اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آ س پ

موج 2 را تمام و در ابتدای موج 3 قرار دارد .

نظر

• [QUOTE=Amir_A;85889]فرصت ایده آل خرید لوله و ماسین ساری ایران (فلوله)....

پول بک به خط روند، واگرایی، الگویه 121...

3میلیون تومان از سهام این شرکت رو خریدم...

ببینیم تا کجا پرواز میکنه...

[/QUOTEسلام دوست عزيز. ميخواستم بدونم چارت شما واسه چه تاريخي هستش؟اين چارت همين الانفلولهDaily.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
        رتکو ...تایم روزانه
        کف کنال صعودی- عکس العمل در سطوح فیبوناچی و واگرایی مخفی صعودی...
        نتیجه رسیدن به تارگت در زمان پیش بینی شده
        https://t.me/peymanhajati

نظر

• هومن جان چارت در تایم فریم روزانه هستش و قیمت نهاییش هم که قیمت امروز هستش 261 تومان(همون قیمت چارت شماست)

منتها بحث سر این هستش که من از متاتریدر رسا استفاده میکنیم که تعدیل نشده هستش و شما از مفید استفاده میکنید که تعدیل شده هست، به همین دلیل هستش ...

نظر

• نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
            با سلام یه چند وقتی میشه پستی نذاشتم از امروز قصد دارم تحلیل ها را تو این تاپیک هم قرار بدم

قطعات اتومبیل ایران : ختوقا

همانطور كه پيش بيني مي شد سهم به محدوده قيمت 133 رسيد و واكنش نشان داد و شروع به رشد كرد و خط گردن را نيز طبق پيش بيني شكست . هم اكنون نمودار قيمت در حال ريزش مي باشد تا با خط گردن پول بك كند . پيشنهاد خريد براي فردا محدوده قيمت 151 تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
              همانطور كه پيش بيني مي شد سهم به محدوده قيمت 133 رسيد و واكنش نشان داد و شروع به رشد كرد و خط گردن را نيز طبق پيش بيني شكست . هم اكنون نمودار قيمت در حال ريزش مي باشد تا با خط گردن پول بك كند . پيشنهاد خريد براي فردا محدوده قيمت 151 تومان
              سلام
              ممنونم از تحلیل های استادانه ی شما که همیشه ازشون لذت میبرم...

در مورد ختوفا (قطعات اتومبیل ایران)...

به نظر من سهم درگیر دو خط روند بسیار قوی هستش که در شکل اول مشاهده میکنید...
              در تایم روزانه هم واگرایی مشهود هستش...

به نظر من صبر کنیم قیمت خودش رو بالای 177 تثبیت بکنه بعد وارد معامله بشیم...

نظر

• صبح بخیر
                روزتان سبز سبز

نظرتان در مورد وپتر بعد از مجمع چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
                LiFe Is A GaMe

نظر

• سلام به همگی امیدوارم همه پرسود باشید
                  تحلیلی که بنده از توسعه صنایع بهشهر (وبشهر) دارم به شکل زیر هست. با ذکر این نکته که این تحلیل، تنها در حد یک تحلیل هست و نیاز به تصحیح دوستان داره و سیگنال محسوب نمیشه. ممنون میشم از دوستانی که بنده را در تحلیلم راهنمایی میکنند. ضمنا این تحلیل بر اساس نسبت های فیبوناچی و کانالکشی است (که همین جا هم بر خودم واجب میدونم از جناب آقای نیما ..... به خاطر کتابهای ارزشمندشون - دوئل با روند و رکن سوم بازار - تشکر کنم به خاطر آموزش کاملی که در زمینه تحلیل تکنیکال در این کتاب ها ارائه شده) و همچنین در خطوط قرمزرنگ انتظار افزایش عرضه این سهم رو دارم.
                  *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenmohsen نمایش پست ها
                    سلام به همگی امیدوارم همه پرسود باشید
                    تحلیلی که بنده از توسعه صنایع بهشهر (وبشهر) دارم به شکل زیر هست. با ذکر این نکته که این تحلیل، تنها در حد یک تحلیل هست و نیاز به تصحیح دوستان داره و سیگنال محسوب نمیشه. ممنون میشم از دوستانی که بنده را در تحلیلم راهنمایی میکنند. ضمنا این تحلیل بر اساس نسبت های فیبوناچی و کانالکشی است (که همین جا هم بر خودم واجب میدونم از جناب آقای نیما ..... به خاطر کتابهای ارزشمندشون - دوئل با روند و رکن سوم بازار - تشکر کنم به خاطر آموزش کاملی که در زمینه تحلیل تکنیکال در این کتاب ها ارائه شده) و همچنین در خطوط قرمزرنگ انتظار افزایش عرضه این سهم رو دارم.
                    توي 2 تا كتابي كه گفتي صحبت از تحليل بازار بر اساس 3 ركن اصلي قيمت - الگو - زمان هستش اما توي تحليل شما هيچ تحليلي از الگو و زمان نداري از لحاظ قيمتي هم نسبتاي فيبو رو نشون ندادي و مشخص نيست از چه فيبويي استفاده كردي...نقطه ورود؟هدف قيمت؟ روند اصل؟ كلاسترهاي زماني و قيمتي؟ الگو؟پيوت ها؟
                    https://t.me/peymanhajati

