اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• الان دلار و پوند امن ترين ارزهاي جهان هستند
    تعجب ميكنم پوند رو جز پر ريسك نام برديد پوند چه ريسكي داره
    تازه به اعتقاد بنده كم كم از دلار بايد شيفت كرد به پوند
    ضمنا وقتي ميبيند امار خوب نبوده و ارز رشد كرده دليلش اينه كه واكنش زيادي معامله گران نشان داده بودند
    از تمام اينها كه بگذريم در فاركس فعلا يورو دلار بفروشيم كفايت ميكند
    تا اين دو ارز برابر شوند
    حرف 900 تا ١٠٠٠ پيپ است
    به اعتقاد من از هچلي كه اروپا توش افتاده به اين راحتي بيرون نمياد

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      الان دلار و پوند امن ترين ارزهاي جهان هستند
      ضمنا وقتي ميبيند امار خوب نبوده و ارز رشد كرده دليلش اينه كه واكنش زيادي معامله گران نشان داده بودند
      تا اين دو ارز برابر شوند
      حرف 900 تا ١٠٠٠ پيپ است
      پوند به دلیل خصوصیات اش پر ریسک خوانده میشه . و در نوشته ها حرف از ریسک زده میشه منظور عامل یا عواملی است که میتوانند بر ارز موثر باشند حال هیچ بازدهی بدون ریسک معنای نداره پس این ریسک هم میتونه باعث سود ما بشه هم باعث ضرر ما که معمولاً ضرر بولدتر هست و اصطلاح ریسک (یا خطر ) نام برده میشه.

فعلاً که بیشتر بازار خودش رو از نقطه نظر تکنیکی بیشتر نشان میده تا بنیادی ... (دیدگاه برخی از دوستانم )

نظر

الان دلار و پوند امن ترين ارزهاي جهان هستند
        تا اين دو ارز برابر شوند
        حرف 900 تا ١٠٠٠ پيپ است
        ابتدا در جواب اقاي رحماني بايد بگويم كه هر كسي كه بمن نكته اي ياد دهد استاد من خواهد بود

اما شما فرموديد كه يورو دلار سقوط ميكند. الان كه شاخصها در اروپا بسيار خوب است و خود رييس بانك مركزي انگليس در هفته گذشته اعلام كرد كه اقتصاد اروپا در حال بهبود است و در ضمن فقط مشكل يونان وجود دارد كه من فكر كنم كه ان هم يك بازي است و مشكل يونان رفع خواهد شد. در ضمن مطمئن باش فردا بانك مركزي امريكا زمان افزايش نرخ بهره را به تعويق خواهد انداخت و بنظرم شوكي در بازار بوجود مي ايد كه فكر كنم باعث تغيير روند نزولي يورودلار گردد.
        با اين حال شما فكر ميكنيد كه الان بايد يورو دلار خريد؟ ان هم در نزديكي خطوط حمايت قوي ماهانه؟ چه دليلي يراي كاهش يورو دلار داريد؟ لطفا بفرماييد تا همه اگاه شوند.

نظر

• در ضمن دفعه پيش هم گفتم و درست از اب در امد . اگر يورو سقوط كند اصلا نگران پوند نباش چون انهم صددرصد سقوط خواهد كرد. اگز جنابعالي به ايمن بودن پوند اعتقاد داريد خواهش ميكنم كه هر زمان يورو سقوط كرد، پوند خريداري كنيد انوقت متوجه ميشويد كه چه كار اشتباهي كرديد. اما اگر در زمان سقوط يورو ، شما دلار بخريد، مطمئن باش كه سود كرد ه ايد. پس پوند بنظرم بدون يورو هيچ است
          ویرایش توسط omidnabeghe : https://www.traderha.com/member/17572-omidnabeghe در ساعت 04-28-2015, 06:52 PM

