اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بيمه ملت و الگوي فنجان و دسته
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5840717081.png

نظر

• فایرا
      بیش از 5 ماه کاری + ( 4.5 ماه بسته بودن نماد) است که فایرا درون یک مثلث در حال نوسان می باشد.اخیرا شاهد تحرکاتی برای رشد از سهم هستیم.در صورتی که نمودار بخواهد الگوی AB=CD تشکیل دهد خطوط مشکی رنگ موانع (مقاومت های) پیش روی آن می باشند.و خط آبی رنگ هدف اولیه(حدود 1000 تومان).هدف ثانویه ما به اندازه قاعده مثلث یعنی حدود 1600 تومان است. با توجه به اینکه مکدی در فاز منفی می باشد بیانگر این است که هنوز خریداران پر قدرت وارد نشدند.
      ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 12-01-2013, 06:12 AM
      موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• حفاری : حرکت در کانال صعودی بلند مدت.
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
          فولاد

دوستان تحلیل کامل فولاد تو صفحه های قبل گذاشتم هست ..... حرکتش رو شرع کرده و پی بر ای ( P/E) عالی ای داره .......

گپش رو داره می ره بالا پر کنه .....

در نتیجه ...........

فولاد 10.000.000 صف خرید شد .............
          ویرایش توسط emad : https://www.traderha.com/member/4019-emad در ساعت 12-01-2013, 10:27 AM

نظر

• دوستان اینجا کسی هست ؟ انور که مال از ما بهترونه ظاهرا.

تو بانکیها زلزله شده چرا همگی صف فروشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
              دوستان اینجا کسی هست ؟ انور که مال از ما بهترونه ظاهرا.

تو بانکیها زلزله شده چرا همگی صف فروشن؟

منم گیج شدم نمیدونم چرا اینطوری برگشتن . در کل فکر میکنم روند میان مدت مثبتی دارند . اما امروز شاید خبری امده باشه که ما خبر نداریم.
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehakrami نمایش پست ها
                ممنون از دوستان
                رامی برای پاسخ دادنشون
                منظورم اینه که کدوم روش رو شما بهینه تر می دونید؟
                در حقیقت یه نظر سنجی است که برام خیلی مهمه.
                ارادتمند
                من هم از تمام روش ها استفاده میکنم فقط با جدیت با ثبت نام در سایت هایی که سیگنال میفروشند مخالفم. چند وقت پیش که در کلاس های آموزشی یکی از کار گزاریها شرکت کرده بودم با بچه های کلاس گروهی تشکیل دادیم و صنایع مختلف رو بین خودمان تقسیم کردیم و بین گروه پنج نفره ای که داشتیم سیگنال رد و بدل میکردیم و بسیار روش مناسبی برای فعالیت گروهی بود . الان که از آن جمع دور هستم ، برای هر گروه صنعت یک سر گروه انتخاب کرده ام و ان نماد صتعت را در کنار شاخص آن صنعت رصد میکنم و شکر که تا حالا خوب بوده ، البته سیگنالهایم رو در نهایت با روش هایی که خودتان هم گفتید چک میکنم.
                همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
                  منم گیج شدم نمیدونم چرا اینطوری برگشتن . در کل فکر میکنم روند میان مدت مثبتی دارند . اما امروز شاید خبری امده باشه که ما خبر نداریم.

پارسیان که تو کانالش داره نوسان میکنه میره بالا

ویرایش توسط bahramirani : https://www.traderha.com/member/9029-bahramirani در ساعت 12-01-2013, 11:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahramirani نمایش پست ها

پارسیان که تو کانالش داره میره بالا

درست حق با شماست روند کلی در کانال این سهم صعودی است و همینطور بقیه گروه . اما منظور بنده این بود که شاید خبری آمده که امروز کل گروه اینطوری منفی شده.

نظر

• اختصاصی تسنیم/نوبخت به مجلس گزارش دادسقف بودجه سال آینده ۱۹۰هزار میلیارد تومان/دلار ۲۵۵۰ تومان و نفت ۱۰۰ دلار

نظر

• در دقایق اولیه معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس ۸۸۹ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۸۴ هزار واحد رسید.

به گزارش تسنیم؛ دقایقی پیش و در جریان معاملات بازار سرمایه، با رشد 889 واحدی، نماگر بورس به ارتفاع 84 هزار و 461 واحدی رسید.

تا این لحظه نیز 349 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 168 میلیارد تومان در 36 هزار نوبت معاملاتی دادوستد شده است.

بر اساس این گزارش، نماد شرکتهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس و گسترش نفت و گاز پارسیان نیز بیشترین تاثیر در روند مثبت شاخص بورس تا این لحظه را به نام خود کرده اند.

نظر

سمگا

بااااااااااااابو ............... بابو بابو بابو چه P/E داره ....... فقط سود نساخته هنوز ......

در حال رسیدن به کف کانال + تکیل موج 2 الیوت ......

فقط نباید آرم خودرو های درون تصویر گیج کنه کسی رو جهت ابراز خلوص نیت و نزدیکی به پروردگار و عرفانه ....

توجه ....این سهمی بود که من به خاطرش چقد داد زدم گفتم بااااااابو چه p/e مرگی ای داره اما فک کنم توجه چندانی بهش نشد با این اطمینانی که من داد می زدم

واقعا کدوم تاپیک یا شخصی همچین چیزی رو اینقد مطمئن معرفی و دعوت به خرید کرده بود

وجدانا هیچ شخص یا تاپیکی همچین سهمی که تو کمتر از 3 هفته بیش از 2 برابر بشه رو معرفی نکرده بود با این قاطعیت و بی مزد و منت .......

دوستان واقعا دلم می خاد بدونم کیا با من این سهم رو خریدن ؟

امیدوارم به هر حال یه عده ای هرچند کم استفاده برده باشند ......

نمادش (( سمگا ))

اینم نتیجه .........

نظر

فولاد

دوستان تحلیل کامل فولاد تو صفحه های قبل گذاشتم هست ..... حرکتش رو شرع کرده و پی بر ای ( P/E) عالی ای داره .......

گپش رو داره می ره بالا پر کنه .....

نتیجه ........

صف خرید 28.000.000 امروز فولاد مبارکه ......

نظر

• اقا عماد کارت درسته...

من نقدینگی نداشتم سمگا از دستم پرید

هنوزم منتظر سهم های طوفانیتون هستیم

نظر

• آقا عماد ما که قبلا ارادتمون رو اعلام کرده بودیم ، متاسفانه من این پست رو ندیدم وگرنه حتما چشم بسته میگرفتم

نظر

پردازش ...
                                X