اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
    ممنونم حاج خلیل . من روی فرانک پوزیشن نمی گیرم . اما برایم جالب اومد . اکثر بروکرها با این مشکل گریبان گیر هستند . لوریج 100 تا 1000 .

یعنی بروکر هم نمی توانسته پوزیشن را ببندد . چون گپ تاریخی بود . اسپردها هم چندین برابر بوده اند .

با لوریج میانگین 500 منفی های بزرگی برای حساب های معاملاتی ثبت شده . و اصلا ان پوزیشن ها بسته نشده اند . حجم این منفی ها می تواند خیلی بزرگ باشد .

از دوستان کسی اگر اطلاع داشت . لطفا اطلاع رسانی نماید . و یا اردرسک های محترم بروکر پی سی ام اگر اطلاع رسانی نمایند ممنون خواهم شد

سپاس
    قربونت.

ما دو نوع کمپانی داریم:

مارکت میکر یا بازارساز که با گرفتن قیمت از چندین منبع خود شروع به قیمت سازی میکنه و به مشتریانش عرضه میکنه و طرف تسویه خود شرکت هست که بی شک ضرر مشتری به سود شرکت هست چون طرف مقابلش قرار داره

بروکر یا بازار ساز که کار اصلیش یک واسطه گری است و معاملات مشتریان به شرکت ها و بانک های طرف قرارداد ارجاع میدهد و درآمد آن حاصل از کمیسیون یا اسپردی است که نصیبش میشه

والله فرانک به دلیل اینترونشن و نداشتن فراریت مدتی است از چشم معامله گران افتاده و صرفا اگر تحلیلی مینمودیم در جهت تحلیل بین بازاری بود که در مداخلات هیچگونه اثری ندارد و قبلا در مورد مدل حرکتی فرانک صحبت نموده بودیم که با این حرکت میبایست مدل جدید اضافه کنیم

حال انشالله در دارایی های دیگری که مداخله میشه شاهد چنین چیزای نباشیم.ن

جنگ قدرت هاست و مارک داگلاس خوب گفت هرچیزی ممکنه اتفاق بیافتد. در چند دقیقه ممکنه هزاران دلار کسب کنید و برعکس ممکنه ضرر کنید.

الان بیشترین حمله سمت بروکرهاست . خوب عزیز دل، اگر یک کمپانی بروکر و واسطه گر باشه ، دخل و تصرفی تو معاملات نداره و معامله شما را از طریق بریج منتقل میکنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      قربونت.

ما دو نوع کمپانی داریم:

مارکت میکر یا بازارساز که با گرفتن قیمت از چندین منبع خود شروع به قیمت سازی میکنه و به مشتریانش عرضه میکنه و طرف تسویه خود شرکت هست که بی شک ضرر مشتری به سود شرکت هست چون طرف مقابلش قرار داره

بروکر یا بازار ساز که کار اصلیش یک واسطه گری است و معاملات مشتریان به شرکت ها و بانک های طرف قرارداد ارجاع میدهد و درآمد آن حاصل از کمیسیون یا اسپردی است که نصیبش میشه

والله فرانک به دلیل اینترونشن و نداشتن فراریت مدتی است از چشم معامله گران افتاده و صرفا اگر تحلیلی مینمودیم در جهت تحلیل بین بازاری بود که در مداخلات هیچگونه اثری ندارد و قبلا در مورد مدل حرکتی فرانک صحبت نموده بودیم که با این حرکت میبایست مدل جدید اضافه کنیم

حال انشالله در دارایی های دیگری که مداخله میشه شاهد چنین چیزای نباشیم.ن

جنگ قدرت هاست و مارک داگلاس خوب گفت هرچیزی ممکنه اتفاق بیافتد. در چند دقیقه ممکنه هزاران دلار کسب کنید و برعکس ممکنه ضرر کنید.

