اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
    درود . من نمی دونم با وجود اینهمه مطالب مفید توی این سایت بعضی ها دنبال چی میگردن اگه یکم وقت بذارن و تلاش کنن همه چی توی این سایت مفت و مجانی در اختیارشون هست فقط یکم پشتکار لازمه و تلاش. موفق باشید
    تحلیل زیر ببین :

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    تحلیل چهارساعته یورو به دلار ایالات متحده تاریخ آپدیت : 21 آپریل 2013 بدون شرح... ( در تصویر همه چیز واضح هست )

من از فضا اومدم ؟ چرا من بتونم بقیه نتونن؟ حالا میگیم 5% استعداد و 5% تجربه ! الباقیش چی؟ 90% تلاش و همت هست ...

نکنید اینکارا ...

اگر منیج گرفتن خوب بود من خودم تو همین فروم اعلام میکردم و شک نکنید سرمایه میلیون دلاری زیر دستم میومد ! پس خواهش میکنم بدون تحقیق و قرارداد بدون سند بدون شرایط مکتوب دست به این کار نزنید .

انشالله که واسه هیچکس مشکلی پیش نیاد
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• ‬کاهش میزان استقراض دولتی انگلستان

‬دفتر آمار ملی انگلیس امروز گزارش داد که استقراض خالص بخش دولتی به عنوان معیاری برای سنجش میزان کسری بودجۀ دولت، در ماه مارس به رقم ‪15.1 ‬میلیارد پوند معادل ‪23.0 ‬میلیارد دلار رسیده است‪. ‬

این در حالیست که برای مارس سال ‪2012 ‬رقم ‪16.7 ‬میلیارد پوند به ثبت رسیده است و اقتصاددانان انتظار داشتند که رقم ‪16 ‬میلیارد پوند گزارش شود‪.‬

‬استقراض خالص بخش دولتی برای مجموع سال مالی ‪2012 ‬تا ‪2013 ‬در رقم ‪120.6 ‬میلیارد پوند ثابت ماند‪.‬

‬مخارج دولتی در مارس در مقیاس سالیانه ‪4.7% ‬افت داشته است‪. ‬

UK Public Sector Finances, March 2013 @ Forex Factory

Public Sector Finance

نظر

• یک فروم بیرون بیارید که در همه زمینه ها دارند فعالیت میکنند آموزش میدن منابغ تکمیل دارند و میکنند ، ریپورت تمام خبرها اطلاع رسانی میشه ، در هر زمینه تحلیل میزارن...

خوب یکی بیاد به من بگه این همه منابع اطلاعات تحلیل و ریپورت جوابگو نیازهای شما نبوده؟

اگر نبوده شک نکنید دنبال این هستید که آب پرتقال خودتون نی بزنید و روی کاناپه بخوابید و فیلم نگاه کنید و هر ازگاهی از گلکسی اس3 حسابتون چک کنید که سود پولتون اومده و برداشت کنید

اینم من بزار بهتون بگم من که هیچ دریغی واسه هیچ احدی ندارم چنین چیز آماده ای در اختیارتون نمیزارم برسه کسان دیگر ... چون تلاش نکنید پشت چارت میشه ماهی خوری آماده !

من دلم میسوزه و دوستتون دارم که همه چیز کامل کامل یه جا نمیزارم تا علاوه بر این روند آروم تحقیق کنید .... کاری نداره من میتونم مثل بخش ویژه جزوه آپلود کنم و بگم بخونید مشکلی بود سوال کنید ... یا کل مولتی مدیاهای مختلف تو یک شب بزارم روی آپلود و لینک بزارم حالش ببرید ... اگر اینکار بکنم به شما خیانت کردم چون این مطالب با ارزش به ارشیو شما میره و خاک میخوره و وقتتون دوباره تلف میکنید صرف پیدا کردن روش معجزه آسا ...

طرف حرفم هیچ کسی نیست اگر یه خورده صاف و بدون مقدمه حرفم زدم پای دلسوزیم بزنید.

