اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
    جناب اقاي Chairman Jordan رييس بانك مركزي سوييس ، لعنت خدا برتو. تو ايا ميداني كه امروز چه خونها ريخته اي؟ ايا از كرده خودت شرم نميكني؟ شرمت باد يك لكه ننگ اروپا. چه تريدرهاي بزرگي كه امروز بخاطر تصميم احمقانه تو ورشكست شدند. چه زن و بچه هايي كه كه بخاطر اينكه نان اور خانه انها usdchf خريده بود، بايد در خيابانها بخوابند . اي مردك ابله ، مرده شور قيافه ات را ببرم. معمولا بانكهاي مركزي هر كشوري قبل از انكه تصميمي را علني كنند ، در چند روز قبل از اعلام تصميم به مردم گوشزد ميكنند كه مثلا ميخواهيم كف قيمتي فرانك با يورو را برداريم اما تو اي وطن فروش اجنبي ، بدون انكه از قبل چيزي اطلاع بدهي بيكباره اينگونه خبرها را اعلام ميكني تا فرانك نه 400 پيپ و نه 800 پيپ بلكه تا 4000 پيپ ترقي كند؟ حتما خودت شب قبلش usdchf فروخته بودي و اكنون سود سرشار خود را به جيبهاي نحست زده اي؟ انشا الله ان پول كوفتت شود و خرج بيماري سرطان پسرت گردد. تو فكر ميكني از اين فاجعه به سلامت عبور خواهي كرد؟ خير . بتو قول ميدهم كه تمام كساني كه امروز كال مارجين شده اند اگر كه نتوانند در اين دنيا از توتقاص بگيرند مطمئنا در روز قيامت و در پل صراط خرت را گرفته و تا غران اخر پولهاي برباد رفته خود را از گلوي كثيف تو بيرون خواهند كشيد. اي دلقك اخر زمان شرمت باد. من از جانب خود به تمام دوستاني كه پس انداز ناچيز خود را به خاطر كارهاي احمقانه اين مرد منحوس امروز از دست داده اند، تسليت گفته و فقط انها اين مطلب را لايك كنند تا بفهميم كه چند نفر از دوستان خوبمان را در اين سايت از دست داده ايم. درباره كساني كه امروز سود كرده اند بايد بگويم كه اين سود شما بر روي كمرهاي شكسته تريدرهاي بزرگي بنا شده است كه امروز بدليل حماقت اين مرد به اين روز افتاده اند. اين اشك چشم كودكاني است كه از امروز به بعد بايد بدليل افسردگي نان اور خانه در خيابان وليعصر تهران فال حافظ و ادامس بفروشند. پس خواهش ميكنم كه اين سود نحس خود را نگه نداشته و بمصرف كارهاي خير برسانيد چرا كه اين پول براي شما امد ندارد.
    باتشكر
    فرد دلسوخته
    سلام و احترام دوست من روی سخنم نه شما بلکه تمام کسانی ست که یهو بدون آموزش و هیجانی شیرجه میزنن توی بازار لطفا کمی عمیق تر فکر کنید اولین قدم در یادگیری فعالیت در بازار، استاپ لاس و مدیریت سرمایه ست در یک کلام لقمه اندازه ی دهن برداشتن و رعایت اصول مدیریت سرمایه ست نه شور بزن و نه فحاشی کن و نه لعنت بفرست فقط کمی بیشتر فکر و تعقل بفرمایید کسانی که بدون مدیریت و با یک تکان بازار کارشان به ادامس فروشی برسد اساسا اینکاره نیستند و همان بهتر که بکار دستفروشی خود ادامه دهند . این نوشته ها را با افسوس و عصبانیت مینویسم چرا که ضرر شما ضرر من هم هست من بعنوان یک شخص یک انسان از ضرر هموطنای خودم ناراحت میشم اما با کمال ادب و احترام این را حق کسانی میدانم که همه چیز را ساده میگیرند و با فکر خام نان و حق زن و بچه ی خود را در کمال نادانی به حلقوم یک مشت ادم تن پرور و مفت خور میریزند ( بانک های اروپایی )متاسفم متاسفم متاسفم به جرات میتونم بگم نود و پنج درصد کسایی که دارن فعالیت میکنن حتی الفبای بورس را هم نمیدانند این شیوه چنین ضرر هایی هم دارد و باید اینگونه بجان بخرند.
    ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 01-15-2015, 09:10 PM
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

