اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پوند دلار تريد نميكنم
    چون دلار از پوند قوي تر است
    ارز ضعيف رو بايد با قوي مچ كنيد نه دو تا ارز هم تراز

نظر

• شاخص های سهام ایالات متحده روز چهارشنبه بطور درهم آمیخته بسته شدند. شاخص S&P500 ریزشی 0.1درصدی پیدا کرد در حالیکه شاخص Dow Jones Industrial Average (میانگین صنعتی داوجونز) با 0.1% رشد برای سومین بار طی امسال رکورد شکنی کرد. ارزش سهام Apple که طی امسال 21% رشد داشته است دیروز تحت تاثیر اقدامات سودگیرانۀ سرمایه گذاران 2.6% سقوط کرد. ارزش سهام Hewlett Packard سقوطی 10درصدی پیدا کرد چراکه این شرکت نتوانست به نرخ درآمد هدف تعیین شده برای سه ماهۀ چهارم اش دست پیدا کند و چشم انداز سال 2015 اش را کاهش داد و اعلام کرد که تحت تاثیر منفی تقویت دلار قرار دارد. سخنرانی جانت یلن، رئیس فدرال ریزرو ایالات متحده، در روز چهارشنه تائید کرد که فدرال ریزرو عجله ای برای افزایش نرخ های بهره ندارد. شاخص دلار ICE که معیاری است برای سنجش ارزش دلار در برابر سبدی متشکل از شش ارز اصلی 0.3% افت پیدا کرد. آمار منتشر شده در روز قبل حاکی از آن است که فروش مسکن نوساز در ایالات متحده در ماه ژانویه بسیار کمتر از حد انتظار کاهش داشته است. امروز در ساعت 14:30 CET آمار مربوط به سفارشات کالاهای بادوام و آمار مربوط به تورم به همراه آمار مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 21 فوریه و تعداد افرادی که در هفتۀ منتهی به 14 فوریه پس از گذشت یک هفته همچنان درخواست بیکاری داشتند در ایالات متحده منتشر خواهند شد که تخمین ها در این رابطه درهم آمیخته هستند. انتظار می رود که شاخص بهای مصرف کننده تحت تاثیر کاهش بهای انرژی کاهش پیدا کرد. پیش بینی می شود که سفارشات کالاهای بادوام پس از کاهش غیرمنتظره در ماه قبل افزایش پیدا کند. انتظار می رود که تعداد مدعیان بیکاری از رقم 233هزار نفر که در هفتۀ قبل گزارش شد به رقم 290هزار نفر افزایش پیدا کند. شاخص بهای مسکن امروز در ساعت 15:00 CET منتشر شد. تخمین اولیه در این ارتباط منفی است.

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        پوند دلار تريد نميكنم
        چون دلار از پوند قوي تر است
        ارز ضعيف رو بايد با قوي مچ كنيد نه دو تا ارز هم تراز
        يعني فقط يورو پوند معامله ميكنيد چون فعلا ضعيفترين ارز يورو است و ارز ضعيف ديگري وجود ندارد و قويترين ارز نيز دلار و پوند است. در ضمن با اين وجود من فكر كنم كه اصلا استاپ لاست نميزاريد و اگر هم پوزيشن شما منفي شد در همان جهت مجددا سل ميزنيد و انقدر منفي را نگه ميداريد كه براساس فندامنتال مثبت شود؟

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
          يعني فقط يورو پوند معامله ميكنيد چون فعلا ضعيفترين ارز يورو است و ارز ضعيف ديگري وجود ندارد و قويترين ارز نيز دلار و پوند است. در ضمن با اين وجود من فكر كنم كه اصلا استاپ لاست نميزاريد و اگر هم پوزيشن شما منفي شد در همان جهت مجددا سل ميزنيد و انقدر منفي را نگه ميداريد كه براساس فندامنتال مثبت شود؟
          من خيلي كم پيش مياد استاپ بخورم
          هيستوري حسابهايم تو متاكوتس هستند ميتونيد مطالعه كنيد
          درادان بنده زير ١٥ درصد است و حتي تا جايكه ميشه زير ده درصد دان رو نگه ميدارم
          كه اين نشون ميده مدريت سرمايه بسيار سخت و قوي دارم
          بلحاظ تريدري هم معتقدم درادان بالاي ٢٠ درصد يعني اصلا شما تريدر نيستيد
          براي اينكه بفهميد درادانتان چقدر است حسابتان را به متاكوتس لينك كنيد
          من به شما قول ميدم ٩٠ درصد تريدرهاي ايراني دان بالاي ٢٠ داشته باشند
          دوم من فقط در يك جهت پوزيشن ميگيرم
          سوم نه خيلي ارزها هستند كه ميشه قوي و ضعيف را مچ كرد
          مثلا دلار كانادا با پوند يك جفت ارز ديگه مورد علاقه بنده است
          يا يورو ب دلار
          شماره اكانت هاي متاكوتس رو در بالا اعلام كردم
          ديگه بيش از اين توضيح لازم نمبينم
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 02-26-2015, 05:36 PM

