اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما جناب kevin

یه پیشنهاد داشتم.شما سهام مورد نظرتون رو با امواج الیوت و استراتژی خودتون تحلیل کنید و من هم با چنگال اندرو و ابزارهای خودم.تحلیل هامون وراینجا قرار میدیم و با هم مقایسه میکنیم.

برای کار هم به زودی تحلیل بیمه ی پارسیان رو قرار میدم.

نظرتون چیه؟

دوست عزیز موافقم با نظرتون که با هم تحلیل کنیم در جهت بهبود کار هم
    ولی از مقایسه ......................
    ویرایش توسط blackseven : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-31-2012, 08:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
      من این از دستی گذاشتم نه فقط برای شما برای همه دوستان . این کارت به این علت یکم ذهنتون در گیر کنم .

نکته1:همیشه توی بورس ایران ملاک باید قیمت باشد قیمت ها با شما همیشه صحبت می کند میگن من بخر یا بفروش.

نکته2: شما اگر توی بورس ایران خرید کنید باید حداکثر نگهداری سهم دیگه اخرش حساب کنیم یک هفته است ایا شما به این قیمت ها نگاه می کنید ایا حداکثر توی یک هفته حداقل 6 درصد سود می دهد ......
      دوست عزیز میتونم بپرسم شما چند سال سابقه بورسی دارید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
        دوست عزیز موافقم با نظرتون که با هم تحلیل کنیم در جهت بهبود کار هم
        ولی از مقایسه ......................
        با سلام و تشکر از شما

ممنون از اینکه پذیرفتید همکاری کنید.از صحبت هام برداشت بد نکنید،قصد من فقط اینه که به هم کمک کنیم و قصد مقایسه و اینکه کدوم بهتر بود و بدتر رو ندارم.
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سابقه زیاد مهم نیست طرز خرید سهام است خیلی خیلی مهم است. اون نکته بالا که شما گفتم یک عنصر پول ساز در بازار بورس ایران است برات خودتان جایی یادادش کنید همیشه بهش فکر کنید.حالا چند دیگر درباره بورس ایران.....

نکته اول: شما اقای ازادی را حتما می شناسیدو یقین هم سیستم تریدری ایشان را دیده اید. و جتما به بازار فارکس اشنا هستید و این را قبول دارید بازار فارکس100ها برابر تکنیکال تر نسبت به بازار ایران بس چرا اقای ازدای اینجوری ترید میکنند.

تا الان از خودتان سوال کردین .یا اینکه همه به سو شنا می کنند چرا برای تجربه که شد کمی مخالف دیگران شنا نکنیم بعد از ان لذتش می بریم.

نتیجه:شما از بپرسید چه روشهای تکنیکال بلدین می گویم از گن الیوت بگیر تا اخر..حالا بگو تا الان چقدر از تکنیکال توی بورس استفاده کردین میگم دریغ حتی از یک معامله پس اگر می خواهیم توی بورس ایران کمکم بذاریم کنار..

نکته دوم: بهترین سایت تی سی ام قدیم است وقتی ان را باز می کنی و بروی یک سهام کلیک می کنی صفحه که باز میشه از کوشه سمت راست تا کوشه سمت چپ نکتاتی درباره ان سهم که باید اول کاری روزها بشین فقط روی انها فکر کرد

سازمان بورس دلش برای ما که نسوخته که اون اطلاعات انجا گذاشته پس باید بدونی حتما خیلی مهم جای برای خوددشان انجا دست پا کردن

نکته سوم: یادم دقیق نمی یاد توی کدوم پست بود اقا مصطفی گفته بودند من اول می خواستم تکنیکال یاد بگیرم بروی چارتها نگاه می کردم بعد برای خودم انالیز میکردم که چطوری مثلا خط روند کشیدند اینجوری تکنیکال بلدشد.

حالا شدم یک دفتر 40برگ تهیه کنید فقط توی سایت تی سی ام برید اونجا بهترین عرضه وبهترین تقاضا را نگاه کنید اون سهم ها یاداشت کنید و هر کدام را به چالش بکشید برای چی اونجا قرار گرفتن بعد به چیزها جالبی می رسید.

