اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohammad_ma نمایش پست ها
    توسعه معادن و فلزات (ومعادن) / روزانه

در مورد معدنی ها ، طبق معمول می گم که برای ورود و خروج باید بعد از تایید بنیادی ، دنبال اخبار مربوط به صنعت باشید.

نمی دونم چه سهم هایی هستن که از این بحث عوارض مالکانه تاثیر می پزیرن ولی این مورد رو مطمئن بشید چه تاثیری روی معدنی ها و سنگ آهنی ها میزاره.

سلام و خسته نباشید
    دستت درد نکنه محمد جان واقعا عالی بود و خیلی بهم کمک کردی.
    سلامت و شاد و ثروتمند باشی
    ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_ma نمایش پست ها
      هلدینگ صنایع و معدن خاور میانه ( میدکو) / روزانه

............ نظر شخصی من اینه که بعد از هفته بعد یا حتی هفته بعد ، به احتمال زیاد بازار برگرده و مثبت بشه . اگر اشتباه نکنم شاخص کل روی فیبوی 68.2 درصد داره درجا میزنه . خود دوستان می تونن بررسی کنن. ...................

از دوستان عذرخواهی می کنم به خاطر اشتباه 68.2 درصد فیبوی ای که تو این پست نوشتم. خودمم دیدم خندم گرفت .
      از بس تند تند نوشتم که اینجوری شد. (61.8 درصد فیبو درست بود )

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
        سلام و خسته نباشید
        دستت درد نکنه محمد جان واقعا عالی بود و خیلی بهم کمک کردی.
        سلامت و شاد و ثروتمند باشی
        سلام دوست من

خواهش می کنم شما لطف دارید. کاری نکردم .

سلامت و پر سود باشید .

نظر

• دوستان عزیز
          با سلام
          این روزها اخباری مثل بهره مالکانه و ... روی سهمهای معدنی سایه افکنده ...
          حتی امروز که اکثر سهمها با صف خرید قفل شده بودند سهمهای این گروه جانی نداشتند ...
          اما آیا نمودارها به ما دروغ می گویند ؟ آیا روند صعودی ام اف آی در نمودار فملی دروغ است ؟
          نمی دانم ؛ اما یه حسی بهم میگه اگه دیدی کل سهمهای معدنی شامل سنگ آهن و مس و روی به ناگهان و با یک خبر صف خرید آنچنانی شدند تعجب نکن !!
          سر و شانه کف فملی ؛ کنج نزولی در مسیر نزولی کروی ، رسیدن به کف کنج نزولی در فسرب و سه کف در ومعادن ....
          یکی من رو راهنمایی کنه ... خصوصا در خصوص فملی چه فکری می کنید ؟ آیا خرید حقوقی ها در مدت اخیر روی سهم ناشی از بی اطلاعی بوده است ؟!!
          سبد فعلی من : ومعادن و وامید

نظر

• سلام

دوستان لطفا نظرتون را در مورد سكه ودلار بفرمائيد ...متاسفانه چارت رسا براي سكه ودلار آپديت نميشه .................تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط شهراد نمایش پست ها
              دوستان عزیز
              با سلام
              این روزها اخباری مثل بهره مالکانه و ... روی سهمهای معدنی سایه افکنده ...
              حتی امروز که اکثر سهمها با صف خرید قفل شده بودند سهمهای این گروه جانی نداشتند ...
              اما آیا نمودارها به ما دروغ می گویند ؟ آیا روند صعودی ام اف آی در نمودار فملی دروغ است ؟
              نمی دانم ؛ اما یه حسی بهم میگه اگه دیدی کل سهمهای معدنی شامل سنگ آهن و مس و روی به ناگهان و با یک خبر صف خرید آنچنانی شدند تعجب نکن !!
              سر و شانه کف فملی ؛ کنج نزولی در مسیر نزولی کروی ، رسیدن به کف کنج نزولی در فسرب و سه کف در ومعادن ....
              یکی من رو راهنمایی کنه ... خصوصا در خصوص فملی چه فکری می کنید ؟ آیا خرید حقوقی ها در مدت اخیر روی سهم ناشی از بی اطلاعی بوده است ؟!!
              سبد فعلی من : ومعادن و وامید

سلام جناب شهراد با کسب اجازه از اساتید فروم وجنابعالی نظر من این است که در نمودار فملی درست است که خط روند نزولی شکسته شده ولی قیمت هنوز نتوانسته سقف وکف بالاتری رو ثبت کنه که به نظر من این قضیه توی گراف قیمتی سهام ایران فوق العاده با اهمیت است با یک بک تست در قیمت اکثر سهمها به این نتیجه میرسید ثانیا اگر اندیکاتور rsiرو فعال کنید توی دوتا سقف اخر واگرایی منفی مخفی میبینیدثالثا در خصوص اون واگرایی که در macdنشون دادید اثر خودش رو روی رشد بعدی گذاشته وتموم شده وهنوز شما نمیتونید نظر قطعی در مورد رشدش بدید مگر اینکه سقف وکف بالاتری ثبت بشه

