اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    دوستان عزیز نمیخواید در مبحث شرکت کنید؟

من متد خاصی دارم واسه پیش بینی این امر ... منتهی همونم احتمال هست اما هرچی هست بهتر نبودشه...

تا نظرات دوستان جویا نشم بحث کردن من تنها فایده نداره !

من امروز کلا بلومبرگی پست نمیزنم و فقط میخوام نظرات رو بخونم !

مرسی
    خلیل جان داداش خسته نباشی تا نزدیک صبح هم که توی فروم بودی. ماشاءالله به این انرژی.

راستش دیروز که شما فرمودید خیلی کنجکاو شدم کلا از وقتی مبحث cot مطرح شد از فاندامنتال خوشم اومده ولی هیچی بلد نیستم

دارم نوشته های شما رو میخونم تا بلکه فرجی بشه. اون روز که گفتید شما اقتصاد بلد نیستید با اینکه منظوری نداشتید خیلی بهم برخورد پیش خودم گفتم اگر پولم از این راه دربیارم خوردنش حال نمیده باید یه سری چیزها رو بفهمم.

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• افزایش صادرات در چین

‬صادرات چین در ماه آوریل به قدری خوب اعلام شده است که تحلیل گران به رقم اعلام شده شک کرده اند‪. ‬صادرات چین که در ماه مارس ‪10% ‬افزایش پیدا کرده بود در ماه آوریل ‪14.7% ‬افزایش پیدا کرد تا تراز تجاری این کشور را از رقم کسری ‪884 ‬میلیون دلار در ماه مارس به مازاد ‪18.16$ ‬میلیارد دلار در ماه آوریل رسید‪. ‬این در حالیست که اقتصاددانان انتظار داشتند مازادی معادل ‪15.55 ‬میلیارد دلار گزارش شود‪.‬

‬از آنجائیکه بازارهای کلیدی چین مانند ایالات متحدۀ آمریکا و اتحادیۀ اروپا دچار چالش هستند، تحلیل گران انتظار داشتند که صادرات این کشور در آوریل حدود ‪8.6% ‬افزایش داشته باشد‪.‬

‬پس از انتشار این خبر ارزش دلار استرالیا افزایش پیدا کرد بطوریکه جفت ارز ‪audusd‬در این لحظه ‪0.01% ‬صعود دارد‪.‬

‬دلار نیوزلند نیز پس از آنکه گزارش شد دولت آن کشور در بازار دخالت کرده است، افت ارزش پیدا کرد‪.‬

‬انتشار خبر تراز تجاری چین از یک سو، و صعود وال استریت از سوی دیگر باعث شدند تا بازارهای سهام آسیا امروز رشد داشته باشند‪:‬

‬شاخص میانگین سهام نیکی در ژاپن ‪0.97% ‬صعود پیدا کرد‪.‬
      شاخص ترکیبی شانگهای در چین ‪0.40% ‬صعود پیدا کرد‪.‬
      شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ ‪0.62% ‬صعود پیدا کرد‪.‬
      شاخص تائیکس در تایوان ‪1.24% ‬صعود پیدا کرد‪.‬
      شاخص ‪s&p/asx200‬در استرالیا ‪0.99% ‬صعود پیدا کرد‪.‬
      شاحص کاسپی در کرۀ جنوبی ‪0.07% ‬ریزش پیدا کرد‪. ‬

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

آلفرد دوست عزیزم شما لطف دارید.

قبلا در لابه لای صفحات بلومبرگی گذاشته بودم.منتهی فردا صبح مجددا در اینجا درج خواهم کرد.

حالا من یک راه حل واسه خبرهای آ کلاس دادم ... کاری که همیشه میکنم و مثل یک قلاب ماهی گیری واسه من میمونه... ساختارتکنیکی استرالیا و کات ریت نرخ بهره پایه بانکی آن که در این هفته اتفاق افتاد یکی از ایده آل ترین حرکات و مثال در این زمینه بود.البته سل از قبل بود و ربطی به کات ریت نداشت ! و الان دنبال این هستیم که از قبل این حادثه روی چه متدهای میشد این حرکت رو پیش بینی کرد ... منتظر نظرات دوستان هستیم و از جناب رامین بابت همراهی در مبحث تشکر میکنم
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7999367761.zip
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          خلیل جان داداش خسته نباشی تا نزدیک صبح هم که توی فروم بودی. ماشاءالله به این انرژی.

راستش دیروز که شما فرمودید خیلی کنجکاو شدم کلا از وقتی مبحث cot مطرح شد از فاندامنتال خوشم اومده ولی هیچی بلد نیستم

دارم نوشته های شما رو میخونم تا بلکه فرجی بشه. اون روز که گفتید شما اقتصاد بلد نیستید با اینکه منظوری نداشتید خیلی بهم برخورد پیش خودم گفتم اگر پولم از این راه دربیارم خوردنش حال نمیده باید یه سری چیزها رو بفهمم.