• دوست عزیز به نظر بنده برای به دست اوردن هر چیزی باید بهایی پرداخت . شما این کال شدنو به فال نیک بگیرید و شک نکنید که هر چقدر بیشتر به شما فشار عصبی وارد شده باشه تجربه ارزنده تری رو کسب کردید ... منم تا حالاچنتا حساب کال کردم احساس شمارو درک میکنم .

نظر

• هر چند که اقدام بانک مرکزی سوئیس خیلی ناجوانمردانه بود ولی اگر دوستانی کال شدند یا ضرر سنگینی کردند به دلیل نذاشتن استاپ لاس هست.
        من فکر می کنم تمام این اتفاقات اخیر از ریزش سنگین نفت و امروز هم اقدام غافلگیر کننده سوئیس بر میگرده به جنگ اقتصادی سیاسی آمریکا و متحدانش بر ضد روسیه!
        بعید نیست اقدام غافلگیر کننده بعدی ریزش بسیار سنگین طلا با اعلام ناگهانی افزایش نرخ بهره آمریکا باشد تا دارایی طلایی که پوتین به آن می نازد را هم از چنگالش در آورند! ( هیچ چیز دور از انتظار نیست )
        ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 01-15-2015, 09:30 PM
        انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نمیخواستم وارد بحث بشم. اما دوست عزیز یعنی چی که این سود نحس هست؟

باید گفت این سود نحس هست و روی کمر تریدرهای بزرگه ؟ تریدر بزرگی که مدیریت ریسک نداره کجاش تریدر هست که بخواد بزرگ یا کوچک باشه ؟ خوب همینه وقتی میگن هرچیزی ممکنه یهویی اتفاق بیافته اینجاست که فرق قمار باز و تریدر مشخص میشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            نمیخواستم وارد بحث بشم. اما دوست عزیز یعنی چی که این سود نحس هست؟

باید گفت این سود نحس هست و روی کمر تریدرهای بزرگه ؟ تریدر بزرگی که مدیریت ریسک نداره کجاش تریدر هست که بخواد بزرگ یا کوچک باشه ؟ خوب همینه وقتی میگن هرچیزی ممکنه یهویی اتفاق بیافته اینجاست که فرق قمار باز و تریدر مشخص میشه...
            با تشكر از دلداري دوستان عزيز : اما بايد بگويم كه استاپ لاست من عمل نكرد. اين را به همه دوستاني ميگويم كه با بروكرهاي مختلف كار ميكنند . هميشه در زمان خبرهاي مهم اين استاپ لاست از كار مي افتد. خواهش ميكنم كه در اينده كاملا مواظب باشيد. باتشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
              نمیخواستم وارد بحث بشم. اما دوست عزیز یعنی چی که این سود نحس هست؟

این کاری که بانک سوئیس انجام داد نشون داد هیچ اعتباری به این فــــارکس نیست . اکثر بروکرهایی که حساب ecn داشتند استاپ پوزیشن ها رو عمل نکردن .

کثافتا حتی اعلام این خبر هم از قبل ندادن تا آدم یکم آمادگی از قبل داشته باشه . این که نشد یهویی بیان 4000 پیپ مارکتو جابه جا کنن .!