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید جناب mohsn
            ما شا الله به این همه نکته!!!

تو ایران سهم هایی هست که سالی 1 بار هم به زور معامله میشن که ارزش تحلیل و سرمایه گذاری و خلاصه هیچی رو ندارن.ولی شما نباید این قضیه رو نسبت به همه ی سهم ها به کار ببرید.هر بازاری قابلیت تحلیل تکنیکال رو داره.
            بازار ایران هم به خاطر صعود های زیاد طی سالیان گذشته الان داره نزول میکنه که طبیعیه.شرایط سیاسی و اقتصادی و ...هم تو هر بازاری اثرگذار هستن.حالا تو ایران این عوامل تاثیرگذاری بیشتری نسبت به بقیه کشورها و بازارها داره.

اگر جایی من به خاطر ضعف خودم در تحلیل نتونم روند یک سهم رو درست پیش بینی کنم دلیل بر این نمیشه که بیام و اون و سهم و بازار و خلاصه همه چیز رو بی پایه و اساس بدونم

نظر

سابقه زیاد مهم نیست طرز خرید سهام است خیلی خیلی مهم است. اون نکته بالا که شما گفتم یک عنصر پول ساز در بازار بورس ایران است برات خودتان جایی یادادش کنید همیشه بهش فکر کنید.حالا چند دیگر درباره بورس ایران.....

نکته اول: شما اقای ازادی را حتما می شناسیدو یقین هم سیستم تریدری ایشان را دیده اید. و جتما به بازار فارکس اشنا هستید و این را قبول دارید بازار فارکس100ها برابر تکنیکال تر نسبت به بازار ایران بس چرا اقای ازدای اینجوری ترید میکنند.

تا الان از خودتان سوال کردین .یا اینکه همه به سو شنا می کنند چرا برای تجربه که شد کمی مخالف دیگران شنا نکنیم بعد از ان لذتش می بریم.

نتیجه:شما از بپرسید چه روشهای تکنیکال بلدین می گویم از گن الیوت بگیر تا اخر..حالا بگو تا الان چقدر از تکنیکال توی بورس استفاده کردین میگم دریغ حتی از یک معامله پس اگر می خواهیم توی بورس ایران کمکم بذاریم کنار..

نکته دوم: بهترین سایت تی سی ام قدیم است وقتی ان را باز می کنی و بروی یک سهام کلیک می کنی صفحه که باز میشه از کوشه سمت راست تا کوشه سمت چپ نکتاتی درباره ان سهم که باید اول کاری روزها بشین فقط روی انها فکر کرد

سازمان بورس دلش برای ما که نسوخته که اون اطلاعات انجا گذاشته پس باید بدونی حتما خیلی مهم جای برای خوددشان انجا دست پا کردن

نکته سوم: یادم دقیق نمی یاد توی کدوم پست بود اقا مصطفی گفته بودند من اول می خواستم تکنیکال یاد بگیرم بروی چارتها نگاه می کردم بعد برای خودم انالیز میکردم که چطوری مثلا خط روند کشیدند اینجوری تکنیکال بلدشد.

حالا شدم یک دفتر 40برگ تهیه کنید فقط توی سایت تی سی ام برید اونجا بهترین عرضه وبهترین تقاضا را نگاه کنید اون سهم ها یاداشت کنید و هر کدام را به چالش بکشید برای چی اونجا قرار گرفتن بعد به چیزها جالبی می رسید.
              ممنونم از پاسخگوییتون دوست عزیز

متاسفانه اینجا رو موافق نیستم چون سابقه در هرزمینه ای غالبا تجربه میاره و تجربه یکی از ملزومات اصلی موفقیت هست

نکته اول: بله جناب ازادی رو میشناسم و به ایشون ارادت دارم . نسبتا با بازار فارکس هم اشنا هستم ولی در سطحی نیستم
              که بگم چند برابر تکنیکال تره . واقعیت امر نمیدونم چرا جناب ازادی این جوری ترید میکنن ولی مطمئنا برایند سابقه , تجربه
              علم و ........... هست و نکته خیلی مهم اینکه به بعد روانی شخصیت ایشون سازگاری داره .

