اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اينا همه بستگي به ديد نسبت به فاركس داره
    از دريچه اي كه من در قديم به فاركس نگاه ميكردم مانند شما بازار سهام بهتر از فاركس بود
    ولي با نگاه نو و ديد اقتصاد كلان فاركس بازار بسيار ايمن تري نسبت به سهام است
    با ديد كلان يعني پوزها فقط در جهت فاند گرفته ميشوند پس نوسانگير نيستيم و استاپي نداريم
    مگر انكه در داده هاي كلان اتفاق خاصي بيفتتد
    تغييرات غير منتظره نرخ بهره
    اتفاقات بزرگ سياسي
    ،،،،،،
    والا ٤ تا امار و خبرهاي كوچك تاثيري در كار ما ندارد

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      بله دقيقا عيب از نحوه استفاده از فاركس در ايران است
      شما با ١٠٠٠ دلار يكصدم لات پوز بگير ببينم چطوري ضرر ميكني
      اصلا الان يورو نسبتش ١.١ است
      فرض كن من ١٠٠٠ دلار دارم ١.٠٩ فروختم
      ١.١٠ هم ميفروشم
      ١.١١ و ١.١٢
      صبر كن ببين تا يكماه اينده
      چه اتفاقي واسم ميفته
      فاركس سيف ترين بازار است اگر ما بخاهيم
      چون اقتصاد كشور به راحتي تغيير جهت نميده
      در حاليكه يك كمپاني به راحتي ميتونه تغيير روند بده
      وقتي قرار است اروپا مرتب پول چاپ كنه و ارزش يورو بياره پايين تو نمودارها دنبال چي ميگردين
      يادمه وقتي ين هنوز زير ١٠٠ بود هم همين حرفو زدم
      وقتي إبه مرتب پول چاپ ميكنه چي بهتر از فروش ين و خريد دلار ميتونست باشه
      الان ين كجا واستاده ،،،
      الان كه دارم اين پست رو ميزنم در حدود ٦٠٠ پيپ از اولين پوز خريد من در ارز كانادا و پوند ميگذره
      و خاهيد ديد كه تمام پوزهامو در اين ارز با سود ميبندم
      چرا كه دورنماي اقتصاد انگليس از اقتصاد كانادا حداقل براي يكسال اينده درخشانتر است و روند اين ارز صعودي است
      براي اينكه حدس من اشتباه در بياد بايد اتفاق بزرگي در يكي از اين دو كشور اتفاق بيفته
      كه خوشبختانه هر دو جز امن ترين كشورهاي دنيا هستند
      باسلام خدمت همگي
      دوست عزيز شايد من مثل شما با تجربه نباشم اما ميدانم كه اگر الان اگر بخواهم كه بفهمم بانك مركزي اروپا تا چقدر در خريد اوراق قرضه موفق بوده است، سريعا به نرخ بازدهي اوراق قرضه 10 ساله المان نگاه مي اندازم. شما هم ميتوني در سايت http://www.investing.com/portfolio پس از ثبت نام ، بازدهي اوراق قرضه المان كه بنام germany 10 y ميباشد را اضافه كني و انرا كنترل نمايي
      اگر بانك مركزي اروپا در چاپ پول موفق بود، باردهي اوراق قرضه 10 ساله المان هرروز سقوط ميكرد. اما الان دو هفته است كه اين بازدهي مثبت ميباشد. گزارش بازدهي هفته قبل را كه من چند روز پيش گذاشتم، امروز هم بازدهي اوراق قرضه 10 ساله المان +45% ميباشد. يعني اينكه در حال حاضر اين مسئله چاپ پول مشكل داشته است.مثلا بانك المان در پيدا كردن اوراق قرضه دچار مشكل شده چراكه بايد اوراق قرضه اي وجود داشته باشد كه بانك بتواند انرا بخرد و اگر مردم اوراق قرضه خود را تمام كرده باشند،ويا در بعضي از زمانها مردم ارواق قرضه خود را نفروشند، چگونه بانك المان ميتواند اوراق قرضه بخرد و با اينكار پول بيشتري به جامعه تزريق كند؟
      اين را گفتم كه مواظب باشي كه زماني كه يك بانك اعلام ميكند كه ميخواهد پول چاپ كند، ممكن است كه مشكلاتي براي ان كشور بوجود بيايد كه نتواند كار خود را ادامه دهد.
      امروز جلسه بانك مركزي امريكاست و مطمئنا زمان افزايش نرخ بهره را عقب مي اندازد. با توجه به اين كه نرخ بهره اوراق قرضه المان هم تا الان بالا رفته است و اين خود نشان ميدهد كه احتماا هم يورو افزايش پيدا ميكند و هم دلار امريكا كاهش پيدا ميكند كه اين خود باعث تتغيير جهت يورو دلار ميگردد
      اما عده اي ميگويند كه با توجه به افزايشي كه دلار در چند روز اخير كرده است، ممكن است كه اين ارز حركت خود را كرده باشد و حتي اگر امروز هم بانك امريكا افزايش نرخ بهره را بتعويق بيندازد، چون دلار قبلا كاهش خود را داشته است، از امروز به بعد اين ارز افزايش پيدا كند. اين مطلب ممكن است صحيح باشد اما در مورد چاپ پول اروپا شما مطمئن باش كه فعلا به نفع افزايش يورو ميباشد تا كاهش ان. اميدوارم كه درست تحليل كرده باشم.
      باتشكر
      ویرایش توسط omidnabeghe : https://www.traderha.com/member/17572-omidnabeghe در ساعت 04-29-2015, 03:57 PM