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                سلام و احترام دوست من روی سخنم نه شما بلکه تمام کسانی ست که یهو بدون آموزش و هیجانی شیرجه میزنن توی بازار لطفا کمی عمیق تر فکر کنید اولین قدم در یادگیری فعالیت در بازار، استاپ لاس و مدیریت سرمایه ست در یک کلام لقمه اندازه ی دهن برداشتن و رعایت اصول مدیریت سرمایه ست نه شور بزن و نه فحاشی کن و نه لعنت بفرست فقط کمی بیشتر فکر و تعقل بفرمایید کسانی که بدون مدیریت و با یک تکان بازار کارشان به ادامس فروشی برسد اساسا اینکاره نیستند و همان بهتر که بکار دستفروشی خود ادامه دهند . این نوشته ها را با افسوس و عصبانیت مینویسم چرا که ضرر شما ضرر من هم هست من بعنوان یک شخص یک انسان از ضرر هموطنای خودم ناراحت میشم اما با کمال ادب و احترام این را حق کسانی میدانم که همه چیز را ساده میگیرند و با فکر خام نان و حق زن و بچه ی خود را در کمال نادانی به حلقوم یک مشت ادم تن پرور و مفت خور میریزند ( بانک های اروپایی )متاسفم متاسفم متاسفم به جرات میتونم بگم نود و پنج درصد کسایی که دارن فعالیت میکنن حتی الفبای بورس را هم نمیدانند این شیوه چنین ضرر هایی هم دارد و باید اینگونه بجان بخرند.
                عزيز شما مثل اينكه اصلا اينكاره نيستي كدوم استاپ لاس
                مگه استاپ تو اين ريزشها عمل ميكنه
                چيزي از بازار نميدوني خودتو نخود اش كردي
                مرد حسابي تريدر كه هيچ اين ريزش بروكر ورشكسته ميكنه
                بروكر اي جي دو ساعت تلفن را جواب نميداد اصلا تريد رو حساب غير فعال شده بود
                وقتي نتونه رو استاپ كه هيچ مارجين طرف ببنده پوز رو حساب منفي ميشه
                ٢٠ تا مشتري درشت داشته باشه بالاي ميليون دلار ضرر كرده
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 01-15-2015, 11:02 PM

نظر

• من نگران يكي از دوستانم بودم چون ميدانم روي فرانك كار ميكنه در بروكر ....... استاپ ايشان 20 پيپ بوده با 63 - پيپ بسته شده 43 پيپ slippage جاي شكرش باقي يكي از دوستان هم حسابش 147k- شده كه بروكر گفته در چند روز آينده درستش ميكنند .
                  ویرایش توسط مسعود رهجو : https://www.traderha.com/member/17168-مسعود-رهجو در ساعت 01-15-2015, 11:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                    عزيز شما مثل اينكه اصلا اينكاره نيستي كدوم استاپ لاس
                    مگه استاپ تو اين ريزشها عمل ميكنه
                    چيزي از بازار نميدوني خودتو نخود اش كردي
                    مرد حسابي تريدر كه هيچ اين ريزش بروكر ورشكسته ميكنه
                    بروكر اي جي دو ساعت تلفن را جواب نميداد اصلا تريد رو حساب غير فعال شده بود
                    وقتي نتونه رو استاپ كه هيچ مارجين طرف ببنده پوز رو حساب منفي ميشه
                    ٢٠ تا مشتري درشت داشته باشه بالاي ميليون دلار ضرر كرده
                    در شان من نیست بخوام جواب چون شمایی رو بدم اما اینو میگم تا بدونی جوابتو دارم جناب با ادب تریدر باشی میدونی با کدوم بروکر کار کنی میدونی همیشه چقدر از سرمایه تو درگیر کنی میدونی با چندتا بروکر باید کار کنی میدونی صد در صد حساب و سرمایه تو نباید تو یه بروکر و تو یه معامله بذاری تا بعد با یه استاپ خونه خراب بشی من هفت ساله تو این بازارم و هم معامله میکنم و هم تدریس کسایی که متین 77 رو میشناسن میدونن متین حد سود کمش سیصد پیپ به بالاست. من اهل مجادله با چون شمایی نیستم. و هر چی هم جواب بدی دیگه سکوت میکنم. چرا که ادب مرد به ز دولت و معامله گری و کسب سود اوست... برو بفکر جمع کردن ضرر هات باش...