نتیجه:خدا رو شکر از نظر تکنیکال در درجه بالایی قرار دارید . این که چقدر از تکنیکال در بورس ایران میشه استفاده کرد یا
              شما چقدر تونستید استفاده کنید دو بحث متفاوت هست . اصولا اعتقاد دارم خواندن , حفظ کردن و یادگیری مرحله اول
              و راحت در هر چیزی هست ولی استفاده کاربردی بسیار سخت (به قول جناب ازادی تحلیل گری و تریدری 2 دنیای متفاوتند)

نکته دوم : این نکته ای که گفتید فقط یکی از موارد قابل بررسی( و البته مهم ) در پلان کاری من در بورس هست .
              از به اشتراک گذاری این تجربه ارزشمند بسیار از شما سپاسگزارم .

نکته سوم : مصطفی عزیز یکی از بهترین تحلیل گران هستند ( اصولا نام بردن از یک شخص نشانه مقبولیت ان شخص
              نزد نقل کننده است) در همین تاپیک تحلیل های تکنیکال مصطفی رو به وفور میتونید پیدا کنید . ولی متوجه منظورتون
              نشدم

دفتر 40 برگ نیاز نیست چون یک سالنامه حداقل 365 صفحه ای برای این کار دارم . در این جمله هم نکته اموزشی
              عالی رو انتقال دادید .

نتیجه نهایی : ممنونم از لطفتون که قابل دونستید و جواب دادید به پست بنده . هدف بنده چیزی نبود جز
              اشنایی بیشتر با سابقه شما در جهت درخواست برای مشارکت بیشتر در این تاپیک

بینهایت ممنون
              ویرایش توسط blackseven : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-31-2012, 01:04 PM

نظر

با سلام و عرض خسته نباشید جناب mohsn
                ما شا الله به این همه نکته!!!

تو ایران سهم هایی هست که سالی 1 بار هم به زور معامله میشن که ارزش تحلیل و سرمایه گذاری و خلاصه هیچی رو ندارن.ولی شما نباید این قضیه رو نسبت به همه ی سهم ها به کار ببرید.هر بازاری قابلیت تحلیل تکنیکال رو داره.
                بازار ایران هم به خاطر صعود های زیاد طی سالیان گذشته الان داره نزول میکنه که طبیعیه.شرایط سیاسی و اقتصادی و ...هم تو هر بازاری اثرگذار هستن.حالا تو ایران این عوامل تاثیرگذاری بیشتری نسبت به بقیه کشورها و بازارها داره.

اگر جایی من به خاطر ضعف خودم در تحلیل نتونم روند یک سهم رو درست پیش بینی کنم دلیل بر این نمیشه که بیام و اون و سهم و بازار و خلاصه همه چیز رو بی پایه و اساس بدونم
                با سلام به جناب ارش بنده قصد جسارت ندارم و نگفتم تکنیکال جواب نمی دهد من گفتم می خواهید توی بورس ایران شما3 ماه کار کنید به اندازه حداقل 50درصد از کسانیکه در داخل توی بازار فارکس کار می کنند در یک سال سود شما از انها

بیشتر باشد حالا یک نمونه از سهم که خرید فروش بهت می گم ..دیروز شپارس 1445خریدم همان دیروز1530 فروختم تازه این خیلی برام جالب نبود حالا شما تکنیکال بخرید میدونید برای چی اینجا شروع به کار کردم بااینکه خیلی مشغله زیاد

دارم.به خاطر دیروز شما به بیمه پارسیان چسبیده بودید حالا امروز برین نگاه کنید حالا یک نکته (بازم می گم این نکات را یاداشت کنید) شما فقط این اعداد می زارم برید ببین کجای توی صفحه بیمه پارسیان است.

4367000.......437000......131000......1000...

