اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یه حسی داره بهم میگه از شنبه دیگه اوضاع بازار رو به راه می شه ........

و شرایط و احوال و هیجانات به حال عادی خود باز می گردند .... امیدوارم و تقریبا مطمئن ....

نظر

• دوستان از کدوم بخش سایت میتونم دیتاهای روزانه رو دانلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط dehful نمایش پست ها
        متوجه نشدم یعنی شما پوشش 9 ماهه یک شرکت سرمایه گذاری و پی بر ای گروه رو ملاک قیمت گذاری اون میدونید !!؟؟ شرکتی که پیش بینی سود امسالش 1155 ریاله!!
        سود سالهای گذشته واتی : سال 88 (83 ریال) سال 89 (351 ریال) سال 90 (424 ریال) سال 92 (1155 ریال) !!!
        اینا همه یه طرف شایعه تقسیم سود حداکثر شیران هم یه طرف ( شرکت به ازاء هر سهم شیران 372 تومن منظور کرده یعنی فقط 50٪ حالا اگر 2 برابر شود ....)
        صف فروش نشدن این شرکت تو معاملات امروز خیلی حرف واسه گفتن داشت ...
        اینم صف فروش در ۵۱۸ تومن
        داشتم داشتم که حساب نیست
        الان در سایت درج شده که در ۹ ماه ۲۷ تومن سود ساخته مگر بغییر از این است ؟؟؟؟؟
        من به ناو و پرتفوی و سهامهای ارزنده ای که داره کار ندارم
        دم خروس میزان سود دهی است و بس

meta@معامله گری با بخت و اقبال

نظر

• جالبه فکر می کردم این جواب رو بدی!! اگه به اندازه انگشتهای یک دست تونستی سهامی که منفی و صف فروش نباشن بشماری دم خروس که هیچ قسم حصرت عباس رو هم باور میکنم ... !!!
          نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          اینم صف فروش در ۵۱۸ تومن
          داشتم داشتم که حساب نیست
          الان در سایت درج شده که در ۹ ماه ۲۷ تومن سود ساخته مگر بغییر از این است ؟؟؟؟؟
          من به ناو و پرتفوی و سهامهای ارزنده ای که داره کار ندارم
          دم خروس میزان سود دهی است و بس

صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
          و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• سلام
            تو سایت خبرگذاری پاسدارها کامنت بگذارید و بخواهید صالح ابادی استعفا دهد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921107000403

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
              یه حسی داره بهم میگه از شنبه دیگه اوضاع بازار رو به راه می شه ........

و شرایط و احوال و هیجانات به حال عادی خود باز می گردند .... امیدوارم و تقریبا مطمئن ....
              وقتی در دو سه روز اول ریزش از ترس
              اعلام میکنند اوراق تبعی میخان بدن بیرون
              وقتی سیستم انلاین اردر فروش قبول نمیکنه
              حتما اتفاقی افتاده که من و شما از ان بی خبر هستیم
              والا قیمتهای الان اگر ریزشی در کار نباشد بسیار جذاب است
              به هر حال من بیرون نشستم دارم تماشا میکنم
              و فقط شخارک ۴۰۰۰ تومنی دارم اونم رو حساب سود مجمع خریدم
              اگر سبد دو یا سه سهمی باشد یا مثل من تک سهمی
              حداقل با تمرکز روی یک سهم معدل کم میکنم
              فرضا شخارک ۳۵۰۰ میخرم بعد ۳۰۰۰ میخرم
              دیگه مگه قراره چقدر پایین بیاد
              به هر حال اشتباه اصلی نداشتن نقدینگی و تا خر خره سهام خریدن است

نظر

جالبه فکر می کردم این جواب رو بدی!! اگه به اندازه انگشتهای یک دست تونستی سهامی که منفی و صف فروش نباشن بشماری دم خروس که هیچ قسم حصرت عباس رو هم باور میکنم ... !!!
                اخه ساده اندیشی هم حدی داره
                در ۹ ماه ۲۷ تومن ساخته
                چطوری تا اخر سال مالی که چند ماه بیشتر از اون نمونده با وضع خراب بورس میتونه طبق پیش بینی ۱۱۵ تومن سود بسازه
                با اینهمه سبزی بورس شد ۲۷
                در مورد این معجزه ای که تو شرکت قراره اتفاق بیفته و سود ناگهان در این مدت کوتاه چند برابر بشه یک توضیحی بدین !!!!!

نظر

• ساده اندیشی !!! شما اصول کلی بازار رو دارید زیر سوال می برید آخه کدوم شرکت سرمایه گذاری تو 6 ماهه یا 9 ماهه سود شناسایی می کنه؟؟؟ مگه شرکت تولیدیه که فروش داشته باشه!!!
                  نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                  اخه ساده اندیشی هم حدی داره
                  در ۹ ماه ۲۷ تومن ساخته
                  چطوری تا اخر سال مالی که چند ماه بیشتر از اون نمونده با وضع خراب بورس میتونه طبق پیش بینی ۱۱۵ تومن سود بسازه
                  با اینهمه سبزی بورس شد ۲۷
                  در مورد این معجزه ای که تو شرکت قراره اتفاق بیفته و سود ناگهان در این مدت کوتاه چند برابر بشه یک توضیحی بدین !!!!!

صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
                  و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamshahri نمایش پست ها
                    دوستان از کدوم بخش سایت میتونم دیتاهای روزانه رو دانلود کنم
                    در تاپيك درد دلهاي بورسي جناب آ.ز.ا.د.ي و ZOOZE زحمت ديتاها رو به صورت هفتگي يا ميان هفتگي قرار ميدن ... البته تاپيك از امروز فعلا بسته شده ....از اونجا ميتونيد تونيد فعلا ديتاها رو كه تا 5 بهمن موجوده در صفحه 963 تاپيك دانلود كنيد ...اگه بشه تاپيكي به همين عنوان يعني ديتاهاي بورس تهران رو توي فرم داشته باشيم خيلي خوب ميشهhttp://forum.broker-fa.com/f65/%D8%A.../index963.html
                    https://t.me/peymanhajati

نظر

ساده اندیشی !!! شما اصول کلی بازار رو دارید زیر سوال می برید آخه کدوم شرکت سرمایه گذاری تو 6 ماهه یا 9 ماهه سود شناسایی می کنه؟؟؟ مگه شرکت تولیدیه که فروش داشته باشه!!!
                      اینو هر کسی میدونه که شرکت سرمایه گزاری براساس ناو معامله میشه
                      یعنی اگر الان شرکت منحل بشه و از بدهی ها کم بشه به ازای هر سهم چقدر به سهامدار میرسه
                      اما فکر کنم شما منظور بنده رو درک نمیکنید
                      برای روشن شدن مطلب یک نگاه به وصنعت بندازین و بعد اونو با واتی مقایسه کنید

نظر

• من دارم کم کم نقد میکنم. شاید نصف پرتفو

نظر

• نظر

• همیشه برای پیروزی صاحب هست. اما شکست یتیم و بی صاحب است. در شکست ها سعی کنیم مسولیت پذیر تر باشیم

نظر

• جریان خصدرا چیه؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.zareee نمایش پست ها
                                من دارم کم کم نقد میکنم. شاید نصف پرتفو
                                اشتباه می کنید.

نکنید این کار را باخودتان این بازی به انتهای خودش رسیده.

نظر

پردازش ...
                                X