الان بیشترین حمله سمت بروکرهاست . خوب عزیز دل، اگر یک کمپانی بروکر و واسطه گر باشه ، دخل و تصرفی تو معاملات نداره و معامله شما را از طریق بریج منتقل میکنه .
      پاینده باشید . مثال میزنم برای یک بروکر ( نه بروکر نما ) که دخل و تصرفی روی معاملات ندارد

من فروشنده فرانک بودم و حساب 10 هزاری دلاریم در اثر این فاند به منفی 20000 میرسد ( 30000 ضرر ) . شما هم خریدار فرانک بودید و در اثر این فاند حساب 10000 هزار دلاریتان به 40000 دلار میرسد ( 30000 سود )

سوال من این است که بروکر باید علاوه بر 10 هزار دلار من ، 20 هزار تای دیگر نیز باید روش بزاره و تقدیم شما کند . این منفی ها را چه می کند؟

با توجه به لوریج بالا و عدم تسویه این منفی ها از سوی مشتریان

هرچند از ضرر بروکر ها ناراحت نیستم چون بروکرها نیز از کال شدن مشتری ها ناراحت نمی شوند و طبیعی می دانند .

بنظرم در اینده نوسانی در همین حدود با تصمیمات ecb روی کراس های یورو رخ دهد .

اعتماد از بازار تبادلات ارزی رخت بست
      ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 01-17-2015, 12:10 AM
      امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
        یه مطلب جالبتر یکی از بروکرهایی روسی که بین ایرانی ها محبوب هست (اسمشا نمیارم چون تبلیغ شاید حساب بشه ) و خیلی از تریدرهای تو این بروکر حساب دارند چند وقت پیش اقدام به کاهش چشم گیر لوریج جفت ارز یورو به فرانک کرده بود / الان هم ایمیل داده ما با آینده نگری این کار کردیم !!!! یعنی این حرکت را کسی پیشبینی کرده بود ؟
        دوست عزيز اين بروكر محترم اعلام كرده كه ما وارد يك بحران مالي شديم اينو من نمي گم صحبتي كه با بلومبرگ كرده حالا آينده نگر شده ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
          یکی میگفت چندسال پیش برای ین همین اتفاق افتاده.فرانک هم که دیروز امتحانش را داد. ولی یورو به دلار خوب بود. کسی نظری داره ؟
          دوست عزیز چند سال قبل در تاریخ2011/3/16بانک مرکزی ژاپن در بازار مداخله کرد دلارین یک نوسان از81تا76 داد که برای این ارز نوسان بزرگی بود که درست یادم است که واقعا از این نوسان تعجب کردم
          ولی این مداخله سویس با این نوسان کجاو ان نوسان دلار ین کجا حتما این روز در تاریخ و در اذهان جهانی ثبت می شود

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
            دوست عزيز اين بروكر محترم اعلام كرده كه ما وارد يك بحران مالي شديم اينو من نمي گم صحبتي كه با بلومبرگ كرده حالا آينده نگر شده ؟؟؟؟
            سلام جناب رهجو فکر میکنم مطلب بنده را درست متوجه نشدید ( مطلبم ربطی به اخبار بلومبرگ نداشت )

یه بروکر چند وقت پیش اقدام به کاهش لورج جفت ارز یورو به فرانک کرد

حالا اطلاعیه زیر را منتشر کرده ( قسمتهایی که اسم بروکر بوده را محو کردم )

موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

• ين به دليل سونامي كه آمد در سال 2010 بانك مركزي به دليل برگشت سرمايه براي بازسازي دخالت كرد اما اون دخالت كجا اين كجا سر 5 تا ريس جمهور تاپ دنيا را هم به شكل داعشي مي برديد بازار اين طور واكنش نشان نميداد ديگه بد تر از 11 سپتامبر نبود كه كل ساختمان تجاري اوردن پايين اگر بانك ها ميخواست ميتونستند نگذارند به اين شكل بازار فرو بريزه حالا بايد ببنيم پشت پرده سرمايه داران چه خوابي براي 10 سال آينده ديدن .....

