اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    نه ترو خدا
    انفجار یعنی برک اوت
    شما با این نمودار چطور پی به برک اوت بردی
    واقعا این تحلیل ها و این نمودارها رو میبینه و اعتماد بنفس تحلیلگرا
    واقعا میمونه
    دو اتاق اونور تر برین ببینین تکنیکالهای بازار تبادلات ارزی چطور تحلیل میزنند
    توی روند نزولی اکستند شده تحلیل میزنین
    جوانان تازه کار بدانند
    شیب مثبت ار اس ای
    پس بخریم
    یکمقدار برین تو بازار تبادلات ارزی ضرر بدین بفهمین تکنیکال چی میگه
    اگه با شیب مثبت و واگرایی مکدی میشد پول در اورد ما الان تو بازار تبادلات ارزی میلیارد بودیم

send from t meta
    معمولا جواب نمی دم
    ولی بهتر است
    شما هم در عمل کمک حال تاپیک باشید و تحلیل های خود را قرار دهید تا دوستان استفاده کنند.
    موفق باشید دوست من

مردی نبود فتاده را پای زدن
    گر دست فتاده ای بگیری مردی
    ویرایش توسط hamed_7 : https://www.traderha.com/member/12140-hamed_7 در ساعت 05-29-2014, 06:45 PM

نظر

• ببینید افرادی که در سهام ایران فعالند اکثرا افراد نا اگاه هستند و بی مخابا میزنند تو کار سهام و سعی میکنند با فروم گردی و توصیه دیگران سرمایه اش رو به باد بدهند
      در صورتیکه هر کس را بهر کاری ساختند
      وقتی شما یا هر کسی در این فروم تحلیل میزاره خیلی ها چشم بسته ممکنه خرید انجام بدن
      در صورتیکه تکنیکال نهایت ده درصد شاید هم خیلی کمتر بتونه شما رو در یک بازی برنده کنه اگه تحلیل درست باشه
      در خرید سهم یا باید یک مشاور قوی داشته باشید یا باید خودتان تحلیلگر باشید
      در هر صورت تحلیل را حتما با اشاره به نقطه فیل بگزارید
      و بنده ترجیح میدم زیر تحلیل بنویسم نظر شخصی است لطفا با مطالعه اقدام کنید

send from t meta

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        نه ترو خدا
        انفجار یعنی برک اوت
        شما با این نمودار چطور پی به برک اوت بردی
        واقعا این تحلیل ها و این نمودارها رو میبینه و اعتماد بنفس تحلیلگرا
        واقعا میمونه
        دو اتاق اونور تر برین ببینین تکنیکالهای بازار تبادلات ارزی چطور تحلیل میزنند
        توی روند نزولی اکستند شده تحلیل میزنین
        جوانان تازه کار بدانند
        شیب مثبت ار اس ای
        پس بخریم
        یکمقدار برین تو بازار تبادلات ارزی ضرر بدین بفهمین تکنیکال چی میگه
        اگه با شیب مثبت و واگرایی مکدی میشد پول در اورد ما الان تو بازار تبادلات ارزی میلیارد بودیم

send from t meta
        به نظر بنده با این لحن صحبت کردن اصلا درست نیست

بهتره شما که تجربتون زیاده کمک کنید تا دوستان نیز تجربشون زیاد بشه.

قرار نیست همه 1شبه ماینر یا بیل ویلیامز بشن که

بالاخره همه ما در تحلیل های خودمون اشکالاتی داریم که اساتید با بزرگواری گوشزد میکنند.

استاپ مشخص کردن هم به روش ترید هر فرد بر میگرده نه به تحلیل گر.

خود جناب آزادی هم در تحلیلاشون استاپ رو مشخص نمیکنند تا هر کس با روش ترید خود استاپ مشخص کند

مگر در مواقعی که قراره با اون تحلیل و در همان لحظه تریدی صورت بگیره و استاپ مشخص باشه و نیازی به گرفتن تریگر نباشد و یا تریگر داده شده باشد در آن صورت تحلیلگر به این اشاره میکنه که تحلیل تا این زمان اعتبار دارد.

و گرنا در تحلیلی که تریگر نداده و ماژوری مشخص نیست چگونه استاپ مشخص شود!

در هر صورت من فکر میکنم دوستان به این امید تحلیل میزارند که دیگران با تجربه خود به آنها کمک کنند نه اینکه تکنیکال زده بشن!

