اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درصورت عبور قیمت از 1.5060 به دلیل صدور سیگنال توسط سیستم ntd (که در حال آموزش اون در تاپیکی با همین نام هستم ) همچنین وقوع -hd می توان اقدام به سل نمود. البته این تحلیل می تونه هم جهت با خبری باشه که حدود 40 دقیقه دیگه اعلام خواهد شد.
    نظر دوستان چیه؟
    ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 03-19-2013, 01:28 PM
    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها

درصورت عبور قیمت از 1.5060 به دلیل صدور سیگنال توسط سیستم ntd (که در حال آموزش اون در تاپیکی با همین نام هستم ) به وقوع -hd می توان اقدام به سل نمود. البته این تحلیل می تونه هم جهت با خبری باشه که حدود 40 دقیقه دیگه اعلام خواهد شد.
      نظر دوستان چیه؟
      مرسی دوست عزیز

برای ورود به روند صعودی بنظرمن باید 1.5170 شکسته بشه که مقاومت مهمی محسوب میشه و برای ادامه دادن روند نزولی و خروج از تراکم سطح 1.5060 باید شکسته بشه که خودتون بهش

اشاره کردین

در مورد خبر امروز با اجازه اساتید فاندامنتال ، شاخص تورم مصرف کننده cpi و شاخص تورم تولیدکننده ppi در ساعت یک منتشر میشه . که به نظر من با توجه به کاهش ارزش ارز پوند در این یکی

دو ماه که باعث شده نوعی تورم کالاهای وارداتی ( کالاهای مصرفی برای مصرف کننده و مواد اولیه برای تولید کننده ) بوجود بیاد ، افزایش این دو شاخص ممکنه اتفاق بیفته و به ریزش پوند کمک

کنه .
      ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 03-19-2013, 01:31 PM
      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

درصورت عبور قیمت از 1.5060 به دلیل صدور سیگنال توسط سیستم ntd (که در حال آموزش اون در تاپیکی با همین نام هستم ) همچنین وقوع -hd می توان اقدام به سل نمود. البته این تحلیل می تونه هم جهت با خبری باشه که حدود 40 دقیقه دیگه اعلام خواهد شد.
        نظر دوستان چیه؟

با سلام و تشکر

بنظر میاد پوند در حال اصلاح برای صعود بیشتر میباشد بهتره بیشتر راحتیاط کنید .در ضمن در تایم 4 ساعته طبق سیستم ntd روند صعودی است و خطوط الیگاتور کاملا باز هستند و این نزول فقط یک اصلاح در ان تایم است .میشه لطفا بفرمایید بر چه اساسی شما از سیگنال نزولی صحبت کردید؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
          با سلام و تشکر

بنظر میاد پوند در حال اصلاح برای صعود بیشتر میباشد بهتره بیشتر راحتیاط کنید .در ضمن در تایم 4 ساعته طبق سیستم ntd روند صعودی است و خطوط الیگاتور کاملا باز هستند و این نزول فقط یک اصلاح در ان تایم است .میشه لطفا بفرمایید بر چه اساسی شما از سیگنال نزولی صحبت کردید؟

ممنون
          درصورتی که بخواد اون سطح رو بشکنه ، خطوط در شرایط ایده آل قرار خواهند گرفت ، فقط ی نکته اینکه دوستان ، فارکس فکتوری ظاهرا خبرها رو در جهت تقویت پوند پیش بینی کرده.....
          به هر حال جانب احتیاط رو با سایز ترید و استاپ رعایت می کنیم!
          فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
          forexdive@yahoo.com

نظر

درصورتی که بخواد اون سطح رو بشکنه ، خطوط در شرایط ایده آل قرار خواهند گرفت ، فقط ی نکته اینکه دوستان ، فارکس فکتوری ظاهرا خبرها رو در جهت تقویت پوند پیش بینی کرده.....
            به هر حال جانب احتیاط رو با سایز ترید و استاپ رعایت می کنیم!

در تایم 4 ساعته من سیگنال نزولی نمیبینم.در تایم 1 ساعته این سیگنال صادر شده که البته اگر بخواهیم طبق روش بیل ویلیامز عمل کنیم باید آخرین فراکتال شکسته بشه ولی چون تایم 4 ساعته تایید نمی کند ورود خطر ناک اسنت .در ضمن بنظر من خبر ابتدا باعث نزول پوند(در حد پایان اصلاح موج 4 ) وسپس صعود
            خواهد شد .ببینیم چی میشه.

موفق باشیدخواهد شد

نظر

آقا در کل هیچی نشد!!
              بشینیم ببینیم تا دقایقی دیگه آقای یورو کاری از پیش می برن یا خیر
              forexdive@yahoo.com

نظر

پوند به دلار...!
                هنوز که خبری از ریزش نیست تا کانال شکسته نشه....

