اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
    سلام

ترید بالانس نت واردات صادرات هست....با رقمی که آمد نشون داد که امریکا بیشتر وارد کننده بوده تا صادر کننده...

روی چند تا چیز تاثیر میزاره...اول روی جی دی پی.....دوم اینکه احتمال تعطیلی کارخانه جات داخلی هست به دلیل اینکه قدرت رقابت با بیرون ندارند...،ضعف اشتغال ایجاد میکنه...بهروری پائین میاره....در نهایت سرعت گردش پول پائین میاد...و باعث میشه که جی دی پی ،اشتغال ،تورم که 3 تا خاصه بانک مرکزی هست فراهم نشه...

چی باعث این چیز شده؟؟؟خیلی دلایل وجود داره...ولی اولویت اول....بالا بودن ارزش ارز محلی هست....یعنی دلار هنوز که هنوزه ارزشش بالا هست.....که نتونستنه جلوی واردات کم کنه و صادارت خودش افزایش بده....

تو بازار چه اتفاقی میفته؟؟

فد میاد مداخله میکنه...ارزش دلار از اینی که هست پائین تر میاره.....به دلیل جنگ ارزی که شروع شده توسط ژاپن...فرانک و چین....وحتی استرالیا....

این وسط ارزهای ایمن که مداخله میکننند.....با داده آمریکا نشون ترس از بازگشت به رکود مجدد بولد شد....جی دی پی انگلستان هم که دیدید.....در کل خبرها دلچست ریسک نبود..

چه اتفاقی میفته؟؟

آمریکا نیاز داره دوپینک اقتصادی بکنه یعنی ارزش دلار همچنان پائین بیاره...باقی دارایی های ایمن هم که تو همین کار هستند....

چه چیز مونده برای خرید؟؟؟

سوال؟در کدام دوره هستیم؟؟(برای اکثریت گشورهای صنعتی بزرگ)

اگر نگیم فقط آمریکا تو بازگشت نیست و به چین تخفیف بدیم....بدونه استثنا همه گشورها هنوز تو رکود هستند...اونم با جی دی پی انگلستان...

باقی گشورها تو رکود هستند....

یک پیشواز خوب برای خرید یک دارایی ایمن که همه دنبال اون هستند....منبع محدود...و استفاده نامحدود...50% ریتریس روزانه کرده....محل خوب....برای خرید...الخصوص که این ترید بالانس نشون داد آمریکا همچنان به فکر qe هست و پائین آوردن نرخ ارز....

طلا....

طلا میتونه انتخاب خوبی باشه....اگر...باز داده مهمی از آمریکا بد بیاد...و برنانکه سه شنبه در سخنرانی ادامه qe خواستار بشه....

موفق باشی.
    مرسی از پاسختون . اینجور که شما میگید باید طلا میرفت بالا پس چرا اومد پایین . من قبل خبر مطمین بودم که میاد پایین واسه همون یه سل زدم در موقعیت مناسب ولی وقتی خبر رو دیدم استاپ و اوردم پایین و طلا اومد و استاپ منو زد و بعد نزول کرد انگار خبر اومده بود تا استاپ پوزیشن سل من و بزنه و باز همون سوالم چرا پس طلا ریخت؟ چون من فکر میکردم با بیشتر شدن واردات طلا باید بره بالا

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
      مرسی از پاسختون . اینجور که شما میگید باید طلا میرفت بالا پس چرا اومد پایین . من قبل خبر مطمین بودم که میاد پایین واسه همون یه سل زدم در موقعیت مناسب ولی وقتی خبر رو دیدم استاپ و اوردم پایین و طلا اومد و استاپ منو زد و بعد نزول کرد انگار خبر اومده بود تا استاپ پوزیشن سل من و بزنه و باز همون سوالم چرا پس طلا ریخت؟ چون من فکر میکردم با بیشتر شدن واردات طلا باید بره بالا
      دقیقا همین سوال ورد بود که لینک دادم پاک شد.....

