اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• EURUSD falls back near 1.2200 after ECB refrains from bond buying program

نظر

• 1.2171 تی پی من بود بر اساس پیوت !

من سلم باز بود آزاد آزاد گذاشتمش :دی

بازار هزار پیپ بره بالا باز بای نمیکنم با این دیتاها و حرفها... اتفاقا هرچی بالاتر بره ریسک به بازده منطقی تر میشه و بیشتر میصرفه بفروشیم !

از آرش جان تشکر میکنم تا ساعاتی که بنده خواب بودم جور منو کشیدن و به سوالات... دقیق پاسخ دادند.

دوستان آموزش ها داره پیش میره ! منتهی واسه اینکه هر مطلب میخوام کاملا گویا و ساده باشه در پست زدن یه خورده زمان خواهد برد !

مسلم جان تحلیل بنیادی طلا راسیتش جای ندیدم ، البته به این منظور نیست که وجود نداره بلکه بازار هدفم نیست پیگیر قضایاش نیستم ، منتهی چیزی در جستجوهام یافتم در اختیارتون قرار میدم.

علی عزیز دراگی با سیلی صورت خودش برده بالا کاری نکنه که بازار کله پا میشه ، همه چشم انتظار همین سخنرانی بودن ، میبینید که حرف از سیاست انبساطی و بازار باز زدن. تگاه بحث ساده است ! اروپاییان باید به فکر افزایش صادرات و پیدا کردن بازارهای مصرف باشند ! این امر هم فقط با کاهش ارزش یورو هست ! دیگه حالا هر آب و تابی میخوان بدن ! راه حل همینه !

مسعود جان در مورد نرخ بهره بین بانکی همینو بگم که تمام فوت و فن و ریزه کاری در بنیادی در این خوابیده ! قبلا کلیپی در این زمینه ساخته بودم !

لینک مشاهده کلیپ

این جدول از زمان جداییم آپدیت نکردم و خدا بخواد شنبه میشینم این چند ماه عقب افتاده به فایل اکسل اضافه میکنم و در همین تاپیک ضمیمه میکنم که دوستان استفاده کنند.

ارادت

نظر

• عاقبت در خم یک عمر تباه
        واقعیات ،به من لج کردند...
        تا ره چاره بجویم ززمین
        کمرم را به زمین کج کردند

اینم در وصف آقا دراگی گفتیم بزاریم !

مدعیان بیکاری ایالات متحده بین عدد قبلی و فورکست اعلام شد و این در حرکت بازار تاثیر آنچنانی نداشته بلکه تمام حرکت نزولی به خاطر صحبت های دراگی بود

نظر

• At today’s meeting the Governing Council of the ECB decided that the interest rate on the main refinancing operations and the interest rates on the marginal lending facility and the deposit facility will remain unchanged at 0.75%, 1.50% and 0.00% respectively

مجبوری تغییر بدی :دی

نظر

• The Bank of England’s Monetary Policy Committee left the interest rate and the QE program unchanged, as expected.

انگلستان هم بهت میگم با جی دی پی -0.7 و سرعت رشد منفی کجا خواهی رفت

نظر

• این شش صفحه رو که خوندم حال کردم اقا دست درست

نظر

• نوشته اصلی توسط dat_iran نمایش پست ها
                این شش صفحه رو که خوندم حال کردم اقا دست درست
                ممنون علی جان اینجا سر زدی.باعث افتخار ماست که از اطلاعات شما در این تاپیک استفاده کنیم.
                ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 08-03-2012, 10:30 AM

نظر

• با اجازه اساتید
                  آمادگی بانک مرکزی اروپا برای نجات یورو

http://www.bbc.co.uk/persian/busines..._ecb_vid.shtml
                  در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط dat_iran نمایش پست ها
                    این شش صفحه رو که خوندم حال کردم اقا دست درست
                    سلام علی جان حال احوالات ؟

خوشحالم اینجا میبینمت . آقا مشتاقانه منتظر نظرات و آنالیزهای شما هستیم.

ارادت خلیل

نظر

• Non-Farm Employment چیست ؟

در ایالات متحده آمریکا به دلیل وجود طرح خرید تضمینی محصولات کشاورزی به خصوص غلات مانند گندم ( ایالات متحده بزرگترین تولید کننده غلات در جهان است ) این کشور با توجه به استراتژیک بودن آیتم غلات به عنوان تضمین کننده تامین امنیت غذایی - تولید بسیار بالایی در زمینه این محصولات دارد و برای حفظ این امنیت خرید تضمینی محصولات کشاورزی را دارد و این حساسیت تا آنجا است که این کشور مقادیر خریداری شده از کشاورزان را مصرف - صادر - ذخیره می دارد و مازاد این محصولات را معدوم می سازد

این بدین معنا است که سالانه مقادیری قابل توجهی مازاد بر مصرف و صدور و ذخیره سازی در این محصولات وجود دارد .

پس ایالات متحده آمار بخش کشاورزی را از بخش اشغال در عرصه عمومی و اشتغال زایی جدا کرده است

اساسا خبر ذکر شده اشاره دارد به مشاغل ایجاد شده در ماه گذشته بر اساس شغل های غیر فدارل ( غیر دولتی در بخش خصوصی ) و به غیر از امور کشاورزی

Unemployment Rate چیست ؟

این شاخص درصد نرخ بی کاران ( شامل بی کاران حقوق بگیر از بیمه های اجتماعی و بی کاران مطلق است )

نظر

• دو تا مقاله در مورد LTRO میخوندم گفتم شما هم بخونین:

http://internationalinvest.about.com...Operations.htm

http://www.moneycontrol.com/news/fea...ay_674887.html

نظر

• به نظرتون همبستگی رابطه ای.. چیزی بین ADP-NFP و خود NFP وجود داره ؟

نظر

• Moody's cuts Slovenia government rating to Baa2 from A2
                            مودی کاهش رتبه اسلوونی
                            خبر های بدی برای یورو ردیف شده فکر کنم ریزش اساسی توپ داریم حاجی نظرت راجب پوند به دلار چیه؟

نظر

• راستش من هرچی نگاه می کنم رابطه خاصی نمی بینم بیشتر به نظر می رسه که رابطه معکوس بینشون هست. راستی با توجه به اینکه unemploymeny claim کمتر شده احتمالش هست که NFP عدد بهتری رو اعلام کنه. یه سوال دیگه :ظاهرا بازار با سخنان دیروز دراگی راضی نشده به نظرتون اگه آمار NFP هم مناسب نباشه احتمال رشد موقت یورو تا 1.2810 وجود داره؟usd.jpg

نظر

• امروز خبر services pmi انگلیس رو هم داریم.البته این خبر به ندرت خودش بازرا رو تکون میده ولی برای ما از این جهت مهمه که یه اندیکاتور برای آنالیز اقتصاد انگلیس هست و میتونه یه چشم اندازی در مورد نرخ بهره به ما بده.نمودار این شاخص رو در یکسال اخیر ببینیم متوجه افت شدید این شاخص در سال 2012 میشیم.

نظر

پردازش ...
                                X