اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق ترید آنلاین و شبانه روزی در بازار ارز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با تمام این تفاسیر بای رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم. احتمال خیلی خیلی قوی از جمله مواردی است که الگوی هارمونیک و واگرایی با هم فیل میشه.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-02-2013, 05:32 AM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• دلار به ین

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام به همه دوستان
        امیدوارم تعطیلات رو خوب گذرونده باشید
        اولین پست رو تو سال جدید و در روم جدید میزنم
        امیدوارم سالی پر برکت و پر پیپی رو با هم سپری کنیم .
        با اجازه دوستان تحلیلی از یورو / دلار در یک ساعته بعد اتمام الگو و ادامه روند نزولی
        92.1.1.jpg
        در تایم هفتگی در حال تکمیل الگو
        w 7.jpg
        تا زمانی که هدف داری برای رسیدن به اون تلاش کن .

نظر

• نوشته اصلی توسط apadana نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان
          امیدوارم تعطیلات رو خوب گذرونده باشید
          اولین پست رو تو سال جدید و در روم جدید میزنم
          امیدوارم سالی پر برکت و پر پیپی رو با هم سپری کنیم .
          با اجازه دوستان تحلیلی از یورو / دلار در یک ساعته بعد اتمام الگو و ادامه روند نزولی
          [ATTACH=CONFIG]1277[/ATTACH]
          در تایم هفتگی در حال تکمیل الگو
          [ATTACH=CONFIG]1278[/ATTACH]
          سلام و درود

دوست عزیز لطفا" برای تصاویر از لینک زیر استفاده کنید و پس از دانلود گزینه سوم آدرس انجمن را در پست کپی پیست نمایید.

PCM File Upload

بدرود
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• انس با ریزش سنگینی در این هفته رو برو شد

در تایم روزانه من این کانال رو برای انس متصور هستم که با توجه به مکدی شاید یه بالا داشته باشیم

و ممکنه تا سقف کانال و محدود 1600 بالا بره اما از نظر فاندامنتال هنوز دلیلی برای این رشد پیدا نکردم
            و انتظار دارم تا محدوده حمایتی مهم 1532 -1522 افت کنه که در چارت هفتگی دیده می شه

در تحلیل طلا باید شاخص دلار جهانی هم مد نظر قرار گرفته بشه
            الان عدد شاخص با مقاومت 84 روبروست که در صورت تثبیت بالای این عدد افت طلا و نفت ادامه خواهد داشت

در کل به نظرم طلا تا زمانیکه زیر 1520 تثبیت نشه بالا خواهد رفت احتمالا تا 1600 - 1610
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2013, 08:52 PM

نظر

• به نظر میاد میاد پوند داره برای صعود آماده می شه

بالای سقف قبلی یه پندیگ گذاشتم
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2013, 08:59 PM

نظر

• Gold daily

نظر

• عرض سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان و دوستان گل

دوستان سیگنالی روی یورو/ ین داشتم که گفتم در سایت قرار بدهم (به دلیل ریسک پایین )شاید مورد استفاده قرار بگیرد.(اگر در جای نا مناسب قرار دادم از شما عذر می خواهم )

ورود : 124.60
                  تی پی : 123.60
                  استاپ : یکساعته بالای 124.50 کلوز کند . و استاپ به قول بچه ها ناکوتی 20 پیپ .

چون می خواستم این پست رو سریع بنویسم تصویر تهیه نکردم واز این بابت عذر میخوام .

با تشکر
                  خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
                    عرض سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان و دوستان گل

دوستان سیگنالی روی یورو/ ین داشتم که گفتم در سایت قرار بدهم (به دلیل ریسک پایین )شاید مورد استفاده قرار بگیرد.(اگر در جای نا مناسب قرار دادم از شما عذر می خواهم )

ورود : 124.60
                    تی پی : 123.60
                    استاپ : یکساعته بالای 124.50 کلوز کند . و استاپ به قول بچه ها ناکوتی 20 پیپ .

چون می خواستم این پست رو سریع بنویسم تصویر تهیه نکردم واز این بابت عذر میخوام .

با تشکر
                    سلام دوست من
                    ممنون بابت تحلیلی که در فروم قرار دادی
                    اما بعد از این اگه کمی تامل کنی و ضمن قرار دادن تصویر ، روش و دلیلت برای انتخاب چنین پوزیشنی رو هم تشریح کنی فکر کنم کارا و مفیدتر واقع بشه.
                    ما توی این فروم دنبال سیگنال بای و سل نیستیم و صرفا برای یادگیری و تمرین بیشتر دور هم جمع شدیم.
                    موفق باشی
                    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                    ----------------------------------------
                    forexdive@yahoo.com

نظر

• طلا و آخرین وضعیت کانال در تایم فریم روزانه

نظر

• نوشته اصلی توسط امين نمایش پست ها
                        به نظر میاد میاد پوند داره برای صعود آماده می شه

بالای سقف قبلی یه پندیگ گذاشتم
                        این اردرم فعال شد اما سر یک اشتباه و عجله در نقطه ورود بسته شد
                        که دوباره روی 1.5310 خرید انجام شد

نظر

• شاخص دلار جهانی در تایم 4 ساعته کف کانال صعودی رو شکسته و در حال پولبک زدن هست
                          در ادامه با افت این شاخص منتظر رشد بیشتر انس و نفت هستم
                          شاید التهاب کره کاتالیزور این قضیه باشد

نظر

• آخرین وضعیت انس در تایم روزانه در این هفته
                            به نظرتون می تونه الگوی شارک کامل بشه؟؟؟!!

علت فاند رشد طلا هم مشخص شد. آمار ضعیف اقتصادی آمریکا و التهاب کره

نمیدونم چرا تو این سایت احساس غربت می کنم و از دوستان قدیمی کسی مطلب نمی زنه
                            تشکرهاشون رو میبینم اما مطلب نه
                            امیدوارم جمع دوستانه مون مثل قدیم دوباره گرم بشه و دوستام جدید هم بیشتر مارو همراهی کنن

ویرایش توسط امين : https://www.traderha.com/member/5508-امين در ساعت 04-06-2013, 01:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط امين نمایش پست ها
                              نمیدونم چرا تو این سایت احساس غربت می کنم و از دوستان قدیمی کسی مطلب نمی زنه
                              تشکرهاشون رو میبینم اما مطلب نه
                              امیدوارم جمع دوستانه مون مثل قدیم دوباره گرم بشه و دوستام جدید هم بیشتر مارو همراهی کنن

حق با شماست دو هفته اي هست كه كمي اينجا سوت و كور شده . دليلش براي ديگران نميدونم چيه ولي علت دلسردي من به دليل تذكرهايي هست كه از مديريت دريافت كردم بابت اينكه عكسهايي كه ميگذارم از بروكر اين سايت نيست. شايد حق با مديريت سايت باشه ولي دريافت تذكر بابت يه همچين مساله پيش پا افتاده اي كمي باعث دلسردي آدم ميشه . همه ما خوب ميدونيم اينجا كسي به اينكه ديگري با كدوم بروكر كار ميكنه توجه نميكنه چون بحث ها اينجا همه تكنيكالي است و اصلا موضوع بحث بروكر نيست.

نظر

• Gbpjpy

سلام دوستان عزیز

امیدوارم تعطیلات رو به خوبی و خوشی گذرانده باشید و با یک برنامه ریزی و پلن منسجم مجدد روند تریدری خودتون رو سبز تر از سال گذشته آغاز کنید
                                .

------------------------------------------
                                پوند / ین

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

پردازش ...
                                X