این پوزیشن در هفتۀ قبل به ‪6.5- ‬میلیارد دلار آمریکا افزایش پیدا کرد‪. ‬پس از ین ژاپن، دلار استرالیا بیشترین میزان پوزیشن خالص فروش را دارا است‪.‬

‬بازار پس از یک وقفۀ کوتاه مجدداً روی یورو پوزیشن خالص فروش گرفت و هفتۀ گذشته آن را به ‪5.5- ‬میلیارد دلار آمریکا رساند‪. ‬روحیۀ ریزشی همچنان به قوت خود باقی است‪.‬

‬میزان پوزیشن خالص فروش روی پوند انگلیس به ‪2.9- ‬میلیارد دلار آمریکا افزایش پیدا کرد‪. ‬روحیه، ریزشی است

‬پوزیشن خالص روی فرانک سوئیس همچنان نزدیک به تکمیل تراز است‪. ‬روحیه، خنثی است

‬ین همچنان پیشتاز دارا بودن بیشترین میزان پوزیشن خالص فروش در برابر دلار آمریکا است‪. ‬میزان پوزیشن فروش ین در هفتۀ اخیر به ‪8.8- ‬میلیارد دلار آمریکا افزایش پیدا کرد‪. ‬روحیه همچنان ریزشی باقی مانده است‪. ‬

پ.ن: دانسته های عمومی اقتصاد در زمینهاندیکاتور میزانشارکت دنبال کنید چرا که در حال درج همین مطالب هستیم.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نمودار ها و چارت های مبحث پست قبل اگر یادم نرود تا شب آپلود خواهم کرد همراه با جداول ارقام...

دوستان در مورد کلاس های بنیادی لطف کنند در تاپیک درد ول های بازاری نظرشان بیان کنند

به گفته دوستان دک ،دک آخر هستا .باز بودن تمام فعالیت های اقتصادی به صورت عمومی یا خصوصی به همین مبحث ربط داره

موفق باشید

نظر

• صندوق بین المللی پول IMF رشد اقتصاد جهانی سال 2013 در ما اکتبر از 3.3% به 3.1% کاهش داد

IMF cuts 2013 global growth forecast to 3.1% from 3.3% in April @ Forex Factory

نظر

• سلام جناب رحماني

ايا نرخ بهره واقعي روزانه مثل بهره اسمي توسط فدرال رزرو اعلام ميشه؟

طبق رابطه اي كه بين بهره اسمي وبهره واقعي وتورم توي تاپيك بنيادي توضيحشو لطف فرمودين ايا بهره واقعي جهت كنترل تورم اعلام ميشه يا اينكه اين نرخ اهرميه در جهت دخالت در بازار؟

البته ميدونم كه بايد ميام سر كلاس تا اينارو ياد بگيرم

نظر

• نوشته اصلی توسط farenhit نمایش پست ها
            سلام جناب رحماني

ايا نرخ بهره واقعي روزانه مثل بهره اسمي توسط فدرال رزرو اعلام ميشه؟

طبق رابطه اي كه بين بهره اسمي وبهره واقعي وتورم توي تاپيك بنيادي توضيحشو لطف فرمودين ايا بهره واقعي جهت كنترل تورم اعلام ميشه يا اينكه اين نرخ اهرميه در جهت دخالت در بازار؟

البته ميدونم كه بايد ميام سر كلاس تا اينارو ياد بگيرم
            به زودی جواب شمارا خواهم داد بزرگواراما صبور باشید در حال برنامه ریزی ئ و انجام اموراتی هستم که تمام افراد را در انواع زمینه های تریدری و تحلیلگری مستقل کنم و در واقع یک انقلاب علمی دارم سازماندهی میکنم که یکبار برای همیشه تسلط روی انواع مطالب پیدا کنیم . دعا کنید که در این راه سست نشم و مثل همیشه با انرزی گام بردارم.

‬امروز علاوه بر خبر ناامیدکنندۀ مربوط به وضعیت تجارت چین، انتظار سرمایه گذاران برای انتشار صورتجلسۀ فدرال ریزرو ایالات متحده ‪. نیز هست‬

بازارهای سهام ایتالیا نیز تحت تاثیر کاهش رتبۀ این کشور نزد آژانس ‪Standard & Poor‬’‪s ‬قرار دارند‪.‬

‬امروز همچنین بن برنانکه، رئیس فدرال ریزرو ایالات متحده، در یک کنفرانس اقتصادی سخنرانی دارد‪.‬
            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-10-2013, 03:36 PM

نظر

• دلار بعد از انتشار مینوت تضعیف شد...

نیاز به نشانه های بیشتری در بازار کار و رونق اقتصادی نیاز هست. انتظارات برای کاهش محرک های اقتصادی کاسته شد به همین دلیل بازار وارد فاز صعودی شده است

دقیقا عامل خوشبینی که باعث تقویت دلار شده الان برعکس شده پس گرفتن پوزیشن فروش فعلا تا این عامل انتظاری وجود دارد پر ریسک میباشد

The green Benjamin plunged in front of the euro right after that the minutes of the Federal Reserve’s last meeting showed that most of the policy makers said more improvement in the U.S. labor market is required before the Central Bank would start to scale back Quantitative Easing (QE).