ارادت

نظر

• ‬موسسۀ آمار ملی ایتالیا، ایستات، امروز، گزارش داد که مازاد تجارت خارجی ایتالیا با شرکای غیراروپایی اش از رقم ‪491 ‬میلیون یورو در مارس ‪2012 ‬به رقم ‪2.6 ‬میلیارد یورو معادل ‪3.4 ‬میلیارد دلار در ماه مارس امسال رسید‪.‬

‬برای ماه فوریه نیز رقم مازادی معادل ‪704 ‬میلیون یورو گزارش شده بود‪.‬

‬به گزارش ایستات، صاردات در مارس در مقیاس ماهیانه ‪2.0% ‬افزایش و واردات ‪2.4% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬واردات انرژی ‪7.7% ‬کاهش داشت‪.

صادرات در مقیاس سالیانه ‪1.3% ‬و واردات ‪15% ‬کاهش یافت‪. ‬واردات انرژی در مقیاس سالیانه نیز ‪25.4% ‬کاهش داشته است‪.‬

‬صادرات ایتالیا به کشورهای غیراروپایی در سه ماهۀ نخست سال جاری میلادی و در مقیاس سه ماهه ‪0.5% ‬افزایش یافت‪. ‬واردات نیز ‪3.3% ‬کاهش پیدا کرد‪.

نظر

• نکات تحلیل حاج طه هم بزاریم :

نوشته اصلی توسط PCMNewsDesk نمایش پست ها
            چشم انداز فاندامنتال
            بانک مرکزی ژاپن قرار است این جمعه 26 آوریل، بیانیه سیاست بعدی خود را ایراد کند.
            داده های این هفته نشان خواهند داد بریتانیا در 3ماهه گذشته از سقوط دوباره به رکود پرهیز نمود است
            از نشانه ها اینطور بر آمد که سیاستگذاران بانک مرکزی اروپا شاید نرخهای بهره را کاهش دهند تا رشد اقتصادی را شتاب بخشند، در حالیکه Joerg Asmussen عضو هیات مدیره در یک مصاحبه در 20 آوریل در واشنگتن بر این امر دلالت نمود. فرای این ماریو دراگی ریاست ECB 19 آوریل گفت که وضعیت اقتصادی در یورو هنوز واقعا بهبود نیافته است. نرخ بهره در حال حاضر در 0.75% می باشد.
            نفت خام، که بیشترین سهم در صادرات کانادا را دارد، برای سومین روز افزایش یافت که منجر به تقویت CAD در برابراغلب 16 جفت آن بیشتر از همه معامله شده گردیده است.
            امروز پیش بینی می شود یک گزارش خصوصی نشان دهد که میزان تولید در چین کاهش یافته است و در نتیجه ارز کشور استرالیا نزول 2 روزه ای را در برابر دلار برقرار نموده است.

نظر

• به گزارش کنفدراسیون صنعت بریتانیا‪:‬

‬. تراز تولید صنعتی از مثبت ‪22 ‬در ماه مارس به مثبت ‪23 ‬در آوریل رسید‪.‬
              . تراز ذخیرۀ سفارش صنعتی از منفی ‪15 ‬در مارس به منفی ‪25 ‬در آوریل رسید‪.‬
              . سفارشات صادراتی صنعتی از منفی ‪11 ‬در مارس به منفی ‪21 ‬در آوریل رسید‪.‬
              . تراز انتظارات قیمت از مثبت ‪5 ‬در مارس به مثبت ‪8 ‬در آوریل رسید‪.‬
              . خوش بینی کسب و کار در بالاترین سطح خود از آوریل ‪2012 ‬تاکنون قرار دارد‪.‬
              . تولید صنعتی در بالاترین سطح از آوریل ‪2012 ‬تاکنون قرار دارد‪. ‬

CBI: Press releases

نظر

• ‬افزایش فروش مسکن نوساز در ایالات متحده

‬وزارت بازرگانی ایالات متحده امروز گزارش داد که فروش مسکن نوساز در این کشور در ماه مارس با ‪1.5% ‬افزایش بطور تطبیقی فصلی به نرخ سالیانۀ ‪417‬هزار واحد رسید‪. ‬

