اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دولت ژاپن ارزیابی شدت آسیب به فوکوشیما را افزایش داده است.

Japan raises severity of latest Fukushima leak to level 3 @ Forex Factory
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• اخیرا بحث در مورد دو نامزدی اصلی لری سامرز و معاون رئیس جانت یلین به طور گسترده ای افزایش یافته است که کدام از این دو رئیس فدرال رزرو خواهد شد.

شانس در حال رشد به نفع مشاور سابق اوباما می باشد که قبلا در مورد خطرات ناشی از تورم ابراز نگرانی کرده بود و در مورد بیکاری در سطح 6.5٪ نیز انتقاد کرد

نظر

• یکی از دوستان لطف میکنه منیوت ترجمه کنه؟

Minutes of the Federal Open Market Committee @ Forex Factory

پ.ن: دست و پام اختیارم نیست " باید دوتا عکس بزارم تا کپ کنید از چه تصادفی در رفتم ، داماد هم اومده خونه ، اونم تصادف کرده ، اما از عقب بهش زدن ، فقط ماشینش ... نمیدونم کدوم چشم دنبال زندگیمون هست ، میگن دعا نوشتن "

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
          یکی از دوستان لطف میکنه منیوت ترجمه کنه؟

Minutes of the Federal Open Market Committee @ Forex Factory

پ.ن: دست و پام اختیارم نیست " باید دوتا عکس بزارم تا کپ کنید از چه تصادفی در رفتم ، داماد هم اومده خونه ، اونم تصادف کرده ، اما از عقب بهش زدن ، فقط ماشینش ... نمیدونم کدوم چشم دنبال زندگیمون هست ، میگن دعا نوشتن "

سلام
          خدا بد نده.....ایشالا سالم باشی.

news.itahlil.com:

بیانیه فدرال رزرو در باره سیاست های برنامه خرید

صورتجلسه نشست بانک مرکزی آمریکا در ماه جولای نشانه ای تازه از آنچه برای شروع کوچک سازی سیاست های برنامه خرید در این نهاد انتظار می رفت را ارائه نداد .
          بر اساس این گزارش اعضای رسمی فدرال رزرو به دوگروه درباره زمانبندی برای انجام اولین کاهش در سیاست خهای خرید تقسیم شده اند . برخی از اعضا به دنبال شروع سریع کاهش در سیاست های مالی این نهاد بوده اند و برخی دیگر خواستار اتخاذ احتیاط بیشتر در این رابطه بوده اند .
          مقامات بر این عقیده اند که در نیمه دوم سال شاهد سرعت گرفتن و تقویت رشد اقتصادی خواهیم بود و این روند در سال ۲۰۱۴ نیز ادامه خواهد داشت . بر همین اساس برخی از اعضای این نهاد اعتماد کمتری به رشد اقتصادی در کوتاه مدت به نسبت آنچه در ماه ژوئن انتظار داشته اند , دارند .
          اعضای فدرال رزرو همچنین داده های اخیر اقتصادی را با روندی متغیر و متفاوت توصیف کرده اند .

-------------

بازارهای اروپایی پس از انتشار صورتجلسه بانک مرکزی آمریکا زیر فشار باقی ماند

انتظار می رود در روز پنجشنبه شاهد بازگشایی توام با افت باشند در حالی که بهای نفت خام و طلا نیز در بازارهای جهانی نزول داشته اند . اما دلار از معاملات شب قبل در نیویورک با ثبات تر بوده و رشدهایی را نشان می دهد .
          این تغییرات به دنبال اعلام صورتجلسه بانک مرکزی آمریکا از نشست ماه جولای صورت گرفت که احتمالاتی را برای آغاز کوچک سازی سیاست های مالی بانک مرکزی به وجود آورد داده های اقتصادی در چین نیز باعث شده است که چشم انداز رشد در دومین اقتصاد برتر دنیا بالاتر رود .
          اینک بازارهای سهامی در حالی آغاز می شود که با سوالی بزرگ درباره زمان کوچک سازی سیاست های مالی بانک مرکزی آمریکا روبرو هستیم .
          در این صورتجلسه تصریح شد که امکان شروع کوچک سازی سیاست های مالی به شدت بر روی میز انتخاب قرار دارد . اما اینکه در چهار هفته آتی و در اه سپتامبر این اتفاق ره دهد یا در ماه دسامبر هنوز جای تردید های بسیاری دارد .

نظر

• تولید ناخالص انگلستان 0.1 با فورکست اختلاف داشته و پنجاه پیپ صعود کرد. این نمیتونه معادله رو به سمت کاهش سیاست های تسهیلی انگلستان بیانجامه که باعث تقویت پوند شد .