ارادتمند------------امیر

من از انرژی بچه ها در فروم انرژی کسب میکنم ! عزیزی

خوشحالم که حداقل تونستم یک انگیزه در شما ایجاد کنم و مباحث را دنبال کنید !

چیز خاصی نداره منطق و اصول کار بیاد دستت تموم هست !

هرجا سوال داشتید در تاپیک پرسش و پاسخ مطرح کنید ... والله بعضی سوالات که خودم جوابش بلد نیستم میشینم مطالعه میکنم و به درد خودمم میخوره و دوتا چیز جدید هم یاد میگیرم !

نیاز نیست اقتصاد دان باشی مهم اینه شامه اقتصادی داشته باشی مثل خودم که اقتصاددان نیستم !

عزیزی

نظر

درود جناب رحمانی

با این که شاید ارسال پست مجدد اسپم باشد اما دیدم تنها دکمه تشکر کافی نیست .

از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم عزیز .
            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• ‬در اوایل امروز گزارش مربوط به مازاد تراز تجاری چین بهتر از حد انتظار اعلام شد. ‬صادرات چین در حالی در ماه آوریل ‪14.7% ‬رشد پیدا کرد که تخمین زده می شد ‪9.2% ‬رشد پیدا کند و برای ماه مارس رشدی ‪10.0‬درصدی به ثبت رسیده است‪. ‬واردات نیز بالاتر از حد انتظار اعلام شد بطوریکه پس از رشد ‪14.1‬درصدی در مارس در آوریل ‪16.8% ‬رشد پیدا کرد‪. ‬به این ترتیب تراز تجاری چین که در مارس ‪0.88 ‬میلیارد دلار کسری داشت در آوریل با مازادی ‪18.16 ‬میلیارد دلاری مواجه شد‪

‬در اوایل روز پنج شنبه گزارش مربوط به اشتغال در استرالیا و به دنبال آن شاخص بهای مصرف کننده در چین منتشر می شوند‪. ‬

نظر

• در آلمان و در ماه مارس‪:‬

تولید صنعتی در بطور تطبیقی در مقیاس ماهیانه ‪1.2%‬افزایش و در مقیاس سالیانه ‪2.5% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬پیش بینی می شد که در مقیاس ماهیانه ‪0.2% ‬کاهش گزارش شود‪.‬

‬تولید صنعتی در مقیاس سالیانه بطور غیرتطبیقی ‪8.7% ‬کاهش پیدا کرد‪.‬

‬تولیدغیرصنعتی در مقیاس ماهیانه ‪1.7% ‬افزایش و تولید بخش ساخت و ساز در مقیاس ماهیانه ‪3.1% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬

German industry output unexpectedly rises in March @ Forex Factory

نظر

در آلمان و در ماه مارس‪:‬

تولید صنعتی در بطور تطبیقی در مقیاس ماهیانه ‪1.2%‬افزایش و در مقیاس سالیانه ‪2.5% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬پیش بینی می شد که در مقیاس ماهیانه ‪0.2% ‬کاهش گزارش شود‪.‬

‬تولید صنعتی در مقیاس سالیانه بطور غیرتطبیقی ‪8.7% ‬کاهش پیدا کرد‪.‬

‬تولیدغیرصنعتی در مقیاس ماهیانه ‪1.7% ‬افزایش و تولید بخش ساخت و ساز در مقیاس ماهیانه ‪3.1% ‬کاهش پیدا کرد‪. ‬

German industry output unexpectedly rises in March @ Forex Factory
                  خبرگزاری رویترز گزارش می دهد که تولید صنعتی آلمان در ماه مارس بطور غیرمنتظره افزایشی بیشتر از حد انتظار اقتصاددانان داشته است و این برخلاف آمار اخیری است که تصویری تیره از اقتصاد آلمان ارائه می دهند‪.‬

‬تولید در ماه مارس ‪1.2% ‬افزایش داشت در حالیکه برای فوریه افزایشی ‪0.6‬درصدی به ثبت رسیده است‪

البته رقم اعلام شده برای فوریه نیز تصحیح شده است‪. ‬اقتصاددانان انتظار داشتند که ‪0.1% ‬کاهش گزارش شود‪. ‬حتی خوش بین ترین اقتصاددانان نیز رقم افزایشی معادل ‪0.8% ‬را پیش بینی می کردند‪.‬

‬وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد که تولید صنعتی در سه ماهۀ نخست سال ‪2013 ‬در مقیاس سه ماهه حدود ‪0.2% ‬رشد داشته است این در حالیست که اقتصاد آلمان در آخرین فصل سال ‪2012 ‬رکودی ‪0.6‬درصدی را تجربه کرد‪. ‬

نظر

• من دیگه نای ندارم ... شب هم نخوابیدم و دیگه سشن نیویورک خودتون بپاید چی میشه ...