نظر

• ببین دوست عزیز میخوام صد سال سیاه استاب کار نکنه . اصلا مگه کدوم بروکر میاد استاب رو گارانتی و فیکس کنه؟ مگه چه تعهدی هست در قیمتی که شما استاب مد نظر داری اونجا اردر معکوسی باشه واسه تسویه معامله شما؟

وقتی میگم مدیریت ریسک و سرمایه یعنی همین . حالا شما هی ادامه بده که جواب نمیده استاب لاس. فکر کردی با یک بیسواد طرفی که اینجور حرف میزنید؟

نظر

• خوشم میاد بعضیا آنچنان جو گیر میشن که آدم فکر میکنه فیلمای ملک مطیعی و فردین میبینه. خداییش خیلی تخیل میخواد برای این قدر جو گیری

آقا اگه هنوز مفهوم مدیریت سرمایه را نفهمیدی و یا هنوز نمیدونی ریسک این شغل چه چیز و چه حدی هست و ظرفیتش را نداری و یا تشخیص بدی با کدوم بروکر کار کنی اصلا نباید حساب ریل داشته باشی چه برسه به این که بخوای در مورد استاپلاس یا هر چیز دیگه تو ترید حرف بزنی.

شما اول برو پیش نیاز های این بازار را یاد بگیر و بفهم داری کجا ترید میکنی و باید برای چه چیزهایی آماده باشی و چه بروکری را انتخاب کنی برای کار، بعد در مورد ترید کردن و نظر دادن در موردش حرف بزن. شما هنوز در حد داشتن یه حساب ریل هم نیستی چه برسه به این که بخوای در مورد ترید نظر بدی.

همین امروز و در همین خبر با اصرار فراوانی که یکی از دوستان برای دریافت سیگنال داشتند و به ایشان موقعیت های معاملاتی را پیشنهاد میکردم شاهد این حرکت از ابتدای لحظات بودیم و حتی ایشان پیشنهاد برای ترید داد ولی بنده موافقت نکردم.... هم بروکرهامون اجازه میداد و هم اسپرد هنوز قابل قبول بود و هم جهت حرکت برامون مشخص شده بود. اگه بخوای بدونید چرا با ترید در اون لحظه موافقت نکردم و ایشون را هم منع کرم باید حالا حالا ها اسپرد بدی
                        اینو ننوشتم که بخوام با شما بحث کنم چون هم برای خودم و هم برای بقیه، رفتار و سطح شما شناخته شده هست، فقط نوشتم که فکر نکنی چیزی میفهمی و بقیه تعطیلن.
                        ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 01-16-2015, 12:32 AM
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                          در شان من نیست بخوام جواب چون شمایی رو بدم اما اینو میگم تا بدونی جوابتو دارم جناب با ادب تریدر باشی میدونی با کدوم بروکر کار کنی میدونی همیشه چقدر از سرمایه تو درگیر کنی میدونی با چندتا بروکر باید کار کنی میدونی صد در صد حساب و سرمایه تو نباید تو یه بروکر و تو یه معامله بذاری تا بعد با یه استاپ خونه خراب بشی من هفت ساله تو این بازارم و هم معامله میکنم و هم تدریس کسایی که متین 77 رو میشناسن میدونن متین حد سود کمش سیصد پیپ به بالاست. من اهل مجادله با چون شمایی نیستم. و هر چی هم جواب بدی دیگه سکوت میکنم. چرا که ادب مرد به ز دولت و معامله گری و کسب سود اوست... برو بفکر جمع کردن ضرر هات باش...
                          دوست عزيز من يك سئوال از شما داشتم: براي يك حساب 1000 دلاري ايا گرفتن يك معامله با 0.03 لات مناسب است يا خير؟ اگر اين كار را امروز كرده بودي الان مارجين كال شده بودي. مطمئنا الان شما ميفرماييد كه نبايد 0.03 لات معامله ميكردي بلكه بايد با 1000 دلار فقط 0.01 لات معامله كني. اين جواب مناسبي فكر نميكنم باشد. من 3000 دلار داشتم و معامله 0.1 لاتي گرفته بودم. ايا اين زياد است؟ ايا اصول مديريت سرمايه را رعايت نكرده بودم؟ حتما دوباره پيش قضاوت ميكني كه بايد 0.05 لات معامله ميكردي. فكر نميكنم اين طرز فكر درست باشد. استاپ لاست هم كه عمل نكرد . خوب من با فيبو كار ميكنم. ديگر از فيبو مشهورتر در ايران پيدا ميشود. نكنه انتظار داريد كه من بايد حتما با ساكسو بانك قرارداد ميبستم. كه خود بهتر ميداني كه عملا چنين چيزي امكان ندارد.با تشكر