اقتصاددانان انتظار داشتند که فروش سالیانه با ‪1.9% ‬افزایش به ‪419‬هزار واحد رسید‪.‬

‬بطور تطبیق یافته با عوامل فصلی، ‪153‬هزار خانه در فهرست فروش قرار گرفتند که بیشترین میزان از نوامبر‪2011 ‬تاکنون است‪. ‬

‬میانگین بهای مسکن برای خانه های نوساز در مارس با ‪3% ‬افزایش به ‪247‬هزار دلار رسید‪. ‬

http://www.census.gov/newhomesales

==================================================

‬بدترین رشد تولید آمریکا طی شش ماه اخیر

‬شرکت مارکیت‪Markit‬، امروز اعلام کرد که شاخص اولیۀ مدیران خرید بخش تولید ایالات متحده از رقم ‪54.6 ‬در ماه مارس به رقم ‪52.0 ‬در ماه آوریل رسیده است‪. ‬این کمترین رقم از اکتبر‪2012 ‬تاکنون است‪.‬

‬تولید از رقم ‪56.6 ‬به رقم ‪53.6 ‬رسید که این نیز ضعیف ترین رقم از نوامبر اخیر تاکنون است‪. ‬سفارشات جدید از ‪55.4 ‬به رقم ‪51.8 ‬رسید‪.‬

‬کریس ویلیامسون، اقتصاددان ارشد شاغل در مارکیت می گوید‪:"‬انتشار این آمار باعث افزایش نگرانی ها در مورد این موضوع شد که توسعه تولید در ایالات متحده در حال از دست دادن شتاب خود است‪. ‬

دلیل این افت، افزایش مالیات ها و کاهش مخارج دولتی است که مصرف کنندگان و مشاغل را هراسان کرده اند‪."‬

http://www.markiteconomics.com/MarkitFiles/Pages/PressCenter.aspx

پ.ن: یه کار بزرگی در حق مردم همشهریم انجام داده ام ، اومدم با نرم افزار ئیچت که همه در ارتباط هستند درخواست دوستی داده ام و اطلاعات اقتصادی رو با همشهریام به اشتراک میزارم، تازه فهمیدن بورس چیه و احساس خیلی خوبی دارم ، لینک سایت پرسپولیس هم گذاشتم که بتونن به فروم هم سر بزنن و بیان یادبگیرند . احساس رضایت میکنم ! و این حرکت مدیون صحبت های خانوم پورنعیمی عزیز هستم که منو جای راه اندازی صندوق کمک های مردمی یاد داد که از خدماتی که ارایه میدم به ملت کمک بزرگی کرده باشم و بتونن خودشون نیازشون بدون کمک من یا کس دیگری برطرف کنند. امروز اولین بار میخوام کلاس خصوصی در شهرمون به صورت رایگان برگزار کنم و به هدفی که میخوام نایل خواهم شد .

نظر

• امروز خوابم برد چرا که دیشب بیدار بودم و نتونستم پست آموزش بنیادی آپدیت کنم ، ولی تونستم 250 مگابایت فیلم واسه بخش ویژه آپلود کنم و به اشتراک بزارم !

الانم خوابم ولی با این وجود ریپورت خبرها برای شما عزیزان گذاشتم که جای هیچ بهانه ای در معاملاتتون نداشته باشید.

قرار بود هر روز ساعت پنج عصر بخش آموزش بنیادی آپدیت کنم. حالا جای جبران هفته قبل و چند روز که گذشت واسه هر روز فردا یک پست درج میکنم که عقب نمونیم از زمان بندیمون و منم بد قول در نیام !

نمیدونم به ترجمه برسم به تحلیل و ترید برسم به جواب دادن تلفن مردم برسم ...

من ثانیه خواب نباشم بیکار نمیشینم حتی تو مسافرت باشم همینجور با تلفن دوستان رو تا حدی که سوادم بکشه راهنمایی میکنم.

