اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
    من در سامانه مفید آنلاین هر کاری میکنم نمی تونم سهام بخرم. پیغام خطا میده.و تصویرش رو گذاشتم.لطفا بگید کجا اشتباه دارم:

دوست عزیز چند تا آیتم را باید کنترل کنی :1- خرید زیر 100000 تومان برای آنلاین ها ممنوع است 2- قیمت و تعداد در محدوده مجاز باشد . فکر کنم در خواست شما زیر 100000 تومان باشه چون تصویر زیاد واضح نیست
    ویرایش توسط sirous41533 : https://www.traderha.com/member/12293-sirous41533 در ساعت 06-23-2014, 10:18 AM

نظر

• آخه در قسمت آستانه حجم سفارش نوشته 1 - 100,000 ، یعنی یک واحد رو هم باید بشه خرید

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
        دوست عزیز چند تا آیتم را باید کنترل کنی :1- خرید زیر 100000 تومان برای آنلاین ها ممنوع است 2- قیمت و تعداد در محدوده مجاز باشد . فکر کنم در خواست شما زیر 100000 تومان باشه چون تصویر زیاد واضح نیست

ممنون. فردا چک می کنم این مورد رو

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
          آخه در قسمت آستانه حجم سفارش نوشته 1 - 100,000 ، یعنی یک واحد رو هم باید بشه خرید
          دوست عزیز حداعقل مبلغ خرید توی سامانه آنلاین صدهزارتومن هستش چون سفارش شما زیر این مبلغ هست سیستم چنین پیغامی را به شما میده
          ویرایش توسط jak110 : https://www.traderha.com/member/8382-jak110 در ساعت 06-23-2014, 03:09 PM
          naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• صنعتی بهشهر ...

احتمال پایان موج A اصلاحی
            پر شدن گپ سال گدشته

صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
            و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
              آرمین عزیز درود

نگاه وارد کردن سرمایه در بازارهای مختلف نیاز به تبحر داره که فرد بازده انتظاری را شناسایی کنه و هیچگونه ربطی به تحلیل و نمودار خط خطی کردن نداره

گاهی اوقات بازار ارز به دلایل بنیادی بازده بهتری نسبت به سهام واسه معامله گران داره و یا اوراق قرضه به دلایل امنیتی سود بیشتری همراه داره ، حال سرمایه گذار یا معامله گر با توجه به تحلیل و چشم اندازی که برای بازارها متصور هست ، وارد اون قسمت میشه و بسا که تحلیل خودش را به اشتراک میزاره.

دلیلی نداره شما در چند معامله موفق به کسب سود نمیکنید تجربه یا دانسته شما ناقص هست ! اون چیزی که کامل هست ، نامش الله هست و بس

در ضمن اگر علم و تجربه نمیشد کتاب کرد و منتقل داد ، هیچ وقت علم بشری توسعه نمیافت. منکر این نیستم که تجربه همراه با دانش هست که باعث موفقیت میشه منتهی باز قابل انتقال هست.

ارادت
              اقا من هر چی بگیم شما یک جوابی داری
              ولی الان نگاه کن هر سهمی رو چهار روز قبل فروختی الان داری ارزونترشو گیر میاری همون سهمهایی که خودت گفتی خریدی و.سود کردی امروز قیمتهاشو نگاه کن
              تجربه الان میگه از بازار خارج شو
              حالا بقول شما یکی ممکنه با کلاس تکنیکال یک تومنی الان بخره
              اگر تجربه داری بدون یک ادم مجرب هیچگاه مثل شما بی هوا و بدون مدیریت سرمایه شیرجه نمیزنه تو سهم
              شما اگه اشنا تو کارگزاری های بزرگ داری مطمنا میدونی که مشتریتان اعتباری همیشه هستند و اکثر رانتی و نوسانگکیر قهار هستند
              یک سوال در مورد میزان معاملات انها این ور سال بکن
              فکر نمیکنم از مشتریان اعتباری نوسانگیر تر و پوست کنده و کلفتر تو این بازار داشته باشیم
              موفق باشی اخوی

نظر

• ثمسکن و هدف احتمالی بر اساس الگوی امواج ولفی :