نظر

• نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                پاینده باشید . مثال میزنم برای یک بروکر ( نه بروکر نما ) که دخل و تصرفی روی معاملات ندارد

من فروشنده فرانک بودم و حساب 10 هزاری دلاریم در اثر این فاند به منفی 20000 میرسد ( 30000 ضرر ) . شما هم خریدار فرانک بودید و در اثر این فاند حساب 10000 هزار دلاریتان به 40000 دلار میرسد ( 30000 سود )

سوال من این است که بروکر باید علاوه بر 10 هزار دلار من ، 20 هزار تای دیگر نیز باید روش بزاره و تقدیم شما کند . این منفی ها را چه می کند؟

با توجه به لوریج بالا و عدم تسویه این منفی ها از سوی مشتریان

هرچند از ضرر بروکر ها ناراحت نیستم چون بروکرها نیز از کال شدن مشتری ها ناراحت نمی شوند و طبیعی می دانند .

بنظرم در اینده نوسانی در همین حدود با تصمیمات ecb روی کراس های یورو رخ دهد .

اعتماد از بازار تبادلات ارزی رخت بست
                اگر بروکر هست که طرف تسویه و سود و ضرر مشتری نیست و میبایست پروایدرها و بانک های طرف قرار داد موظف هستند این موارد را پرداخت کنند.

مارکت میکرها هم به گفته دوستان اگر مجموع ضررها بیشتر از سودها باشه فکری به حالش میکنند مثل عدم پرداخت سود مانند اعلام ورشکستگی یا حذف معاملات و نادیده گرفتن این روز تاریخی... والی بشین یک حساب کتاب کن. چه دلیلی وجود داره یک واسطه گر متضرر بشه و چنین دلقک بازی های در بیاره؟ یکی مثل fxcm برای بدست آوردن نام و شهرت کم هزینه تبلیغات نداده کم کار نکردند. چطور یهو یه روزه پا روی نام اش میزاره و اعلام ورشکستگی میکنه. خیلی ساده هست. فکر نمیخواد. واسطه گر مثل یک پل بین شما و پروایدر قرار داره و شما را به بازار ارجاع میده. حالا ضرر کنه یا سود... چه فرقی به حال دارایی بروکر داره

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
                  سلام جناب رهجو فکر میکنم مطلب بنده را درست متوجه نشدید ( مطلبم ربطی به اخبار بلومبرگ نداشت )

یه بروکر چند وقت پیش اقدام به کاهش لورج جفت ارز یورو به فرانک کرد

حالا اطلاعیه زیر را منتشر کرده ( قسمتهایی که اسم بروکر بوده را محو کردم )

سلام عزيز دل
                  من بروكر آ ل پ ا ر ي ميگم ديگه نميدانم منظور شما هيمن يا بروكر ديگر ي هست

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                    سلام عزيز دل
                    من بروكر آ ل پ ا ر ي ميگم ديگه نميدانم منظور شما هيمن يا بروكر ديگر ي هست
                    خیر

در ضمن تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بروکر آل انگلیس به مشکل برخورده که فکر میکنم مستقل از آل روس باشه
                    ویرایش توسط mohsentavakoli : https://www.traderha.com/member/8733-mohsentavakoli در ساعت 01-17-2015, 12:28 AM

نظر

• بروکرهای که تو انگلیس بودند چرا اینجور شدند ! آخ آخ نامبر وان ها

یک دوست دارم اونجا ، حالا جالبه بشینم نگاهش کنم ببینم با fxcm چه میکنه . اینقدر مسخره ام میکرد که حد نداشت. حالا بشینم بهش بخندم

حالا این بحث کنار بگذاریم. کیا روی کراس های فرانک معامله داشتند ؟

فرق نداره خرید فرانک بوده یا فروش ! میخوام کسای که معامله داشتن دلیل معاملاتشون بزارند. حالا تکنیکالی است ، تحلیل خودشون بزارند . ..