نظر

• برای فروش یورو به دلار اگر سقف مربوط به 26 مارس رو بشکنه در نقاط 1.1110 با بودن شرایط تکتیکی و بنیادی مناسب هست برای فروش ...در غیر اینصورت فعلاً برای شخص خودم ارزش معامله نداره و پول بی دردسر در جفت های دیگر میتونم کسب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
              باتشكر از جنابعالي
              در حال حاضر باشرايط موجود و قبل از اعمال ريسكهاي هفته اينده ، بهترين جفت ارزها بصورت زير تعريف ميشود:
              خريد: Cadjpy - audjpy- gbpnzd - gbpchf - cadchf - audnzd - audchf - gbpjpy
              فروش: - nzdchf -
              جفت ارزهايي كه يك پايه انها دلار و يا يورو باشد، بهيچ عنوان توصيه نميكنم چرا كه ممكن است خانه برانداز باشد. دليل دلار را همه ميدانيد اما دليل يورو بيشتر مربوط به يونان است.
              هر كدام از جفت ارزهاي بالا كه در dt(8,5,3,3) در منطقه اشباح فروش ويا خريد و براساس جهت اعلام شده بازدهي در بالا باشد، ميتواند بهترين نقطه براي پوزيشنگيري باشد. دقت كنيد كه اگر هر كدام از جفت ارزهاي بالا در محدوده هاي مهم فينوباچي از نظر قيمت و زمان قرار داشته باشند ويا اگر به خط روندي برخورد كرده باشند، در الويت اول خود قرار دهيد.
              باتشكر
              سلام درود بر شما
              چقدر خوب جفت ارزهای مناسب برای ترید این هفته رو انتخاب کردید
              خواهش میکنم هر هفته این تحلیل رو بر اساس جدول بازدهی انجام بدید تا بیشتر یاد بگیریم
              علاقه مند شدم
              با تشکر

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                ابتدا در جواب اقاي رحماني بايد بگويم كه هر كسي كه بمن نكته اي ياد دهد استاد من خواهد بود

اما شما فرموديد كه يورو دلار سقوط ميكند. الان كه شاخصها در اروپا بسيار خوب است و خود رييس بانك مركزي انگليس در هفته گذشته اعلام كرد كه اقتصاد اروپا در حال بهبود است و در ضمن فقط مشكل يونان وجود دارد كه من فكر كنم كه ان هم يك بازي است و مشكل يونان رفع خواهد شد. در ضمن مطمئن باش فردا بانك مركزي امريكا زمان افزايش نرخ بهره را به تعويق خواهد انداخت و بنظرم شوكي در بازار بوجود مي ايد كه فكر كنم باعث تغيير روند نزولي يورودلار گردد.
                با اين حال شما فكر ميكنيد كه الان بايد يورو دلار خريد؟ ان هم در نزديكي خطوط حمايت قوي ماهانه؟ چه دليلي يراي كاهش يورو دلار داريد؟ لطفا بفرماييد تا همه اگاه شوند.
                من فكر ميكنم بايد يورو دلار فروخت
                فروخت فروخت
                الان ١.٩٦ است كه ريزش تا يك احتمال بسيار بالايي دارد
                دوم من معتقدم پوند رشد ميكنه
                در برابر يورو
                در برابر دلار كانادا
                ولي هيچ موقع پوند رو در برابر دلار امريكا قرار نميدم
                پس الان من در فروش يورو و پوند هستم
                اينكه تفكر من درسته يا شما گذر زمان اثباتش ميكنه
                ضمنا همجهتي و حركات يكنواخت دو جفت ارز رو بهش ميگن كوريلشين كه يك تاپيك در اين مورد بنده در گذشته ايجاد كردم و از اين مورد حداقل به خوبي سر در ميارم
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-28-2015, 07:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                  سلام درود بر شما
                  چقدر خوب جفت ارزهای مناسب برای ترید این هفته رو انتخاب کردید
                  خواهش میکنم هر هفته این تحلیل رو بر اساس جدول بازدهی انجام بدید تا بیشتر یاد بگیریم
                  علاقه مند شدم
                  با تشکر
                  باتشكر از محبت جنابعالي
                  دوست عزيز من در زمينه تحليل فاندامنتال بي تجربه هستم و هدفم از تحليل هفته گذشته ان بود كه نقاط ضعفم را استاد خليل رحماني اصلاح نمايد.و در كنار ان دوستان نيز نظرات خود را مطرح نمايند تا سطح سوادمان بالاتر برود. وگرنه ما هر اطلاعات فاندامنتالي كه داريم از محبت استاد ميباشد. و من چنين جسارتي نميكنم كه هر هفته در حضور استاد تحليلم را بيان كنم.
                  با تشكر از جنابعالي