باشد که ما هم رستگار گردیم
                هرگز نهراسيد از رها کردن خوب براي بدست آوردن عالي جان راکفلر

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                  اقا من هر چی بگیم شما یک جوابی داری
                  ولی الان نگاه کن هر سهمی رو چهار روز قبل فروختی الان داری ارزونترشو گیر میاری همون سهمهایی که خودت گفتی خریدی و.سود کردی امروز قیمتهاشو نگاه کن
                  تجربه الان میگه از بازار خارج شو
                  حالا بقول شما یکی ممکنه با کلاس تکنیکال یک تومنی الان بخره
                  اگر تجربه داری بدون یک ادم مجرب هیچگاه مثل شما بی هوا و بدون مدیریت سرمایه شیرجه نمیزنه تو سهم
                  شما اگه اشنا تو کارگزاری های بزرگ داری مطمنا میدونی که مشتریتان اعتباری همیشه هستند و اکثر رانتی و نوسانگکیر قهار هستند
                  یک سوال در مورد میزان معاملات انها این ور سال بکن
                  فکر نمیکنم از مشتریان اعتباری نوسانگیر تر و پوست کنده و کلفتر تو این بازار داشته باشیم
                  موفق باشی اخوی
                  سلام

برادر متا

من نه ادعایی دارم نه با کارگذاریی رفیق هستم

دوتا موقعیت معاملاتی برای نوسان حداقل 5 درصدی قرار میدم

شما و دیگر معامله گران رو به قضاوت قرا میخونم

کماسه واکنتور
                  ویرایش توسط arminfar : https://www.traderha.com/member/13968-arminfar در ساعت 06-23-2014, 06:58 PM

نظر

• با سلام و تشکر

جناب آرمین فر ظاهرا چارت آکنتور بروز نمیباشد.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                      با سلام و تشکر

جناب آرمین فر ظاهرا چارت آکنتور بروز نمیباشد.

موفق باشید
                      فرمایش شما

صحیح است اون مطلب رو اماده داشتم و برای کسی که پرسیده بود کجا خالی کنم اشاره به روز بعد کرده بودم و قرینه اش

فقط خواستم

نشون بدم

احتیاج به هیچی نیست

باید سهم رو شناخت

و از هر دو نوسان گرفتم

ایا من به شما دروغ بگم تاثیر در واقعیت مالی داره

ایا اثبات ادعا برای ایدی مثل ارمین فر

صحیخ است

من دارم میگم

بازار فرصت میسازه

اگر نمیتونیم

سود کنیم

برای کجی زمین نیست

برای اینکه

بلد نیستیم

فقط همین

نظر

• جناب آرمین
                        شما یک چارت شب بزارید بفرمایید ما فردا کجا وارد شیم و کجا خارج شیم
                        چارت قدیم که دیگه گذشته بدرد نمیخوره
                        البته من تا حالا فکر میکردم رانتی معامله میکنی
                        الان میبینم تکنیکال میزنی
                        نوسانگیری از سهام با قابلیت نقدشوندگی پایین واقعا هنر میخاد
                        بازار نزولی
                        امریکایی : زود بفروش که قیمت داره میاد پایین
                        ایرانی :بخر که قیمت کفه دیگه گیرت نمیاد
                        ایرانی سهامدار : میخان مفت از چنگم در بیارن نمیفروشم
                        بازار صعودی
                        امریکایی : قیمت داره میره بالا بخر جانمونی
                        ایرانی : قیمت چقدر رفته بالا الان بخرم باد داره بهم انداختن ولش کن
                        ایرانی سهامدار: زود فروختم حیف
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-23-2014, 08:22 PM

نظر

جناب آرمین
                          چارت قدیم که دیگه گذشته بدرد نمیخوره
                          البته من تا حالا فکر میکردم رانتی معامله میکنی
                          الان میبینم تکنیکال میزنی
                          بازار نزولی
                          امریکایی : زود بفروش که قیمت داره میاد پایین
                          ایرانی :بخر که قیمت کفه دیگه گیرت نمیاد
                          ایرانی سهامدار : میخان مفت از چنگم در بیارن نمیفروشم
                          بازار صعودی
                          امریکایی : قیمت داره میره بالا بخر جانمونی
                          ایرانی : قیمت چقدر رفته بالا الان بخرم باد داره بهم انداختن ولش کن
                          ایرانی سهامدار: زود فروختم حیف

