اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال رایگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها
    ریسک فری کردن کار بیهوده ای نیست ! من قبلا هم گفته بودام اگر تمایل داشتید میتوند با ریسک فری کردن پوزیشن ها آنها را برای هفته بعد هم باز نگه دارید !!! نمونش در پست زیر هست ...

سیستم من قطعی نیست ! نمیدانم چه اصراری داری که بگی قطعی هست ... قبلا هم عرض کردم در دیتای 10 ساله بازدهی 90٪ دارد . یعنی انتظار دارم از هر 10 سیگنال احتمال یک استاپ خورده را داشته باشد .

به نظر شما این سیستم و با این دقت و ظرافت نمیشه سالی 20 ٪ سود کرد؟! مگر توقع شما از یک سیستم کارآمد 20٪ سود در سال نبود ؟!

اگر دقت کرده باشی همه پوزیشن های من از نوع limit هستند ! یعنی بازار را به صورت دو بعدی دارم تحلیل میکنم . برو از اساتید بپرس این روش ترید چقدر سخت میباشد و لازمه که تریدر در چه سطحی باشد تا بتواند چنین سیگنالهایی ارائه بدهد آنهم به صورت لایو !!!

دو موضوع :

اول-احتمال برد 90% فاصله چندانی با قطعیت نداره !

دوم- من که استاد ندارم باید در مورد تحلیل دو بعدی از کی سوال کنم؟ بی زحمت میشه خودتون توضیح بدبد؟

نظر

با سلام

پستهای حاشیه ایی این تاپیک به بخش زیر منتقل گردید :

http://forum.broker-fa.org/f96/ایجاد...tml#post142754

از همه کاربران عزیر انتظار داریم با مطالعه دقیق قوانین فروم :

http://forum.broker-fa.org/f96/ایجاد...tml#post142754

قبل از شروع هر کاری با قوانین مربوطه آشنا باشند تا برای خود و دیگران موجبات ناراحتی و......... را فراهم ننمایند . لازم به ذکر است مسئولیت هر کاری به عهده خود شخص میباشد .امیدواریم دیگر شاهد پستهای حاشیه ایی در این فروم نباشیم و بیش از گذشته شاهد پویایی فروم و صمیمیت و دوستی بین کاربران آن باشیم .

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
        دو موضوع :

اول-احتمال برد 90% فاصله چندانی با قطعیت نداره !

دوم- من که استاد ندارم باید در مورد تحلیل دو بعدی از کی سوال کنم؟ بی زحمت میشه خودتون توضیح بدبد؟

با سلام

شما اگر استاد ندارید میتوانید در اینترنت تحقیق کنید اگر منابع فارسی پیدا نکردی منابع خارجی 100٪ توضیح کامل را به شما میدهد .

با تشکر

پ.ن
        دوستان ! اشتباه نکنید ... قرار نیست من اینجا آموزش رایگان فـــــارکس هم بدهم .

ظاهر و باطن سیگنالها به همین ترتیبی که هست . میخواهید قبول کنید یا نکنید در کل تاثیری به حال من نداره .

اگر فکر میکنید نمیتوانید با این سیگنالها سود مورد انتظارتون را از بازار بگیرید ، خوب نخرید ! مجبورتون که نکردم ...

نظر

با سلام

به اطلاع دوستان و همراهان گرامی میرساند بنا به پیشنهاد های متعدد شما عزیزان مبنی بر افتتاح یک حساب مدیریتی (پم) بر آن شدم دو گزینه پیشنهادی را مطرح کنم که بستگی به تصمیم مدیر بروکر pcm دارد.

گزینه اول : همانطور که مستحضراید در بروکر pcm امکان باز کردن حساب پم وجود ندارد بنابراین پیشنهاد میکنم بروکر pcm یک حساب اعتباری به ارزش 50000 دلار (رقم غیر قابل مذاکره میباشد ) برای اینجانب تخصیص داده که فقط سود آن بدون محدودیت قابل برداشت باشد و بعد اینستور حساب به صورت رایگان در اختیار فقط مشتریان این بروکر قرار گیرد .تا همه به طور یکسان و عادلانه ذینفع باشیم و بروکر هم از مزایای تبلیغاتی و هم کمیسیون منتفع شود.

گزینه دوم : یک حساب پم در بروکر همسایه باز خواهم کرد و دوستان میتوانند به راحتی و به صورت رایگان از سود ها منتفع شوند.

صادقانه عرض کنم گزینه دوم برای شخص بنده زیاد خوشایند نخواهد بود زیرا در آن صورت بسیاری از افراد ناچاراً همکاری خود را با تنها بروکر ایرانی جهان قطع خواهند کرد و در نتیجه تنها این بروکر ایرانی pcm هست که متحمل ضرر غیر قابل جبرانی خواهد شد ولی در صورت همکاری بروکر pcm با اینجانب کمیسیون قابل توجهی نصیبش خواهد شد .