من خودم سل طلا داشتم...و تو 90 پیپ سود بود....خبر آمد من بستم.....و سریع پندینک بای گذاشتم....اینکه چرا روی این نقطه (1659) پندینک بای گذاشتم ساعت 17:03 دقیقه جای خودش بحث باید کرد...که کاری فعلا نداریم....اینکه چرا اینستنس وارد نشدم...و منتظر یک نزول بودم بعد وارد بشم نداریم....

ولی تحلیل شما درست بود...طلا باید بالا میرفت...و انشاالله میره....بحث تسویه و انتظارت باید بدونید...تا متوجه بشید چرا اول میره بالا...بعد یک کله میاد پایین...و بعد میاد بالا...

این بدشانسی شما بود که جای بدی رو انتخاب کردید برای ورود به بای....

نظر

• نوشته اصلی توسط frankenstein نمایش پست ها
        سلام

ترید بالانس نت واردات صادرات هست....با رقمی که آمد نشون داد که امریکا بیشتر وارد کننده بوده تا صادر کننده...

روی چند تا چیز تاثیر میزاره...اول روی جی دی پی.....دوم اینکه احتمال تعطیلی کارخانه جات داخلی هست به دلیل اینکه قدرت رقابت با بیرون ندارند...،ضعف اشتغال ایجاد میکنه...بهروری پائین میاره....در نهایت سرعت گردش پول پائین میاد...و باعث میشه که جی دی پی ،اشتغال ،تورم که 3 تا خاصه بانک مرکزی هست فراهم نشه...

چی باعث این چیز شده؟؟؟خیلی دلایل وجود داره...ولی اولویت اول....بالا بودن ارزش ارز محلی هست....یعنی دلار هنوز که هنوزه ارزشش بالا هست.....که نتونستنه جلوی واردات کم کنه و صادارت خودش افزایش بده....

تو بازار چه اتفاقی میفته؟؟

فد میاد مداخله میکنه...ارزش دلار از اینی که هست پائین تر میاره.....به دلیل جنگ ارزی که شروع شده توسط ژاپن...فرانک و چین....وحتی استرالیا....

این وسط ارزهای ایمن که مداخله میکننند.....با داده آمریکا نشون ترس از بازگشت به رکود مجدد بولد شد....جی دی پی انگلستان هم که دیدید.....در کل خبرها دلچست ریسک نبود..

چه اتفاقی میفته؟؟

آمریکا نیاز داره دوپینک اقتصادی بکنه یعنی ارزش دلار همچنان پائین بیاره...باقی دارایی های ایمن هم که تو همین کار هستند....

چه چیز مونده برای خرید؟؟؟

سوال؟در کدام دوره هستیم؟؟(برای اکثریت گشورهای صنعتی بزرگ)

اگر نگیم فقط آمریکا تو بازگشت نیست و به چین تخفیف بدیم....بدونه استثنا همه گشورها هنوز تو رکود هستند...اونم با جی دی پی انگلستان...

باقی گشورها تو رکود هستند....

یک پیشواز خوب برای خرید یک دارایی ایمن که همه دنبال اون هستند....منبع محدود...و استفاده نامحدود...50% ریتریس روزانه کرده....محل خوب....برای خرید...الخصوص که این ترید بالانس نشون داد آمریکا همچنان به فکر qe هست و پائین آوردن نرخ ارز....

طلا....

طلا میتونه انتخاب خوبی باشه....اگر...باز داده مهمی از آمریکا بد بیاد...و برنانکه سه شنبه در سخنرانی ادامه qe خواستار بشه....

موفق باشی.
        سلام حسین جان

خسته نباشی. خیلی عالی و پر انرژی هستی .
        کی شروع میکنی از این مطالب بازگو کنی و ما را با فاندامنتال آشنا کنی؟

حسین جانم منم:d
        ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 01-12-2013, 08:57 PM

نظر

• حمیدرضا عزیز خیلی وقته مباحث بنیادی اموزشش استارت خورده فقط نیاز به مطالعه توشته ها و تحقیق داره !

دو کماکان مطالب ادامه داره ...