چشم

حتما موقعیت شد میذارم

دومان

نگاه امریکایی به چارت مخصوص به خودش است

ما در ایران چون نگاه کندل استیکی به چارت داریم

دنبال نقاط برگشت هستیم

این دوتا سبک کاملا با هم متفاوت هستن

اگر دقت کرده باشی استاد ازادی نگاه امریکایی دارن بیشتر دنبال روند هستن نه برگشت روند

مهم اونکه من و شما سود کنیم

حالا هر جور میخواد باشه

با توجه به نزدیکی گزارش ها

سهمهای قطغه سازی رو مناسب میدونم

دوستان خودشون دنبال بهترین نقاط ورود باشن منم اعلام میکنم

اینم یک سیگنال

خکار اگر رفت پایین تر از این قیمت یعنی یک منفی دیگه خورد

اماده نوسان است

اینم برادر متا

هی نگه من دارم قمپوز در میکنم

نظر

• شایان آرانی در گفتگو با ایلنا:
                            حمایت های دولتی خطرناک است

در صورتی که بازار سرمایه بدون دستکاری و حمایت دولت به نقطه تعادل برسد بازار، بازار سالمی است و عرضه و تقاضا در این بازار واقعی خواهد بود.

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: چرا دولت تنها در زمان سقوط شاخص.ها دخالت می.کند و در زمان رشد غیرطبیعی شاخص.ها هیچ اقدامی انجام نمی.دهد.

شاهین شایان آرانی، کارشناس ارشد بازار سرمایه در گفتگو باخبرنگار ایلنا با اشاره به حمایت.های دولت از بورس اظهار داشت:در صورتی که بازار سرمایه بدون دستکاری و حمایت دولت به نقطه تعادل برسد بازار، بازار سالمی است و عرضه و تقاضا در این بازار واقعی خواهد بود.

وی افزود: اما در صورتی که اجازه ندهیم قیمت.ها به نقطه تعادل برسد و بازار تصنعی شود این وضعیت برای بازار خطرناک خواهد بود.

این اقتصاددان در ادامه با اشاره به نزدیک بودن ارزش بازار سرمایه به ارزش تولید ناخالص داخلی افزود: بازار سرمایه بازار کوچکی نیست و تنها در صورتی که شاخص.ها سقوط آزاد داشته باشند سازمان بورس می.تواند با اخذ مجوز از وزیر اقتصاد بازار را سه تا چهار روز متوقف کند تا بتواند علت سقوط را مورد بررسی قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: اما زمانی که روند شاخص.ها کاهشی است و یا زمانی که رشدهای عجیب و غریبی در شاخص.ها با وجود تورم 40درصدی و رشد منفی اقتصادی همانند سال گذشته وجود دارد علت آن باید از سوی دولت مورد بررسی قرار گیرد.

شایان آرانی گفت: چرا دولت تنها در زمان سقوط شاخص.ها دخالت می.کند و در زمان رشد غیرطبیعی شاخص.ها هیچ اقدامی انجام نمی.دهد.

وی گفت: حمایت بی.مورد از بازار سرمایه از سوی دولت نه تنها آثار مثبتی در پی ندارد بلکه برای بازار سرمایه هزینه.بر خواهد شد.

نظر

جناب آرمین
                              وخارزم

جون بیشتر پرتفو آن وبصادر و وپاسار است

یک نگاهی به انها بکنید

چون نزدیک مجمع است باید یک رشدی داشته باشد

فردا نگاه کنید به نحوه خرید ها و فروشها اگر شد پایین تر هم شاید بشه گرفت تو منفی بگیرید

با توجه اندیکاتورها می گم

باقیش دیگه با خودتون

دلیل تکنیکالی و بنیادیش رو هم گفتم

نوسان بگیرید

نظر

• ممنتوم ها هم هفتگی و هم روزانه برگشتهاند.
                                شکست 900 تومان به عنوان تریگر ورودمحسوب می گردد. در صورت شکسته شدن هدف اولیه 980 تومان خواهد بود.

نظر

پردازش ...
                                X