کاسه ای زیر نیم کاسه هست . سلررها "short" پیدا شید تا حرکت کنه

انگلیسی ها به طور تاریخی دوست ندارند ارزش پولشون کاهش پیدا کنه ، عمده دلیلش این میتونه باشه که کشور خدماتی محسوب میشه.

صبر میکنیم و به فال نیک میگیریم "حکایتی داریم با این جفت ارز پوند به دلار"

نظر

تولید ناخالص انگلستان 0.1 با فورکست اختلاف داشته و پنجاه پیپ صعود کرد. این نمیتونه معادله رو به سمت کاهش سیاست های تسهیلی انگلستان بیانجامه که باعث تقویت پوند شد .

کاسه ای زیر نیم کاسه هست . سلررها "short" پیدا شید تا حرکت کنه

انگلیسی ها به طور تاریخی دوست ندارند ارزش پولشون کاهش پیدا کنه ، عمده دلیلش این میتونه باشه که کشور خدماتی محسوب میشه.

صبر میکنیم و به فال نیک میگیریم "حکایتی داریم با این جفت ارز پوند به دلار"
              سلام دوستان

آقوی حاجی خلیل

کلا برایند نظرت واسه پوند چیه ؟

صعود تا نزول ؟
              کلی کار دارم ... !!

Elegance
              is in
              Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• حاج مهدی سلام

بله منتظر عرضه پوند هستم !

نظر

• کارشناسان متعقدند که سرمایه گذاران نگران رویکرد کاخ سفید به بحران سوریه هستند‪. ‬

وزیر امور خارجۀ ایالات متحده در آخرین اظهار نظر خود گفته است که ایالات متحده دربارۀ اینکه چه واکنشی نسبت به سوریه نشان دهد در حال گفتگو با کنگره است‪. ‬وی همچنین اعلام کرد که باراک اوباما در مورد نحوۀ واکنش به سوریه تصمیم خواهد گرفت‪. ‬

نظر

• سلام جناب رحمانی
                    میشه لطفا توضیح بدید خبر مثبتی که برای اقتصاد آلمان و اروپا اعلام شد چرا برعکس عمل کرد؟
                    فکر نکنم ربطی به سوریه داشته باشه چون درست سر خبر عکس العمل نشان داد.
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                      سلام جناب رحمانی
                      میشه لطفا توضیح بدید خبر مثبتی که برای اقتصاد آلمان و اروپا اعلام شد چرا برعکس عمل کرد؟
                      فکر نکنم ربطی به سوریه داشته باشه چون درست سر خبر عکس العمل نشان داد.
                      ممنون
                      آره !

دیدگاه ها به سمت تولید ناخالص ایالات متحده و سیاست های تسهیلی فوکوس شده !

بیشتر به دلیل تقاضای دلار هست !

نظر

آره !دیدگاه ها به سمت تولید ناخالص ایالات متحده و سیاست های تسهیلی فوکوس شده !بیشتر به دلیل تقاضای دلار هست !
                        باز هم قابل فهم نیست! چطور معامله.گرانی که دیدگاهشون به سمت تولید ناخالص آمریکاست منتظر شدند خبر آلمان اعلام بشه بعد اقدام به خرید دلار کنند؟توی سایت forexfactory بحث از مداخله و ... هست که از نظر من منطقی نیست.

نظر

• احتمال سقوط بازار سهام

با بهتر اعلام شدن اعتماد مصرف کننده و احتمال برگشت احساسات به سمت کاهش سیاست انبساطی + احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه....
                          فکر میکنم تقاضا برای بازارهای سهام به شدت پایین بیاد.

*بخش مصرف در ایالات متحده بیش از 60% gdp رو شامل میشه و نسبت به سفارشات کالاهای بادوام اهمیت بیشتری داره.

نظر

• جو ریسک گریزی .... احتمال حمله آمریکا به سوریه!
                            پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• در مورد کاهش برنامۀ تزریق پول فدرال ریزرو ایالات متحده بحث های زیادی وجود دارد.

اخیراً تحقیق بعمل آمده توسط nabe نشان می دهد که فقط 10% از سوژه های شرکت داده شده در تحقیقش انتظار دارند که فدرال ریزرو در سه ماهۀ سوم سال 2013 از میزان برنامۀ خرید سرمایه اش بکاهد در حالیکه 39% انتظار دارند که این کاهش در آخرین فصل سال 2013 رخ دهد.

فد دوباره تا 18 سپتامبر واسه خودش وقت خریده !

نظر

• امروز به مناسبت روز کارگر تعطیلی رسمی در ایالات متحده هست و ریسک کار بالاست . مراقب باشید

نظر

پردازش ...
                                X