نظر

• با سلام خدمت شما

بنده قصد جسارت نداشتم فقط میگم اگر تحلیلی انجام میشه به دید نوسانگیری 1 روزه انجام نمیشه.نمودارهایی که استفاده میشه اکثرا روزانه یا هفتگی هست پس وقتی تحلیلی انجام میشه نباید انتظار داشت 1 روزه به هدف برسه.
                  دیروز هم جناب kevin تحلیل خودشون رو قرار دادن و در ضمن نگفتن 1 روزه سهم بالا میره.من هم گفتم تحلیل رو قرار میدم چون میخوام از این مباحث استفاده کنم و تجربه های دوستان و اشتباهات خودم رو یاد بگیرم.

این اعدادی که قرار میدید رو من که متوجه نمیشم.اگر توضیحات بیشتری بدید ممنون میشم.

نظر

• اون اعدادمال 4 روز قبل و میزان معاملات است 5روز پیش 1000تا سهم فروخته شد یعنی اینکه فروشنده نیست روز بعدش 131000سهم فروخته شده.دیروز437000سهم فروخته شد 4267000سهم فرخته شده یعنی اینکه از سهم خارج شدن

حالا بریم سر اصل مطلب تو تایپ های قبلی نگتم قیمت ها با ما صبحت می کنند وقتی به اینها توجه می کنی می بینی همه اونهایی قیمت پایان خریدن الان فروختن نکته دیگر این سهم الان توی فاز استراحت رفت و یک چیزی اقبال بازار اصلا به

سمت شرکتهای بیمه فعلا نیست.

در جواب درباره تحلیل هفتگی باید عرض کنم اگر شما تحلیل کردین و خرید هم کردین اگر توی یک هفته تعدیل منفی یا اینکه امریکا به سوریه حمله کرد یا اینکه یک مشکل سیاسی پیش امد یا برای صنعت پتروشیمی قیمت نفت امد پاییین

یا اینکه برای گروه بانکی سود بانکی پایین بیاد یا اینکه برای گروه فلزات عوارض بیشترکنند ویا نرخ ارز ازاد پایین بیاد اینها مثل های که روازنه اتفاق می اقتد فکر نمی کنید تحلیل تون فعل بشود

حالا دیدم زیاد سوال می کنید برای شاخص من تحلیل بزنیم فقط اینقدر فقط می ذاریم تما اینها را من می نویسم یاداشت کنید که بعدها خیلی بکارتون می اید

تحلیل شاخص: 1شما اگر از سال 89 به این طرف بتوانید شمارش کنید افزایش سرمایه شرکتها

2:اگر بازم از سال 89 یک شمارش برای ورودی شرکتها بیندازید نسبت سالهای قبل بعد به چیزهای جالبی خواهید رسید.

نتیجه: شما وقتی این دو نکته را کنار هم بذارین می ببیند چند صد میلیارد تومان از بورس را به خود اختصاص دادن ضمن اینکه وقتی سود بانکی20درصد و قسمتی توی سکه قرار می گیرد ایا همان قدر نقدینگی بورس تزریق شد جواب خیر است.

اگر شما فروردین و اردیبهشت امسال و پارسال یک نگاه شاخص بیندازید می بینید روند صعودی است از خودتان پرسیدی .......حالا من جوابش می دهم به این خاطر است ترافیک مجامع که توی خرداد و تیر برگزار می شود تقربیا بیشترشون

8ماه بعد است که یک نکته منفی است.

نکته با اهمیت برای شما: معمولا توی ماه مبارک رمضان قبل از 21شاخص روند تقربیا متعادل یا نزولی و بعد از 21 به سمت عید فطر می رویم روند شاخص تقربیا باید مثبت شود

نکته اخر: شما من کاری کردین یکم سیاسی هم بنویسم که شخصا مخالف هستم فقط خوب دقت کنید

ارز مورد نیاز شرکتهای بورسی و گرفتن وام های کم بهره شرکتها بورسی نیازمند نشان دادن ضعیف بازار است یعنی ازر و وام بگیرند که این فقط سهام داران خرد قربانی می کنند مثلا بلوک 20 بیمه پارسیان می خواهدقیمت350بفروشد برای اون

چی فرق می کنند سهامش 100تومان باشد یا150تومان....

