اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• افزایش نرخ بیکاری در استرالیا

دفتر آمار استرالیا امروز گزارش داد که نرخ بیکاری در این کشور بطور تطبیقی فصلی در دسامبر تا ‪5.4% ‬افزایش پیدا کرد‪. ‬نرخ بیکاری بطور تطبیقی فصلی در نوامبر به ‪5.3% ‬رسیده بود‪.‬

‬اقتصاددانان انتظار داشتند که نرخ بیکاری استرالیا در دسامبر به رقم ‪5.4% ‬برسد‪. ‬

‬تعداد شاغلین با ‪5500 ‬نفر کاهش به رقم ‪11.5 ‬میلیون نفر رسید‪. ‬تعداد بیکاران نیز با ‪16,600 ‬نفر افزایش به رقم ‪656,400 ‬رسید‪. ‬نرخ مشارکت نیروی کار بطور تطبیقی فصلی در رقم ‪65.1% ‬ثابت باقی ماند‪. ‬

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• امروز، پنجشنبه، ارزش یورو در برابر ین افزایش پیدا کرد که تحت تاثیر وجود خوش بینی دربارۀ یورو و وجود شایعاتی است در مورد تقاضای مطلوب برای برنامۀ فروش اوراق قرضه در اسپانیا‪.‬

‬جفت ارز ‪eurjpy ‬از مرز ‪118.70 ‬گذشت و افت روز چهارشنبه را جبران کرد‪. ‬وزیر اقتصاد ژاپن اعلام کرده است که هشدارش دربارۀ کاهش ارزش ین، بد منتقل شده است‪. ‬دیروز بعد از آنکه گزارش شد که وزیر اقتصاد ژاپن گفته است کاهش ارزش ین برای اقتصاد ژاپن مطلوب نیست، ارزش ین در بازارها افزایش پیدا کرد‪.‬

نظر

• شاخص فلادلفیا یکی از شاخص های بخش صنعت که روی ism تاثیر داره به کل نابود شد و منفی شده ... طلا هم صعود باحالی زده...

موفق باشید
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درود
          امضا یکی از کاربران عزیز این جمله بسیار زیبا بود که دیدم بی ارتباط با این تاپیک نیست : همیشه آماتورها در امتداد یک روند قوی به دنبال الگوهای برگشتی می گردند...

راستی واقعا چرا ؟ مثلا در حال حاضر که مسائل بنیادی و اخبار فاندامنتالی دلالت بر این دارند که دولت ها خواستار دلار و ین ضعیف تر هستند و به تبع آن تقاضای طلا افزایش می یابد چرا ما به دنبال حرکت خلاف جهت هستیم؟ ما که حتی توان جابجایی 1 پیپ را نداریم !!! چرا به جنگ نا برابر با روند میرویم ؟ !!!
          این تاپیک و تاپیک های مشابه با این موضوع ( بنیادی ) با زبان بی زبانی تصویر واضحی از آینده برای ما ترسیم کرده.چرا استفاده نکنیم ؟
          منظورم شخص خاصی نیست ولی میبینم که گاهی اصرار به خوراندن الگوهایی که حاکی از برگشت قیمت هستند داریم . ما الگو های زیادی هم داریم که ادامه دهنده هستند.....
          به نظرم تمرکز روی این مسائل را بیشتر کنیم موفق تر خواهیم بود.
          هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• پیام جان دقیقا حق با شماست.

وقتی ما از سیاست ها مطلع هستیم و دیتاهای که بیرون میاد از بخش های مختلف که نشان از بهبود که نیست هیچ ! بلکه نشان بدتر شدن وضعیت هست چرا به دنبال ریورسال باشیم ...

این حرفم به این معنا نیست که سیگنال های خلاف روند رو نادیده بگیریم... منتهی حرف از اینه که تا جای میتوانیم از یک روند سواری بگیریم ... و هرجا هم ریورسالی باشد استاب نوش کنیم و به دید هزینه سودهای قبلی ببینیم.

البته هرکس دیدگاهی داره و اینم دیدگاه من هست .میتونه کاملا اشتباه باشه

پس شما را به مطالعه این سبک تحلیلی دعوت میکنم.تا با علم تحقیق به گفته ها برسین و نتیجه گیری کتید.

