اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• USD Index

شاخص دلار همچنان درگیر مقاومت ماهانه

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• در حال تشکیل واگرایی rd+ در تایم h4 و hd+ در تایم روزانه ، صعود در صورت شکستن خط روند
      ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 03-26-2013, 02:04 PM
      فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
      ----------------------------------------
      forexdive@yahoo.com

نظر

• در حال تشکیل واگرایی rd+ در تایم یکساعته دلار ین ، ورود به شرط شکسته شدن خط روند
        فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
        ----------------------------------------
        forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
          رشد قیمت پس از تکمیل الگوی شارک در تایم فریم روزانه را مشاهده کردیم. هم اکنون قیمت در منطقه حساسی قرار دارد ، در صورت شکست سطح 0.8160 رشد اخیر را می توانیم پول بک به شکست خط روند قلمداد کرده و در پی فرصتهای عرضه باشیم .

واکنش قیمت به تبدیل سطح نشان داده شده باید زیر نظر گرفته شود .

همانطور که انتظار داشتیم الگوی دیپ کرب تشکیل شد در صورت مشاهده علائم ریزش میتوان از فرصتهای فروش بهره برد .

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• فردا بانک ها قبرس دوباره شروع به کار خواهند کرد و شرایط سختی برای برداشت از حساب ها اعمال شده
            خروج حداکثر 3000 یورو برای سفرهای خارجی و ترانسفر حداکثر 5000 یورو در ماه برای بقیه حساب ها و حساب های سپرده تا زمان سررسید فریز شده اند

واقعا دزدی تو روز روشن همینه
            در هر حال اعتماد به سیستم بانکی با این کارها خیلی کم شده و کم کم منتظر سرایت آن به دیگر کشورها خواهیم بود

مورد دیگری که برای یورو نگران کننده است وضعیت ایتالیاست که بیش از یک ماه است که کشور بدون حکومت بوده و هیچ حزبی هنوز موفق به تشکیل دولت نشده است
            در میان مدت با توجه به اخبار و فاند قضیه هنوز دور نمای خوبی برای یورو نمی بینم و منتظر افزایش قیمت طلا به جهت تغییر سبد سرمایه گذاران از یورو به طلا هستم
            ویرایش توسط امين : https://www.traderha.com/member/5508-امين در ساعت 03-27-2013, 10:00 PM

نظر

• فكر مي كنم بشه گفت خط روند نزولي شكسته شده و پولبك آن هم انجام شده .
              ولي بايد منتظر شكست قله قبلي به بالا ماند.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2013, 08:53 PM

نظر

• سلام دوستان

گارتلی ایده آل در یورو ین واگرایی هم داده الان در متاتریدر دیدم ولی فراموش کردم روی شکل نشان بدهم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• طلا روزانه. فکر کنم با یه تریگر مناست بعد زدن موج b بشه وارد بای با ریسک به ریوارد خوب شد. الگوی بت ایده آل

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• الگوی خیلی ایده آل 0-5 با ab=cd در انتها. واگرایی هم که مشهوده فقط نمی دونم توی داینامیک تریدر چه جوری باید توی اندیکاتور خط کشید

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• Bank of Cyprus haircut could reach 60% - FT.com

سپرده های بانکی تبدیل به سهام شدند - اکو ویژن

به نظرتون امشب هم یه گپ دیگه داریم؟؟؟

نظر

• EURUSD تایم یک ساعته بین دوتا خط روند گیر کرده

یه سناریو می تونه برگشت و تشکیل گارتلی یا بت باشه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط امين نمایش پست ها

فعلا كه با ١٥ پيپ گپ رو ١/٢٨ باز شد . حالا ببينيم بعدش ميره پايين يا نه.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnak نمایش پست ها
                            فعلا كه با ١٥ پيپ گپ رو ١/٢٨ باز شد . حالا ببينيم بعدش ميره پايين يا نه.
                            شد ١/٢٨٠٧

نظر

• GBPAUD فکر کنم شکست خط تریگر خوبی برای ورود باشه من که وارد میشم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• بعد از شکسته شدن خطروند نزولی با شیب بالا در اواخر هفته پیش , خط روند نزولی دیگری با شیب کمتر تشکیل شد که امروز شکسته شد.
                                با توجه به واگرایی مکدی و الگوی سر و شانه کف هدف اول 1.2915 می باشد.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2013, 08:50 PM

نظر

پردازش ...
                                X