نظر

• زمگسا

خط روند نزول را شکست و پول بک را تمام نمود اکنون کف کانال صعودی در حال نوسان است و پترن AB = CD reciprocal تکمیلی دارد .

در نتیجه انتظار صعود ازش داریم ............

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
                        توي 2 تا كتابي كه گفتي صحبت از تحليل بازار بر اساس 3 ركن اصلي قيمت - الگو - زمان هستش اما توي تحليل شما هيچ تحليلي از الگو و زمان نداري از لحاظ قيمتي هم نسبتاي فيبو رو نشون ندادي و مشخص نيست از چه فيبويي استفاده كردي...نقطه ورود؟هدف قيمت؟ روند اصل؟ كلاسترهاي زماني و قيمتي؟ الگو؟پيوت ها؟
                        با سلام
                        ممنون از دوستان که نظرات خودشون رو در رابطه با تاپیک بنده به اشتراک میگذارند به خصوص شما دوست عزیز که راهنمایی ها و نکات جالب توجهی را یادآوری کردین.
                        اما دلیل اینکه خطوط فیبوناچی رو نشون ندادم و تنها خطوط قرمزرنگ رو با توجه به این نسبت ها، نشون دادم این بود که شکل بیش از حد شلوغ نشه اما به هر حال نمودار این سهم رو بزرگنمایی کردم و نسبت های فیبوناچی ریتریسممنت و اکسپنشن رو به ترتیب از نقاط C به D و از B به C به D رسم کردم که نکته جالب توجه، همپوشانی این نسبت ها با یکدیگر بود. همچنین اندیکاتور استوکاستیک، به بیان سیگنال روند صعودی میده و حجمی که علی الخصوص امروز وارد این سهم خصوصا در درصد مثبت شده به نظر من نشانگر این هست که روند صعودی این سهم برای کوتاه مدت شروع شده. باز هم تشکر میکنم از دوستان و منتظر نظرات و راهنمایی هایتان هستم.
                        *رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• غاذر

دوستان و اساتید محترم + آقا مصطفی عزیز

اگر تحلیل زمانی مناسب و جامعی از این سهم دارند ممنون می شیم در اختیار ما و بقیه دوستان قرار دهند .

اما از نظر قیمتی به نظرم در شرف رسیدن به کف کانال و تکمیل ab = cd می باشد ....

منتظر نظرات دوستان هستم .

نظر

• فکر کنم کل بازار برای اینکه از مرز 60 هزار رد شه داره محک میخوره و تو فاز استراحته احتمالا چند روز کاری بعد یواش یواش بره بالا .

پیرو و سبز باشید
                            LiFe Is A GaMe

نظر

• رتکو

طبق تحلیل ها که نتونستم تو این صفحات زیاد پیداش کنم طی موج 5 که ذکر شده بود رشد نمود .

اکنون موج 5 را کامل نموده و به سقف کانال رسیده که در نتیجه باید از توش گریخت ........

نظر

• گروه خودرو :
                                برای این گروه شاهد رشد قوی تا مرز 9000 واحد هستیم به طوری که از مرز 4500 واحدی رشد دوبرابری داشته و به 9000 واحد رسیده است.طبیعی است که استراحت موقت داشته باشد.منفی شدن شاخص این گروه موقتی است و شاخص در حال تکمیل کردن موج چهارم الیوت میباشد.این موج حمایتش در محدوده ی 8000 واحدی و حمایت بعدی در 7500 واحدی میباشد.شاخص خودرو برای رسیدن به حمایت 8000 واحدی چیز حدود 3 الی 5 روز نیاز دارد و در صورت عبور از 8000 واحد برای رسیدن به 7500 واحدی حدود 2 الی 3 روز نیاز دارد.بنابراین در کل بین 3 الی 8 روز آینده انتظار داریم شاخص خودرویی به حمایت خود رسیده و دوباره روند صعودی به خود بگیرد که در این صورت هدفش مرز 10500 واحدی یعنی چیزی حدود رشد 24 الی 30 درصدی را نیز دوباره برای این گروه انتظار داریم.

این تحلیل برای یه سایت تحلیلی هستش .
                                LiFe Is A GaMe

نظر

پردازش ...
                                X