اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیش بینی های یک تریدر خاکی 2

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پیش بینی های یک تریدر خاکی 2

چند سال پیش در فروم "اتوتریدینگ" که الانم فکر کنم باشه تاپیکی با همین نام باز کردم و مدت کوتاهی پیش بینی هامو اونجا قرار دادم که فکر کردم در این فروم هم با همین نام ادامه بدم .و توضیحاتی قبلش باید خدمت دوستان بدم
    روزگاریست که شیطان فریاد می زند​آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد

این تاپیک نه تاپیک تحلیله و نه سیگنال ولی چرا ؟ اگه بخوام سیگنالی باشه میشه حد سود و ورود دقیق مشخص کرد ولی استاپ قضیش فرق میکنه و من اعتقاد به نوع خاصی استاپ پیشرفته که خودم بدست اوردمش و توضیحات و فرمولهای خودشو داره دارم

در مورد تحلیل بگم که من از هیچ روش گفته شده در سایتها و فرومها و کتابها از قبیل هارمونیک و الگو ها و کندل ها و اندیکاتورها و الیوت وهوش مصنوعی و .... استفاده نمیکنم( با اینکه همیشه همه انها رو مطالعه میکنم ) و از نوعی درک خاص بازار که بر اساس تجربه و تکرار گذشته است استفاده میکنم که توضیحات بسیار مفصلی دارد واین نوع کار نمیشه رسم کرد وگله دوستان هم همین بود که اسامی جادوگری و شعبده بازی روش گذاشتند و مثل همه روشها درصد خطا داره .

نام "پیش بینی" شاید بهترین گزینه باشه
    ویرایش توسط ostadfx : https://www.traderha.com/member/8934-ostadfx در ساعت 08-19-2014, 02:36 AM

نظر

chfjpy...........در تایم روزانه این جفت ارز علایم بای نشون میده و 250 پیپ پیشبینی میکنم بالا بره تا 115.62

نفت............
      وضعیت بای خوبی داره و 300 پیپ صعود خواهد کرد و برگشت ها به سل مهم نیستند چون به نظر من هدف اصلی بالاست در نماد clv نفت 98 هدف خوبی است

eurusd......حالت بای قطعی گرفته است.حد سود حداقل 150 پیپ تا 1.3550 میباشد.از کاشتن استاپ زیر دره بدلیل شادو احتمالی خودداری شود چون بای قطعی شده است

audnzd..............در این جفت ارز علایم برگشت قوی دیده میشه و 300 پیپ در اینده ریزش خواهد داشت هر گونه بالا رفتن حتی چند صد پیپ باعث میشه یه پوزیشن دوباره در جهت سل باز کنیم با حد سود 500 یا هر مقدار که بالا رفته .هدف اصلی فعلی سل است

cadchf............... شرایط سل گرفته و در یکی دو ماه اینده تا 200 پیپ پایین خواهد امد و شرایط سل برقرار است .پیشبینی بلند مدت قطعا بای است ولی میان مدت سل میباشد

eurnzd.............هدف های 1.5950 و 1.6050 هستند

gbpaud..............بازار یه چرخی میزنه این حوالی و با ظهور علایم بای وارد پوزیشن بای میشویم .150 پیپ قطعی میشه براحتی سود کرد.

طلا..........200 پیپ ریزش

نظر

نتیجه طلا=+200 پیپ

نظر

نوشته اصلی توسط ostadfx نمایش پست ها
          نتیجه طلا=+200 پیپ

200 پیپ چی؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
            200 پیپ چی؟؟
            lاین پیش بینیها از تحلیل همگانی که قبلا اونجا انجام دادم جمع کردم یکجا .در مورد هر ارز به تحلیل همگانی اون جفتارز باید مراجعه شود

نظر

از چه محدوده ای انتظار ریزش 200پیپی دارید و ایا بعد از این 200ریزش چه انتظاری دارید بای یا سل

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها

از چه محدوده ای انتظار ریزش 200پیپی دارید و ایا بعد از این 200ریزش چه انتظاری دارید بای یا سل
                این پیش بینی چند روز پیش بوده که محقق شد ."تاپیک تحلیل عمومی طلا"

در این تاپیک فقط تمام پیش بینی هامو یکجا جمع کردم و از این به بعد فقط پیش بینی های جدید اینجا ارایه خواهم داد.

در مورد سایر ارزها هم مقدار پیپ گفته شده از زمان اعلام در تاپیک تحلیل عمومی باید حساب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ostadfx نمایش پست ها
                  این پیش بینی چند روز پیش بوده که محقق شد ."تاپیک تحلیل عمومی طلا"

در این تاپیک فقط تمام پیش بینی هامو یکجا جمع کردم و از این به بعد فقط پیش بینی های جدید اینجا ارایه خواهم داد.

در مورد سایر ارزها هم مقدار پیپ گفته شده از زمان اعلام در تاپیک تحلیل عمومی باید حساب کنید
                  من این 200پیپ ریزش را از پست 3 شما که برای دیروز بود زدم چون که دیدم هنوز محقق نشده است به خاطر همین سوال کردم

نظر

در تحلیل همگانی طلا فقط گفته بودید 200 پیپ ریزش داریم، اگر با تحلیل بذارید که دوستان استفاده کنند خیلی بهتر می باشد.
                    ممنون از شما

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                      در تحلیل همگانی طلا فقط گفته بودید 200 پیپ ریزش داریم، اگر با تحلیل بذارید که دوستان استفاده کنند خیلی بهتر می باشد. ممنون از شما
                      پاسخ پست شماره 2 دادم .

نظر

پیش بینی audcad سل حدود 145 پیپ ورود=1.0165 حد سود=1.0020
                        ویرایش توسط ostadfx : https://www.traderha.com/member/8934-ostadfx در ساعت 08-19-2014, 12:04 PM

نظر

سلام قیمت فعلی را بنویسید. و تاریخ روز را تا بعدا بتوان مقایسه کرد. ممنون
                          .

نظر

پردازش ...
                          X