نظر

• سلام مجدد
            دوست من شما بهتر میدانید که هر تریدر از تکنیکال به نحوی استفاده میکند.در مورد ارزی که فرمودید من چک کردم .البته من فعلا فقط انس ترید میکنم.من یک سیستم بسیار ساده تکنیکالی دارم که طبق ان اگر میخواستم بروی ان ازر ترید کنم بدون دانستن فاند در بای شریک نمیشدم..پس به نطر من تکنیکال میتواند از فاند اگاهی بدهد
            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

يا يورو ب دلار
              ميشه سايت متاكوتس راا بصورت انگليسي بنويسيد؟ من تابحال اسم اين سايت را نشنيده بودم. ايا سايت myfxbook بهتر نيست؟

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

اف ايكس بوك
                يكسري از گزينه هايي كه حساب رو ميشه باهاش اناليز كرد رو نداره
                دوم خيلي از بروكرها تبليغاتي اونجا حساب ميسازند
                اما متاكوتس قسمتي داره كه ميشه فهميد قيمتهاي بروكر با بروكر ديگر چقدر همپوشاني دارد و حساب اسكم رو ميشه براحتي تشخيص داد
                دوم دان واقعي رو نمايش ميده
                ميزان ريسك رو بسيار جالب نمايش ميده
                نهايتا اصلا به حسابهايي كه تو اف ايكس ميبينيد اعتماد نكنيد
                اما متاكوتس https://www.mql5.com/en/signals
                متاكوتس متعلق به خوده متاتريدر است
                ميتونيد رو هر يك از سيگنال دهندگان كليلك كنيد تا ادرس و شماره اكانت رو ببنيد
                و يا در قسمت ادرس بار شماره اكانت مورد نظر خودتان را وارد كنيد
                اينم يك اكانت دمو بروكر پي سي ام
                https://www.mql5.com/en/signals/66214
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 02-26-2015, 05:49 PM

نظر

اف ايكس بوك
                  يكسري از گزينه هايي كه حساب رو ميشه باهاش اناليز كرد رو نداره
                  دوم خيلي از بروكرها تبليغاتي اونجا حساب ميسازند
                  اما متاكوتس قسمتي داره كه ميشه فهميد قيمتهاي بروكر با بروكر ديگر چقدر همپوشاني دارد و حساب اسكم رو ميشه براحتي تشخيص داد
                  دوم دان واقعي رو نمايش ميده
                  ميزان ريسك رو بسيار جالب نمايش ميده
                  نهايتا اصلا به حسابهايي كه تو اف ايكس ميبينيد اعتماد نكنيد
                  اما متاكوتس https://www.mql5.com/en/signals
                  متاكوتس متعلق به خوده متاتريدر است
                  ميتونيد رو هر يك از سيگنال دهندگان كليلك كنيد تا ادرس و شماره اكانت رو ببنيد
                  و يا در قسمت ادرس بار شماره اكانت مورد نظر خودتان را وارد كنيد
                  اينم يك اكانت دمو بروكر پي سي ام
                  https://www.mql5.com/en/signals/66214
                  دوست عزيز من به سايت https://www.mql5.com/en/signals رفتم و ثبت نام كردم. اما نميدانم چجوري بايد حسابم را به ان منتقل كنم؟ در كدام قسمت بايد اينكار را انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                    دوست عزيز من به سايت https://www.mql5.com/en/signals رفتم و ثبت نام كردم. اما نميدانم چجوري بايد حسابم را به ان منتقل كنم؟ در كدام قسمت بايد اينكار را انجام بدم؟
                    من پيدا كردم اما مثل اينكه پوليه . در هنگام ثبت نام ميگه كه بايد در جلوي Subscription price عدد حداقل 20 دلار را نوشت

نظر

• كپي كردن اتومات سيگنال توسط متاتريدر شما پولي است ولي ديدن هيستوري حساب و ساير موارد رايگان است

نظر

• بله hdtrader عزیز همیشه در صحنه یکجا حرف دل ما را زد.