نظر

• توکاریل - تایم فریم روزانه

فاز ریزشی کند و برخورد به خط روند صعودی میان مدت

پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• ذوب روزانه
                  اصلاح ها کند.
                  برخورد با خط میانی چنگال
                  اصلاح زمانی کافی
                  پایان الگوی ab=cd
                  استوک زیر 20
                  واگرایی مخفی در انتهای اصلاح
                  اینجام بنده خدا داد داره میزنه . صداش گرفت

یک فرصت فوق العاده کم ریسک

پ.ن: دیروز میخواستم بگذارم تحلیل رو یادم رفت.
                  ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 05-28-2013, 01:30 PM

نظر

• این بنده خدا دیگه داره زورهای آخرشو میزنه
                    واگرایی منفی کوتاه مدت و میان مدت
                    تو کوتاه مدت هم یه ساختار 3 و 5 مکدی داره شکل میگیره تو بلند مدت هم که داره 3 و 5 رو.
                    بسه دیگه چقد میخواین سود کنین؟
                    لامصبو اصلا دستم به فروشش نمیره! سهم خوبی بودی خیلی دوست داشتم.

ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 05-28-2013, 01:47 PM

نظر

• سلام و وقت بخیر ,

من قیمت جهانی مس رو به این شکل میبینم :

و همینطور قیمت سهام ملی صنایع مس ایران رو با توجه به قیمت جهانی به این شکل میبینم
                      :

و در آخر خوشحال میشم مورد نقد قرار بگیرم مننون از شما بزرگواران عزیز .

ارادتمند K J B

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• سلام وقت شما بخیر :

وبانک سود هر سهم سال مالی سال 92 خود را از 695 ریال به 756 ریال افزایش داده است.شرکت سود هر سهم سال 91 خود را نیز از 951 ریال به 1215 ریال افزایش داده است.علت تعدیل افزایش سود تقسیمی شازند بوده است.شایان ذکر است شازند 300 تومان در مجمع سال 91 خود تقسیم نمود این در حالی ست که قبلا اعلام کرده بود 160 تومان تقسیم می کند. با توجه به پیش بینی تاخیر در برگزاری مجامع شرکتهای توسعه صنایع بهشهر و گروه صنعتی بارز ؛ سود سال 91 شرکتهای فوق در پیش بینی سود سال 92 شرکت اصلی شناسایی شده است و سود سال 90 آنها در پیش بینی سال 91 شرکت اصلی لحاظ شده است.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• البته الگوی باترفلای ایده ال نیست .
                          أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
                            وانصار

در این سهم همان طور که مشاهده میکنیم کانال نزولی طولانی مدتی پر قدرت شکسته شده است و هم اکنون در حال سپری کردن اصلاح موج قبل و جمع کردن قدرت برای صعود دوباره است . از ظاهر نمودار این سهم پیداست که حرکت صعودی باشه . زیرا شارپ بالا رفته و اصلاح کندی داره . زمان ورود به این سهم به نظر من شکسته شدن کانال کوتاه مدت به سمت سقف کانال هستش که با استفاده از تحلیل زمانی دوشنبه سه شنبه همین هفته که داره میاد و یا هفته بعدش است .
                            دوستان خوبم امیدوارم هر روزتون پرسود باشه.
                            اگر انتقادی به تحلیل اینجانب هست در همین تاپیک و یا در پیام خصوصی و یا به آدرس ایمیل aryaee_2009@yahoo.com اعلام فرمایید.

نتیجه

قصد خودنمایی خدای نکرده ندارم ولی خدایش تحلیل زمانی عجب قدرتی داره .
                            از آقای نیما... و سایر دوستان تشکر
                            راستی بانک انصار زمان پرداخت سود و مجمعش تا دوهفته دیگه هستش.
                            کسانی که سود خوب مجمع را میخواهند تا مجمعش برگزار نشده میتونند این سهم را جز سبد خود قرار بدهند.

گویند بهشت و حور و کوثر باشد
                            جوی می و شير و شهد و شکر باشد
                            پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
                            نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
                              همانور که انتظار داشتم واکنش نشان داد . پیوت زمانی بعدی 5-6 خرداد ماه می باشد

همانطور که انتظار داشتم نماد وملت در روز 5 خرداد ماه واکنش نشان داد . و سهم با صف خریدی روبه رو شد که در این چند ماه به خود ندیده بود ( چهار شنبه با 23٪ سود سهم را 478 رد کردم رفت )
                              البته هنوز سهم به منطقه مورد نظر نرسیده . انتظار این را دارم که 11 الی 12 خرداد نیز شاهد واکنش قیمتی و نزول سهم باشیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                                شاخص رایانه هدف سقف کانال

برخورد
                                شاخص رایانه به مقاومت 2400 واحد برخورد با سقف میان مدتی کانال چناچه سقف کانال شکسته شود باید شاهد رشد این گروه باشیم درصورت شکسته نشدن اصلاح قیمتی در این شاخص رو خواهیم داشت

نظر

پردازش ...
                                X