اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شیرین کاری های رایان هم افزا :

این خاطره رو تعریف می کنم ، تا خدایی نکرده برای دیگران اتفاق نیفته ،

شانزدهم همین ماه بود که احتیاج به مقداری نقدینگی پیدا کردم ، حجمش اونقدر نبود که محاسبات ضرر و زیان حاصل از فروش رو در این کار دخیل کنم ،

با فروش 6500 سهم کار من را می افتاد

دقیقا روزی بود که سیستم رایان هم افزا مشکل پیدا کرده بود و سهامی رو که کاربران طی ماه های اخیر فروخته بودند ، باز هم در پرتفو نشسته بود

عدد 6500 رو در کادر مربوط به تعداد نوشتم و در قیمت همان لحظه گزینه فروش رو کلیک کردم

پس از گذشت یک الی دو دقیقه ، خبری از کادری که در مورد تصمیم کاربر سئوالی مبنی بر اطمینان از عمل انجام شده است ، نشد

بارگذاری مجدد رو زده و دوباره بر روی گزینه فروش کلیک کردم ، اما باز هم خبری از طی فرایند ثبت سفارش نشد

از سیستم خارج شدم و دوباره ورود کردم

چند بار دیگه ( فکر کنم در کل 4 بار این کار رو انجام دادم ) تا بالاخره 6500 تا ثبت و فرخته شد توی حساب کاربری هم عدد حاصل از فروش 6500 عدد سهم ثبت شد

تا اینکه پیام کارگذاری رسید

تعداد 26000 سهم فروش رفته بود

الان که یاد چهره خودم می افتم کلی خندم می گیره

با کارگذار تماس گرفتم ، نهایت نهایتش گفت حواستون رو بیشتر جمع کنید

میگم : خواهر من آخه این سیکل جمع شدن حواس رو به ما هم آموزش بدید خوب ، وقتی ثبت معامله رو نمی شه دید ما به چه چیزی اتکا کنیم ،

رایان هم افزاست دیگه ........
    اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
      با تشکر از دوست خوبمون
      نظر شخصی من در مورد سفارس
      سفارس-هفتگی

با عرض پوزش اشتباه شد.
      ویرایش توسط farshidu : https://www.traderha.com/member/12365-farshidu در ساعت 07-11-2014, 06:42 PM

نظر

• نظر

• قند نیشابور

مکدی ، نوید دهنده ساختار 3 , 5

نظر

• قنیشا

zoom in

با مستندات فعلی محصور است مابین 440 تا 650

ببینیم اون بالاها چکاره است ...........

نظر

• تحلیل دیدگاه شخصی بوده و ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

سهم هگمتان

به نظر بایین تر هم میشه خرید.

نظر

• تحلیل دیدگاه شخصی دارد.

احتمالا فردا روز پر عرضه ای رو پیش رو خواهیم داشت.

شاخص مقاومت مهمی رو خواهد داشت عبور از مقاومت احتمال تشکیل الگوی شارک رو خواهد داشت وگرنه ..........

تحلیل شاخص

ویرایش توسط mostafadavodi : https://www.traderha.com/member/11137-mostafadavodi در ساعت 07-12-2014, 04:33 AM دلیل: 1

نظر

• دجابر

الگو crab کامل شده منتظر پر شدن ظرف زمان هستیم ......

نظر

• ثتران

الگو shark کامل شده و با شکست خط روند سیگنال خرید میان مدت هم صادر می شود ......

نظر

• کپارس

الگو butterfly کامل شده و تا هفته آینده با پر شدن ظرف زمان انتظار رشد داریم ......

نظر

• خچرخش

الگو alt bat .......

با توجه به حرکت قبلی که در مستطیل شماره 1 نشان داده شده

کپ اول پرشده است اکنون انتظار داریم در حرکت صعودی پیش رو گپ دو با حرکت قیمت به سمت تارگت مشخص شده پر شود .....

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 07-12-2014, 10:10 AM

نظر

• چکارن

سهم پترن butterfly را کامل نموده است و اکنون انتظار رشد در قالب موج 4 صعودی را داریم .

در صورت شکست سقف کانال انتظار داریم علی رغم موج 5 نزولی که بعد از پایان موج 4 وقوع آن حتمی است کماکان روند صعود حفظ شود .

نظر

• ملت

الگو butterfly کامل است آماده خرید ......

نظر

• ثباغ

الگو ab = cd در انتهای روند نزول شکل گرفته و ظرف زمان هم پر شده است

اکنون پس از کامل شدن موج 2 که درون تصویر مشخص است انتظار رشد صعودی روند در قالب موج 3 بلند را داریم .....

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.yazdani نمایش پست ها
                                احتمال افزایش قیمت دلار
                                نموداری که مشاهده می کنید، نمودار دلار/ریال می باشد که چند نکته دی این نمودار جلب توجه می کند:

1- تشکیل الگوی کاپ که یک الگوی صعودی است در صورتی که قیمت دلار مفق به عبور از 3350 شود این الگو تایید شده که هدف نهایی آن 3800 تومان می باشد.
                                2- همانگونه که در فیبوناچی پروجکشن بر روی موج 1 و2 مشاهده می شود محدوده 100 پروجکشن 3500 تومان می باشد که منطبق بر 61.8% فیبوناچی ریتریسمت موج نزولی قبلی است. به نظر می رسد صعود قیمت دلار تا این نقطه حتمی باشد.
                                3- در صورتی که صعود تا 3500 با قدرت و شیب خوبی اتفاق بیفتند دست یابی به هدف سوم یعنی 3800 تومان در میان مدت میسر خواهد شد.
                                4- وجود واگرایی مثبت در اندیکاتورها(بخصوص MACD) می تواند مویدی بر صعود قیمت دلار در مقطع کنونی باشد.

آرش یزدانی
                                نمودار نشان از احتمال صعود دلار داره در حالی که همه به خاطر خوشبینی به مذاکرات انتظار کاهش قمیت دلار را دارند. اینکه چه عاملی باعث صعود دار میشه! تا چند روز آینده مشخص خواهد شد. شاید نتیجه مذاکرات! یا تحولات منطقه. عدم تمایل بازار به سهام دارویی و بانکی خوشبینی به مذاکرات را تایید نمی کنه. افزایش قیمت پالایشی ها و پتروشیمی ها هم شاید به خاطر افزایش قیمت دلار باشه!

نظر

پردازش ...
                                X