موفق و پرسود باشید.

نظر

• بانک دی: پرشدن ظرف زمان در فیبوی 0.618 و عکس والعمل سهم به این قیمت...+rd در مک دی ...شکستن خط روند نزولی
          ودادن تریگر...دوستان من تازه کارم...ممنون میشم ایراداتم رو بگید...ضمن اینکه چطور میشه عکس رو مثل باقی دوستان بزرگ نمایش داد؟

بانک دی.jpg
          ویرایش توسط chakavack : https://www.traderha.com/member/14820-chakavack در ساعت 05-29-2014, 10:03 PM

نظر

• [QUOTE=Meta;133461]ببینید افرادی که در سهام ایران فعالند اکثرا افراد نا اگاه هستند و بی مخابا میزنند تو کار سهام و سعی میکنند با فروم گردی و توصیه دیگران سرمایه اش رو به باد بدهند
            در صورتیکه هر کس را بهر کاری ساختند
            وقتی شما یا هر کسی در این فروم تحلیل میزاره خیلی ها چشم بسته ممکنه خرید انجام بدن
            در صورتیکه تکنیکال نهایت ده درصد شاید هم خیلی کمتر بتونه شما رو در یک بازی برنده کنه اگه تحلیل درست باشه
            در خرید سهم یا باید یک مشاور قوی داشته باشید یا باید خودتان تحلیلگر باشید
            در هر صورت تحلیل را حتما با اشاره به نقطه فیل بگزارید
            و بنده ترجیح میدم زیر تحلیل بنویسم نظر شخصی است لطفا با مطالعه اقدام کنید

send from t meta[/QUO

دوست عزیز شما اول جملاتتون سلام نکردید اما ما به شما سلام عرض میکنیم.
            دوست عزیز تحلیل کاملا توجه کن کاملا دید شخصی داشته و نه ترغیب در خرید یا فروش جمله ای رو در پست من میبینید که بگم بخرید یا بفروشید وای به حال اون کسی که بدون ادراک و تحلیل و بالا و پایین کردن خودش خرید کنه این یک پست بود که گفتم ببینم نظر دوستان نظرشون راجب این چیه ما کوچیک دوستانیمو به هیچ عنوان عرض اندام نمیکنیم . من از لحاظ الیوت بررسی کردم گفتم ببینم دوستان نظری دارن بدن.
            راستی تاپیک نگفته که تحلیل فوق زمینی یا حرفه ای بذارید و کاملا تاپیک آموزشی هست.
            در ضمن سخنان شما به هیچ عنوان در من اثری نکرده اما دیدم زیادی داری بالا و پایین میپری. یکم صبر و شکیبایی چیزه خوبیه بهتر از این هست رگات بزنی بیرون خیلی خطرناکه برات یکم ترسیدم فشارت بزنه بالا سکته کنی گفتم چیزی بگم که ناراحتیت کم بشه شرمندت نباشیم.
            از زندگیت لذت ببر بجای بحث کردن .
            استاد نیما حق داشت تاپیکو بست شما نسبت به یک تازه وارد این کارو میکنید نسبت به ایشون چه ظلمهایی کردید. هیچ کس خالی از اشتباه نیست حتی پیامبر که گفت من هم یک بشرم .
            اوکی دوست عزیز با اجازه دیگر دوستان عزیز ما هم از تاپیک خداحافظی میکنیم و دیگه پستی در سایت نمیذاریم و فقط ببینده میمونیم.
            اینو گفتم فکر نکنی به خاطر حرفای شما بود دوستان زیادی هستن در تاپیک که ما کوچیک همشون هستیم و خواهیم ماند ولی در هر جایی یک ......له هست.
            صبور بودنتو بیشتر کن راستی مهندس بپا بنزینت تموم نشه.
            خدانگهدار همه دوستان عزیز موفق باشیدو پیروز.

نظر

• سلام
              هر کسی طبق آموخته های خودش میاد و تحلیل میزاره . ما نباید بهش خورده بگیریم ، بلکه همه باید به هم کمک کنیم برای هر چه بهتر شدن .سیاست این فروم هم از اول بر همین مبنا قرار گرفته . یعنی یاد بگیریم و به دیگران یاد بدیم .همه ما که اینجا هستیم مطمئنآ تحلیلهامون نقایصی داره . پس باید با انتقاد سازنده و راهنمایی درست ، در کمال احترام سعی کنیم به دیگران راهنمایی لازم را بکنیم تا حلیهاشون روز به روز بهتر بشه .

