اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت اساتید گرامی خسته نباشید
    راجب بیمه البرز و درکل سهام های بیمه ای میخواستم بدونم بعد از این افت شدید آیا در آینده نزدیک دوباره شروع به رشد میکند؟؟؟؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudalidadi نمایش پست ها
      عمادجان بسیار ممنون و سپاسگزار از بابت وقتی که گذاشتید.من خیلی دوست دارم که بیشتر تمرکزم رو بزارم رو تیکه آخر نمودار ، اما یه مشکلی همیشه برام وجود داشته و اونم اینه وقتی نمی دونم که در ریز موجهای کدوم موج قبلی هستم یکم تصمیم گیری برام سخت می شه به خاطر همین سعی می کنم از اول نمودار رو تحلیل کنم.باز هم ممنونارادتمندمسعود
      سلام دوست عزیز

ببینید تو موج شماری سعی کنید زیاد به جزئیات خرد و کم زمان که مثلا تو چند دقیقه اتفاق افتاده توجه نکنید و کل موضوع رو نگاه کنید .....

به نظرم اگه بیشتر دید الیوتی داشته باشید بتونه براتون مفید تر باشه مثلا همین جریان موج 1 و 2 و سپس شروع موج 3 بسیار بلند که تو نمودار ها به وفور یافت می شه

کاملا با نگاه به جدول خرید و فروش ها واضح می شه و اگه با درک رفتار خریداران و فروشندگان همراهباشه مطمئن تره

در ضمن همیشه برا جا افتادن چیزی یه برحه ی زمانی باید طی بشه ...... زیاد نگران نباشید با تمرین و

مرور زمان مشکلات با کسب تجربه حل می شه ......

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed098 نمایش پست ها
        با سلام خدمت اساتید گرامی خسته نباشید
        راجب بیمه البرز و درکل سهام های بیمه ای میخواستم بدونم بعد از این افت شدید آیا در آینده نزدیک دوباره شروع به رشد میکند؟؟؟؟

با تشکر
        بیمه البرز رو هر کی بخره ضرر نمی کنه رفیق عزیز .....

الگو کلاسیک سر و شونه رو اون پایین دارید می بینید که ...... ؟

نظر

• یک تحلیل تجربی از

پدرخش

این سهم با وجود تعداد بیش از حد کم سهامی که داره کلا 34 m این قیمت ها براش مفته و مستعد رشد هست .....

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
            سلام دوست عزیزببینید تو موج شماری سعی کنید زیاد به جزئیات خرد و کم زمان که مثلا تو چند دقیقه اتفاق افتاده توجه نکنید و کل موضوع رو نگاه کنید .....به نظرم اگه بیشتر دید الیوتی داشته باشید بتونه براتون مفید تر باشه مثلا همین جریان موج 1 و 2 و سپس شروع موج 3 بسیار بلند که تو نمودار ها به وفور یافت می شه کاملا با نگاه به جدول خرید و فروش ها واضح می شه و اگه با درک رفتار خریداران و فروشندگان همراهباشه مطمئن تره در ضمن همیشه برا جا افتادن چیزی یه برحه ی زمانی باید طی بشه ...... زیاد نگران نباشید با تمرین و مرور زمان مشکلات با کسب تجربه حل می شه ......
            عماد عزیز مجدد سلامبسیار ممنون از بابت وقتی که می گذارید. واقعا با هاتون موافقم بایستی تمرین بسیار داشت. دقیقا پیرو صحبتهای شما من در حال تمرین برای شکار امواج 3 هستم. اما یه مشکلی که در حال حاضر دارم اینه که خیلی از نمودارها مثلا یه 1 و 2 زده و دیگه منتظرم که موج 3 رو بزنه اما می بینم که مجدد یه 1و 2 دیگه می زنه و شاید دوباره اینکار اتفاق بیفته. به خاطر همین موضوع یه مقداری برام سواله که این 1و2 ها در داخل یک موج 3 چرا اتفاق می افته و اینکه چند بار قراره اتفاق بیفته و بالاخره کی قراره که یک 3 شارپ اتفاق بیفته.عماد عزیز خیلی ممنون می شم که من رو در این موضوع راهنمایی کنی.ارادتمند مسعود

