اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط behnak نمایش پست ها
    احسان عزيز امشب بازار باز ميشه نظرتون رو در مورد هفته پيش رو داشته باشيم
    ابتدا یک عذرخواهی کنم بایت زیاد شدن احوالپرسی در تاپیک و مسایل غیر بازاری . دوستان واقعا شرمنده کردند امیدواریم که بتونیم جبران کنیم

اما برای این هفته یک نگاه مختصر به فارکس فکتوری کردم . ان شا اله رخدادهای مهم رو در طول هفته هر روز با هم مرور می کنیم .

روز دوشنبه اخبار خاصی نداریم و اگر جنگی - طوفانی یا اتفاق خاصی رخ نداره بازار رنجی خواهیم داشت تا روند بازار بیشتر مشخص بشه

روز سه شنبه اخبار مهمی برای پوند مفلوک در این مدت داریم که شامل شاخص تغییرات قیمت مصرف کننده و قیمت تولیذ خواهد بود (cpi-ppi) و همچنین بیانیه تورم بانک مرکزی انگلستان . همچنین برای یورو شاخص تمایلات اقتصادی آلمان zew رو داریم که مهمه و برای آمریکا هم مجوز ساخت و سازهای جدید رو داریم که هرکدوم زمان خودش می تونه تاثیر به سزایی رو حرکت بازار داشته باشه .

روز چهارشنبه : مهمترین روز این هفته رو داریم
    کنفرانس FOMC برگزار میشه و بیانیه FOMC هم منتشر خواهد شد و تاثیر بسیار مهمی در حرکت یورو دلار داره . سری قبل که باعث ریزش شدیدی توی یورو شد تا ببینیم این هفته چه نتایجی داره و روند احتمالی رو همین جلسه احتمالا تعیین خواهد کرد .
    همچنین برای پوند بودجه سالانه منتشر میشه که در بلند مدت تاثیرات خودش رو داره و در کنار اون جلسه کمیته سیاست پولی برگزار میشه و امار مدعیان بیکاری انگلستان هم منتشر خواهد شد .

روز پنج شنبه : روز پرترافیک خبری داریم . و متعاقب اون روز پرنوسانی خواهد
    اخبار زیادی هست که همون روز باید مورد بررسی قرار بگیرند ولی اگر روز قبلش روند شکل بگیره این اخبار تاثیر زیادی ندارند و فقط در حد یک اصلاح و فرصت برای ورود و خروج خواهد بود . فکر کنم 5 شنبه بشه نوسانات خوبی توی بازار گرفت . و احتمال یک خون و خونریزی زیاده و رقابت فروشنده ها و خریدارا زیاده .

روز جمعه : چیز خاصی نداریم جز شاخص IFO آلمان . فکر می کنم این روز خستگی روند و اصلاح رو به همراه داشته باشه احتمال رنج شدن بازار هم زیاده

موفق باشید

ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 03-17-2013, 08:30 PM

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

شب به خیر
      بازار با چه گپ عجیب 150 پیپی باز شد توی یورو دلار

فکر می کنم فرصت خرید خوبی شکل گرفته

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
        ابتدا یک عذرخواهی کنم بایت زیاد شدن احوالپرسی در تاپیک و مسایل غیر بازاری . دوستان واقعا شرمنده کردند امیدواریم که بتونیم جبران کنیم

اما برای این هفته یک نگاه مختصر به فارکس فکتوری کردم . ان شا اله رخدادهای مهم رو در طول هفته هر روز با هم مرور می کنیم .

روز دوشنبه اخبار خاصی نداریم و اگر جنگی - طوفانی یا اتفاق خاصی رخ نداره بازار رنجی خواهیم داشت تا روند بازار بیشتر مشخص بشه

روز سه شنبه اخبار مهمی برای پوند مفلوک در این مدت داریم که شامل شاخص تغییرات قیمت مصرف کننده و قیمت تولیذ خواهد بود (cpi-ppi) و همچنین بیانیه تورم بانک مرکزی انگلستان . همچنین برای یورو شاخص تمایلات اقتصادی آلمان zew رو داریم که مهمه و برای آمریکا هم مجوز ساخت و سازهای جدید رو داریم که هرکدوم زمان خودش می تونه تاثیر به سزایی رو حرکت بازار داشته باشه .

روز چهارشنبه : مهمترین روز این هفته رو داریم
        کنفرانس FOMC برگزار میشه و بیانیه FOMC هم منتشر خواهد شد و تاثیر بسیار مهمی در حرکت یورو دلار داره . سری قبل که باعث ریزش شدیدی توی یورو شد تا ببینیم این هفته چه نتایجی داره و روند احتمالی رو همین جلسه احتمالا تعیین خواهد کرد .
        همچنین برای پوند بودجه سالانه منتشر میشه که در بلند مدت تاثیرات خودش رو داره و در کنار اون جلسه کمیته سیاست پولی برگزار میشه و امار مدعیان بیکاری انگلستان هم منتشر خواهد شد .

روز پنج شنبه : روز پرترافیک خبری داریم . و متعاقب اون روز پرنوسانی خواهد
        اخبار زیادی هست که همون روز باید مورد بررسی قرار بگیرند ولی اگر روز قبلش روند شکل بگیره این اخبار تاثیر زیادی ندارند و فقط در حد یک اصلاح و فرصت برای ورود و خروج خواهد بود . فکر کنم 5 شنبه بشه نوسانات خوبی توی بازار گرفت . و احتمال یک خون و خونریزی زیاده و رقابت فروشنده ها و خریدارا زیاده .