نظر

وضعیت سیگنالها هفته سوم 9٪ سود تا این لحظه ...

نظر

حساب پم خیلی خوبه اگر کارگزاری این امکان فراهم کنه خیلی عالیه از مدیران فروم خواهش میکنم در این مورد یک تاپیک نظر سنجی مثل ساعت باز شدن بروکر باز کنند و نتیجه رو با مدیر کارگزاری در میون بزارن

نظر

با سلام جناب دلال چرا روی جفت ارز پوند/ دلار با حجم بیشتری وارد شدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط x-man نمایش پست ها
                  با سلام جناب دلال چرا روی جفت ارز پوند/ دلار با حجم بیشتری وارد شدید؟

با سلام

حجم بیشتر نشده ! ریسک همه پوزیشن ها 1٪ است .

در ضمن من هیچ وقت بدون اوردر لیمیت وارد مارکت نمیشوم .

نظر

با سلام

پوزیشن های هفته سوم هم بسته شدند و نتایج به شرح ذیل میباشد .

نظر

با سلام

به اطلاع دوستان و همراهان گرامی میرساند بنا به پیشنهاد های متعدد شما عزیزان مبنی بر افتتاح یک حساب مدیریتی (پم) بر آن شدم دو گزینه پیشنهادی را مطرح کنم که بستگی به تصمیم مدیر بروکر pcm دارد.

گزینه اول : همانطور که مستحضراید در بروکر pcm امکان باز کردن حساب پم وجود ندارد بنابراین پیشنهاد میکنم بروکر pcm یک حساب اعتباری به ارزش 50000 دلار (رقم غیر قابل مذاکره میباشد ) برای اینجانب تخصیص داده که فقط سود آن بدون محدودیت قابل برداشت باشد و بعد اینستور حساب به صورت رایگان در اختیار فقط مشتریان این بروکر قرار گیرد .تا همه به طور یکسان و عادلانه ذینفع باشیم و بروکر هم از مزایای تبلیغاتی و هم کمیسیون منتفع شود.

گزینه دوم : یک حساب پم در بروکر همسایه باز خواهم کرد و دوستان میتوانند به راحتی و به صورت رایگان از سود ها منتفع شوند.

صادقانه عرض کنم گزینه دوم برای شخص بنده زیاد خوشایند نخواهد بود زیرا در آن صورت بسیاری از افراد ناچاراً همکاری خود را با تنها بروکر ایرانی جهان قطع خواهند کرد و در نتیجه تنها این بروکر ایرانی pcm هست که متحمل ضرر غیر قابل جبرانی خواهد شد ولی در صورت همکاری بروکر pcm با اینجانب کمیسیون قابل توجهی نصیبش خواهد شد .

جناب دلال چه تهدید خطرناکی فکر کنم شما با باز کردن حساب بم در بروکر همسایهpcm ورشکست شود خواهشا تجدید نظر بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                        جناب دلال چه تهدید خطرناکی فکر کنم شما با باز کردن حساب بم در بروکر همسایهpcm ورشکست شود خواهشا تجدید نظر بفرمایید
                        راست ميگه
                        ما كه از شما پسورد حساب ويزيتور حساب ريلتو كه سالها داري باهاش در آمد كسب ميكني رو خاستيم
                        ندادي كه هيچ بروكر رو ملزم كردي يك حساب ٥٠٠٠٠ هزار تايي بهت بده تا يك پسورد ويزيتور بدي
                        شما لطف كن به ناظر محترم سايت پسورد ويزيتور رو بده و ايشون بررسي كنند و ما رو در جريان بزارن تا حداقل برادريت ثابت بشه

Sent from Trader@Meta

نظر

سیگنال

سلام کجایی این هفته نیستی؟

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                            سلام کجایی این هفته نیستی؟
                            با سلام

در خدمت شما هستم .
                            سیگنالهای رایگان به اتمام رسیده ولی نتایج سیگنالهای تجاری همچنان در آخر هر هفته در روزهای شنبه و یکشنبه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت .

با تشکر

نظر

با سلام

در خدمت شما هستم .
                              سیگنالهای رایگان به اتمام رسیده ولی نتایج سیگنالهای تجاری همچنان در آخر هر هفته در روزهای شنبه و یکشنبه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت .

با تشکر
                              ولی فکر کنم هنوز یک ماه تمام نشده باشه!

نظر

با سلام

در خدمت شما هستم .

با تشکر
                                با سلام
                                پست اول تاپیک جناب دلال تاریخ اش مشخص است
                                یک ماه هم زمانش مشخص است
                                فکر کنم تا 11 سپتامبر باید ادامه می دادید

نظر

پردازش ...
                                X