اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال رایگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام

قبل از اینکه هفته پیش رو را با سیگنالهای جدید آغاز کنیم اجازه بدهید یک مروری بر عملکرد دو هفته قبل بندازیم .

در حال حاضر دو پوزیشن از هفته قبل باز مانده اند که در روز دوشنبه باید بسته شوند (ترجیحا تا قبل از باز شدن سشن لندن بسته شوند تقریبا ً اکثر پوزیشن ها یا در ساعات اخر روز جمعه و یا ساعات ابتدایی روز دوشنبه بسته میشوند )

ویرایش توسط دلال : https://www.traderha.com/member/14414-دلال در ساعت 08-23-2014, 11:35 PM

نظر

احسنت برشما واقعا عالیست
      کاش اسم تاپیکت عوض میکردی همچنین رایگانم بنظر نمیاد

نظر

با سلام

سيگنال شماره 8

BUY limit @ 96.35 ST : 96.00 AUDJPY
        BUY limit @ 96.60 ST : 96.00 AUDJPY
        BUY limit @ 96.45 ST : 96.00 AUDJPY

سيگنال شماره 9

SELL limit @ 1.7805 ST: 1.7880 GBPAUD
        SELL limit @ 1.7845 ST: 1.7880 GBPAUD
        SELL limit @ 1.7825 ST: 1.7880 GBPAUD

نظر

با سلام

محاسبات حجم سیگنالها به ازاء ریسک 1٪ در حساب 1000 دلاری با احتساب سود 15٪ دو هفته قبل .

نظر

دوست عزيز
            اينكه شما در تايم بالا تريد ميكني و با به سود نشستن پوز استاپ رو تغيير نميدي
            حتي تو بعضي پوزيشنها پوز به ميزان بيشتر از استاپ تو سود رفته و بازهم تغييرش ندادي !!!!!!
            من رو متعجب كرده
            اگر تايم پايين زير ١٥ مين معامله ميكردي حرفي نبود ولي تايم بالا
            چطور سود ميكني !!!!!

Sent from Trader@Meta

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
              دوست عزيز
              اينكه شما در تايم بالا تريد ميكني و با به سود نشستن پوز استاپ رو تغيير نميدي
              حتي تو بعضي پوزيشنها پوز به ميزان بيشتر از استاپ تو سود رفته و بازهم تغييرش ندادي !!!!!!
              من رو متعجب كرده
              اگر تايم پايين زير ١٥ مين معامله ميكردي حرفي نبود ولي تايم بالا
              چطور سود ميكني !!!!!

Sent from Trader@Meta

با سلام

اعتماد به سیستم شرط اساسی است .

وقتی سیستمی امتحان خودشو پس داده باشه دیگه لزومی نداره از استاپ خوردن بترسی و مجبور بشی استاپ را تغییر بدی ... اینقدر من هر هفته اینکار را انجام دادام که دیگه برام به یه کار عادی تبدیل شده و فقط اول هفته اوردر ها را ست میکنم و هفته بعد جمع میکنم بدون حتی کوچکترین استرس و هیجان .

نظر

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها

با سلام

اعتماد به سیستم شرط اساسی است .

وقتی سیستمی امتحان خودشو پس داده باشه دیگه لزومی نداره از استاپ خوردن بترسی و مجبور بشی استاپ را تغییر بدی ... اینقدر من هر هفته اینکار را انجام دادام که دیگه برام به یه کار عادی تبدیل شده و فقط اول هفته اوردر ها را ست میکنم و هفته بعد جمع میکنم بدون حتی کوچکترین استرس و هیجان .
                دوست عزيز يكمقدار ديگه ادامه بدي فكر ميكنم شما گابريل هستي
                و از سليقه جمعي و نحوه رفتار هزاران نفر خبر داري
                يك شادو فيك لازمه تا تمام سود از دست بره و تبديل به ضرر بشه
                شما با استفاده از ابزار تكنيكال كه هميشه ميگه
                منه ابزار احتمال ميدم قيمت به فلان نقطه برسه و اگه نرسيد گفتم احتمال ميدم اينم هم استاپ
                كار ميكنيد
                دليل عمده شكست در بازار مالي كم سوادي نيست بلكه اعتماد بيش از حد به تحليلها و استراتژي ها است
                بنابراين خدمتتون عرض ميكنم به هيچ سيستمي اعتماد ندارم
                و جابجايي استاپ و حفظ سود را جز لاينفك تريد هاي تايم بالا ميدانم
                بودن اكسپرتهاي كه در طول يكسال حساب را چهار برابر كردند و سال بعد كال مارجين

