اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شاخص استاکس یوروپ‪600 ‬بدون تغییر باز شد‪.‬
    شاخص کک‪40 ‬در فرانسه با ‪0.1% ‬ریزش باز شد‪.‬
    شاخص دکس‪30 ‬در آلمان بدون تغییر باز شد‪.

‬در آسیا شاخص های سهام امروز صعود داشتند بطوریکه

شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ ‪1.01% ‬صعود کرد‪.‬
    شاخص ‪s&p/asx200‬در استرالیا ‪0.52% ‬صعود کرد‪.‬
    شاخص ترکیبی شانگهای در چین ‪1.04% ‬صعود کرد‪.‬
    شاخص تائیکس در تایوان ‪0.42% ‬صعود کرد‪.‬
    شاخص کاسپی در کرۀ جنوبی ‪0.22% ‬ریزش پیدا کرد‪.‬
    شاخص استریتس تایمز در سنگاپور‪0.59% ‬صعود کرد‪.‬
    بازارهای ژاپن امروز تعطیل بودند‪. ‬
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• ‬در منطقۀ یورو‪:‬

‬شاخص مدیران خرید بخش خدمات از رقم ‪46.4 ‬در ماه مارس به رقم ‪47.0 ‬در ماه آوریل رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪46.6 ‬گزارش شود‪

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• نرخ تورم نقطه به نقطه فروردین. ماه نزدیک به ۴۰ درصد افزایش پیدا کرد
        مرکز آمار ایران در گزارشی جدید اعلام کرد که نرخ تورم نقطه به نقطه در فروردین.ماه امسال با دو درصد افزایش نسبت به ماه قبل، به ۳۸.۷ درصد رسیده است. بنا بر همین گزارش، نرخ تورم «خوراکی.ها، آشامیدنی.ها و دخانیات» در فروردین.ماه به ۶۰.۴ درصد افزایش یافته است.
        در گزارش مرکز آمار ایران نرخ تورم نقطه به نقطه در حالی ۳۸.۷ درصد گزارش شده است که در جدولی که این مرکز از نرخ تورم مشخص اقلام مختلف تهیه کرده، بیشترین نرخ تورم فروردین. ماه به ترتیب متعلق به سبزیجات با بیش از صد درصد است.
        یکی از روش های محاسبه نرخ تورم بررسی تغيير «نقطه به نقطه نرخ تورم» است. طبق این روش نرخ تورم در فروردین.ماه ۱۳۹۲ با فروردین.ماه ۱۳۹۱ مقایسه شده و میزان تغییرات برآورد می.شود.

نظر

• علی جان سلام

داداش یه پست میزنی دلم گرم میشه که علی امروز ریپورت ها میزاره و من میرم یه دور نیزنم ... برمیگردم میبینم همون یه پست هست :دی

خوبی داداش؟ کم پیدا هستی دلمون واست تنگ شده بود.

عزیزی

نظر

• بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را کاهش داد

‬در حالیکه اقتصاددانان هیچ تغییری را در نرخ بهره در استرالیا نداشتند، بانک مرکزی استرالیا امروز در اقدامی غافلگیرکننده نرخ بهره در این کشور را از ‪3.00% ‬به رقم ‪2.75% ‬کاهش داد‪. ‬گلن استیونس ‪Glenn Stevens‬، رئیس این بانک در بیانیۀ خود آورده است که شرایط ضعیف اقتصادی، کاهش تورم، کاهش تقاضای اعتباری و افزایش بی سابقۀ ارزش دلار استرالیا دلیل این کاهش نرخ بهره بوده اند‪. ‬وی همچنین گفته است که رشد اقتصادی استرالیا در سال ‪2012 ‬در مجموع نزدیک به روند بوده است اما در نیمۀ سال اندکی در زیر روند قرار داشته است که احتمالاً این موضوع به سال ‪2013 ‬سرایت کرده باشد‪. ‬نرخ اشتغال نیز نتوانسته است متناسب با رشد جمعیت، رشد پیدا کند‪. ‬رئیس بانک مرکزی استرالیا در مورد وضعیت واحد پولی کشورش نیز گفته است که ارزش دلار استرالیا علی رغم کاهش نرخ های بهره در گذشته همچنان بالا باقی مانده است که موجب کاهش بهای صادرات گردیده است‪.‬

نظر

• یکی از زرنگ بازی های که یک معاملگر باید انجام بده اینه که خبرهای آ کلاس واسه یک ارز در طول روز موجود هست زیر نظر بگیره و جارت اون ارز در برابر ارزها الاخصوص دلار آمریکا مورد تحلیل قرار بده...