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                    باتشكر از محبت جنابعالي
                    دوست عزيز من در زمينه تحليل فاندامنتال بي تجربه هستم و هدفم از تحليل هفته گذشته ان بود كه نقاط ضعفم را استاد خليل رحماني اصلاح نمايد.و در كنار ان دوستان نيز نظرات خود را مطرح نمايند تا سطح سوادمان بالاتر برود. وگرنه ما هر اطلاعات فاندامنتالي كه داريم از محبت استاد ميباشد. و من چنين جسارتي نميكنم كه هر هفته در حضور استاد تحليلم را بيان كنم.
                    با تشكر از جنابعالي
                    خواهش میکنم
                    اگه این نوع تحلیل رو استاد عزیزمون خلیل جان هر هفته انجام بدهند که عالی میشه تنها برای چند هفته که ما لم کار دستمون بیاد
                    اگه برای استاد مقدور نیست شما هم بصورت رفع اشکال تحلیلتون رو بیان کنید بازم خوبه
                    یا حداقل رفرنسی چیزی که نحوه کار با این جدولو ماهم یاد بگیریم
                    ممنونم از محبت های شما بزرگواران

نظر

فروخت فروخت
                      در برابر يورو
                      در برابر دلار كانادا
                      یک پوینت بسیار خوب و محکم برای این جهت در نرخ برابری یورو به دلار ، معاملات بزرگان هست که حاکی از افزایش معاملات فروش اشان از یورو در برابر دلار می باشد که این بالا رفتن قیمت خود باعث کاهش ریسک فروش میشود و اینکه اکثر خرده پاها که فروشنده هستند دیدگاه افزایشی میگیرند و دست به معاملات خرید میزنند که باعث میشه راحت تر به فروش فکر کرد. البته این مورد و موارد دیگه که بیان میکنم همه حرفم از تایم چهارساعته و روزانه هست چرا که تریدر این تایم هستم و بایست برای شکار صبور بود تا بازار اول نشانه های خودش رو کنه بعد ما اقدام کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                        خواهش میکنم
                        اگه این نوع تحلیل رو استاد عزیزمون خلیل جان هر هفته انجام بدهند که عالی میشه تنها برای چند هفته که ما لم کار دستمون بیاد
                        اگه برای استاد مقدور نیست شما هم بصورت رفع اشکال تحلیلتون رو بیان کنید بازم خوبه
                        یا حداقل رفرنسی چیزی که نحوه کار با این جدولو ماهم یاد بگیریم
                        ممنونم از محبت های شما بزرگواران
                        براي اموزش بازدهي به قسمت "اموزش دانسته هاي يك تريدر فاندامنتاليست " در اين سايت مراجعه كن. استاد خليل رحماني هر هفته اين جدول را اعلام ميكند و در همين سايت ميتواني انرا پيدا نمايي

نظر

• من تا حالا استرالیایی رو اینجوری ندیده بودم
                          تو یه روز مقابل دلار اینقد تقویت شده!

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                            من تا حالا استرالیایی رو اینجوری ندیده بودم
                            تو یه روز مقابل دلار اینقد تقویت شده!
                            تاره حالاها شده بازار یک بازار خوبا ، یاد قدیمها میافتم. ولی با شرایط متفاوت و سختتر چرا که ما شانس نداریم و در زمان های معامله گر شدیم و ترید میکنیم که سخترین حالات مارکت بوده و هست. اما باکی نیست میسازیم . راضی هستیم

بازارهای سهام داخلی کشورهای اروپایی یا آمریکا اگر ایندکس هاش در pcm بود و قادر به معامله بودیم باز حال میداد. قبلاً ها روی فیسبوک و شرکت های گوشی مثل اپل حرکاتی میزدیم

نظر

فروخت فروخت
                              در برابر يورو
                              در برابر دلار كانادا
                              ضمنا همجهتي و حركات يكنواخت دو جفت ارز رو بهش ميگن كوريلشين كه يك تاپيك در اين مورد بنده در گذشته ايجاد كردم و از اين مورد حداقل به خوبي سر در ميارم
                              یورو هم دیگه پایین نمیره
                              برای چندین ماه صعودی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Anti Forex نمایش پست ها
                                یورو هم دیگه پایین نمیره
                                برای چندین ماه صعودی میشه
                                لابد با موجشماري به اين نتيجه رسيدي

نظر

پردازش ...
                                X