هیچ فروم و هیچ شرکتی چنین کاری نکرده و نخواهد تونست بکنه که اعضاش با دل و جون فعالیت میکنند بدون هیچ دریغی !

به مرتضی علی من الان جلو چشمام هاله هست از بس خوابم میاد ولی باز دارم با کیبورد بدون فارسی تایپ میکنم که بدونید تا جای که توان دارم انرژی میزارم واستون ، امیدوارم که حداقل کاری که بکنید تشکری از دوستان زحمت کش باشه

من نیازی به تشکر و لایک و دست زدن و به به و چه چه نیستم همین که افراد زنگ میزنن و میبینم یک پست من باعث سوددهیشون شده من کل خستگی کار از وجودم خارج میشه !

کلما حاوی بیان احساسات و نوع جرف زدن نیست ای کاش میشد همه رو از نزدیک دید و صحبت کرد !

فردا میخوام یک کلیپ تحلیلی بزارم اما چون لهجه دارم به بزرگی خودتون ببخشید باید رو کاغد فارسی روان جملاتی که میخوام بیان کنم بنویسم و از روی اون بخونم چرا که با لهجه حرف بزنم کسی متوجه نخواهد شد چی میگم !

سعی میکنم جفت ارزی که میخوام تریگر بزنم واسه شما کلیپ تهیه ببینم.

وقتتون نمیگیرم من برم سر کلاس خصوصی ( خواب هم هستم :دی )

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                    کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت کنید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.
                    در این ماه که گذشت خیلی از دوستان در این زمینه تماس حاصل نمودند که امروز صبرم به سر اومد و از مدیر انجمن خواهش کردم در این زمینه اطلاع رسانی کند و منم در این تاپیک که بیشترین بازدیدکننده رو داره بازتاب نمودم.
                    سلام...

مردیکه ی(سه نقطه)....تازه اس ام اس هم میدن که بیاین سرمایه گذاری کنین...در بازار ارز
                    نمی دونن شماره ی منو از کجا گیر آوردن.....حالا بیان به بچه پولدارها اس ام اس بدن ...یه چیزی...نمی دونم چرا به من هر روز اس ام اس میدن؟؟؟
                    جدا حواس دوستان به اینجور موارد باشه...پولتون رو هدر ندید...

نظر

• AP Reports Of Two Explosions At White House, Obama Injured @ Forex Factory

wow
                      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• AP says Twitter account was hacked @ Forex Factory
                        حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

نظر

• Should Germany Exit the Euro? @ Forex Factory

نظر

• خبر جعلی حمله به کاخ سفید در پی هک توئیتر آسوشیتدپرس

در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• در آلمان‪:‬

‬در آوریل، شاخص وضعیت کسب و کار متعلق به ‪Ifo ‬به رقم ‪104.4 ‬رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪106.2 ‬گزارش شود‪.‬

‬شاخص شرایط جاری متعلق به ‪Ifo ‬در آوریل به رقم ‪107.2 ‬رسید‪. ‬شاخص انتظارات نیز به رقم ‪101.6 ‬رسید‪. ‬

German Ifo Confidence Declines After Winter Chilled Recovery @ Forex Factory

================================================== ===============

در ایتالیا‪:‬

‬خرده فروشی در فوریه در مقیاس ماهیانه ‪0.2% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬خرده فروشی در مقیاس سالیانه ‪4.8% ‬کاهش یافت‪. ‬

خرده فروشی موادغذایی در فوریه بطور تطبیقی فصلی در مقیاس ماهیانه ‪0.2% ‬افزایش و در مقیاس سالیانه بطور غیرتطبیقی ‪4.0% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬

فروش موادغیرخوراکی در مقیاس سالیانه ‪5.3% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬

Istat.it - Press release

نظر

• Re: پوزیشن های بلومبرگی

چی شد این یورو یکدفه سه تا کندل بلند زد

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail

نظر

پردازش ...
                                X