نظر

• ارزش گذاري

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudalidadi نمایش پست ها
                عماد عزیز مجدد سلامبسیار ممنون از بابت وقتی که می گذارید. واقعا با هاتون موافقم بایستی تمرین بسیار داشت. دقیقا پیرو صحبتهای شما من در حال تمرین برای شکار امواج 3 هستم. اما یه مشکلی که در حال حاضر دارم اینه که خیلی از نمودارها مثلا یه 1 و 2 زده و دیگه منتظرم که موج 3 رو بزنه اما می بینم که مجدد یه 1و 2 دیگه می زنه و شاید دوباره اینکار اتفاق بیفته. به خاطر همین موضوع یه مقداری برام سواله که این 1و2 ها در داخل یک موج 3 چرا اتفاق می افته و اینکه چند بار قراره اتفاق بیفته و بالاخره کی قراره که یک 3 شارپ اتفاق بیفته.عماد عزیز خیلی ممنون می شم که من رو در این موضوع راهنمایی کنی.ارادتمند مسعود
                دوست من موج 2 باید در نقطه و محدوده ی مناسب و مشخص ایجاد و تکمیل بشه و موج 3 هم حرکت بزرگی است که سطح حمایت قوی و محدوده ی مناسب می خاد

به عبارت دیگه باید ببینی کجا دارن این امواج اتفاق می افتن .... ؟

هزار جا می شه تو نمودار یافت که این موج 2 عمل نکرده الان با یه سلاح نمی شه رفت تو گردباد بازار بلکه دلایل مختلف باید با هم تکمیل و مکمل هم باشن

مثلا الگو هارمونیکی که در پایان خودش موج 2 تمام شده داره قابل اطمینان تره تا موج 2 تو سقف یه نمودار .....

نظر

• ببخشيد دوستان
                  ظاهرا فايل قبلي مشكل داشته
                  ارزش گذاري
                  فقط دقت كنيد اين فايل مطابق با گزارشات سه ماه تغيير مي كند

نظر

دوست من موج 2 باید در نقطه و محدوده ی مناسب و مشخص ایجاد و تکمیل بشه و موج 3 هم حرکت بزرگی است که سطح حمایت قوی و محدوده ی مناسب می خاد به عبارت دیگه باید ببینی کجا دارن این امواج اتفاق می افتن .... ؟ هزار جا می شه تو نمودار یافت که این موج 2 عمل نکرده الان با یه سلاح نمی شه رفت تو گردباد بازار بلکه دلایل مختلف باید با هم تکمیل و مکمل هم باشن مثلا الگو هارمونیکی که در پایان خودش موج 2 تمام شده داره قابل اطمینان تره تا موج 2 تو سقف یه نمودار .....
                    مرسی عماد عزیزمن بیشتر تکیه ام بر الیوت بود اما مثل اینکه باید الگو های هارمونیک رو یاد بگیرم.بازم ممنون

نظر

قچار

مث اینکه واقعا اراده داره که بیاد رو سقف این کانال تراکمی .......

واقعا روزی که تو سایت همه می گفتنش و سر زبونا بود و در حال خرید بودن همه .... می گفتن و صف خرید بود تو سایت گذاشتم تحلیلشو که این سهم باید بیاد رو سقف کانال تراکمی

پیش خودم گفتم یعنی تکنیکال این همه خرید و فشار و ..... رو تحمل می کنه و باز بر می گرده پایین ....

امروز دارم می بینم نتنها پایین اومد بلکه مقاومت به شدت تحسین برانگیزی بر برگشت مجدد رو سقف کانال تراکمی داره .....

بازم مثل همیشه پیشبینی کاملا درست با تمام جزئیات.
                      شما چیزهایی رو میبینین که بعضیا تو کلیاتشم موندن.
                      درود و تشکر

نظر

• وکار

بدون شرح ....... هر چند یه کم دیر شده .....

برگشتش رو روی خط شکسته شده تموم کرده .......

نظر

• جناب عماد. با سلام تو مرقام خبري شده كه صف طولاني چيدند؟

نظر

سهم آبسال

به نظر میاد با توجه به رسیدنش به سقف قبلی با وجود صعود پر قدرتش اما اکنون

با الگو کندل استیکی دوجی یا صلیب هارامی که تو تصویر با دایره مشخصه برخورد کرده که اگه فردا هم منفی بشه احتمال ریزش و عدم رشد تا حداقل 20 روز آینده رو می دیم ......

لابسا = صف فروش نزدیک 1 میلیون ....

واقعا چقدر فروش از خرید خیلی مهم تره .......
                            ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 12-15-2013, 12:57 PM

نظر

• قچار

به نظر رو خط زرد برسه موقع خریدش می شه .......

نظر

• ارزش گذاري

نظر

پردازش ...
                                X