الان غافلگیرانه استرالیا کات کرد!!! چارت نگاهی بتدازیم دو قسمت در تایم چهارساعته فرصت فروش لز قبل داشتیم... اصلا با چشم قابل رویت هست نه ابزار...

پس همیشه قبل خبر آ کلاس هر هرز اینکار انجام بدید و فرصتی برای معامله بود از دست ندید !

علی جان مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                علی جان سلام

داداش یه پست میزنی دلم گرم میشه که علی امروز ریپورت ها میزاره و من میرم یه دور نیزنم ... برمیگردم میبینم همون یه پست هست :دی

خوبی داداش؟ کم پیدا هستی دلمون واست تنگ شده بود.

عزیزی
                زیباترین حکمت دوستی بیادهم بودن نه در کنار هم بودن

سلام دوستان ( خلیل عزیز )

به گلهای یاس که نگاه میکنی . انگاری درارن فکر میکنن . یک تفکر سپید . یک سکوت پر بار دارن . خیلی نازک هستن . ظریف و کوچیک . اما وقتی می خوای از شاخه جداشون کنی . عطرشون رو از هیچ کس دریغ ندارن . حتی توی خونه های قدیمی و کاه گلی هم باز میشن . خیلی بی ادعا و کم توقع و درعین حال خیلی بزرگ و زیبا هستن .

درست مثل شما ها

علی مبین 17 اردیبهشت 1392

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                  یکی از زرنگ بازی های که یک معاملگر باید انجام بده اینه که خبرهای آ کلاس واسه یک ارز در طول روز موجود هست زیر نظر بگیره و جارت اون ارز در برابر ارزها الاخصوص دلار آمریکا مورد تحلیل قرار بده...

الان غافلگیرانه استرالیا کات کرد!!! چارت نگاهی بتدازیم دو قسمت در تایم چهارساعته فرصت فروش لز قبل داشتیم... اصلا با چشم قابل رویت هست نه ابزار...

پس همیشه قبل خبر آ کلاس هر هرز اینکار انجام بدید و فرصتی برای معامله بود از دست ندید !

علی جان مرسی
                  ایده آل تر از این دو موقعیت وجود داره ؟ که چهار بعد با هم یکصدا زدن تو سر قیمت ؟

دیگه فکر نکنم تو کتاب ها هم بیاد برسه ...

نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
                  زیباترین حکمت دوستی بیادهم بودن نه در کنار هم بودن

سلام دوستان ( خلیل عزیز )

به گلهای یاس که نگاه میکنی . انگاری درارن فکر میکنن . یک تفکر سپید . یک سکوت پر بار دارن . خیلی نازک هستن . ظریف و کوچیک . اما وقتی می خوای از شاخه جداشون کنی . عطرشون رو از هیچ کس دریغ ندارن . حتی توی خونه های قدیمی و کاه گلی هم باز میشن . خیلی بی ادعا و کم توقع و درعین حال خیلی بزرگ و زیبا هستن .

درست مثل شما ها

علی مبین 17 اردیبهشت 1392
                  علی جان خودت گلی ، لطف داری برادر

نظر

• افت ارزش دلار استرالیا در پی کاهش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی آن کشور برای رشد اقتصادی

‬امروز بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را با ‪25 ‬واحد کاهش از رقم ‪3% ‬به رقم ‪2.75% ‬کاهش داد که به نوبۀ خود یک رکورد جدید محسوب می شود‪. ‬

پس از اقدام بانک مرکزی ارزش دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا تا کف ‪1.0179 ‬پایین آمد‪. ‬رئیس بانک مرکزی استرالیا در بیانیه اش گفته است که دلار این کشور پس از صعود تا بالاترین سطوح تاریخی فقط اندکی تغییر وضعیت داشته است و این موضوع می تواند باعث تضعیف صادرات شده و در نتیجه منجر به تضعیف تولید گردد‪. ‬نرخ های پایین تر بهره می تواند در نهایت منجر به فشار روی افزایش نرخ بیکاری گردد که در ماه مارس از ‪5.4% ‬به ‪5.6% ‬رسیده بود‪. ‬در حالیکه خرده فروشی در مارس ‪0.4% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬ضمن اینکه از آنجائیکه انتظار می رود نرخ تورم در همان سطح سال قبل باقی بماند، کاهش نرخ بهره ای که امروز رخ داد به عنوان راهی برای حمایت از رشد اقتصادی در نظر گرفته شده است‪. ‬شاخص بهای مسکن نیز در ماه مارس ‪0.1% ‬رشد پیدا کرد که کمتر از حد انتظار است و از رقم رشد تصحیح شدۀ ‪2% ‬در ماه فوریه نیز کمتر است و همین امر فشار روی دلار استرالیا افزایش داده است‪.‬