نظر

• دوستان سلام

یه امروز ما لب ساحل بودیم و نتونستیم رو فروم باشیم ، میایم به تاپیک میبینیم چند صفحه جلو رفته و کل کل کردن و بحث و جدل ...

hdtrader عزیز شما ارزش زیادی برای بنده دارید و میدونم مثل خودم شیطنت میکنی و سر به سر دوستان میگذاری ، عزیز ظرفیت افراد متغاوت هست . یه خورده بایست در گفتارهامون تعدیل کنیم

حالا شما به من بگین موج شماریت رویا هست من میخندم چون هرکس با یک دید به بازار نگاه میکنه و هرکس از یک طریق پوست پرتفال باز میکنه و ما هم از طریق این متد نقاط ورود و خروجی کسب میکنیم مهم نیست من چه کار میکنم یا شما از چه ابزاری بهره میبرید مهم اینه بتونیم سوالات اساسی شروع یک ترید پاسخ بدیم حالا با هرچی که میخواد باشه ، ما هرکدوم موظف بر بهینه کردن ان هستیم . زیاد نباید سخت گرفت بزرگوار

تحلیل های اخیری که در فروم به اشتراک گذاشته ام میانگین بگیریم بالای 80% به تارگت ها رسیدند و 20% باقی مانده در ابتدا رو خوشه ها و قیمت های مشخص شده در جهت مشخص شده حرکت کرده بعد فیل شده که اگر سیستم مدیریت دو پوزیشنه بهره برده میشد اصلاً ضرری نمیکرد و باز همون با سود اندک خارج میشد . این دوست عزیزمون لطف زیادی داشتند و همه را با یه چوپ زدند. خوب این عقیده و دیدگاه ایشون هست . من نمیتونم به کسی بگم بابا بازار سود میده ، من از بازار دارم زندگی میچرخونم از سال 87 تا الان... خوب برخی قبول میکنند برخی قابل قبول نیست ، نبایست خودم بکشم الی و بلا بایست قبول کنی... ما وظیفه امون هست اون چیزی که واقعاً و وجدانی باعث سود خود شده به اشتراک بگذاریم که در زمان دوستان برای فراگیری کاهش و منابع در اختیار بگیرند.

من از شما خواهش دارم صبور تر در قبال افراد عمل کنید و هر وقت خواستید سر به سر کسی بزارید بیا پیش خودم که پایه ات هستم.

با تشکر از همه عزیزان الاخصوص امید گل بابت تحلیل زیباشون

نظر

• قیمت در یورو به دلار به خوشه های قیمتی مهمی رسیده 1.1110 - 1.1170 که شکست این سطوح واقعاً دیدگاه کاهشی را تعدیل میکنه ... ببینیم فومک چکار میکنه