نظر

• با سلام خدمت جنا mohsn

راجع به حجم معاملات باید بگم که درسته هر روز تعداد بیشری سهام فروخته شده ولی بالاخره افرادی هم باید همین تعداد سهام رو خریده باشن یا نه؟

نظر

با سلام خدمت جنا mohsn

راجع به حجم معاملات باید بگم که درسته هر روز تعداد بیشری سهام فروخته شده ولی بالاخره افرادی هم باید همین تعداد سهام رو خریده باشن یا نه؟
                        با سلام انشالله مطلب قبلی را یاداشت کرده باشید.الان قسمتی دیگر تحلیل روی بیمه پارسیان و ان را چالش می کشم فقط خیلی دقت کنید
                        جواب شما:یک نکته خیلی مهم همیشه همان چارت بورس را نگاه می کنید همان باید سایت کدال را صورتهای مالی شرکتهای بازهم می گم باید نگاه بیادازید.اگر صورتهای مالی بیمه پارسیان که مورخ91/5/1توی سایت کدال نگاه بیندازید می بینید3ماه 91نسبت به 90بهتر پر کرده و این محرکی بود برای اینکه12درصد قیمتش صعودی بود

من خریداران به شکل خیلی ساده به 3بخش تقسیم می کنم
                        بخش اول:خریداران که بدون تحلیل و فقط براساس شایعات و براساس اینکه دیده اند12درصعود کرده خریدن.که سهم عمده را تشکیل می دهند.
                        بخش دوم:تکنیکالیسها هستند که براساس استرتژی که دارند وارد سهم می شود
                        بخش سوم:حقوقی ها هستند که انها معمولا دراز مدت خریداری می کنند وبرایشان فرقی نمی کنند210بخرند یا250معمولا انها نگاه به میزان حق رای خود می کنند مثالی می زنم سال اینده انتخابات هئیت مدیره باشد الان که بعد از مجمع است و قیمتش افت کرده شروع به خرید می کنند

نکته خیلی مهم: الان وقت کردم سهم را چک کردم دیدم با توجه به صورتهایمالی براینده سهم صعودی است اگر خواستید وارد سهم شوید تقریبا اصلاحی توی چند روز اینده می توانی وارد سهم شوید.

نظر

• با تشکر از شما

دقت کردن شما به این نکات جاب و ریز خیلی خوب و جالبه ولی اینها به معاملات کوتاه مدت و چند روزه کمک میکنن و برای تحلیل های بلندمدت تر زیاد کمک نمیکنن.
                          نکته ی بعدی اینکه سهام ها معمولا به اخبار پنهانی واکنش نشون میدن نه اخباری که همه میبینن.

چیزی که من شدیدا بهش معتقدم اینه که اگر تحلیل درست باشه و نمودار سهم بگه که سهم رشد میکنه،این اخبار هستن که خودشون رو با روند سهم مطابقت میدم و نه برعکس.

موفق باشید

نظر

با تشکر از شما

دقت کردن شما به این نکات جاب و ریز خیلی خوب و جالبه ولی اینها به معاملات کوتاه مدت و چند روزه کمک میکنن و برای تحلیل های بلندمدت تر زیاد کمک نمیکنن.
                            نکته ی بعدی اینکه سهام ها معمولا به اخبار پنهانی واکنش نشون میدن نه اخباری که همه میبینن.

چیزی که من شدیدا بهش معتقدم اینه که اگر تحلیل درست باشه و نمودار سهم بگه که سهم رشد میکنه،این اخبار هستن که خودشون رو با روند سهم مطابقت میدم و نه برعکس.