نظر

• روس هم به مشكل خورده ولي فعلا صداشو در نياوردن به خاطر خروج سرمايه

نظر

• با سلام
                          اعلان ورشکستگی ...... انگلستان بعد از ضرر سنگین پس از نوسان بازار بوسیله خبر تصمیم بانک مرکزی سوییس. احتمالا خبر های مشابه به مرور خواهیم داشت. اين هم سايت بي بي سي كه ان را اعلام كرده است: http://www.bbc.co.uk/news/business-30846543

نظر

• میبایست صبح ساعت پنج یک صد و پنجاه کیلومتری رانندگی کنم و به غمکده پادگان برسم. دلایل اردرکاشتن خرید فرانک در برابر دلار ایالات متحده برحسب الیوت یا همون تکنیکال انشالله فردا ظهر قرار خواهم داد.

دلیل بنیادی وجود نداره چون از قبل واقعیتش اخبار اینقدر دقیق نداشتیم که snb میخواد گل بکاره و مثل همیشه فکر مداخله بودیم. حالا باز خرید فرانک برای بالای دویست پیپ نبوده اونم میان مدت رو تایم چهارساعته که زمان در نظر داشتم برای ریزش در حد صد پیپ که کلا باز هرجور نگاه کنید دلیلی برای خرید فرانک نیست مگر همین تثبیت سطوح قیمتی که snbمشخص نموده بود و سیاست انبساطی جدید ecb که به افراد القا میشد در قبال تضعیف یورو ، فرانک هم تضعیف بشه. والله هیچکس نمیدونست snb کم میاره باید همپاش جلو میومد که نشد. کلا از فراریت خوبی برخوردار نبود . هیچ وقت به دید تریدری نگاه نمیکردم "در این چند ساله مداخله"

حال تا فردا شما را به خدای بزرگ میسپارم.

انشالله موفق و پیروز باشید

نظر

• ببخشید که بحث بروکر ها را ادامه دار میکنم / اما فکر نمیکنم که مارکت میکر بودن بروکر دلیل بر بد بودن یا کلاهبردار بودن اون بروکر هست اگه دلیلم اشتباه هست خوشحال میشم راهنماییم کنید

بروکر oanda هم مارکت میکر هست اما به مشتریهاش گفته ضررش برگشت داده میشه

تصویری از سر در فعلی oanda

نظر

• پس از انتشار بیانیۀ بانک مرکزی سوئیس در روز گذشته، شاخص دلار رشد پیدا کرد. به اعتقاد ما این بر خلاف جهت شاخص های سهام ایالات متحده حرکت می کند چراکه هر چه دلار قوی تر شود، قدرت رقابت پذیری شرکت ها در ایالات کاهش پیدا می کند و برعکس. بانک مرکزی سوئیس (snb) حمایت از یورو در سطح 1.2 فرانک را رد کرد، این نرخی است که از دسامبر 2011 تاکنون حفظ می شود. از آنجائیکه اقتصاد سوئیس در اروپا ماهیتاً از خطر به دور است و در کل با ثبات به نظر می رسد، موجب افزایش 20درصدی ارزش فرانک سوئیس در برابر یورو شد. در نتیجه ارزش یورو در برابر دلار دیروز کاهش پیدا کرد و به پایین ترین سطح طی 11 سال اخیر رسید. ضمن اینکه شاخص های سهام اروپا رشد پیدا کردند چراکه تصمیم بانک مرکزی سوئیس احتمال شروع چاپ یورو از هفتۀ آینده را افزایش داد. این باعث افزایش نقدینگی در بازارهای اروپا خواهد شد. همزمان با تقویت ارزش فرانک، شاخص بازار سوئیس 3.1% سقوط کرد و به پایین ترین سطح روزانه اش از سال 1989 تاکنون رسید.

نظر

پردازش ...
                                X