نظر

• با عرض ارادت خدمت فاند كار عزيزمون
            دوستمون كلا اسپم بود تو همه تاپيكها يك ردي گذاشت و رفت از نوع بيانش فهميدم قصدش چيه كمي سر به سرش گذاشتم
            ------
            سهام اروپا در روز سه شنبه افت پیدا کردند چراکه سرمایه گذاران در آستانۀ نشست فدرال ریزرو محتاط شده اند و روحیۀ بازار تحت تاثیر گزارش های درآمدی ضعیف تر از حد انتظار قرار دارد. ارزش سهام Commerzbank افتی 5.7درصدی پیدا کرد و این پس از آن رخ داد این بانک آلمانی برای تقویت سرمایه اش اقدام به فروش سهام تا افزایش 1.4 میلیارد یورو معادل 1.5 میلیارد دلار از سرمایه گذاران شرکتی کرد. سهام گروه تجهیزات معدن Atlas Copco افت ارزشی 9درصدی پیدا کرد و این پس از آن رخ داد که این شرکت دربارۀ کاهش بیش از پیش تقاضا در سه ماهۀ نخست هشدار داد. شاخص DAX30 در آلمان 1.4% سقوط کرد. شاخص FTSEurofirst با 1.5% سقوط بسته شد که رشد روز قبل را از دست داد و فقط بخش انرژی رشد کرد. ارزش یورو در برابر دلار افزایش پیدا کرد. امروز در ساعت 13:00 CET شاخص بهای مصرف کننده در تخمین اولیه برای آوریل در آلمان منتشر خواهد شد. تخمین اولیه برای یورو مثبت است. آمار مربوط به فروش ماه آوریل امروز در ساعت 11:00 CET در انگلیس منتشر خواهد شد. تخمین اولیه برای پوند مثبت است. فردا در ساعت 00:50 CET آمار مربوط به شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده متعلق به GfK برای آوریل منتشر خواهد شد. تخمین اولیه در این ارتباط مثبت است.

بازارها امروز در ژاپن به مناسبت تعطیلی رسمی در آن کشور بسته هستند.

نظر

• ببينيد اينكه از روي تقاضاي اوراق شما حدس ميزنيد روند يك ارز دو يكماه اينده صعودي است خللي در روند تحليل ايجاد نميكند
              دورنماي كلي اينه كه اروپا با غده اي بنام يونان درگير است و امار جالب اقتصادي ندارد كه همه منجبر تصميم در خصوص كاهش نرخ بهره و يا چاپ پول شده است
              خوب حالا به هر علتي اصلا خراب شدن دستگاه چاپ پول اين عمل به تاخير ميفته و امار نه جالب هم براي ماه جاري از امريكا مياد و يورو مثل الان صعود ميكنه
              خوب تازه براي بنده فرصت مناسب پيش مياد كه وارد فروش بشم و مثلا از ١.٠٩
              شروع كنم به فروش ١.٠٩
              ١.١ و ١.١١ و ١.١٢ و ١.١٣
              تا زمانيكه خرابي برطرف بشه فعلا با برق اظطراري خودمون رو نگه ميداريم
              زماني من ضرر ميكنم كه دستگاه چاپ پول جمع بشه و نرخ بهره تغيير كنه و يا يونان صادرات انجام بده

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                ببينيد اينكه از روي تقاضاي اوراق شما حدس ميزنيد روند يك ارز دو يكماه اينده صعودي است خللي در روند تحليل ايجاد نميكند
                دورنماي كلي اينه كه اروپا با غده اي بنام يونان درگير است و امار جالب اقتصادي ندارد كه همه منجبر تصميم در خصوص كاهش نرخ بهره و يا چاپ پول شده است
                خوب حالا به هر علتي اصلا خراب شدن دستگاه چاپ پول اين عمل به تاخير ميفته و امار نه جالب هم براي ماه جاري از امريكا مياد و يورو مثل الان صعود ميكنه
                خوب تازه براي بنده فرصت مناسب پيش مياد كه وارد فروش بشم و مثلا از ١.٠٩
                شروع كنم به فروش ١.٠٩
                ١.١ و ١.١١ و ١.١٢ و ١.١٣
                تا زمانيكه خرابي برطرف بشه فعلا با برق اظطراري خودمون رو نگه ميداريم
                زماني من ضرر ميكنم كه دستگاه چاپ پول جمع بشه و نرخ بهره تغيير كنه و يا يونان صادرات انجام بده
                اگر تفاضل تولید ناخالص داخلی از تورم در کشوری خاص در دوره زمانی جدید انتشار گزارش اقتصادی نسبت به دوره قبل جابه جا شود به ازای هر یک درصد جابه جایی مثبت ، انتظار میرود حداقل سه درصد و به طور میانگین پنج درصد نرخ ارز آن کشور تقویت شود و بلعکس

از 2.2% به 0.2% تنزل یافته حالا از نرخ برابری زمان انتشار خبر که تقریباً 1.1019 بوده محاسبه کن نرخ هدف چه عددی به دست میاد . و اینکه جهت درسته از نقطه نظر بنیادی بررسی میشه و درستش همینه اما خوب تعدیل در معاملات و حفظ سود مشتریان (آفست ها ) باعث تغییر در ساختار حرکتی میشن که بایست از نفطه نظر های غیر از بنیادی هم در نظر گرفت. همین الیوت که سخره میگیری بهترین واسه خودم هست و تحلیلی تحلیل درست و با اصالت هست که سناریو های مختلف در حالات مختلف بازار تغریف کند . حالا بحثم این نیست کلاً بحثم اینه صعودی شدن نرخ برابری یورو به دلار میشد در تایم فریم چهارساعته سود خوبی نصیب اکانت خود کرد که از شروع این روند صعودی از قبل بیان کرده بودم بازارها وارد یک اصلاح پیچیده شدند (این نوشته در پیج اینستام واسه نمونه روزگار ثبت شده )