نظر

دوست عزيز من يك سئوال از شما داشتم: براي يك حساب 1000 دلاري ايا گرفتن يك معامله با 0.03 لات مناسب است يا خير؟ اگر اين كار را امروز كرده بودي الان مارجين كال شده بودي. مطمئنا الان شما ميفرماييد كه نبايد 0.03 لات معامله ميكردي بلكه بايد با 1000 دلار فقط 0.01 لات معامله كني. اين جواب مناسبي فكر نميكنم باشد. من 3000 دلار داشتم و معامله 0.1 لاتي گرفته بودم. ايا اين زياد است؟ ايا اصول مديريت سرمايه را رعايت نكرده بودم؟ حتما دوباره پيش قضاوت ميكني كه بايد 0.05 لات معامله ميكردي. فكر نميكنم اين طرز فكر درست باشد. استاپ لاست هم كه عمل نكرد . خوب من با فيبو كار ميكنم. ديگر از فيبو مشهورتر در ايران پيدا ميشود. نكنه انتظار داريد كه من بايد حتما با ساكسو بانك قرارداد ميبستم. كه خود بهتر ميداني كه عملا چنين چيزي امكان ندارد.با تشكر
                            دوست عزیز اتفاق امروز اگر چه نادر اما طبیعی بود این بازار بازار وحشی و چموشیه که فقط با کاربلدی زیرکی و خویشتنداری و مدیریت میشه باهاش کنار اومد چند تا نکته ... اول: کال مارجین شدن طبیعیه کما اینکه منم کال مارجین شدم. اما یه نکته مهم! حسابی که کال شد تمام دارو ندار و نون زن و بچه م نبود که با از دست دادنش کارم به دستفروشی بکشه!!! دوم: من سه هزار دلارو بین دوتا بروکر تقسیم میکنم و صد البته هیچ گاه دوتا پوزیشن مشابه در اون دوتا بروکر نمیگیرم! سوم: همه بروکر ها امروز دربدر نشدن و ضرر ندادن همونطور که پرسپولیس تونست با این حرکت وحشی بازار پوزیشن مشتریاشو جمع کنه. موفق باشی عزیز.

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

ImageUploadedByTapatalk1421356928.637016.jpgImageUploadedByTapatalk1421356938.984677.jpg
                              دانشمند و مدرس
                              اتفاق امروز اگرچه نادر اما '،،،،،،،،،طبيعي ،،،،،،،،،بود
                              خدايا ما با كيا طرفيم
                              همين اتفاقات طبيعتي رو تو چارت بروكرتون به ما نشون بدين
                              من الان از سال ٢٠١٢ چارت گذاشتم شما از ٢٠٠٥ هم بزاري پيدا نمي كني
                              قبلش متاتريدري نبوده
                              بنده از پشت كوه اومدم
                              بنده خدا با ٣ دهم لات تو حساب ١٠٠٠ دلاري پوز گرفته
                              اومدن ميگن مديريت سرمايه بلد نيستي
                              با با شما ديگه كي هستين
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 01-16-2015, 01:59 AM

نظر

سلام دوست عزیز
                                متاسفم به خاطر ضرری که دادید
                                اینجور حرکات خیلی کم پیش میاد
                                من تو این 10 سال فقط 3 بار حرکتهایی شبیه این رو دیدم،البته نه به این شدت
                                دو بار تو همین فرانک،که بانک مرکزیش زیاد دخالت میکنه تو نرخ ارزش
                                یکی هم رو ین(ماجرای خرید کراسهای ین جورج سورس و ....)
                                اگه استاپ داشتید و عمل نکرده میتونید ضررتون رو از بروکر طلب کنید،بروکر اگه معتبر باشه رسیدگی میکنه
                                موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X