In fact many members needed more evidence of projected acceleration in the economy before the Fed could start tapering asset purchases while that Others are convinced that said a tapering “would likely soon be warranted”
              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-11-2013, 02:00 AM

نظر

• مینیوت در صعود اونس جهانی و نقره...

در چارت طلا نگاهی بیاندازید حرکت زیگزاگ abc واضح مشاهده خواهید کرد "تایم فریم یکساعته"

The minutes of the latest FOMC meeting were published today. The minutes didn’t present too much added value information that wasn’t covered in the statement of the FOMC meeting and the press conference that followed. But the market is reacting to this news as gold and silver prices are up and USD is falling against the Euro. The FOMC members agreed that the Fed should make it clearer regarding its monetary policy in the coming meetings. Most members still think that the asset purchase program is still required considering the current economic activity:
                “…all members but one judged that the outlook for economic activity and inflation warranted the continuation of the Committee’s current highly accommodative stance of monetary policy in order to foster a stronger economic recovery and sustained improvement in labor market conditions in a context of price stability.”
                The situation isn’t clear regarding how many FOMC members think the FOMC should start to scale down its current asset purchase program. Only several members think that The FOMC should taper QE3 in the near future:
                “However, several members judged that a reduction in asset purchases would likely soon be warranted, in light of the cumulative decline in unemployment since the September meeting and ongoing increases in private payrolls, which had increased their confidence in the outlook for sustained improvement in labor market conditions. Two of these members also indicated that the Committee should begin curtailing its purchases relatively soon in order to prevent the potential negative consequences of the program from exceeding its anticipated benefits.”

نظر

• The European Central Bank Governing Council member Jens Weidmann said in a speech in Munich on Wednesday that the central bank may raise interest rate from its current low level should inflationary pressures emerge. Weidmann explained that his announcement is not opposite to the ECB’s forward guidance announced last week which included holding borrowing cost at the current low level or even lower for an extended period as the option of raising interest rate in the future is valid “if inflation pressure becomes apparent.” ECB policymaker Joerg Asmussen referred on Tuesday in his comments that interest rate could remain low for more than 12 months. Draghi’s assessment “is not a shift in strategy,“ but “It’s an attempt to explain our monetary stance in an easier, more comprehensible way so that it is understood by preferably all market participants,” Weidmann said
                  .

یه زمانی طرحی ریختم برای دیسیپلین که مجددا فعال خواهم کرد ( ایجاد فروم به صورت لوکال ...) عادت و عشق نوشتن در وجودم می جوشد دوباره برای خود خواهم نوشت

خسته ام ، مدتی برای استراحت و تصمیم گیری خواهم رفت .

اگر برگشتم به دلیل دو جمله زیر هست و بی شک فعالیت من در دو تاپیک محدود خواهد شد "اینجا و گزارش های خبری"

در شهر و مکان زندگیم تنها بورس باز هستم "طلا فروشی ها و صرافی و مغازه های کلان فقط از من قیمت دلار و درهم مشورت میگیرند"

فکر کنم معامله در بازار به اندازه کافی باعث بشه ادم تنهای سپری کنه , تالار و مکان فیزیکی نیست که دوتا تریدر هم صحبت شوند... تالار ما که نقاط دور افتاده هستیم همینجاست .افرادی که در شهرهای دیگر دارایی تالار و کارگزاری...هستند اصلا صحبت مرا درک نخواهند کرد.
                  اگر برنگشتم هر خوبی و بدی از ما دیدید به بزرگی و محبتتان ببخشید وحلال کنید و به فکر این باشید که روزهای خوبی در کنار یکدیگر سپری کردیم.و خاطره های خوبی ماند.

ارادتمند خلیل رحمانی
                  10 جولای 2013

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                    .

یه زمانی طرحی ریختم برای دیسیپلین که مجددا فعال خواهم کرد ( ایجاد فروم به صورت لوکال ...) عادت و عشق نوشتن در وجودم می جوشد دوباره برای خود خواهم نوشت

خسته ام ، مدتی برای استراحت و تصمیم گیری خواهم رفت .

اگر برگشتم به دلیل دو جمله زیر هست و بی شک فعالیت من در دو تاپیک محدود خواهد شد "اینجا و گزارش های خبری"

اگر برنگشتم هر خوبی و بدی از ما دیدید به بزرگی و محبتتان ببخشید وحلال کنید و به فکر این باشید که روزهای خوبی در کنار یکدیگر سپری کردیم.و خاطره های خوبی ماند.

ارادتمند خلیل رحمانی
                    10 جولای 2013

این داستان ما و کار کردنمون در این ملک با این وضعیت از سیر الی ا... هم سخت تر شده.

تمام اساتید و صاحب نظران یکی یکی یا خداحافظی میکنند و یا فعالیتشون رو بشدت محدود میکنند.