دوستان هرکس دیدگاهی داره ، برخی معتقدند بازار در هر زمان با استفاده از یک سبک خودش را نمایان میکنه. برخی دیگه استفاده تعادلی از سبک ها و ابزارها دارند و تعصب رو چیزی نیست. اما درکل بهترین دیدگاه همینه که دوستمون عرض کرد.

وقتی یک روند عرضه و تقاضا مشخص هست میبایست از تکنیکال در جهت بدست آوردن نقطه ورود مناسب بهره برد. چه بسا انتظارات و آفست های معاملات بعضا باعث حرکتی مخالف عرضه و تقاضای کشف شده انجام دهند. اما اینجاست که تکنیکال راه و چاره را برای نقاط ورود بهتر با ریسک ریوارد مناسب تر به ما کمک میکنه.

ممنون بزرگوار
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                          بله hdtrader عزیز همیشه در صحنه یکجا حرف دل ما را زد.

دوستان هرکس دیدگاهی داره ، برخی معتقدند بازار در هر زمان با استفاده از یک سبک خودش را نمایان میکنه. برخی دیگه استفاده تعادلی از سبک ها و ابزارها دارند و تعصب رو چیزی نیست. اما درکل بهترین دیدگاه همینه که دوستمون عرض کرد.

وقتی یک روند عرضه و تقاضا مشخص هست میبایست از تکنیکال در جهت بدست آوردن نقطه ورود مناسب بهره برد. چه بسا انتظارات و آفست های معاملات بعضا باعث حرکتی مخالف عرضه و تقاضای کشف شده انجام دهند. اما اینجاست که تکنیکال راه و چاره را برای نقاط ورود بهتر با ریسک ریوارد مناسب تر به ما کمک میکنه.

ممنون بزرگوار
                          باسلام خدمت استاد محترم
                          پس شما با نظر ايشان كه اعتقاد داشتند امواج اليوت سركاري بوده و كاملا فاقد ارزش است موافق هستيد؟

نظر

يا يورو ب دلار
                            من پس از بررسي حساب ريل شما متوجه شدم كه شما فقط بر روي eurusd معامله ميكنيد و اصلا بروي ارزهاي ضعيف و قوي ديگر توجهي نميكنيد. همچنين استاپ لاستهاي شما برروي اين ارز فقط بر روي معاملات باي شما اعمال شده است و در پوزيشنهاي سل استاپ لاست نگذاشتيد چرا كه فكر كنم اگر پوزيشني در جهت فاندامنتال بگيريد، اصلا استاپ لاست نميگذاريد. همچنين ميخواستم بدانم كه درادان چگونه محاسبه ميشود و چگونه من ميتوانم درادان خودم را كه 24% است پايينتر بياورم؟

نظر

يا يورو ب دلار
                              ديديم كه امروز
                              يورو ب دلار ريزش كرد
                              يورو به پوند ريزش كرد
                              اين روند كلي اين ارزها است
                              پس خودتون رو علاف تكنيكال نكنيد
                              فقط زماني كه احساس كرديد تكنيكالي قيمت بالاست بفروشيد

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                                من پس از بررسي حساب ريل شما متوجه شدم كه شما فقط بر روي eurusd معامله ميكنيد و اصلا بروي ارزهاي ضعيف و قوي ديگر توجهي نميكنيد. همچنين استاپ لاستهاي شما برروي اين ارز فقط بر روي معاملات باي شما اعمال شده است و در پوزيشنهاي سل استاپ لاست نگذاشتيد چرا كه فكر كنم اگر پوزيشني در جهت فاندامنتال بگيريد، اصلا استاپ لاست نميگذاريد. همچنين ميخواستم بدانم كه درادان چگونه محاسبه ميشود و چگونه من ميتوانم درادان خودم را كه 24% است پايينتر بياورم؟
                                دوست عزيز بنده روش تريدم با استفاده از يك قل دو قل است
                                و كتابي هم دارم بنام معامله گري با بخت و اقبال
                                و اگر در حساب ٨٣٩٦٢ متاكوتس من دقت كنيد ميبينيد كه برايند من در يكماه شده ٨١ درصد و دان من ١٤ درصد است
                                حالا اگر اليوت ميتونه موفقتر از يك قل دو قل عمل كنه پس روش تريد اليوت بهتره
                                و ممنون ميشم كسي بتونه با اليوت يك حساب مثل حساب بنده ايجاد كنه با حداقل ٥٠ تا معامله
                                از دوستان عذر ميخام كه جواب اين پستها رو ميدم و از موضوع پوزيشن هاي فاند خارج شدم
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 02-26-2015, 11:39 PM

نظر

پردازش ...
                                X