امیدوارم موفق باشید
                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 04-29-2015, 10:20 PM

نظر

• سلام حضور همه عزیزان

در خلال کل کل های دوستان یه بحث جالبی داره جا باز میکنه که اون هم چیزی نیست جز ارائه اکانت ریل

خب منم به شخصه از این نوع کل کل مبتنی بر عملکرد واقعی تریدر ها به شدت استقبال میکنم

بنابراین با اجازه اساتید حساب ریل خودم رو که در سایت forex factory هست ، لینکش رو قرار میدم :

این حساب با بالانس 400 دلار رو همین هفته باز کردم و در واقع 3 روز از فعالیت این حساب میگذره

برای 6 ماه آینده بالانس فوق العاده بالایی رو برای این اکانت پیشبینی میکنم

ضمن عرض ارادت مجدد خدمت دوستان، این کار رو برای جذاب شدن بحث فی مابین تریدر ها انجام دادم

امیدوارم آخرین نفری نباشم که اکانت ریل معرفی میکنه

در ضمن روش بنده اسکالپ هست که احتمالا با معیارهای مدریت سرمایه خیلی از دوستان همخونی نداره

و البته در پایان هر هفته ( یکشنبه ها ) این لینک رو قرار خواهم داد تا عملکرد هفتگی بنده مشخص بشه

از همین جا و از طریق همین تریبون دوستان رو به یه رقابت جذاب دعوت میکنم

منتظر اکانت های ریل بعدی هستم . . .

موفق باشید
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-29-2015, 10:54 PM دلیل: قرار دادن حسابی از بروکر متفرقه
                  در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• با سلام
                    دوستان ، يلن اعلام كرده كه منتظر امار nfp خواهد ماند. پس فكر كنم كه امار هفته اينده nfp بسيار مهم باشد و چون امار ماه گذشته بسيار بد بود اين ماه احتمالا خوب خواهد بود و جهت كاهشي دلار را تغيير خواهد دادد.
                    باتشكر

نظر

• شب بخیر

خب ناظر تالار لطف کردن و لینک حساب رو پاک کردن

به امید روزی که حداقل تو فضای مجازی آزادی داشته باشیم

در ضمن مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید

اینکه اکانت بنده از چه بروکری باشه دلیلی بر تایید آن بروکر و رد سایر بروکرها نیست

بهر حال چون اکانت من از pcm نبود مجوز نشر نگرفت !

خیلی دوست داشتم یه رقابت خوب رو ایجاد کنم که نشد

ملالی نیست . . .

موفق باشید
                      در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• پوزیشن های بلومبرگی

دوست عزيز هدف بنده از گذاشتن اكانت ريل اين بود كه بگم اسمان سياه نيست و ميشه تو اين بازار سود كرد
                        دوم اگه من اكانت سود سازي دارم نياز به سيگنال فروشي يا مديريت سرمايه ديگران ندارم
                        بنابراين پاك كردن لينك باعث ناراحتي نميشه
                        و شما هم كه در سود هستيد الحمدالله
                        اما راندمان بالا در فاركس اشتباه محض است سعي كنيد هيچگاه اميد به راندمان بالا نداشته باشيد كار خود را بكنيد راندمان يا بالا ميره يا در سطح هدف اتفاق ميفته
                        بنده انتظار بازدهي بيش از دو درصد ماهانه در فاركس را ندارم
                        و هدفم دو درصد ماهانه است
                        حالا اگر تو يكماه ٢٠ درصد هم شد بخت و اقبال من بوده است
                        هميشه به درادان خود توجه كنيد
                        نهايتا بنده تكنيكال را فقط بعنوان تعيين كننده نقطه ورود مناسب قبول دارم نه تعيين جهت و نه ابزار تحليل
                        حالا چه شود !!!كه سيستم معاملاتي وجود داشته باشه كه فقط براساس تكنيكال باشه و سود هم بكنه !!!!
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-29-2015, 11:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط omidnabeghe نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوستان ، يلن اعلام كرده كه منتظر امار nfp خواهد ماند. پس فكر كنم كه امار هفته اينده nfp بسيار مهم باشد و چون امار ماه گذشته بسيار بد بود اين ماه احتمالا خوب خواهد بود و جهت كاهشي دلار را تغيير خواهد دادد.
                          باتشكر
                          روزی یک دیتا رو مورد مانیتور قرار میدهند . حالا چند ساله بازی در میارند . اینهمه جفت خوب ، سرمون درد اومد وقت پای یورو به دلار گذاشتیم. بزاریم اینا تکلیف مشخص کنن چارت هم حرکات خودش انجام بده ما رو اقتصادهای دیگه کار میکنیم. ممنون امید جان

