اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بورس و فراتر از بورس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: بورس و فراتر از بورس

دیدگاه شخصی به جفت ارزها و بورس ایران , توصیه ای به خرید و یا فروش ندارم ...

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

eur/jpy H1 ورود همین الان تی پی اول 38% فیبو
    ویرایش توسط P R A V D A : https://www.traderha.com/member/7861-p-r-a-v-d-a در ساعت 10-13-2014, 12:47 PM

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

[QUOTE=P R A V D A;146896]eur/jpy H1 ورود همین الان تی پی اول 38% فیبو
      [

نتیجه :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

Eru/Jpy H1 ورود همین الان این بار هدف 61% فیبو :

[
        ویرایش توسط P R A V D A : https://www.traderha.com/member/7861-p-r-a-v-d-a در ساعت 10-14-2014, 09:45 AM

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

فقط جهت تماشا : ( پارس مینو )
          TP 1 : 6450 & TP 2 : 700
          ویرایش توسط P R A V D A : https://www.traderha.com/member/7861-p-r-a-v-d-a در ساعت 10-27-2014, 03:33 PM

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

ایران خودرو هفتگی :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

نمائی از یورو / دلار , با پر ظرف زمان پس از یک ریزش مختصر حرکت به سمت سقف کانال انتظار میره ( H4 ) :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

افلاطون راگفتند:
                چرا هرگز غمگین نمیشوی؟
                گفت دل برآنچه نمی ماند نمی بندم.
                فردا یک راز است; نگرانش نباش. دیروز یک خاطره بود; حسرتش را نخور. و امروز یک هدیه است;
                قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر.*
                از فشار زندگي نترسيد به ياد داشته باشيد که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبديل ميکنه..
                نگران فردايت نباش
                خدای ديروز و امروز خداى فرداهم هست... ما اولين بار است كه بندگي ميكنيم. ولى او قرنهاست که خدايى ميكند پس به خدايى او اعتماد كن وفردا و فرداها رابه او بسپار...

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

سلام وقت شما عزیزان بخیر :

ریزش طلا رو تا محدوده 1173 پیش بینی میکنم ( h4) .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

نوشته اصلی توسط P R A V D A نمایش پست ها
                    سلام وقت شما عزیزان بخیر :

ریزش طلا رو تا محدوده 1173 پیش بینی میکنم ( h4) .
                    سلام مجدد :
                    حدودا بعد از چهار روز کاری به محدوده مورد نظر رسیدیم البته احتمالا از این محدوده هم کمی پائین تر هم به نظرم ریزش خواهدکرد
                    حرکت بعدی رشد طلا تا 50 درصد خط سبز رنگ کشیده شده را پیش بینی میکنم
                    یعنی محدودی 1202 دلار
                    ( تمام گفته های بالا یک پیش بینی هست شاید هم تحلیل از اعتبار خودش خارج بشود ).
                    جا داره یک تشکر کنم از جناب ایزل عزیز بابت ارائه روش تحلیلشون
                    سپاس و درود فراوان نثار شما عزیزان

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

یک سرمایه گذاری مطمئن تا سه ماه آینده ( سهام شرکت بورس اوراق بهادار ) بازار پایه توافقی :
                      اهداف آتی به ترتیب 750 , 900 , و در نهایت 1000 به بالا تا مجمع شرکت :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

اين اهداف رو چطوري محاسبه كردين
                        با اكسپنشن
                        چقدر بورس كار كردن راحت شده

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                          اين اهداف رو چطوري محاسبه كردين
                          با اكسپنشن
                          چقدر بورس كار كردن راحت شده

تو بورس ایران کار کردن خیلی راحته فقط شما بایستی موقعیت سل بگیری !!!!!!!!!!

نظر

کیوان جان سلام:
                            کیوان جان چیزی رو که خواستید براتون ایمیل کردم باید ببخشید اینجا برات پست میذارم میدونم تاپیک شخصیه و نباید به حریم خصوصی وارد شد.
                            نمیدونم چرا اما هر کاری کردم نمیشد پیام بدم .

نظر

نوشته اصلی توسط P R A V D A نمایش پست ها
                              سلام مجدد :
                              حدودا بعد از چهار روز کاری به محدوده مورد نظر رسیدیم البته احتمالا از این محدوده هم کمی پائین تر هم به نظرم ریزش خواهدکرد
                              حرکت بعدی رشد طلا تا 50 درصد خط سبز رنگ کشیده شده را پیش بینی میکنم
                              یعنی محدودی 1202 دلار
                              ( تمام گفته های بالا یک پیش بینی هست شاید هم تحلیل از اعتبار خودش خارج بشود ).
                              جا داره یک تشکر کنم از جناب ایزل عزیز بابت ارائه روش تحلیلشون
                              سپاس و درود فراوان نثار شما عزیزان
                              سلامی دیگر :
                              به محدوده مورد نظر نزدیک شد , ( حال یک سوال به نظر شما این فلز زرد رنگ با ریزش خودش خط زرد رنگ رو تاچ میکنه ) ؟ امیدوارم
                              و این بازی همچنان ادامه دارد ...
                              همیشه ممنون و سپاس گذار اساتید بزرگوار این فروم بوده و هستم

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

پردازش ...
                              X