ارادت
            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-18-2013, 12:30 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
              دفتر آمار استرالیا امروز گزارش داد که نرخ بیکاری در این کشور بطور تطبیقی فصلی در دسامبر تا ‪5.4% ‬افزایش پیدا کرد‪. ‬نرخ بیکاری بطور تطبیقی فصلی در نوامبر به ‪5.3% ‬رسیده بود‪.‬

‬اقتصاددانان انتظار داشتند که نرخ بیکاری استرالیا در دسامبر به رقم ‪5.4% ‬برسد‪. ‬

‬تعداد شاغلین با ‪5500 ‬نفر کاهش به رقم ‪11.5 ‬میلیون نفر رسید‪. ‬تعداد بیکاران نیز با ‪16,600 ‬نفر افزایش به رقم ‪656,400 ‬رسید‪. ‬نرخ مشارکت نیروی کار بطور تطبیقی فصلی در رقم ‪65.1% ‬ثابت باقی ماند‪. ‬
              علی جان ممنون از خبر
              یه سوال
              اگر به فرض تاثیر این خبر بخاد دلار استرالیا رو پایین ببره
              فقط همین کافی هست یا تو جفت ارزرو باید نگاه کرد
              راستش چون دلار استرالیا رو دارم کار میکنم
              دوست دارم بدونم تاثیر یک خبر رو چطور باید تحلیل کنم
              آیا ون خبر تو همون لحظه تاثیر میزاره یا بعدا
              ممنون از همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط nimadavoodi نمایش پست ها
                علی جان ممنون از خبر
                یه سوال
                ممنون از همه دوستان
                سلام نیمای عزیز

در خلال معاملات صبح دیروز دلار استرالیا تضعیف شد. دیروز پس از گزارش ضعیف منتشر شده در مورد اشتغال که در استرالیا، جفت ارز aud/usd از سطح 1.0566 تا سطح 1.0496 سقوط کرد. ( نرخ بیکاری تاثیر مستقیم داره )
                با توجه به گزارش های منتشر شده، کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی استرالیا، در چند ماه آینده،امکان پذیر ه
                بین طلا و دلار استرالیا ارتباط مستقیم وجود دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط nimadavoodi نمایش پست ها
                  علی جان ممنون از خبر
                  یه سوال
                  ممنون از همه دوستان
                  سلام دوست عزیز

پست های قبل در این تاپیک مرور کنید

تاپیک آموزش بنیادی هم در امضای من هست مطالعه کنید

موفق باشید

نظر

• رشد اقتصادی چین

تولید ناخالص داخلی چین پس از رشد ‪7.6‬درصدی در سه ماهۀ دوم سال ‪2012 ‬در سه ماهۀ سوم ‪7.4% ‬رشد داشت‪. ‬دولت چین در نظر دارد تا نرخ رشد سالیانه اش را به رقم ‪7.5% ‬برساند‪.‬

‬تولید ناخالص داخلی چین در سال ‪2012 ‬رشدی معادل ‪7.8% ‬داشت که کمتر از رقم ‪9.3% ‬رشدی است که برای مجموع سال ‪2011 ‬به ثبت رسیده است‪.‬

‬اقتصاددانان انتظار دارند که رقم رشد ‪7.8% ‬برای سه ماهۀ چهارم سال ‪2012 ‬گزارش شود‪.‬

‬امروز همچنین در گزارشی جداگانه اعلام شد که تولید صنعتی چین در دسامبر در مقیاس سالیانه ‪10.3% ‬افزایش پیدا کرده است در حالیکه اقتصاددانان انتظار داشتند که رقم رشد ‪10.1% ‬گزارش شود‪. ‬

‬سرمایه گذاری ثبیت شدۀ غیرکشاورزی برای مجموع سال ‪2012 ‬رشدی معادل ‪20.6% ‬داشت که همسو با انتظار اقتصاددانان است اما از رقم ‪20.7% ‬مربوط به دورۀ زمانی ژانویه تا نوامبر اندکی کمتر است‪.‬

‬خرده فروشی در دسامبر در مقیاس سالیانه ‪15.2% ‬رشد پیدا کرد که بیشتر از رقم ‪14.9% ‬ثبت شده برای ماه نوامبر است‪. ‬اقتصاددانان نیز انتظار داشتند که رقم ‪14.9% ‬برای دسامبر گزارش شود‪. ‬

نظر

• صندوق پول درباره بازگشت بحران مالی جهانی هشدار داد | چاپ |
                      جمعه 29 دی 1391 ساعت 09:53
                      بینا- کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول روز پنجشنبه درباره احتمال بازگشت بحران مالی جهانی هشدار داد.
                      به گزارش بینا به نقل از خبرگزاری آلمان، لاگارد بر ضرورت ادامه یافتن اصلاحات اقتصادی و مالی به منظور دستیابی به ثبات و رونق اقتصادی در کشورهای ثروتمند به رغم پایان یافتن بحرانی که جهان در سالهای اخیر با آن دست به گریبان بود تاکید کرد.
                      وی گفت، ما فروپاشی اقتصادی را متوقف کردیم ولی باید از شکست خوردن جلوگیری کنیم، فرصتی برای استراحت وجود ندارد.

نظر

• از دوستان بنیادی کار کسی میتونه درجه اهمیت این خبر بر روی جفت ارز gbp chf را توضیح بده ؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
                          از دوستان بنیادی کار کسی میتونه درجه اهمیت این خبر بر روی جفت ارز gbp chf را توضیح بده ؟ ممنون

خیلی زیاد....

