اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mishow نمایش پست ها
    سلام خدمت همه یاران گرامی ***تشکر ویژه از احسان عزیز به علت اطلاع رسانی ***دوستان تنهایتان نخواهیم گذاشت .****..یه موقع اگه خبری شد یه ندا بدید همگی خودمونو میرسونیم...(شوخی)
    نوشته اصلی توسط Amin64 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    روم جدید مبارک باشه. آقا احسان بسیار ممنون از اینکه اینجا رو راه انداختید تا تحلیل های زیبا و اون جو صمیمی ادامه پیدا کنه. مثل اینکه کمی دیر رسیدم ولی خدارو شکر جا نموندم.
    ایشالا که در پلن هم موفق باشید
    نوشته اصلی توسط هويجوري نمایش پست ها
    سلام دوستان

منم اومدم

ميگن هجرت باعث گشايش در كارها ميشه پس به فال نيك مي گيريم

سلام خدمت دوستان و سروران خودم
    دوستان همگی خوش اومدید و با خودتون انرژی و صفای مضاعف به جمع دادید . از ابراز لطف همتون بی نهایت سپاسگزارم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام عليكم
      شماها كي اومديد اينجا؟ مثل اينكه خونه جديدمون اينجاست .
      مباركه

نظر

سلام

روز همگی به خیر و شادی

فکر کنم این تاپیک به زودی شلوغ ترین تاپیک کل فروم های فارسی بشه

بسیار عالی است
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام

روز همگی به خیر و شادی

بسیار عالی است
          سلام آقا نیما

در فروم همسایه همین تاپیک به همین نام وجود داشت و کسانی که الان اینجا تشریف دارند اکثرا همون بچه های اونجا هستن . متاسفانه خانه به دوش شدیم !!!

مطمئنا این فروم با حضور اساتیدی مثل شما به مراتب مکان بهتری برای ترید و ... است
          پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط behnak نمایش پست ها
            سلام عليكم
            شماها كي اومديد اينجا؟ مثل اينكه خونه جديدمون اينجاست .
            مباركه
            سلام بهنک ، یار اکسپرت نویس

دو سه روزی میشه به پیشنهاد احسان اومدیم اینجا ، مدت زیادی نیست
            پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

سال نو را پیشاپیش خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم.

امیدوارم سالی پر از سلامتی و پیپ مثبت برای خودم و همه عزیزان رقم بخوره !

جریان خانه به دوشی ... انتقال ... چیه که در چند تاپیک مشاهده میکنیم ؟

ارادت
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                سلام

روز همگی به خیر و شادی

بسیار عالی است
                سلام و درود براستاد عزیز
                افتخار دادید به تاپیک خودتون .از لطف شما بسیار سپاسگزارم .
                ان شا اله با حضور و حمایت شما و دیگر دوستان همین گونه خواهد شد
                ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 03-17-2013, 01:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                  سال نو را پیشاپیش خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم.

امیدوارم سالی پر از سلامتی و پیپ مثبت برای خودم و همه عزیزان رقم بخوره !

جریان خانه به دوشی ... انتقال ... چیه که در چند تاپیک مشاهده میکنیم ؟

ارادت
                  سلام آقا خلیل
                  سال نو شما هم پیشاپیش مبارک و پر از سلامتی و موفقیت باشه .
                  چیز خاصی نیست . ما همین تاپیک رو توی سایت همسایه داشتیم که به خاطر بخش بورس سایت بخش فارکس حذف شد و همچنین تاپیک ما و الان هم همگی در خدمت پرسپولیس کاپیتال هستیم .
                  امیدواریم بتونیم از دانش و تجربه همه اساتید و دوستان این فروم استفاده لازم رو ببریم

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    سلام
                    به به مهرداد عزیز . آقا خیلی خوشحالم شما هم اومدی . من به بچه ها سپردم که به بقیه خبر بدن .
                    راستی به جناب
                    بهنک هم خبر بدبد چون توی بحث اکسپرت نویسی بهش نیاز داریم
                    ممنون كه به ياد من هم بوديد .

نظر

تبریک سال نو

درود

دی شد و بهمن گذشت فصل بهاران رسید / جلوه ی گلشن به باغ همچو نگاران رسید

چون عید من از فردا شب شروع میشه گفتم سال نو رو پیشاپیش خدمت اساتید محترم و دوستان عزیز تبریک بگم
                      امیدوارم سالی خوش توام با کامیابی و تندرستی پیش رو داشته باشید.

اقا احسان تاپیک تو عید براهه یا قراره مثل ما بره تعطیلات؟
                      خورشید باش
                      که اگر هم بخواهی به کسی نتابی، نتوانی...

نظر

احسان عزيز امشب بازار باز ميشه نظرتون رو در مورد هفته پيش رو داشته باشيم

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                          سلام آقا خلیل
                          سال نو شما هم پیشاپیش مبارک و پر از سلامتی و موفقیت باشه .
                          چیز خاصی نیست . ما همین تاپیک رو توی سایت همسایه داشتیم که به خاطر بخش بورس سایت بخش فارکس حذف شد و همچنین تاپیک ما و الان هم همگی در خدمت پرسپولیس کاپیتال هستیم .
                          امیدواریم بتونیم از دانش و تجربه همه اساتید و دوستان این فروم استفاده لازم رو ببریم
                          یه توضیحی به غریبه های هم می دیهید ببینیم اصلا اینجا چه خبر است؟

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                            یه توضیحی به غریبه های هم می دهید ببینیم اصلا اینجا چه خبر است؟
                            سلام دوست عزیز

با اجازه آقا احسان

اینجا یه تاپیک تحلیل گروهی هست.در واقع دوستان تحلیل های خودشون از زوایای مختلف رو اینجا میذارن و نظرات مخالف و موافق کنار هم قرار میگیره و یه نتیجه مطلوب ازش بیرون میاد.

کلا همه جور تحلیل روی هر ارزی که بخوایم چه از دید تکنیکال چه فاندامنتال انجام میشه.

اینجا دوستان هر پرسشی داشته باشند با کمک بقیه جواب داده میشه.در واقع یک محیط تحلیل دوستانه و صمیمی هست بدون هیچ محدودیتی.

امیدوارم در این فروم جدید با حضور اساتید محترم و دیگر دوستان این تاپیک بیش از پیش رونق بگیره
                            .
                            خورشید باش
                            که اگر هم بخواهی به کسی نتابی، نتوانی...

نظر

نوشته اصلی توسط behnak نمایش پست ها
                              ممنون كه به ياد من هم بوديد .
                              سلام . خواهش می کنم . کوچکترین کاری که می تونستم در مورد یک دوست انجام بدم

نوشته اصلی توسط Amin64 نمایش پست ها
                              درود

اقا احسان تاپیک تو عید براهه یا قراره مثل ما بره تعطیلات؟

سلام . بازار که تعطیلی نداره . من هم هر وقت که بتونم میام . بقیه دوستان رو نمی دونم .
                              ان شا اله که سال خوبی در پیش رو داشته باشیم در کنار هم

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                                یه توضیحی به غریبه های هم می دیهید ببینیم اصلا اینجا چه خبر است؟

سلام علی جان
                                با تشکر از دوست عزیزم آقا مهرداد که توضیحات رو ارائه دادند .
                                فکر کنم اشتباهی شده . آقا ما اینجا مهمانیم و شما قدیمی ها هم میزبان . قراره در کنار هم به اهداف عالی ترید و تحلیل که همان کسب سود حداکثر و حداقل ضرر هست برسیم .
                                امیدوارم که بتونیم مهمان های خوبی برای فروم باشیم .

نظر

پردازش ...
                                X