اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط suriman نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز .بنظر من تاریخ ها مشکلی نداره و همه چیز درسته
    میشه عکس تحلیل خودتونو اینجا بزارید تا این تفاوتو ببینیم
    مشکل اینه که نرم افزار دیتای روزانه را هفتگی به حساب آورده.

نظر

• تاپیکو

نظر

سلام
        دوست عزیز .بنظر من تاریخ ها مشکلی نداره و همه چیز درسته
        میشه عکس تحلیل خودتونو اینجا بزارید تا این تفاوتو ببینیم
        دوست عزیز، به نمودار خودتون دقت کنید آخرین بار ریزش از ژانویه بوده تا مارس() حالا اگر همون مقدار رو جبران کنه به نظرت تا ژانویه 2015 (9 ماه[IMG][/IMG])طول می کشه؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
          مشکل اینه که نرم افزار دیتای روزانه را هفتگی به حساب آورده.
          چرا دیتا هارو داینامیک تریدر روزانه رو هفتگی گرفته ؟
          من داه هایی که ناظر سایت در تاپیک درددل های بورسی میزاره رو استفاده می کنم.
          فایلها رو می گیرم و تمام اونارو از پسوند .txt به .prn تبدیل می کنم.
          بعد از این کارم بعضی نمادها جلوی اونا روزانه و بعضی ها رو هفتگی در نظر می گیره ؟
          دوستان میشه راهنمایی بفرمائید چطور مشکلم رو برطرف کنم.
          و یا لطف کنید بگید داده های بورسی رو از کجا بدست میارید؟

نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
          دوست عزیز، به نمودار خودتون دقت کنید آخرین بار ریزش از ژانویه بوده تا مارس() حالا اگر همون مقدار رو جبران کنه به نظرت تا ژانویه 2015 (9 ماه[img][/img])طول می کشه؟؟؟؟
          از دوستان بسیار ممنونم بابت تذکر بجایی که دادن.
          ویرایش توسط Amin.T : https://www.traderha.com/member/13495-amin-t در ساعت 03-24-2014, 03:55 AM
          اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

بعد از این کارم بعضی نمادها جلوی اونا روزانه و بعضی ها رو هفتگی در نظر می گیره ؟

من با استفاده از اندیکاتوری (elliot_confirm) که جناب مصطفی گقتند نماد ها مد نظرم رو از مفید تریدر به نرم افزار تبدیل پسوند batchRename منتقل می کنم. بعد از اصلاح پسوند به داینامیک تریدر منتقل می کنم.

نظر

• دوستان کسی زحمت دیتای بورس میکشه. ممنون میشوم. دیتای نرم افزار TseClient از لحاظ تعدیل با افزایش سرمایه مشکل داره و درست نیست.

نظر

ديتا ها رو با چي از txt به prn تبديل مي كنيد؟
                بايد براي تبديل از the downloader كه زير مجموعه metastock هست استفاده كنيد.
                اين نرم افزار هم در تاپيكي با همين نام براي دانلود موجوده.

نظر

• توریل

الگوی AB=CD معکوس و واکنش به خط روند نزولی

نظر

• وکار - بانک کار افرین

با توجه به واگرائی که روی خط روند صعودی شکل گرفته در صورت تثبیت بالای خط روند کوتاه مدت نزولی انتظار سقف کانال دور از دسترس نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط rade pa نمایش پست ها
                      وکار - بانک کار افرین

با توجه به واگرائی که روی خط روند صعودی شکل گرفته در صورت تثبیت بالای خط روند کوتاه مدت نزولی انتظار سقف کانال دور از دسترس نیست
                      عرضه يكجاي سهام مديريتي غيركنترلي شركت سرمايه گذاري بانک کارآفرين 93/1/5 13:50
                      كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو بيانيه شماره 0686/الف/92 مورخ 28/12/1392 مديريت بازار، روز چهارشنبه مورخ 27/01/1393 تعداد 62,000,000 سهم معادل 31 درصد (سي و يک درصد) از سهام شركت سرمايه گذاري بانک کارآفرين (سهامي خاص) را با قيمت پايه كل 186,000,000,000 ريال، بطور يكجا و شرايطي (پرداخت کل ثمن معامله و احراز شرايط مندرج در بندهاي 10 و 11 بيانيه مذكور طي 9 روز کاري پس از انجام معامله) در بازار سوم فرابورس ايران عرضه مي شود. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به بيانيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران به نشاني www.ifb.ir مراجعه فرمائيد. مديريت بازار فرابورس ايران

نظر

• تحلیل بنیادی سهام

خگستر
                        http://boursecenter.org/wp-content/uploads/2014/03/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AE%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B12.pdf

نظر

• فایل ویدئو درس تجارت الکترونیک

مورد کاوی شرکت ایران ارقام "مرقام"

این فایل به بررسی و معرفی تاریخچه ،محصولات ،خدمات ،مشتریان ،مزیتهای رقابتی و چالشهاو سیستم مدیریت کاری شرکت می پردازد.
                          زمان فایل 18 دقیقه وحجم با کیفیت پائین 13 مگا بیت و با کیفیت خوب 53 مگا بیت است.

نظر

• با پوزش فایل مورد اشاره قابل دانلود نیست . لطفا بررسی نمایید با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط rade pa نمایش پست ها
                              فایل ویدئو درس تجارت الکترونیک

مورد کاوی شرکت ایران ارقام "مرقام"

این فایل به بررسی و معرفی تاریخچه ،محصولات ،خدمات ،مشتریان ،مزیتهای رقابتی و چالشهاو سیستم مدیریت کاری شرکت می پردازد.
                              زمان فایل 18 دقیقه وحجم با کیفیت پائین 13 مگا بیت و با کیفیت خوب 53 مگا بیت است.
                              با پوزش فایل مورد اشاره قابل دانلود نیست . لطفا بررسی نمایید با تشکر

نظر

• با سلام
                                ممنون از تذکر
                                لینک مجددا میزارم امید وارم به کارتون بیاد

http://takhtesefid.org/watch?v=554377316781

نظر

پردازش ...
                                X