اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبهمن

در حال تکمیل Bat و رسیدن به کف و لمس کف کانال

به کف کانال که برسه شوت می ره بالا مثل چروکی ..........

نظر

• [QUOTE=emadabbasi;99429]خبهمن
      در حال تکمیل Bat و رسیدن به کف و لمس کف کانال
      به کف کانال که برسه شوت می ره بالا مثل چروکی ..
      .
      .
      .
      جناب عماد عباس یک احتمال هارمونیک برای خبهمن میتواند الگوی باتر فلای یا دیپ کرب باشد که برای تکمیل بازوی d بایستی از مقاومت 212 عبور نماید

نظر

• به brouce
        "سلام بر دوستان و اساتیدمحترم.
        لطفا در صورت امکان تحلیلی از ختوقا بگزارین.و ایا اون قطعه سازی که پیشنهاد خرید سهام مدیریتی خودرو رو داده میتونه این مهرکام پارس باشه. چند وقت پیش هم یه اگهی داده بود که سهامدارایی که از سالهای فبل هر طلبی دارن بیان بگیرن.مثل اینکه گنج پیدا کرده.
        ممنون از زحمات همگی.
        عضو جدید"
        سلام دوست عزيز
        مهركام پارس خودش از زير مجموعه هاي ايرانخودرو هستش و تبعا اين قدر پول نداره كه بتونه بلوك ايرانخودرو رو بخره. تا اونجايي كه من مي دونم اون قطعه ساز شركت سندن ايرانيان هستش.
        پيروز باشيد
        ویرایش توسط ilya2020 : https://www.traderha.com/member/9463-ilya2020 در ساعت 10-24-2013, 02:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
          سلام دوستان

ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم.

میشه بگید انتخاب اعداد مثلا مکدی (12و 26و 9) بر چه اساس هست و اگر بخوایم برای بورس ایران اونها رو بهینه کنیم، چند باید در نظر بگیریم؟

خیلی ممنون
          فرمول macd

محبوب ترين فرمول براي MACD ، تفاوت بين EMA هاي 26 روزه و 12 روزه است.
          EMA : همان Moving Average است.
          Appel و ديگران، براي تطبيق بهتر با نمودار *در اين تنظيمات تغييراتي ايجاد كرده اند. استفاده از ميانگين هاي متغير كوتاهتر، انديكاتور سريعتر و حساس تري ايجاد مي كند و ميانگين متغير طولاني تر موجب ايجاد يك انديكاتور كندتر مي شود كه حساسيت كمتري به علائم دو پهلو دارد.
          در اين مبحث نيز از ارقام 26 و 12براي انديكاتور استفاده خواهد شد.
          از دو ميانگين متغيري كه MACD را شكل مي دهند، EMA 12 روزه كه سريعتر است و 26 روزه كه كندتر است.
          در تشكيل هر دو ميانگين متغير از قيمت هاي پاياني استفاده مي شود.
          معمولاً يك EMA 9 روزه هم به همراه آن به عنوان خط راه انداز رسم ميشود.
          زماني كه MACD از خط 9 روزه خود بالاتر مي رودتقاطعي در جهت افزايش قيمت ها ايجاد مي*شود و اگر از آن پايين تر رود تقاطع در جهت كاهش قيمت ها خواهد بود.

برای بورس ایران هم من با توجه به راهنمائی اساتید از همین فرمول 12،26،9 استفاده میکنم .
          همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• بورس ایران تا اونجایی که من می بینم بدون قوانین تکنیکالی و حتی بنیادی بالا و پایین میاد . چون باندهای فسادی وجود داره که گروهی سهم ها رو بالا و پایین می کنند . یه گروه کلا مثبت میشه و گروه دیگر کلا منفی .