Sent from Trader@Meta

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                  دوست عزيز يكمقدار ديگه ادامه بدي فكر ميكنم شما گابريل هستي
                  و از سليقه جمعي و نحوه رفتار هزاران نفر خبر داري
                  يك شادو فيك لازمه تا تمام سود از دست بره و تبديل به ضرر بشه
                  شما با استفاده از ابزار تكنيكال كه هميشه ميگه
                  منه ابزار احتمال ميدم قيمت به فلان نقطه برسه و اگه نرسيد گفتم احتمال ميدم اينم هم استاپ
                  كار ميكنيد
                  دليل عمده شكست در بازار مالي كم سوادي نيست بلكه اعتماد بيش از حد به تحليلها و استراتژي ها است
                  بنابراين خدمتتون عرض ميكنم به هيچ سيستمي اعتماد ندارم
                  و جابجايي استاپ و حفظ سود را جز لاينفك تريد هاي تايم بالا ميدانم
                  بودن اكسپرتهاي كه در طول يكسال حساب را چهار برابر كردند و سال بعد كال مارجين

Sent from Trader@Meta

شما هیچ چیز از این سیستم نمیدانید ! اگر میدانستید حتماً اعتماد میکردید . تنها راه درک این سیستم فقط بررسی بیشتر سیگنالهاست . از تمام توانایی های خودت در زمینه تکنیکال و فاندامنتال استفاده کن و این سیگنالهایی که قرار داده شده را بررسی و مرور کن !!! شایدقدری به قدرت سیستم پی بردی ...

نظر

سیگنال رایگان

به نظر من اگر كسي سيستم كارايي داشته باشه فورا ميره يك حساب زولو تريدر باز ميكنه
                    و با يك راندمان عالي هزاران نفر در تمام دنيا از طريق زولو بهش لينك ميشن و اسم در سر ليست زولو قرار ميگيره
                    كه از جمع كردن دوزار دوزار از دست مردم خيلي كارا تر و راحتره
                    zulutrade
                    به اكثر بروكرها هم متصل است
                    حتي بركرهايي كه با ايراني ها كار ميكنند
                    بهر حال اميدوارم در صدر ليست زولو قرار بگيريد و بتونيم بهتون افتخار كنيم
                    واسه موبايل هم نرم افزار داره كه ميشه باهاش سيگنالهاي افراد رو فكر كنم تا ده روز مجاني مشاهده كرد
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-25-2014, 04:17 PM

نظر

شما هیچ چیز از این سیستم نمیدانید ! اگر میدانستید حتماً اعتماد میکردید . تنها راه درک این سیستم فقط بررسی بیشتر سیگنالهاست . از تمام توانایی های خودت در زمینه تکنیکال و فاندامنتال استفاده کن و این سیگنالهایی که قرار داده شده را بررسی و مرور کن !!! شایدقدری به قدرت سیستم پی بردی ...

با سلام خدمت دوستان:

جناب دلال این فروم مربوط به تبادل دانش و تجربیات در زمینه ی بازارهای مالی است.
                      و اساتید بزرگی که سالیان سال عمرشان را در این راه دادند و خیلیشان تو این فروم حضور دارند وخالصانه و مخلصانه داشته هاشون رو در حد وقت و انرژی شان چه بسا بیشتر در اختیار همه ی دوستان قرار دادند و میدهند که دست تک تکشان را مخلصانه میبوسم که برکت مادی و معنوی فراوانی را نصیب حال خودشون کردند و میکنند.

حالا شما اگر ادعا داری سیستمت خوب هست و استمنت خوب میزاری دستت درد نکنه اگر واقعا سود میکنی که ظاهرا خدا زیادش کنه نوش جونت زحمت کشیدی حرفی نیست ولی دور از انصاف هست تو که خودت میدونی داری سود میکنی و اگر اینطور ادامه بدی و ادعا داری دیگه میری اون بالا بالاها دوست من....

چه احتیاجی به پول ارائه سیگنال داری .... دلتو به دریا بزن نمیگم همه ی داشته هاتو به دیگران بده یک مقدار توضیح بده برای دوستان.
                      چه بسا افراد بسیار زیادی هستند محترم که ضررهای زیادی در این بازار وا نفسا کردند حتی چه زندگی هایی رو از دست دادند با عمل خیر شما راهشون رو پیدا کنند.و از بلاتکلیفی و ازین شاخه به شاخه پریدن رهایی پیدا کنند.