ولی مشگل شما پوند نیست...مشگل شما مداخله snb هست روی فرانک که هر تحلیلی بی خاصیت میکنه...بهتر زیاد این روزها روی ین و فرانک که مداخله توشون زیاد هست ترید نکنید...

موفق باشید.

نظر

• درود
                            حسین جان من ارتباط زیادی رو بین اقتصاد چین و قیمت یورو مبینم. یعنی با اخبار خوب و بد اقتصادی چین بیشتر از همه یورو به آن واکنش نشان میدهد. البته واکنش بازار آسیای شرقی به جای خود. آیا دلایلی به غیر از وابستگی اروپا برای تولید به چین وجود دارد؟
                            کم کمک داره بازار تعظیل میشه و به نظرم فرصت مناسبی برای بحث در این مقولات است.اگر فرصت دارید به سوال من جواب بدید. اگر نه که در صورت امکان منبع یا کتابی در این خصوص معرفی کنید.مرسی
                            توضیح مختصر هم من رو با نظرات شما آشنا میکنه.
                            حالا که نمیشه به طور مستقیم یوان رو معامله کرد میشه با دانستن این ارتباط از نوسانات بهره برد.
                            با تشکر
                            هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                              درود
                              حسین جان من ارتباط زیادی رو بین اقتصاد چین و قیمت یورو مبینم. یعنی با اخبار خوب و بد اقتصادی چین بیشتر از همه یورو به آن واکنش نشان میدهد. البته واکنش بازار آسیای شرقی به جای خود. آیا دلایلی به غیر از وابستگی اروپا برای تولید به چین وجود دارد؟
                              کم کمک داره بازار تعظیل میشه و به نظرم فرصت مناسبی برای بحث در این مقولات است.اگر فرصت دارید به سوال من جواب بدید. اگر نه که در صورت امکان منبع یا کتابی در این خصوص معرفی کنید.مرسی
                              توضیح مختصر هم من رو با نظرات شما آشنا میکنه.
                              حالا که نمیشه به طور مستقیم یوان رو معامله کرد میشه با دانستن این ارتباط از نوسانات بهره برد.
                              با تشکر
                              دوره داره هر چیز پیام جان...زمانی میبینی پوند یورو خیلی نزدیک هم هستند...و خبرهاشون روی هم تاثیر میزاره...ولی این روزها فقط کافیه ببنید اوضاع....یا یه زمانی خبر چین از خبر استرالیا روی استرالیا مهمتر هست...و.....

باید دید که تو چه دوره ای هستیم...و چه گشوری دادو ستتد بیشتری داری دارن باهم....

مثلا ممکن داده خوب چین که تاثیر گذاشته روی یورو...به این دلیل باشه که الان بزرگترین خریدار اوراق قرضه گشورهای اروپایی در حال حاضر چین و ژاپن هستند....

هر دوره متفاوت هست...به نظر من این کمی کم کردن راه هست که بخوایم خودمون تو یک اشل قرار بدیم...
                              ست..
                              پویا باشید...فکر کنید و تحلیل کردن یاد بگیریم به نظرم بهتر...تا سیستم وار عمل کنیم...مثلا اگر پوند به دلار صعودی شد..منتظر صعود یورو به دلار هم باشیم....دیگه این بحث ها دورش گذشته...فقط کافیه چارت هارو نگاه کنید....همه چیز گویا هست....

خلاصه حرفم این هست...تحلیل کردن یاد بگیرید...به جای قلق و روش...که بعد از دوره ای کارایی خودش از دست میده...مثل همه اکسپرت ها یا اندیکاتور ها....

بازار موجود زنده هست....باید مثل موجود زنده تحلیلش کرد....نه آ مساوی ب....نتیجه میشه س.....

امیدوارم منظورم گرفته باشید.

موفق باشید.

نظر

• اعتماد آمریکائیان به کمترین میزان یک ساله اخیر خود رسید زیرا....

به نقل از بلومبرگ، اطمینان در میان خانوارهای آمریکائی به صورت غیرمنتظره ای در ماه ژانویه کاهش یافته به گونه ای که به کمترین میزان خود در طی یک سال اخیر تنزل نموده است، دلیل این امر افزایش میزان مالیات حقوق شهروندان ایالات متحده عنوان شده است که در صورت عدم حل مشکل صخره مالیاتی خواهد توانست بزرگترین بخش اقتصاد آمریکا را دچار بحران شدید کند. گفتنی است شاخص تامسون رویترز دانشگاه میشیگان آمریکا که معرف درجه اطمینان مصرف کنندگان آمریکائی است به 71.3 درصد کاهش یافته که از دسامبر 2011 تا کنون بی سابقه بوده است.
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X