اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
      معيار شما براي مفت بودن يك سهم چيست
      پلاسك كه در مجمع امسال ٢٠ تومن زيان تقديم سهامدارانش كرده و زيان انباشته داره
      براساس چه نوع محاسباتي ١١٥ خريدين
      بانك صادرات كه از نظر من گرونه اگر ١١٥ بخرين به مراتب از اين سهم بسيار ارزنده تر است

Sent from Trader@Meta
      دوست عزیز شما دیگه استاد بنده هستی لازم به توضیح نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها

لابسا (آبسال) در تایم فریم روزانه

لابسا از مثلث فرار کرد

نظر

• مفاخر
          نظر شما درباره سهم چیه دوستان؟

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• لابسا از مثلث فرار کرد

نظر

• سلام من تو سایت مجازی خرید و قروش 10 روزه انچام میدم یه موقع تو یه قیمت مناسب که مد نظرمه صف خرید هست یعنی هر چی میخوام سهمو بخرم عرضه نیست بعد که قیمت بالاتر میره عرضه هست که من دیگه نمیخوام چون سود کم میشه چطوری میتونم تو همون قیمتی که میخوام سهمو بخرم
              یا بر غکسش وقتی میخوام تو قیمتی که سود خوبی داره بفروشم صف فروش هست و تقاضا نیست که نمیتونم بفروشمش تا اینکه قیمت میره پایینتر که باز سوددهی کم میشه من چکارکنم که تو همون قیمت که مدنظرمه بفروشم
              سوال دوم اینکه بهترین تایم فرم برای یه مبتدی توی بورس چیه
              ممنون

نظر

• سلام من تو سایت مجازی خرید و قروش 10 روزه انچام میدم یه موقع تو یه قیمت مناسب که مد نظرمه صف خرید هست یعنی هر چی میخوام سهمو بخرم عرضه نیست بعد که قیمت بالاتر میره عرضه هست که من دیگه نمیخوام چون سود کم میشه چطوری میتونم تو همون قیمتی که میخوام سهمو بخرم
                یا بر غکسش وقتی میخوام تو قیمتی که سود خوبی داره بفروشم صف فروش هست و تقاضا نیست که نمیتونم بفروشمش تا اینکه قیمت میره پایینتر که باز سوددهی کم میشه من چکارکنم که تو همون قیمت که مدنظرمه بفروشم
                دوم اینکه برای یه مبتدی تو بازار بورس برای خرید و فروش کوتاه مدت 10 یا 15 روزه چه تایم فریمی مناسبه من ار 30 دقیقه استفاده میکنم
                ممنون

نظر

• شنیده های امروز از سنگ آهنی ها، سفارس، حسینا، کفرا، غپاک و ...

نظر

• نوشته اصلی توسط boursa نمایش پست ها
                    سلام من تو سایت مجازی خرید و قروش 10 روزه انچام میدم یه موقع تو یه قیمت مناسب که مد نظرمه صف خرید هست یعنی هر چی میخوام سهمو بخرم عرضه نیست بعد که قیمت بالاتر میره عرضه هست که من دیگه نمیخوام چون سود کم میشه چطوری میتونم تو همون قیمتی که میخوام سهمو بخرم
                    دوم اینکه برای یه مبتدی تو بازار بورس برای خرید و فروش کوتاه مدت 10 یا 15 روزه چه تایم فریمی مناسبه من ار 30 دقیقه استفاده میکنم
                    ممنون
                    سلام
                    دوست عزیز اگه میشد هر قیمتی که میخوایم بخریم و هر قیمتی که میخوایم بفروشیم که خیلی خوش بحالمون میشد
                    هنر یه تریدر اینه که کمی قبل از این که بقیه متوجه ارزش سهم بشن بخره و قبل از این که بقیه متوجه گرون بودنش بشن بفروشه.
                    که متاسفانه کار آسونی نیست
                    هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط boursa نمایش پست ها
                      سلام من تو سایت مجازی خرید و قروش 10 روزه انچام میدم یه موقع تو یه قیمت مناسب که مد نظرمه صف خرید هست یعنی هر چی میخوام سهمو بخرم عرضه نیست بعد که قیمت بالاتر میره عرضه هست که من دیگه نمیخوام چون سود کم میشه چطوری میتونم تو همون قیمتی که میخوام سهمو بخرم
                      ممنون
                      دوست عزیز از جواب سئوال دوم شروع کنیم
                      چ1- بنظر من برای خریدو فروش کوتاه مدت تایم فریم روزانه ازهمه بهتر است.
                      ج2-این که چه موقع بخری که پشت صف خرید نمونی و چه موقع بفروشی که پشت صف فروش گیر نیافتی یعنی1- باید تحلیل تکنیکال بلد باشی 2-برای فروشی دندان طعمع را بکشی و قدری زودتر از تحلیل بفروشی 3- سهمی را نخریده باشی که یک عده دلال توش لحاف تشک پهن کرده باشن 4- اوضاع سیاسی مملکت در زمان خریدو فروش سهم به هم نخورده باشه 5- داعش به عراق حمله نکرده باشه ، اسرائیل به غزه ............
                      6- حضور ذهن خوب .7- مجلس در زمان تصویب بودجه در تعطیلات باشد..........دوست من اگر ادامه بدم مثنوی هفت من کاغذ میشود.

نظر

• شمواد

الگو سر و شانه و تحلیل سهم و توضیحاتش هفته قبل داده شده و اکنون در حال تثبیت روی خط گردن است ........

نظر

• ختراک ....

صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
                          و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• خادین ...

صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
                            و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X