من رفتم استراحت کنم

با اجازه دوستان فعلا خدانگهدار

نظر

• ‬بانک مرکزی انگلیس نرخ بهره را در رقم ‪0.5% ‬ثابت نگه داشت‪. ‬میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد نیز تغییر نکرد‪. ‬

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
                        ‬بانک مرکزی انگلیس نرخ بهره را در رقم ‪0.5% ‬ثابت نگه داشت‪. ‬میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد نیز تغییر نکرد‪. ‬

‬کمیتۀ سیاستگذاری پولی بانک مرکزی انگلیس امروز، پنجشنبه، تصمیم گرفت که نرخ بهره را در رقم ‪0.5% ‬تغییر ندهد‪. ‬به این ترتیب از مارس ‪2009 ‬تاکنون نرخ بهره در انگلستان ثابت مانده است‪. ‬این بانک همچنین میزان برنامۀ خرید سرمایه را در رقم ‪375 ‬میلیارد پوند معادل ‪582.90 ‬میلیارد دلار ثابت نگه داشت‪. ‬هر دو تصمیم اخذ شده مورد انتظار تحلیل گران بودند‪. ‬اکثر تحلیل گران معتقدند که بانک مرکزی انگلیس در طی سال جاری میلادی اقدام پولی بیشتری انجام خواهد داد‪. ‬

نظر

• در ایالات متحده‪:‬

‬تعداد مدعیان جدید بیکاری در هفتۀ گذشته با ‪4‬هزار نفر کاهش به ‪323‬هزار نفر رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪335‬هزار نفر گزارش شود‪. ‬

http://www.dol.gov/opa/media/press/eta/ui/current.htm

نظر

• نظرتون در مورد نرخ بهره بین بانکی و اوراق قرضه کوتاه مدت برای پیش بینی سیاست اتخاذی در مورد نرخ بهره پایه بانکی چیه؟

تا اینجای کار پس : نرخ فیوچرز دلار استرالیا ، شاخص بورس و لحن استیتمنت که خانوم کتی لین بر اون اشاره کرده بود.( صحبت اف ایکس رامین عزیز )

نظر

در ایالات متحده‪:‬

‬تعداد مدعیان جدید بیکاری در هفتۀ گذشته با ‪4‬هزار نفر کاهش به ‪323‬هزار نفر رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪335‬هزار نفر گزارش شود‪. ‬

http://www.dol.gov/opa/media/press/eta/ui/current.htm
                              کاهش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده

‬وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که تعداد مدعیان بیکاری در این کشور در هفتۀ گذشته با ‪4000 ‬نفر کاهش بطور تطبیقی فصلی به رقم ‪323‬هزار نفر رسیده است‪

رقم اعلام شده برای دو هفته قبل نیز به ‪3000‬نفر افزایش تصحیح شد‪. ‬اقتصاددانان انتظار داشتند که رقم ‪335‬هزار نفر گزارش شود‪. ‬

‬میانگین حرکتی چهار هفته ای تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به چهارم ماه مه با ‪6,250 ‬نفر کاهش به ‪336,750 ‬نفر رسید‪. ‬این پایین ترین رقم از نوامبر ‪2007 ‬تاکنون است‪.‬

‬تعداد افرادی که در هفتۀ منتهی به ‪27 ‬آوریل پس از گذشت یک هفته همچنان بیکار هستند با ‪27‬هزار نفر کاهش به ‪3,005,000 ‬نفر رسید‪. ‬

ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 05-09-2013, 05:39 PM

نظر

• تدابیر دولت اسلوونی برای مقابله با مشکلات اقتصادی کشور

دولت اسلوونی روز پنجشنبه اعلام کرد در نظر دارد برای مبارزه با مشکلات اقتصادی و مالی تدابیر اقتصادی و مالیاتی مشخصی را به مرحله اجرا درآورد تا در آینده به استعانت از نهادها و سازمانهای بین المللی جهت دریافت کمک های مالی مجبور نشود.مطابق این تدابیر دولت اسلوونی پانزده شرکت و بانکهای بخش دولتی از جمله بانک نوا کی بی ام، دومین بانک بزرگ کشور را خصوصی خواهد کرد.افزایش میزان مالیات بر ارزش افزوده تا سقف ۲۲ درصد نیز از دیگر طرح های دولت اسلوونی برای مبارزه با معضلات اقتصادی کشور است.

نظر

پردازش ...
                                X