اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• الگوی کلاسیک کاپ در نماد سیستم با تارگت 770 تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
      فاسیمین

دوستان فاسیمین در شرف شکستن یکی از مقاومت های مهمش هست که اگه پر قدرت بشکنه رشد شارپ خواهد داشت .....

به احتمال زیاد فردا بشه مناسبتر خریدش ......

فاسیمین واقعا پر قدرت سقف رو پودر و پرواز کرد .......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 12-14-2013, 01:48 PM

نظر

قند قزوین

این همون سهمیه که برا بازده 100% معرفی کردم ....

گفتم شاید از دست بره همین امروز می گذارم ......

قیمت رو کف تاریخی ........

پترن هارمونیک Alt Bat تکمیل موج 2 الیوت کامل جمع شده و آماده پرتاب به سوی 3 صعودی است ........

قند قزوین رفت تو کانال موج 3 ورود بهش علی رغم اینکه قیمتش رشد داشته ریسکش کمتر شده و مطمئن تره .......

+ یک تصویر تو مفید تریدر که افزایش سرمایه رو بالا تر نشون می ده و توش خط روند نزول امروز شکست .....

و مهمتر از همه موج 4 رو با یک الگو هارمونیک عالی و ایده آل تکمیل و به پایان برده که می شه رو 100 % سود گرفتن ازش حساب کرد .....

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 12-14-2013, 01:55 PM

نظر

• قچار

مث اینکه واقعا اراده داره که بیاد رو سقف این کانال تراکمی .......

واقعا روزی که تو سایت همه می گفتنش و سر زبونا بود و در حال خرید بودن همه .... می گفتن و صف خرید بود تو سایت گذاشتم تحلیلشو که این سهم باید بیاد رو سقف کانال تراکمی

پیش خودم گفتم یعنی تکنیکال این همه خرید و فشار و ..... رو تحمل می کنه و باز بر می گرده پایین ....

امروز دارم می بینم نتنها پایین اومد بلکه مقاومت به شدت تحسین برانگیزی بر برگشت مجدد رو سقف کانال تراکمی داره .....

نظر

• وساپا

در حال نزدیک شدن به سقف کانال شکسته شده صعودی ..........

نظر

• تحلیل مجدد وملت

آقا عماد عزیز سلامخیلی خوشحال می شم نظرتون رو درباره این موج شماری بدونم.

نظر

• پدرخش

در ادامه تحلیل های قبل ......

نمودار این سهم پس از پایان یافتن 5 موج افزایشی یک مثلث ادامه دهنده که در عین حال شامل امواج تناوبی الیوت شامل از a تا e بوده با نقطه e خانمه می یابد را دارا بود

که با شکست ضلع بالایی مثلث از شروع صعود مجدد خبر می دهد ....

سیر 5 موجی کوتاه مدت مشخص درون تصویر پس از تکمیل حرکات صعودی خود حرکت رو به جلو در طول یک مثلث ادامه دهنده صعودی را با شکست خط بیرونی مثلث پایان داده .....

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudalidadi نمایش پست ها
                  آقا عماد عزیز سلامخیلی خوشحال می شم نظرتون رو درباره این موج شماری بدونم.
                  سلام رفیق عزیزم .....

این موج شماری رو تا جایی که من می تونم تشخیص بدم به نظر خودم خیلی وقت صرف گذشته نمومدار کردین و اگه بیشتر رو تیکه آخر تمرکز کنین فک می کنم بهتر باشه ....

وملت گذشته از موج شماری شما که البته تصویرش کمی نا واضحه ولی تا جایی که من می تونم تشخیص بدم مناسبه

اما فعلا شاهد یک واگرایی منفی در MACD هستیم تو نمودارش و شاید تا تکمیل الگو ab = cd بیاید پایینتر به همین خاطر

فک کنم تو این ماه شاهد رشد وملت نخواهیم بود ....
                  ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 12-14-2013, 05:21 PM

نظر

• سهم آبسال

به نظر میاد با توجه به رسیدنش به سقف قبلی با وجود صعود پر قدرتش اما اکنون

با الگو کندل استیکی دوجی یا صلیب هارامی که تو تصویر با دایره مشخصه برخورد کرده که اگه فردا هم منفی بشه احتمال ریزش و عدم رشد تا حداقل 20 روز آینده رو می دیم ......

نظر

سلام رفیق عزیزم .....این موج شماری رو تا جایی که من می تونم تشخیص بدم به نظر خودم خیلی وقت صرف گذشته نمومدار کردین و اگه بیشتر رو تیکه آخر تمرکز کنین فک می کنم بهتر باشه ....وملت گذشته از موج شماری شما که البته تصویرش کمی نا واضحه ولی تا جایی که من می تونم تشخیص بدم مناسبه اما فعلا شاهد یک واگرایی منفی در MACD هستیم تو نمودارش و شاید تا تکمیل الگو ab = cd بیاید پایینتر به همین خاطر فک کنم تو این ماه شاهد رشد وملت نخواهیم بود ....
                      عمادجان بسیار ممنون و سپاسگزار از بابت وقتی که گذاشتید.من خیلی دوست دارم که بیشتر تمرکزم رو بزارم رو تیکه آخر نمودار ، اما یه مشکلی همیشه برام وجود داشته و اونم اینه وقتی نمی دونم که در ریز موجهای کدوم موج قبلی هستم یکم تصمیم گیری برام سخت می شه به خاطر همین سعی می کنم از اول نمودار رو تحلیل کنم.باز هم ممنونارادتمندمسعود

نظر

• سلام آقا عماد
                        در آبسال بنظر من و موج شماری من احتمالا پایان موج 3 و شروع ساخت موج 4 میباشد بهمین دلیل احتمال ورود بفاز اصلاحی رو میدم با نظر شما موافقم تحلیل زیبایی داشتید البته وجود واگرایی زمانی که قبل از موج سوم بود نشان دهنده نبود خریداران قوی در بازار بود که همین امر باعث توقف رشد موج 3 شد. حرکت اصلاحی اولین هدف قیمت حدود4550 ریال و هدف دومحدود 3920 ریال میباشد . البته احتمال اشتباه در تحلیل اینجانب است و این نظر شخصی من است
                        ویرایش توسط sasanmn27 : https://www.traderha.com/member/11034-sasanmn27 در ساعت 12-14-2013, 09:39 PM

نظر

• آبسال الگوی inv ab=cd و رسم چنگال اندروز که موج 3 با خط میانی چنگال برخورد کرده و احتمال بازگشت به کف قبلی بسیار زیاد استآبسال.jpg

نظر

• بولتن روز شنبه 920923

با سلام و آرزوی سلامتی دوستان بولتن روز شنبه 920923 در مسیر زیر قابل دانلود می باشد.

http://hadafhafez.ir/index.php/%D8%A...a2f1f8d4d0c7c3

نظر

• ونوين و الگوي كاپ. ببينيد...
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...?ینDaily.png

نظر

• اساتید و دوستان عزیز و مخصوصا آقا عماد نظرتونو در مورد دپارس میخواستم بدونم
                                فک میکنم رشد خوبی در انتظار این سهم باشه. خریداران پرقدرتی داره و همچنین در حال ساخت موج 4 است .ممنون میشم نظر بدید

نظر

پردازش ...
                                X