موفق باشید !
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

من خودم سل طلا داشتم...و تو 90 پیپ سود بود....خبر آمد من بستم.....و سریع پندینک بای گذاشتم....اینکه چرا روی این نقطه (1659) پندینک بای گذاشتم ساعت 17:03 دقیقه جای خودش بحث باید کرد...که کاری فعلا نداریم....اینکه چرا اینستنس وارد نشدم...و منتظر یک نزول بودم بعد وارد بشم نداریم....

ولی تحلیل شما درست بود...طلا باید بالا میرفت...و انشاالله میره....بحث تسویه و انتظارت باید بدونید...تا متوجه بشید چرا اول میره بالا...بعد یک کله میاد پایین...و بعد میاد بالا...

مرسی حسین جان . من بای نگرفتم فقط بعد از دیدن خبر استاپ پوزیشن فروشمو خیلی کوچیک کردم و بعد از خوردن استاپم کامپیوترمو خاموش کردم و پوزیشن جدیدی نگرفتم چون تحلیل تکنیکالم میگفت که باید بریزه . بازم ممنون از توضیحاتت
            ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 01-12-2013, 09:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
              مرسی حسین جان . من بای نگرفتم فقط بعد از دیدن خبر استاپ پوزیشن فروشمو خیلی کوچیک کردم و بعد از خوردن استاپم کامپیوترمو خاموش کردم و پوزیشن جدیدی نگرفتم چون تحلیل تکنیکالم میگفت که باید بریزه . بازم ممنون از توضیحاتت
              فدای سرت....انشاالله موقعیت بهتر...

باز اگر جای سوال مونده بگو تا بیشتر باز کنم....

حمید جان لطف داری....خلیل قبلا زحمت گشیده...و توضیح داده...اگر سوالی موند...من در خدمتم.

به امید موفقیت.

نظر

• عزیز نگاه شما به بک داده به صورت تک بعدی توجه کردید ! اما غافل از اینکه هر دیتا یک قسمت از پازل تحلیل ما هست !

روند توضیحات حسین یه مرور دوباره بکن !

از کسری تراز تجاری نتیجه گرفت صادرات کاهش پیدا کرده ...

تا نتیجه گرفت که دیدگاه به سمت چه دوره ای رفته !

و در نهایت مداخلات و تزریق ها برای کاهش ارزش...

دیتاهای کلاس پایین نوسان زا هستند و زمانی که اقتصادی در حال بهبودی هست و در لبه تثبیت بازگشت از رکود به رونق هست خیلی باید مراقب بود !

قبل اومدن دیتا شهرام که این سوال در اینجا مطرح کرده بود پیام خصوصی داد و همونجا جوابش دادم که قراره بد بیاد و ... اما متاسفانه وقت چندانی نبود که کل اثرات اتفاقات تفسیر کنم ... منتهی روند کاری در مدار چرخشی میشه به راحتی توضیح داد.. انشالله این دوشنبه کل مباحث مدهر تموم میشه "مباحث کلی و اولیه" و از این به بعد مباحث باید همه رو در مدار اقتصادی پیگیری کرد...
                انشالله پر پیپ باشید
                ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-12-2013, 09:25 PM
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام پیام جان...

من خیلی وقت هست که کاری دیگه ای به کسی ندارم....خلیل هم دیشب به من پی ام داد و با هم صحبت کردیم....درآخر هم برای هم ؛آرزوی موفقیت کردیم.....آخرش من گفتم اگر حقی از من ضایع شد من راضی نبودم....و نیستم...و اگر حقی از تو ضایع کردم خدا منو نبخشه.....

ما تو فروم اصلا دیگه باهم مشگلی نداریم....دیگه بحث ما شخصی هست....تا جایی هم که بشه مشگل مون تو فروم علنی نمیکنیم بعد از اینکه دیدم جزءحاشیه درست کردن و خراب کردن افکارم چیزی نداره....