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                          شب بخیر

خب ناظر تالار لطف کردن و لینک حساب رو پاک کردن

به امید روزی که حداقل تو فضای مجازی آزادی داشته باشیم

در ضمن مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید

اینکه اکانت بنده از چه بروکری باشه دلیلی بر تایید آن بروکر و رد سایر بروکرها نیست

بهر حال چون اکانت من از pcm نبود مجوز نشر نگرفت !

خیلی دوست داشتم یه رقابت خوب رو ایجاد کنم که نشد

ملالی نیست . . .

موفق باشید
                          خوب عزیزم این قوانین اولیه هست که ما وقتی عضو میشویم آن را قبول میکنیم. چیزی که از ازل بوده نبایست رنجید .حرف شما سند هست نیاز به لینک هم نبود . بازار مثل آب خوردن سود میده اما اگر اصولی پیش رویی نماییم و نکات ریز و به ظاهر پیش پا افتاده را رعایت کنیم محال هست حسابی به سوی کال شدن پیش رویی کند یا دراودن بالا برود... اولین نکته پیش پا افتاده هم اینه ما میخوایم با صد دلار امرار معاش کنیم. یعنی با سیصد هزارتومان زندگی میخوایم بچرخونیم. پول سه باک پژو پارش و سه بار رفتن به عسلویه میخوایم کنار بزاریم باهاش زندگی کنیم. خوب همین چیزای ساده هست دیگه ... سود باعث ارضای نیازها نمیشه ریسک افزایش میدیم کال میکنیم افسرده میشیم میافتیم به جون فروم ها و افراد که بازار سود نمیده بازار فلانه به امانه... اول ما شرایط اولیه و پیش پا افتاده مهیا کنیم بعد ... مسابقه بهاری با پونصد دلار قرار بر شروع بوده .. هی یکی میاد مقدارش زیاده یکی میاد دمو باشه .. خوب اونوقت بایست چکاری انجام بده این تحلیلگر این تریدر این استاد این نویسنده بیچاره؟ مغجزه کنه؟ منم سن کم رو این بازار شروع به کار کردم ، با پول وام لب تاب خریدم ، با پول قرضی دو هزار دلار جور کردم و و و و اما آروم و پیوسته با رعایت قوانین پیش رفتیم. ماندگار شدیم توی این بازار ، والی کی وقتش مفت هست ضرر بکنه و بیاد در مورد بازار چند سال دست به قلمک باشه و بنویسه... خوب اینا دو دوتا چهارتاست . هی یکی اکانت میخواد یکی هیستوری میخواد یکی ... بیخیال کی صورتحساب های مالیش به زنش نشون میده برسه در دسترس عموم ؟ شما میخوای باور کن باور کن نمیخوای هم کاری نداره مرورگر با یک کلیک ببند و به کار دیگری مشغول شو . با صد دلار میشه چند کیلو گوجه و پیاز خرید و سر خیابون به فروش رساند.

حرغ های بالا از رو شوخی و خنده نوشتما ، کسی نیاد بگه داغ کرده یا بد میگه ، همه اونا رو به خودم گفتم به روز اول شروع کاریم . به خودم گفتم خلیل اینجوریاست یا تلاش کن یا بزن شغل دیگه که زندگی خرج داره و عمر یکبار بیشتر نیست و شوخی برنمیداره.

همتون عزیزیت شب خوش

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                            مینوت امشب میتونه یه قمار برای تریدرهایی که روی یورو سل زدن باشه !

دلواپسم ...

خیلی ها حسابشون کال شد ... خیلی ها که ادعای دراوداون 5٪ داشتن الان 20٪ دارن

پرچم بروکرها بالا l...

نظر

• اختلاف نرخ بهره اوراق قرضه ده ساله آمریکا با آلمان به 172 واحد رسید این نشان از تقویت یورو در روز های آینده خواهد بود

نظر

• بازاری که تکنیکال حرف اولو توش میزنه. با تقدیم احترام.
                                فایل های پیوست شده
                                https://t.me/MoRaFx

نظر

پردازش ...
                                X