نظر

نظر دوستان چیه؟

سلام خدمت دوستان عزیز

من فعلا با پوزیشن بای منتظر می مونم تا گپ یورو دلار پر بشه

جناب forexdive ممنونم از مشارکتتون
                  اما توجه داشته باشید واگرایی که بین قله یا دره های اون قله یا دره مخالف ایجاد بشه از اعتبارش خیلی کم میشه در واقع واگرایی اصلی که الان در پوند وجود داره در زیر نشون دادم
                  همچنین پوند بعد از مدتها اومده بالای ابر 4 ساعته و در صورت پولبک به ابر فرصت خرید خواهد بود
                  در تایم روزانه هم چند صفحه قبل یک تحلیل گذاشتم که یک شارک زده در روزانه که می تونه قدرت صعودش رو خیلی زیاد کنه
                  از طرف دیگه پوند الان در سطح S2 پیون سالیانه قرار داره و در این سطح حمایت شده .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    سلام خدمت دوستان عزیز

من فعلا با پوزیشن بای منتظر می مونم تا گپ یورو دلار پر بشه

جناب forexdive ممنونم از مشارکتتون
                    اما توجه داشته باشید واگرایی که بین قله یا دره های اون قله یا دره مخالف ایجاد بشه از اعتبارش خیلی کم میشه در واقع واگرایی اصلی که الان در پوند وجود داره در زیر نشون دادم
                    همچنین پوند بعد از مدتها اومده بالای ابر 4 ساعته و در صورت پولبک به ابر فرصت خرید خواهد بود
                    در تایم روزانه هم چند صفحه قبل یک تحلیل گذاشتم که یک شارک زده در روزانه که می تونه قدرت صعودش رو خیلی زیاد کنه
                    از طرف دیگه پوند الان در سطح S2 پیون سالیانه قرار داره و در این سطح حمایت شده .

سلام
                    burix جان macd , a.o من این شکلی نیست! ( با این همه دره مخالف!) بهرحال با تحلیل شما موافقم اساسی!
                    ولی تحلیل من در تایم 1و4 ساعته بود ولی در تایم بالا بله حق با شماست. حتی انی تی دی می گه اگه سطح 1.5170 شکسته بشه می شه روی صعودش حساب کرد.
                    forexdive@yahoo.com

نظر

سلام
                      burix جان macd , a.o من این شکلی نیست! ( با این همه دره مخالف!) بهرحال با تحلیل شما موافقم اساسی!
                      ولی تحلیل من در تایم 1و4 ساعته بود ولی در تایم بالا بله حق با شماست. حتی انی تی دی می گه اگه سطح 1.5170 شکسته بشه می شه روی صعودش حساب کرد.

مرسی
                      طبق تجربه واگرایی های مکدی رو از همه اندیکاتورهای دیگه قدرتمندتر می دونم
                      ببینید منظور من از قله های مخالف این بود که در اندیکاتور شما برای نشان دادن واگرایی از 2 قله استفاده کردید ولی قبل از تشکیل قله دوم اندیکاتورتون زیر صفر رفته و2 تا دره ایجاد کرده که از اعتبار واگرایی می کاهد باید بر فرض 2 تا قله پشت سر هم تشکیل بشه
                      همونطور که توی مکدی 4 ساعته نشون دادم بین دره های مکدی هیچ قله ای وجود نداره .البته این واگرایی برای قبله و دیگه باهاش صعود کرد و الان بهتره منتظر یک اصلاح برای ورود مجدد به پوزیشن بای بشیم

نظر

Cypriot parliament expected to discard EU bailout scheme
                        درساعت 16.00 به وقت محلی و 18.30به وقت تهران ظاهرا قراره رای گیری بشه سر قانون مالیاتها برحساب بانکی
                        ویرایش توسط مهرداد : https://www.traderha.com/member/8015-مهرداد در ساعت 03-19-2013, 05:21 PM

نظر

مثل اینکه برق چهارشنبه سوری ما ترق توروقش به اروپا هم رسید و یورو رو ریزشی کرد.

بنده خداها دم عیدی رو اسیر کردن.الان اونجا پسته گرونتر از ایران هم فکر کنم شده باشه

خب امروز یه استعفای وزیر دارایی قبرس رو داشتیم که رییس جمهورش مخالفت کرده فعلا.همچنین رای گیری بر سر گرفتن مالیات از حسابها که دقایقی قبل با رای گیری لغو شد این مصوبه و باید دید واکنش بازار به این خبر چی میتونه باشه
                          Cypriot parliament rejects deposits levy

پیروز باشید
                          ویرایش توسط مهرداد : https://www.traderha.com/member/8015-مهرداد در ساعت 03-19-2013, 11:30 PM

نظر

Usdjpy

ممکنه همچین حرکتی داشته باشیم سپس تحلیلی که در تایم فریم چهار ساعته داشتیم محقق بشه

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

سلام
                              آخرین شب سالتون به خیر
                              خب مثل اینکه یورو قصد نداره این گپ رو پر کنه یک 200 پیپی توی حلقش گیر کرده .ببینیم سوپرایز بعدیشون چیه فردا .
                              منتظر یک واگرایی توی این کف هستم برای صعود که البته ممکنه رخ هم نده .

از طرف دیگه به نظر میرسه پیوت سالیانه مرکزی یک جورایی شکسته .واقعا نمیشه نظر درستی در مورد بازار داد . روند خاصی نمی بینم .

نظر

نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
                                ممکنه همچین حرکتی داشته باشیم سپس تحلیلی که در تایم فریم چهار ساعته داشتیم محقق بشه

اگر از پیوت هفتگی 95.7 عبور کند برای تکمیل بت و برخورد به خط مقاومتی که دو بار تایچ شده حرکت میکند.

تارگت الگوی بت رزیستنس ماهانه 96.3 می باشد .

نظر

پردازش ...
                                X