موفق باشید
                            ومعادن از سال80 تا به امروز حدودا2500سود داده یعنی اگر شما از سال80 تا به امروز داشتین2500درصد سود کردیدولی من میگم چرا 10000درصد سود نگرفت به جای2500درصد.
                            شما یک سهم مثلا برای10تا20درصدمی خرید ولی من استراتژی خودم نوشتم ماهی فقط یک سهم 14تا15فقط از یک سهم سود می گیرم بازهم میگم یک روز یا بارها شد توی4روز کاری سهمی که خریدم40درصد سود کردم

نکته کلیدی:فقط دقت کنید.شما اگر از دوستان فارکسی این سوال که بزرگان فارکس چه در داخل و چه در خارج بپرسید پوزشن های دو قسمتی یاسه قسمتی می گیرند حتما جوابشان بله است پس چر ما اینکار نکنیم یعنی به این صورت که 10000سهم خرید با تناسب به جو سهم 4درصدسود5000تارا خالی کنید8درصد سود2500دیگر و در اخر12درصد سود2500سهم اخر خالی کنید

نظر

ومعادن از سال80 تا به امروز حدودا2500سود داده یعنی اگر شما از سال80 تا به امروز داشتین2500درصد سود کردیدولی من میگم چرا 10000درصد سود نگرفت به جای2500درصد.
                              شما یک سهم مثلا برای10تا20درصدمی خرید ولی من استراتژی خودم نوشتم ماهی فقط یک سهم 14تا15فقط از یک سهم سود می گیرم بازهم میگم یک روز یا بارها شد توی4روز کاری سهمی که خریدم40درصد سود کردم

نکته کلیدی:فقط دقت کنید.شما اگر از دوستان فارکسی این سوال که بزرگان فارکس چه در داخل و چه در خارج بپرسید پوزشن های دو قسمتی یاسه قسمتی می گیرند حتما جوابشان بله است پس چر ما اینکار نکنیم یعنی به این صورت که 10000سهم خرید با تناسب به جو سهم 4درصدسود5000تارا خالی کنید8درصد سود2500دیگر و در اخر12درصد سود2500سهم اخر خالی کنید
                              با سلام خدمت شما،استراتژی های ورود و خروج پلکانی واقعا جالب هستن که بسیار هم میتونن مفید باشن و ریسک خرید یا فروش رو کاهش میدن.

در اینجا هم تحلیل بیمه ی پارسیان رو قرار میدم و منتظر نظرات خوب دوستان هستم:

بیمه ی پارسیان پس از ایجاد یک واگرایی مثبت در استوکاستیک،پس از 14 درصد رشد و برخورد به خط روند کوتاه مدت شروع به تصحیح کرده است.
                              معمولا سهم ها پس از برخود به خط بالایی یا پایینی چنگال اندروز مدت زیادی رو اطراف این خط نوسان میکنن و ورود به این سهم ها به دید بلند مدت میتونه باعث خسته شدم معامله گر بشه.
                              قیمت 190 تومان حمایت بسیار قدرتمندی برای سهم هست.این قیمت در محدوده ی 61.8درصد تصحیح فیبوناچی و 127درصد بسط فیبوناچی و همچنین 360 درجه ی گن از سقف 2497 ریال میباشد.

سهم میتونه طی روزهای آینده و به آرامی به سمت 190 تومان حرکت کنه و پس از برخورد به خط روندی که به کف ها زده شده است دوباره صعود کنه و به خط روند سقف ها برخورد کند و به عبارتی اطراف خط چنگال نوسان کند.
                              روند سهم کمی مبهم هست ولی شکسته شدن هر کدام از خط روندهایی که در شکل با رنگ آبی مشخص شده است میتواند جهت حرکت سهم را مشخص کند.

نمودار تعدیل شده ی بیمه ی پارسیان:
                              ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 08-01-2012, 10:29 PM

نظر

• با سلام خدمت دوستان

داشتم سهم رو بررسی میکردم که به سیمان غرب رسیدم:
                                تمام اندیکاتورها و روشهایی رو که بلد بودم در مورد این سهم به کار بردم.از چنگال اندروز گرفته تا روش گن و تحلیل های زمانی و خط روند و مک دی و ...

به نظرم این سهم برای خرید فوق العاده است و از نظر زمانی هم باید طی همین هفته روند صعودی پر شتابی به خودش بگیره.
                                لطفا دوستان هم نگاهی به این سهم بندازن نظر خودشون رو در مورد روند سهم بیان کنن.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X