دیروز گزارش شد که شاخص مدیران خرید بخش خدمات منطقۀ یورو دچار رکود بوده است‪. ‬همچنین شاخص ضریب اطمینان ‪Sentix ‬در ماه مه در مقایسه با ماه قبل اش افت بیشتری داشته است‪. ‬جفت ارز ‪EURUSD ‬در پی انتشار این دو خبر در روز گذشته دچار افت شد ضمن اینکه ماریو دراگی ، رئیس بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا، دیروز در سخرانی اش در دانشگاه لوئیس در شهر رم گفت که اگر لازم باشد آماده است که دوباره در زمینۀ سیاست پولی اقدام نماید‪.

بازارهای سهام آسیا امروز در صعود بسته شدند بطوریکه پس از سخنرانی دراگی و اعلام اینکه ممکن است نرخ های بهره بیش از پیش کاهش پیدا کنند و حتی نرخ تسهیلات سپرده منفی شود، شاخص نیکی در ژاپن ‪3.55% ‬صعود پیدا کرد‪. ‬

نظر

• سوال: کسی از دوستان میتونست این کات ریت استرالیا بر اساس سبک کاریش قبل از وقوع پیش بینی کند؟

من که راهکارم قبل خبرهای آ کلاس در پست های قبل شرح دادم همراه با تصویر چارت ... که از قبل دو موقعیت وارد شدم !

ممنون میشم دوستان همراهی کنند

نظر

• من همون مطلبي كه كتي لين توي ايميلش بهش اشاره كرده رو ميديدم ولي خوب درك نكردم تا ايميلشو دقيق خوندم ...... توجه به فيوچر استراليا .... شاخص بورس و اوضاع اقتصادي و لحن استيمنت قبلي مبني بر اينكه در صورت لزوم مجدد كات ميكنن( بعد از اون كات كردن عجيب و غريب و .....)

دلايل تكنيكالي هم خوب ميشه پيدا كرد ..... مخصوصا بعد از وقوع .....در كل نظر من است شايد اشتباه باشه ....

موفق باشيد
                        يا حق

نظر

• بعد از وقوع که هیچ...

پس : نرخ فیوچرز دلار استرالیا ، شاخص بورس و لحن استیتمنت که خانوم کتی لین بر اون اشاره کرده بود.

دلایل تکنیکی قابل قبول نیست چون با چشم قابل رویت بود نه ابزار...

خوب دوستان عزیز منتظرهای شما هم هستیم !

نظر

• درود جناب رحمانی

مطلب بسیار زیبایی رو عنوان کردید که جای تشکر و قدردانی دارد !!! چنانچه امکان دارد خبرهای آ کلاس را معرفی بفرمایید یا اگر قبلا ذکر شده لینک انرا لطف بفرمایید بسیار ممنون می شوم .

از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم ...
                            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• آلفرد دوست عزیزم شما لطف دارید.

قبلا در لابه لای صفحات بلومبرگی گذاشته بودم.منتهی فردا صبح مجددا در اینجا درج خواهم کرد.

حالا من یک راه حل واسه خبرهای آ کلاس دادم ... کاری که همیشه میکنم و مثل یک قلاب ماهی گیری واسه من میمونه... ساختارتکنیکی استرالیا و کات ریت نرخ بهره پایه بانکی آن که در این هفته اتفاق افتاد یکی از ایده آل ترین حرکات و مثال در این زمینه بود.البته سل از قبل بود و ربطی به کات ریت نداشت ! و الان دنبال این هستیم که از قبل این حادثه روی چه متدهای میشد این حرکت رو پیش بینی کرد ... منتظر نظرات دوستان هستیم و از جناب رامین بابت همراهی در مبحث تشکر میکنم

نظر

• دوستان عزیز نمیخواید در مبحث شرکت کنید؟

من متد خاصی دارم واسه پیش بینی این امر ... منتهی همونم احتمال هست اما هرچی هست بهتر نبودشه...

تا نظرات دوستان جویا نشم بحث کردن من تنها فایده نداره !

من امروز کلا بلومبرگی پست نمیزنم و فقط میخوام نظرات رو بخونم !

مرسی

نظر

پردازش ...
                                X