خلیل جان ما مدیون شما و بزرگانی چون شما هستیم.بدی که ندیدیم هیچ جز خوبی چیزی ندیدیم.

امیدوارم که شما یکی این وسط مارو تنها نگذاری و برگردی.کلی تاپیک هست که باید منو امثال من یاد بگیریم ازشون.

پاشم بیام ماساژت بدم نازنین؟

امیدوارم خیلی زود بهتر بشه حالت.

چه برگردی یا نه،چه ادامه بدی یا ندی تو قلب منی

موفق باشی
                    «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها

این داستان ما و کار کردنمون در این ملک با این وضعیت از سیر الی ا... هم سخت تر شده.

تمام اساتید و صاحب نظران یکی یکی یا خداحافظی میکنند و یا فعالیتشون رو بشدت محدود میکنند.

خلیل جان ما مدیون شما و بزرگانی چون شما هستیم.بدی که ندیدیم هیچ جز خوبی چیزی ندیدیم.

امیدوارم که شما یکی این وسط مارو تنها نگذاری و برگردی.کلی تاپیک هست که باید منو امثال من یاد بگیریم ازشون.

پاشم بیام ماساژت بدم نازنین؟

امیدوارم خیلی زود بهتر بشه حالت.

چه برگردی یا نه،چه ادامه بدی یا ندی تو قلب منی

موفق باشی

صالح جان درود

نظرات شما مرا شرمنده کرد و به این دلیل در بخشی پست میزنم که هنوز عمومی است

تاپیک های باز در بخش عمومی واسه ادامه،به تاپیک ویژه منتقل پیدا خواهند کرد. هر انچه میبایست پیاده میشد انجام گرفت

صاحب نظران هر انچه انجام دادند از روی هوش و عقل بود و منطقی تر به قضیه بنگریم کار درست اینه که فعالیت را محدود به حرفه ای ها کرد

بر خلاف تصور برخی افراد که من به پایان رسیدم بگم که ، من هیچ وقت پا در اینجا نزاشتم که به خط پایانی برسم چرا که از روز اول پیروز میدان بودم !

امیدوارم که روزگار و دل سبزی داشته باشید.

نظر

• تحلیل های تاکتیکی باز ساچ در fx و Bond

تاریخ آپدیت اینها 9 جولای هست " من تازه دیدم "
                        On FX

Stay long EUR/GBP, opened at 0.8462 on 8 May 2013, with an initial target of 0.88 and a stop on a close below 0.8350

Stay short GBP/NOK, opened at 9.20 on 28 June 2013, with an initial target of 8.60 and a stop on a close above 9.46

Stay long EUR/USD, opened at 1.31 on 01 Jul 2013, with an initial target of 1.35 and a stop on a close below 1.28

Go long USD vs EM basket (TRY, BRL, ZAR, INR and CLP), opened at 100.00 on 05 Jul 2013, with an initial target of 105.00 and a stop on a close below 98.00

=====================================

On Rates

Stay long 10-year Italian government bonds (BTPs) vs short 10-year French government bonds (OATs), recommended on Sunday 28 April 2013 and initiated on Monday 29 April 2013 at a spread of 221bp, with an initial target of 180bp and a stop on a close above 260bp

Stay short 5-year French government bonds (OAT FR0011394345) vs long 5-year German government bonds (OBL DE0001141661), opened at 42bp on 10 June 2013, with an initial target of 70bp and a stop on a close below 32bp
                        These trades may differ from Goldman Sachs' longer-term ‘structural’ positions

نظر

• Rightmove director Miles Shipside said “a combination of apparent economic stability internationally -- or at least, less widely-reported turmoil -- and some signs of an economic upturn nationally mean more home movers are willing and able to increase their financial commitments.” Today’s report follows a parade of upbeat data from the U.K. which suggest the economy is on the right track towards recovery, thanks to the BOE’s and government policies which help ease the supply of credit. Ernst & Young Item Club in a report published on Monday raised its growth forecast to Britain from 1.1% this year from April’s projection of 0.6% on pick up in consumer spending.

نظر

• Gold
                            COT Extreme / C – 601 Report, LS – 439 report COT extreme /
                            The stress level in Gold is extremely high… we’ve reached levels that we didn’t see for over ten years now. In my opinion, we are looking at an extremely bullish picture

نظر

• تحلیلگر بالا میگه در اکسترمم ها یا مناطق افراطی ... به احتمال بالا روند در حال برگشت هست یا اینکه به زودی شروع میشود.و میگه من معمولا ایندکس های معامله میکنم که درحالت اکسترمم قرار دارند

امروز طلا ، نفت و رزرایز را انتخاب کرده بود که فقط طلا به اشتراک گذاشتم.

کوت بیش اطلاعات خوبی دریکجا به افراد میده و به زودی یک اشتراک تهیه خواهم کرد .

نظر

• Could Japan fall back into recession next year?

احتمال بازگشت ژاپن به رکود شدید اقتصادی

بوی ریسک گریزی میاد
                                حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

پردازش ...
                                X