اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ممنون جناب یزدی عزیز

دوستان فایل اکسلی که میانگین دوازده دوره قبل دیتاها رو میدادم و بهم میداد ، از سیستمم پریده ! و متاسفانه فروملش و نحوه ساخت این فایل بلد نیستم( قبلی هم دوست عزیزم جناب طاها ساخته بودن)

کسی میتونه این فایل رو بسازه ممنون میشم.

دوازه مربع موجود باشه دیتا بدیم انحراف به ما تحویل بده

ارادت داریم

نظر

• سلام خلیل عزیز
      یک خبری دیدم گفتم اینجا بذارم لطفا نظرتان را در باره آن بدهید
      با تشکر
      Will The UK CPI Figure Lead to Further Losses for the GBP

we believe in keeping our clients prepared for potentially significant news events. As such, traders will want to carefully monitor the UK CPI figure, scheduled to be released tomorrow, July 17th at 8:30 GMT. As can be seen in the chart below, the GBP/USD tumbled after the release of May’s worse than expected CPI data.

Don’t miss out on another opportunity to capitalize on market volatility!

The GBP/USD began this week on a bearish note. Should tomorrow’s news come in below the forecasted 2.7%, sterling could extend its downward trend against the US dollar. This is an excellent opportunity for forex traders to take advantage of potentially significant news, so don’t miss out!
      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• عجب روزی است امروز :دی

نظر

• برنانکه امروز در کنگره سخنرانی داره بعد انتشار خبر خرده فروشی احتمالا میخواد راهکارهای حمایت اقتصادی آمریکا رو تشریح کنه

گلدن من ساچ و دویچه باتک اعلام کردند که آمریکا دداره به سمت رکود دوباره نزدیک میشه و پیش بینیشون از رشد اقتصاد آوردن پایین

با کم اومدن نرخ خرده فروشی آمریکا ، دلار کانادا هم افت کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
            سلام خلیل عزیز
            یک خبری دیدم گفتم اینجا بذارم لطفا نظرتان را در باره آن بدهید
            با تشکر
            will the uk cpi figure lead to further losses for the gbp

we believe in keeping our clients prepared for potentially significant news events. As such, traders will want to carefully monitor the uk cpi figure, scheduled to be released tomorrow, july 17th at 8:30 gmt. As can be seen in the chart below, the gbp/usd tumbled after the release of may’s worse than expected cpi data.

Don’t miss out on another opportunity to capitalize on market volatility!

The gbp/usd began this week on a bearish note. Should tomorrow’s news come in below the forecasted 2.7%, sterling could extend its downward trend against the us dollar. This is an excellent opportunity for forex traders to take advantage of potentially significant news, so don’t miss out!
            چیز خاصی تو خبر نمیبینم

گفته امروز سی پی آی اتگلستان منتشر میشه ؛ دفعه پیش تو ماه می با کم شدنش باعث ریزش پوند به دلار شده حالا تریدرها منتظرن امروز ببینن چی میشه !

چیز خاصی نگفته.

پ.ن: با مقایسه اعداد ppi و crb میشه پیش بینی های از cpi کرد (منتهی خودم روی پوند متمرکز نیستم و آنالیزی روش ندارم)

نظر

• آلمان هم دیگه زیادی داره جور اتحادیه میکشه ! ماه جولای زیر بار در نیامد :دی

به نظرم اینم دیگه کم کم داره کمر خم میکنه :

Pmi کم
              اعتماد تجاری کم
              نرخ خرده فروشی نا امید کننده ..
              تقاضای جهانی در حال کاهش (بیشترین تقاضا در بازارهای آسیایی به خصوص چین..)
              ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-17-2012, 11:37 AM

نظر

• سلام

آقا خلیل خسته نباشید . یه سوال داشتم و اون اینه که اکثرا" میبینیم که خبر ها همسو با تکنیکال و یا بالعکس تکنیکال همسو با خبر انجام میشه , اینها اتفاقی است یا دخیل در هم هستند مثلا" اگر تکنیکال میگه دلار باید رشد کند خیر هم این امر را تاکید میکنه . یا برداشت من اشتباه است . ممنون میشم اگر یه توضیحی بفرمایید .

ارادتمند
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• ممنون جناب یزدی عزیز

تکنیکال و بنیادی هر دو به دنبال آنالیز قیمت هستند و اینها در کلیت به یک چیز میپردازند منتهی اختلاف این دو مکتب تحلیلی سر چگونگی تحلیل قیمت هست !

پس نباید اتفاقی باشه !

‬احتمال می روه که عمو برنانکه امروز در سخنرانی اش در برابر کنگرۀ خبر از اجرای دور تازه ای از سیاست های تسهیلی پولی شامل تزریق بیشتر پول به اقتصاد بده "دور سوم تزریق پول به اقتصاد qe3" ( به دلیل آمار ضعیف روز گذشته در رابطه با خرده فروشی در ایالات متحده، این احتمال تقویت شده است) که همین امر موجب کاهش ارزش دلار در امروز شده .‬ (از دید انتظاری)

‬شاخص دلار که بیانگر وضعیت آن در برابر شش ارز اصلیه تا الان کاهشی بوده.‬( 82.89 یک حمایت محسوب میشه)

توجه داشته باشید که این سخنرانی قراره در دو روز برگزار شود‪.‬

پ.ن: هیچ چیز در جهان از دید شخص من اتفاثی نیست !

