اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پتایر

امواج تناوبی رو به پایان و مثلث شکسته شده کف ......

نظر

• وبیمه

آدم به انسانیت بعضی ها که تو سایت های دیگه اینجور از وبیمه دارن تعریف می کنن شک می کنه ........

اینجوری رسیده به سقف کانال اما یارو تو سایت نوشته مقاومت شکسته شده حالا آماده پرتابه .... سهم از کف پرتاب می شه نه از سقف مگه نزول رو بگه .....

نظر

• سلام عماد جان....میشه هدف اول وساپا را تعیین کنی؟

ممنون بابت تحلیل قشنگت من همون موقع وساپا خریدم

بسیار سهم بابنیادی هست

نظر

• سلام
          نماد وساپا

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
            وبیمه

آدم به انسانیت بعضی ها که تو سایت های دیگه اینجور از وبیمه دارن تعریف می کنن شک می کنه ........

اینجوری رسیده به سقف کانال اما یارو تو سایت نوشته مقاومت شکسته شده حالا آماده پرتابه .... سهم از کف پرتاب می شه نه از سقف مگه نزول رو بگه .....

اقا عماد یکی از تکنیکالیستا گفته : وبیمه با عبور از 220 وارد موج 3 میشه . نظر شما در این مورد چیه؟

نظر

• وبیمه
              بنظرم با توجه به سریع رسیدن قیمت به سقف کانال، قیمت یه مدت به صورت کند و فرسایشی به سمت پایین اصلاح کنه
              و بعد برای شکستن سقف کانال حرکت کنه
              در هر صورت خریدن در این قیمت ریسک بالایی داره
              ویرایش توسط morteza.khabazian : https://www.traderha.com/member/7007-morteza-khabazian در ساعت 12-21-2013, 09:27 PM

نظر

• وقت بخیر یک تحلیل کاملا آموزشی :

صنعتی بارز ( پکرمان )

پر شدن ظرف زمان و همینطور مشخص شدن هدق از نظر قیمت و زمان آن :

هدیه شب یلدا تقدیم به شما .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• خبهمن
                  تشکر از مهدی نوراللهی

نظر

• تحلیل سهام وبشهر در بازار بورس تهران

[ATTACH=CONFIG]2397[/ATTACH]
                    با سلام خدمت دوستان، تحلیل خودم رو از روند حرکتی سهام شرکت وبشهر در اینجا ارائه میدهم.
                    در ابتدا واضح ترین نکته ای که دیده میشود شکل گیری الگوی مثلث است که از نقاط 1 تا 6 اتفاق افتاده است. پس از شکست ضلع بالایی مثلث انتظار داریم که صعود داشته باشیم که این اتفاق افتاده است.
                    نکته ی مهمی که در اینجا دیده میشود این است که پس از طی موج اول قیمت وارد اصلاح شده و در موج دوم تا بین 78 و 61 درصد اصلاح کرده است، در نتیجه انتظار داریم تا محدوده ی بین 161 و 128 درصد اکستنشن موج دوم اصلاح داشته باشیم. برای بدست اوردن محدوده ی قوی تر محدوده ی 100 درصد اکسپنشن مربوط به موج 1 و2 نیز رسم شده است که در نتیجه یک محدوده ی تراکم به نام محدوده ی a بدست می اید ولی نکته ای که وجود دارد این است که پس از اصلاح موج اول قیمت مستقیما به سمت محدوده a حرکت نمیکند بلکه طی گام های نوسانی به سمت این هدف حرکت میکند.
                    پس از حرکت قیمت در موج سوم و همچنین اصلاح 50 درصدی در موج چهارم بار دیگری برای موج 3 و4 محدوده ی 200 درصدی اکستنشن و 100 درصد اکسپنشن را رسم کرده و به محدوده ی b میرسیم.
                    واضح است که پس از این که قیمت محدوده ی b را لمس کرده سریعا ریزش داشته و در گام بعدی بسیار پرشتاب محدوده ی b را شکسته و به سمت محدوده ی a حرکت کرده است.
                    امروز مه من این مطالب را مینویسم قیمت ه محدوده ی a رسیده است و من فکر میکنم قیمت توقف و ریزش اندکی در این محدوده خواهد داشت و احتمالا نخواهد توانست از این بدون مکس عور کند.
                    این اولین تحلیلیست که خودم شخصا انجام دادم، امیدوارم باری شروع خوب بوده باشه
                    فایل های پیوست شده

نظر

• شپنا

الگو AB = CD تکمیل شده اکنون و موج 2 خیلی عالی تکمیل شده ......

در ضمن تحلیل روز های گذشته از ( شبندر ) پا برجاست و امکان شکست کنج افزایش در هفته جاری خیلی بالاست ......

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                        سلام وقت بخیر :

تحلیل کما کان به قوت خود باقیست
                        .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• بچه ها با قند قزوین حال می کنید بیشترین صف مال اونه ......

فولاژ هم علی رغم خبرای گرونی سوخت هنوز بر تبل صعود می کوبه .....

نظر

• سلام اقا عماد...
                            میخواستم نظرتو نسب به وایران بدونم؟

امروز به سقف برخورد کرد و واکنش داد..
                            به نظرت روزهای اتی برای این سهم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

نظر

• تحلیل من از وساپا
                              هر سهمي در مسير صعودش يک استراحتي مي کند و نفسي تازه مي کند.

روند سهم همچنان صعودي است. پس از اينکه سهم با خط ميانه چنگال اندرو برخورد کرد روند صعودي خود را آغاز کرد و در فيبوي 62% يک استراحتي را شروع کرد و تا فيبوي 38% (185) پايين مي آيد و صعودش را دوباره تا هدف اول يعني 220 تومان ادامه مي دهد. هدف دوم 235 تومان است .

طبق فيبوهاي زماني TCR هم هدف اول 31 دسامبر تحقق مي يابد. البته بايد تعطيلات خودمان را اضافه کنيم.

اينم نمودارش :

نظر

• سلام

دوستان من سهمی رو که روش نظری ندارم بحثی راجع بهش نمی کنم ....

چون موقعی که قابل تحلیل بوده ازش تحلیل گذاشتیم ....... مثل همین وایران که الان وضعیت مناسب خرید نداره .....

نظر

پردازش ...
                                X