مرسی
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• [QUOTE=Meta;133419]بعد سالها یک مورد رو خوب یاد گرفتم تحلیلگری که نقطه فیل تحلیلشو (استاپ )در تحلیل مشخص نکنه
                تحلیلش بیشتر به یک جک شبیه است[/QUO

سلام خدمت شما و همه دوستان
                خیلی وقته از زمانی که تاپیک استاد بسته شده به تاپیک به صورت مستمر سر نمیزنم و گاه گداری میام و میرم و لذت میبرم دوستان هنوز در تلاش و کسب علم هستن.
                دوست عزیز پست های شمارو هم ما در تاپیک استا د دیدیم دیدم که خالی از اشتباه نبود اما باز از شما تشکر میکردیم چون میدونستیم زحمتو تلاش خودتونو در تحلیل کردید و ما به تلاش شما احترام میذاشتیم حتی اگر هم اشتباه بود.
                چرا افراد رو تخریب میکنید درست نیست اگر تحلیلی درست یا غلط انجام داده دید شخصی خودشو ابراز کرده که از لحاظ دید شما اشتباه هست. نباید توهین به افراد کرد در خور شما نیست که با جملات توهین آمیز افراد رو تخریب کنید . به حدی بنده ناراحت شدم که خواستم جوابی به شما داده باشم پستهای شمارو هم ما دیدیم یک نگاه به گذشته خودتون هم به نظر بد نیست واقعا به دور از اخلاق و معرفت انسانی هست که اینطور رفتارمیکنید دوستمون راست میگفت ظلمهای در حق نیما جان شد که ایشون حق دارن دسترسی به تاپیکشونو قطع کردن اگر انتقادی دارید انتقاد سازنده بکنید و نه توهین کنید به خودتون امیدوار شدید .چه امیدواری به خودتون پیدا کردید که نتونستید در خودتون نگه دارید ابراز کردید.
                منو ببخشید دوستان عزیز که اینطور سخنانمو بی آلایش گفتم ناراحتی من از افرادی به مانند ایشون باعث شد که نتونم ساکت بمونم. یکم شکیبا بااشید اگر تحلیلی از دید خودتون دارید در تاپیک میذاشتید تا دوستمون نوع دیگری از تحلیل رو ببینه و تا اگر اشتباهی کرده متوجه شه.
                درست نیست آقای عزیز اینکارو نکن به خودت ببال ولی غرور رتو به رخ کسی نکش . به روزهای اول خودت که وارد بازار سرمایه شدی فکر کن تا از غرور به دور باشی.
                انشالله همه دوستان پر سود و پیروز باشن و از جملات من ناراحت نشن.
                موفق باشید
                ویرایش توسط mostafadavodi : https://www.traderha.com/member/11137-mostafadavodi در ساعت 05-29-2014, 11:10 PM

نظر

• دوباره از همه دوستان عذر خواهی میکنم.
                  ویرایش توسط mostafadavodi : https://www.traderha.com/member/11137-mostafadavodi در ساعت 05-29-2014, 11:00 PM

نظر

• untitled.jpg
                    وبصادر
                    ویرایش توسط hoars : https://www.traderha.com/member/11640-hoars در ساعت 05-30-2014, 06:29 PM

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                        ثشاهد
                        نمایه نزدیک
                        برخورد با موینگ 50 روزه و احتمال عبور از آن

نمای دور
                        حجم معاملات
                        صعود rsi
                        عبور cci از 100
                        فیبوی 61%

با تشکر از استاد آزاد من.

ثشاهد از نگاه من

نظر

• تصورات من راجب ایرانول ! فکر میکنم اگه بتونه خط سبز رنگُ بشکنه احتمالا تا 1700 تومن رشد کنه !!!

نظر

• واتی

نظر

• آیا ذوب میخواهد حرکت کند یا اینکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              [IMG][/IMG]
                              با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                              زیاد به فکر کسب
                              دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                              و این کلید جز از راه
                              فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• ذوب هنوز فشار فروش داره و اما و اگر ....!!!! (نظر شخصی)
                                .::. شما بايد اهداف بلند مدت داشته باشيد تا از شكستهاي كوتاه مدت نرنجيد .::.

نظر

پردازش ...
                                X