روز جمعه : چیز خاصی نداریم جز شاخص IFO آلمان . فکر می کنم این روز خستگی روند و اصلاح رو به همراه داشته باشه احتمال رنج شدن بازار هم زیاده

موفق باشید

براي دوشنبه همون جنگ و طوفان راه افتاد
        عجب گپي بود . براي من كه سود خيلي خوبي داشت اميدوارم از دوستان كسي زيان سنگين نديده باشه
        در ضمن اين سيستم تحليل روزانه هفته خيلي عالي بود اميدوارم هر هفته اين تحليل رو از شما داشته باشيم.

نظر

Eurjpy

سلام دوستان عزیز صبح اولین روز کاریتون بخیر

این عکسها آپدیت نشدند ، با این گپی که اتفاق افتاد هرچند فرصت خرید کوتاه مدتی شکل گرفته ولی روند کلی نزولی شده

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

Nzdusd

در تایم فریم روزانه کف کانال و الگوی شارک PRZ رو تشکیل دادن .

تریگر در تایم فریم چهارساعته پس از شکست معتبر خط روند

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

با سلام

اینم یک تحلیل ساده از طلا

همانطور که میبینیم طلا در یک کانال صعودی قرار گرفته با توجه به همپوشانی سقف کانال با پیوت ماهیانه و روزانه اتظار افت قیمت تا 1600 رو داریم.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-18-2013, 06:15 PM

نظر

خیلی خوشحالم که دوستان فروم قبلی اینجا جمع شدن و دوباره با تحلیل ها و نکات در مورد بازار بلا کفر در کنار هم خواهیم بود

امسال برای من سال بسیار خوبی بود و با دوستان واسانید خیلی خوبی آشنا شدم
                و امیدوارم سال آینده هم مثل امسال ادامه داشته باشه
                پیشاپیش عید و آغازسال جدید تبریک می گم و سالی شاد و پربرکت برای همه همراه با سلامتی آرزو دارم

خوشبختانه از گپ این هفته من تونستم سود خوبی روی خرید طلا بگیرم
                طلا داخل مثلثی قرار گرفته بود که از بالا شکسته شد و پولبک هم انجام شد
                به نظر من روند صعودی طلا فعلا ادامه داره
                تایم 4 ساعته و مثلث

تایم روزانه و احتمال لمس سقف کانال با توجه به الگوی بت

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2013, 08:56 PM

نظر

Gbpjpy

پوند ین هم زیر نظر داشته باشیم ...

نظر

امسال سال آشنايي و شروع كار من در اين بازار و همچنين آشنايي با همه شما دوستان عزيز بود .
                    خيلي از مطالب ارزشمند همه شما استفاده كردم . اميدوارم سال آينده سالي پر از موفقيت براي همه باشه .
                    سال نو همتون پيشاپيش مبارك باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdadele نمایش پست ها
                      با سلام

اینم یک تحلیل ساده از طلا

همانطور که میبینیم طلا در یک کانال صعودی قرار گرفته با توجه به همپوشانی سقف کانال با پیوت ماهیانه و روزانه اتظار افت قیمت تا 1600 رو داریم.

مهرداد جان میبینم داری روی این فلز منحوس تحلیل می کنی
                      امیدوارم باهاش دوست بشی

من کانال رو با کمی اغماض به شکل زیر در نظر گرفتم و به خرید کوچیک زدم
                      نظرت چیه؟

ویرایش توسط امين : https://www.traderha.com/member/5508-امين در ساعت 03-19-2013, 11:38 AM

نظر

Usdjpy

اصلاح %61.8 حرکت قبلی ، تارگت الگوی INV AB=CD خط روند

نظر

نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
                          اصلاح %61.8 حرکت قبلی ، تارگت الگوی INV AB=CD خط روند

تمام جفت ارزهای ین دارن یه ریزش رونشون میدن
                          به نظرتون چه خبری فاندی پشت این قضیه هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط امين نمایش پست ها

از نظر فاندامنتال فکر میکنم در صورت افت یورو ( قبرس و ... ) با توجه به اینکه سیاست انبساطی دولت ژاپن در حال ملایم تر شدن هست ، ممکنه ین قوی تر بشه .

نظر

مهرداد جان میبینم داری روی این فلز منحوس تحلیل می کنی
                              امیدوارم باهاش دوست بشی

من کانال رو با کمی اغماض به شکل زیر در نظر گرفتم و به خرید کوچیک زدم
                              نظرت چیه؟

ممنون امین جان

انصافا فلز منحوسیه و خیلی کم روش ترید انجام میدم به خاطر حرکات شارپی که داره.

اکثر تحلیلها مبنی بر صعودی بودن طلا حکایت داره.فردا شب جلسه فدرال رزرو داریم باید دید چی ازش در میاد

پیروز باشید

نظر

حاجی به جز خبر ، مدتهاست که در 4ساعته و روزانه -rd داریم دیگه باید کمی اصلاح روند صعودی داشته باشیم ، آخه چقدر صعود؟!
                                فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                                ----------------------------------------
                                forexdive@yahoo.com

نظر

پردازش ...
                                X