اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• قنیشا-هفتگی
    دوستان نظرتون چیه؟

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• تیتر نوشتن خودش هنری است
      اوباما ناچار به تمدید مذاکرات شد
      مثلا بجای این یکی دیگه مینویسه
      مذاکرات نتیجه ای نداشت و تمدید میگردد
      یا امروز ایسنا تیتر زده
      امکان نوشیدن جام زهر از سوی امریکا در مذاکرات هسته ای

نظر

• دکیمی
        تایم روزانه
        1.کانال نزولی را شکسته
        2.واگرایی مثبت در مکدی و اوسیلاتور
        3.رد کردن مووینگ 200روزه
        تایم هفتگی
        1.کانال نزولی شکسته
        1. تایم هفتگی آر آس آی 50را رد کرده
        2.استوکاستیک و ای دی ایکس سیگنال خرید
        3.پارابولیک سار سیگنال خرید
        تایم ماهانه
        1.آر اس آی سیگنال خرید
        2.کندل رسوخ گر که نشانه سیگنال خرید
        خوب برای ورو میشه منتظر بود تا خط مقاومت 635تومان شکسته شود و قیمت تثبیت بشه
        اولین مقاومت مهم بعدی را میتوان760در نظر گرفت
        تمام نمودارهای که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره و هیچگونه سیگنال خرید فروش نمیباشد
        ویرایش توسط اندی : https://www.traderha.com/member/12095-اندی در ساعت 07-17-2014, 08:31 PM
        تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• نوشته اصلی توسط kingi نمایش پست ها
          سلام. جناب متا نگفتید این چه اندیکاتوری است... تنظیماتش هم لطفا بگید... روشتون فرق میکنه با اون تاپیکی که در انجمن سیستم های معاملاتی دارید؟

اگه کس دیگری از دوستان هم میدونه ممنون میشم بگه
          سلام دوست من اين يكي از ده ها استراتژي در بازار سرمايه هست كه با تجربه بدست مي آيدنام انديكاتو هم مكدي هست شما و من بهتره اگه مي خواهيم تو بازار سرمايه موفق بشيم دنيال ميانبر نباشيم و آموزشهايي كه بزرگان زحمت كشيدند و به رشته تحرير در آوردند رو تهيه و مطالعه كنيم كم كم متوجه ميشيم آقاي متا منظورشون چي هست اگه شما با مطالعه نوشته آقاي متا چيزي رو درك نكرديد تازه اول راه هستيد بريد تكنيكال رو ياد بگيريد الگوهاي شمعي و...

نظر

• نوشته اصلی توسط hoars نمایش پست ها
            سلام دوست من اين يكي از ده ها استراتژي در بازار سرمايه هست كه با تجربه بدست مي آيدنام انديكاتو هم مكدي هست شما و من بهتره اگه مي خواهيم تو بازار سرمايه موفق بشيم دنيال ميانبر نباشيم و آموزشهايي كه بزرگان زحمت كشيدند و به رشته تحرير در آوردند رو تهيه و مطالعه كنيم كم كم متوجه ميشيم آقاي متا منظورشون چي هست اگه شما با مطالعه نوشته آقاي متا چيزي رو درك نكرديد تازه اول راه هستيد بريد تكنيكال رو ياد بگيريد الگوهاي شمعي و...

مرسی از پاسختون... من دوره کامل تکنیکال جناب آزادی و چند تا کتاب دیگه خوندم. از لحاظ تحلیل کردن هم مشکل خاصی ندارم... سوال من در مورد تریدری بود

نظر

• وبیمه
              تایم روزانه
              1.آر اس ای بالای خط 50سیگنال مناسب برای خریدالبته مقاومت چند ماه اخیر منتظر برخورد میباشد که باید دید میتونه ازش رد بشه یا نه چون از نظر زمانی و برخورد یک مقاومت قوی هست
              2.اسیلاتور واگرایی مثبت
              تایم هفتگی
              1.اسیلاتور و مکدی آر اس آی و استوک سیگنال خرید
              مقاومت پیش روی مهم 126تومان اگر بتونه این مقاومت رد کنه فکر کنم تا145هم پیش بره
              اهداف116و131و145و158تومان حد ضرر میشه روی106تومان که حمایت قبل بود قرار داد
              در صورتی که یکشنبه هفته پیشرو هم یکشنبه سیاه باشه شاید دوباره تا قیمت 108تومان لمس بکنه
              تمام سیگنالهای خرید یا فروشی که قرار میدم فقط جنبه تمرین داره

نظر

• نظر

• نظر

• [IMG][/IMG]
                    سلام احتمال ميدم با توجه به واگرايي مثبت در مكدي و كراس انديكاتور استوچ و معاملات پر حجم خط وند نزولي خودش رو به بالا بشكونه بدون در نظر گرفتن نتيجه مذاكرات فروش زمين هم تو برنامه داره
                    ویرایش توسط hoars : https://www.traderha.com/member/11640-hoars در ساعت 07-18-2014, 04:12 PM

نظر

• فولاد آلیاژی یزد-هفتگی

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• دیتا رو از کجا پیدا کنم؟

نظر

• نظر

• نظر

• نظر

پردازش ...
                                X