فکر کنی برای خودم میگم به هیچ وجه من استراتژی شخصی خودمو دارم و در فروم هم مطرح هم کردم و در جهت بهینه سازیش از همه دوستان و اساتید گلم کمک خواستم.

فقط خواستم قدمی برداشته باشم که معنویات این کار هزاران بار بیشتر و پر برکت تر از مزد مادیش هست هر چند با این کار برکت مادی هم وارد کارت میشه.

دیگه خود دانی....
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان:

و اساتید بزرگی که سالیان سال عمرشان را در این راه دادند و خیلیشان تو این فروم حضور دارند وخالصانه و مخلصانه داشته هاشون رو در حد وقت و انرژی شان چه بسا بیشتر در اختیار همه ی دوستان قرار دادند و میدهند که دست تک تکشان را مخلصانه میبوسم که برکت مادی و معنوی فراوانی را نصیب حال خودشون کردند و میکنند.

حالا شما اگر ادعا داری سیستمت خوب هست و استمنت خوب میزاری دستت درد نکنه اگر واقعا سود میکنی که ظاهرا خدا زیادش کنه نوش جونت زحمت کشیدی حرفی نیست ولی دور از انصاف هست تو که خودت میدونی داری سود میکنی و اگر اینطور ادامه بدی و ادعا داری دیگه میری اون بالا بالاها دوست من....

چه احتیاجی به پول ارائه سیگنال داری .... دلتو به دریا بزن نمیگم همه ی داشته هاتو به دیگران بده یک مقدار توضیح بده برای دوستان.
                        چه بسا افراد بسیار زیادی هستند محترم که ضررهای زیادی در این بازار وا نفسا کردند حتی چه زندگی هایی رو از دست دادند با عمل خیر شما راهشون رو پیدا کنند.و از بلاتکلیفی و ازین شاخه به شاخه پریدن رهایی پیدا کنند.

فکر کنی برای خودم میگم به هیچ وجه من استراتژی شخصی خودمو دارم و در فروم هم مطرح هم کردم و در جهت بهینه سازیش از همه دوستان و اساتید گلم کمک خواستم.

فقط خواستم قدمی برداشته باشم که معنویات این کار هزاران بار بیشتر و پر برکت تر از مزد مادیش هست هر چند با این کار برکت مادی هم وارد کارت میشه.

دیگه خود دانی....
                        این شد حرف حساب

نظر

سیگنال رایگان

باور كنيد يكي از سايتهاي معروف ايراني كه سيگنال ارايه ميداد
                          فقط رفته بود يك حساب دمو زولو تريدر باز كرده بود و سيگنالهاي نفرات انتخابي رو به ملت ميفروخت
                          در حساب زولو پروفيت نميبينيد و فقط استاپ رو ميبينيد
                          حالا هر موقع سيگنال استاپ دار و بدون پروفيت ميبينم ياده زولو ميفتم
                          حساب ريل كه نميدي
                          قربونترسيگنال كه ميدي يك تصوير هم از سيستمت بزار دو تا خط هم روش بكش بگيم كار خودشه
                          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-25-2014, 04:43 PM

نظر

دلال جان سیگنال روی انس طلا هم بگذار ببینیم چه قدر سیستم قوی داری

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان:

دیگه خود دانی....

سلام

در بازار مالی پول حرف اول میزنه - نباید توقع داشت کسی منافع کارش رو کم کنه .

مایا جان

اگر فرض بر این باشه سیگنالها کلید جبران مافات کسانی است که ضرر هنگفت کردند بنابر این:

صحبت هزاران دلار ضرر هست - به نظرت نمیارزه برای جبران حجم زیادی ضرر کمی خرج کنیم؟ شاید برای بعضی از حسابها این

آبونمان به اندازه سوآپ پرداختی به بروکر نشه!! با قرار دادن دوفرض (کلید جبران مافات و ضرر هنگفت) ارزش دار میشه.

ضمن میشه سیگنالها رو گروهی خرید !

همه اینها با شرط سودآوری سیستم البته .

با توجه به نبود هیستوری و اکتفا به سیگنالهای این چند هفته قضاوت زوده ...

نظر

با سلام
                                مشكل ما اينه كه سيگنال فروختن رو يك شغل نميدونيم ..اين كار هم مثل اموزش...يا كتاب فرختن يك شغل محسوب ميشه ....ولي سيگنال فروختن هم مستلزم قوانين خودش هست ...

نظر

پردازش ...
                                X