پیام جان...من شروع کننده نبودم....من 2 سال تو این فروم عضو بودم....10 بار هم لاکین نکرده بودم...اصلا نمیدونستم چی به چی هست....تا اینکه عزیزانی به من خبر دادند که داستان چیز دیگه ای هست...که اون اتفاق ها افتاد....خدا رو شکر به خیر گذشت...

من به خلیل هم گفتم...من دیگه کاری بهش ندارم....آرزو میکنم خلیل هم به من کاری نداشته باشه....مسلما ایشون شاگرد کسی بودن که استاد من هم بوده...و حالا کمتر یا بیشتر...سواد این بازار داره....ولی بحث ما چیز دیگه ای بود...که گذشت...

من آدم کینه ای نیستم....اگر بودم قبل تر از اینها که چیزهای دیگه ای بهم میگفتن باید واگنش میدادم....منم زیر پست خلیل تنکس میزنم از این به بعد اگر ببینم حرف درستی میزنه....(که اکثر اوقات هم میزنه)مشگلی با زدن تنکس و لایک ندارم زیر پست دیگران گذاشتن...و اگر از این به بعد پستی از خلیل کوت کردم و نظرم مخالف ایشون بود...و دلایلم گفتم...و بحث تخصصی بین ما شکل گرفت...هیچ کس هیچ وقت سر بحث های گذشته نزاره خواهشا....همین جا خودم رسما دارم میگم...بحث گذشته برای من تمام شد....به شرطی که ادامه دار نباشه....

خلیل هم برای من یک یوزر هست مثل شما برای من.....فقط خاطرات بد و خوبی که باهم داشتیم دیگه نمیخوام داشته باشم...به چشم یک یوزر عادی میخوام نگاهش کنم و ازش خواهش میکنم منم به همین چشم نگاه کنه....که انگار در گذشته هیچ چیزی بین من و ایشون نبود...

امیدوارم این آخرین پست حاشیه ای تو این تاپیک باشه...

به امید موفقیت.
                  این یکی از خبرهای بسیارخوبی بود که توی این هفته دیدم چون هم فرانک و هم خلیل برای من بسیار عزیز و با معلومات هستند .

نظر

فرانک عزیز همونطور که شما هم گفتید طلا بایستی با این اخبار بالا می رفت ولی ظاهرا" سرمایه داران عمده جهت کسب سود سرمایه اشان را نقد کردند که باعث ریزش قیمت شد .

نظر

• براساس نظرسنجي سايت كيتكو از بين 23 نفر شركت كننده در تحقيقات اين سايت، 9 نفر معتقدند قيمتها افزايش پيدا مي كند، اما 7 نفر به كاهش و 7 نفر به عدم تغيير قيمتها راي داده اند. در حالي كه برخي بر اين باورند بازار اندكي بيش از حد هيجان زده است و معامله گران روند صعودي طلا را ادامه دار مي دانند. برخي همچنان قائل به اين هستند كه حمايت از سطوح قيمتي طلا در سطوح پايين با توجه به تحليل هاي تكنيكال حتمي است.

نظر

• The Japanese Yen Trade Is Exporting Inflation to China | EconMatters

تحلیل خوبی ارتاثیرکاهش ین برروی چین ویوان
                        حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• Greece past danger but risks remain, says PM | GulfNews.com

احنمال یاز گشت بحران به یونان (بازیه جورائی میخوادتهدیدبه خروج ازیوروکنه )
                          حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

نظر

• No-win situation for Sterling

چی میگه احنمال برگشت پوندبه دلاربه 1.55به دلیل ترس از بحران یورو بی خود نیست صحبت از خروج از یورو کرده

فک کنم دارن سیگنال ریسک گریزی به بازار میفرستن

نظر

• یه نظر 100%شخصی حتما سخنرانی رئیس برنانکه رو زیر نظر داشته باشید خبرها داره باترس وبحران همین اول هفته ای شروع میشه

نظر

• Yen plunges as Japan rethinks growth strategy - Jan. 13, 2013

تضعیف ین همچنان ادامه دارد فشار رئیس ابه به بانک مرکزی برای خرید نامحدود

نظر

پردازش ...
                                X