با کدام قانون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            بهترین گزینه به نظر من اینکه چندتا سهم قوی از نظر بنیادی بگیری بندازی بمونه شش ماه تا یک سال بعد بیای بفروشی .
            LiFe Is A GaMe

نظر

• نوشته اصلی توسط shagholam نمایش پست ها
              بورس ایران تا اونجایی که من می بینم بدون قوانین تکنیکالی و حتی بنیادی بالا و پایین میاد . چون باندهای فسادی وجود داره که گروهی سهم ها رو بالا و پایین می کنند . یه گروه کلا مثبت میشه و گروه دیگر کلا منفی .

با کدام قانون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              بهترین گزینه به نظر من اینکه چندتا سهم قوی از نظر بنیادی بگیری بندازی بمونه شش ماه تا یک سال بعد بیای بفروشی .
              با این صحبت شما موافقم اما این به این معنا نیست که تکنیکال تو سهام ایران جایی نداره، به نسبت کشورهای دیگه یا فارکس کمتره
              از طرفی من اعتقاد دارم تکنیکال حتی همین فساد های مالی رو هم در درون خودش مبینه.
              وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
              AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
              ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• آدرس سایت استاد علی محمدی را کسی میدونه؟ کسی اندیکاتور zup+core داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
                  آدرس سایت استاد علی محمدی را کسی میدونه؟ کسی اندیکاتور zup+core داره؟

Ali_Chal@yahoo.com ایمیل جناب استاد علی محمدی جهت ارتباط با ایشان خدمت شما .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• سلام دوستان فباهنر رو چطور ميبينيد ؟ به نظرتون بر ميگرده تو اون مثلث يا نه ... من خريدمش با ميانگين 277 ؟!!

ذوب هم هنوز وقت خريدش نشده ؟ من كه يك پله رو 390 برداشتم بعد از 420 هم خريد رو تكميل ميكنم چون سهم 5 درصدي هست و پتانسيل رشد خوبي توش ميبينم خيلي درجا زده ADX كه شده بمب هسته اي

ارادتمند رضايي

نظر

• فاسمین
                      بنظر همه مقاومت ها شکسته شده که اگر تثبیت کنه حتما" خریدارم در میان مدت و طولانی مدت اهداف بالایی دارد (با اینکه گروه روی معمولا" اطلاعات شفافی رو ارائه نمیکنند)

یک تصویر دیگه از موقعیت های چنگال

ویرایش توسط همیلتون : https://www.traderha.com/member/10753-همیلتون در ساعت 10-25-2013, 06:01 PM

نظر

• با سلام
                        آقا مصطفی شما واستاد ..... برای بورس ایران از چه دیتایی استفاده می کنید
                        من از نرم افزار رسا دیتا میگیرم .شما نرم افزار رسا رو پیشنهاد میکنید یامفید تریدر 5رو اگه محبت کنید جواب سوالم رو بدید
                        ممنون میشم ازتون وکلی مشکلم حل میشه

نظر

• نگاهی به فملی : با عبور از 422 هدف قیمتی در ناحیه 480-530

نظر

• با سلام: سهم حرکتش بصورت شارپ احتمال شکست خط را دارد . با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط مرتضی نمایش پست ها
                              با سلام
                              آقا مصطفی شما واستاد ..... برای بورس ایران از چه دیتایی استفاده می کنید
                              من از نرم افزار رسا دیتا میگیرم .شما نرم افزار رسا رو پیشنهاد میکنید یامفید تریدر 5رو اگه محبت کنید جواب سوالم رو بدید
                              ممنون میشم ازتون وکلی مشکلم حل میشه

سلام

من خودم به شکل زیر دیتا میگیرم :

http://forum.broker-fa.com/f38/طریقه...هران-1307/

البته رسا هم خوب به نسبت مفید تریدر :

ثبت نام پايلوت رسا
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• مدیران محترم تاپیک
                                سلام
                                پیشنهادی داشتم . آیا امکان این هست که تحلیل های هر سهم وارد یک زیر تاپیک بشود؟

نظر

پردازش ...
                                X