نظر

• واسه مشاهده آنلاین از سخنرانی عمو بن در کنگره به لینک زیر بروید:

http://www.c-span.org/Live-Video/C-SPAN/

نظر

• دیروز عمو بن در کنگره گفت روند بهبود نرخ بیکاری به صورت ناامید کننده در حال پیگیری هست ، بعد اغلام آمادگی کرد که بانک مرکزی آماده هست جهت تقویت شرایط کشور.... و بانک میتونه طرح و برنامه های جدیدی را در جهت افزایش سطح نقدینگی به اجرا در بیارد. یکی از راه های دیگری که پیشنهاد داده شد کاهش نرخ بهره بانکی بود و در آخرای حرفها اجرای طرح Operating Twist جهت بهبود شرایط اقتصادی را مقید ارزیابی کرد

امروزم سخنرانی باز داره... (ادامه سخنرانی روز قبل هست)

جهت کسب اطلاعات از Operating Twist
                      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-18-2012, 09:38 AM

نظر

• سلام
                        به نیابت از حاج خلیل که موقتا دسترسی به نت ندارن، ازم خواستند که این گزارش رو پست کنم.

پوند استرلینگ-qe علیه جریان پول از اروپا؟

اقتصاد انگلیس به خوبی عمل نمیکند با این وجود همهٔ پارامتر ها علیه پوند نیستند.

در زیر فاکتور هایی که در شرایط فعلی بر روی پوند اثر گذار هستند شرح داده می شوند:

- رکود اقتصادی رسما تایید شده است.

- نرخ بیکاری کاهش نیافته است و کمبود تقاضا در اروپا بر اقتصاد انگلیس ضربه میزند.

- تورم کاهش یافته است و این خبر خوبی است برای اقتصاد انگلیس ولی برای ارزش پوند انگلیس خبر خوبی نیست زیرا که مسیر را برای برنامه qe هموار می کند.

- کاهش تقاضا و مصرف در اروپا اقتصاد انگلیس را تهدید می کند.بدهی های قاره اروپا باعث جریان یافتن سرمایه و پول به سو ی اوراق قرضه انگلیس و همین طور املاک و دارایی ها در لندن شده است. قیمت ها در پایتخت انگلیس نزدیک به اوج خود در زمان قبل از بحران بدهی ها شده اند و موجب ایجاد حباب در بازار شده است.

- بازی های المپیک در ۲۷ جولای آغاز میشوند. هزینه ها در این زمان افزایش خواهند یافت و در نتیجه باعث افزایش در پارامتر ضریب اعتماد مصرف کننده خواهد شد و از این لحاظ تاثیر مثبت بر پوند می گذرد.

- با توجه به ضعیف شدن اقتصاد انتظار میرود که بانک مرکزی انگلیس برنامه qe را اجرا کند.این تصمیم در جلسهٔ ماه ژوئن بسیار نزدیک بود.

نتیجه گیری: رکود اقتصادی و برنامه qe فشار را بر روی پوند افزایش خواهد داد.از طرف دیگر بازی های المپیک و جریان پول از اروپا به سو ی انگلیس تاثیر مثبتی برای ارزش پوند خواهند داشت.
                        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-19-2012, 10:19 AM

نظر

• FED'S BERNANKE: Inflation 'seems to be well in check' for now

نظر

• خوب عمو بن در سخنرانی دیروزش در کنگره گفت بانک مرکزی ایالات متحده در صورت ارائه محرک های اقتصادی جدید توان کنترل میزان تورم در این کشور رو داره و اینکه میزان رشد اقتصادی در این کشور هرچند با روند کندی همراه هست اما این روند در حال ادامه یافتن است . (تمرکزات روی موضوع کاهش نرخ بهره بانکی و توانایی بانک مرکزی در کنترل تورم بود)

عمو بن در مورد اشتغال هم عنوان کرد که درسته در امر اشتغال زایی موفق نبوده ایم و نتونستیم انتظارات را برآورد کنیم اما با توجه به افزایش بحران های اقتصادی در اروپا و رشد کند شرایط اقتصادی در چین ، عدم افزایش بیکاری در آمریکا و نگه داشتن در سطح 8% یک موفقیت نسبی محسوب میشه...

سه ماکرو دیتا ( رشد اقتصادی ، تورم و اشتغال ) بحثش همین بود !

نظر

• اینم پوزیشن های من ! ریپورت نقطه ورود ... نمیدم که کسی متضرر نشه ! منتهی جهت رو که خوشبختانه دو هفته داریم سرش بحث میکنیم ...

نکته ای که این پوزیشن های من داره دیر وارد شدم ! نقطه ورود اصلی من 1.2240 بود که تا به خود جنبیدم اردر گذاری کنم گذشته بود و هرجای چارت تا میشد سل دادم !

الانا دیگه باید چفت کنیم این در رو (سودمون ، سخنم با سلرها است)

امروزم دینای خاصی قرار نیست منتشر بشه که بخوایم بحث کنیم.و الباقی هم سر تایم خودش !

نظر

• سلام PCMFund
                                شرمنده فضولی میکنم من خودم هرچی میکشم از s/l .خوش به حالتان میدانی که جهت چیه و s/l نمیزاری.
                                شادی سراسر وجودتان
                                WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                                account demo

نظر

پردازش ...
                                X